Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ja też pewnie juz nie za długo bo Maks śpi juz ponad 1,5h. Ja w tym czasie przygotowałam ciasto na kluski na parze :) Ciekawa jestem czy Maks zaszczycie mnie dziś zjedzeniem obiadu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się nasiedziałam :O Maks się obudził ale to i tak juz była jego pora. Teraz zjemy obiadek, ubierzemy się ciepło i może pójdziemy na spacerek bo choć wieje to przestało padać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorową porą :) Jak tam Urwiski??? Coś cicho u Was :( Jak tam Wioletka, Patrycja, Maciuś i Kubuś??? Karolina - i jak, zjedliście razem obiad? I jak się udał spacerek? Ten kalendarz to bardzo fajny prezent, chyba ściagnę od Ciebie ten pomysł i podaruję teściowej ;) Martynka zjadła obiad i poszła do babci Gosi, a ja do przychodni. Jak po nią przyszłam, to nie chciała do domu iśc:D Babcia Gosia kręciła hula hop, a Martynka się strasznie cieszyła. Obie są siebie warte :D Na marginesie - ja nigdy nie umiałam kręcić hula hop, co dopiero teraz, jak mam zamiast brzucha piłkę lekarską ;) Na razie tyle - muszę zwolnić komputer... Napiszcie coś, pliiiissssss 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsssssssssss Karolina, nie doczytałam :( Bardzo Cię przepraszam :( Mam nadzieje, że mi wybaczysz i że Ci to nie pomiesza szyków. Jeszcze raz przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - no trudno... A wyślesz nam jakieś zdjęcia w ciąży? Jestem bardzo ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko za pomocą jakiego programu mogę odczytac Twojego maila bo mi sie nie otwiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno mam poważny wg mnie problem z Pati : pisałam o robieniu kupki w \"majtki\" a teraz doszło do tego \"lanie\" w majtki ,:( czy to jest bunt dwulatka ? Pati robi po swojemu a nie po mojemu:(??????? dzisiaj kupiłam nakładkę na sedes bo nocnik nie stanowi już żadnej atrakcji :( może to pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wpadłam się przywitać - dziś wolne :) Karolina - nie fotografuję się w ciązy, ale może dla Was zrobię wyjątek ;) Beatko - nie wiem, co Ci napisać - na razie nie mam tego kłopotu, Martyna ładnie załatwia wszystko do nocnika - na toaletę nie chce... A ja zgubiłam gdzieś (chyba w domu, choć nie jestem pewna...) kartę ciąży, w której były ostatnie moje wyniki i, co najgorsze - zdjęcie z ostatniego usg 😭 Będę szukać dalej... Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - zgadzam się z Toba co do tego, co napisałaś na topiku o złośliwym dwulatku. Martyna właśnie niedawno \"załapała\" telewizję :O Jak do tej pory po 3 minutach kazała wyłączać tv, tak teraz domaga się jeszcze i jeszcze :O A im dłużej ogląda, nawet takie z pozoru niewinne rzeczy, jak Domisie, Teletubisie, czy Lippy i Messy (uwielbia!) to po wyłączeniu jest nie do zniesienia!!! Wrzeszczy, kopie... Właśnie lecą Teletubisie... Nieopatrznie włączyłam telewizor godzinę temu (zresztą ona sama sobie go potrafi włączyć, więc i tak nie mam już wpływu :O ) Było Domowe Przedszkole. A myśmy szykowały się do wyjścia... Teraz sytuacja jest taka, że Martyna ślepo wgapia się w ekran, niemal całkowicie ubrana do wyjścia (brakuje tylko kurtki i butów) i za żadne skarby nie chce słyszeć o wychodzeniu! A histeria to się zacznie, jak Teletubisie się skończą... Echhh, tak źle i tak niedobrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - u nas to jest tak, że Maks włącza sobie telewizor kidy chce i na co chce. Jak ja chcę wyłączyć lyb przełączyć to jest krzyk. Ale w sumie jak zajme go czymś innym to nie mam problemu z wyłączeniem. z tym, ze za chwile gra znowu :O Ale jadnak wyjście na dwór czy do Nikodema jest ważnijesze niz telewizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm nikt za mną nie tęskni ??? :( własnie wróciłam po drugim pobycie w szpitalu z Kubą-miał nawrót zakazenia-oby ostatni raz zajrzę do was za jakiś czas bo musze zmykać do mojego wrzeszczacego malucha a Maciuś wyjechał do babci-tesknie za nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - jak to nikt za Tobą nie tęskni??? Zaledwie kilka postów wcześniej, na tej samej stronie, zapytywałam (wprawdzie zbiorczo), co się dzieje z Maciusiem i Kubusiem? Trzymaj się! Jesteś dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-D Dziewczyny wysłałam Wam maila -możecie zerknąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zobaczę :D Napisz, co u Wioletki, jakie postępy robi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę jeszcze raz, bo nic do mnie nie doszło :( Wyślij na skrzynkę na tlenie, ma większą pojemność czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już wysłałam :-) Jonko ! Kolczyki też poślę ale bardzo niewyrażne :-( wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - dżiny świetne, ale nawet przed ciążą bym w nie nie weszła- pomarzyć tylko o takiej figurze :) Czekam na kolczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam cierpliwie :) Dlaczego \"Mały Upierdliwiec\" jeszcze nie śpi? Chyba, że masz na myśli kogoś innego, niż Wioletke? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli21 .
Wiolę ;-) mam jej na dziś dość ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, biorę się za oglądanie, bo zaraz będę musiała zwolnić kompa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×