Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Aaaa!! W liceum, powiadasz? To ja wtedy byłam na bakier z polskim :P i nie przeczytałam ani jendej lektury przez cztery lata. Teraz nadrabiam zaległości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze lubiłam czytać, nawet lektury ;) W efekcie zwykle już we wrześniu miałam przeczytane wszystkie te obowiązkowe :) Najbardziej podobali mi się Chłopi... Czytałam to w 8 klasie podstawówki, na lekcjach nielubianej matematyki, pod ławką ;) a potem w liceum miałam kłopoty z matematyką, za to z polskim - żadnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ja raczej tez nie miałam kłopotów tylko w ten sposób objawiał sie mój bunt. Wolalam przeczytać trzy streszczenia niz jedną książkę. I nawet w liceum czytała dużo tylko, ze nie lektur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko jestem zawiedziona , tylko jedno z tobą :( a niunia wg mnie wcale nie jest za gruba ( jak powiedział Ci lekarz) jest akurat:) A ja przeczytałam wielokrotnie , chyba ....dziesiąt razy i sama nie wiem dlaczego \" księżycową Dolinę \" Londona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - albo nie znam tej książki albo nie pamiętam (szybko zapominam co czytałam a co nie) ale London pisze wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam młodsza ;) to byłam taaaaaaka romantyczna ;) a ta kjsiążka w sumie jest o miłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, muszę spadać... Przeleciały dwa razy te tubisie, muszę się zacząć realizować jako matka ;) MIłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - ja też uważam, że Martynka nie jest za gruba. A Ciebie to wcale nie widać i kawałek ręki i jedno oko, to sie nie liczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko ja też nic nie mam ale znając szybkośc Onetu moż ejutro dostanę ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoje zdjęcie wysłałam w drugim mailu... Mam mały problem z komputerem - ciągle się pokazuje, że kabel sieciowy jest odłączony... Może dlatego nie udało się wszystkiego wysłać. Jakby do Ciebie, KArolina nie doszło, to napisz, wyślę jeszcze raz, ale juz nie teraz, bo Martyna jest zła, że się tubisie skończyły nieodwołalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - mam! Martynka jest urocza. I chyba ma dość ciemna karnację, co? A gdzie jest ten tak znienawidzony przez Ciebie tłuszczyk? Ja nie widze ani grama niepotrzebnego ciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko podniosę i z petycją do Jonki. Jonka, ja Ciebie bardzo proszę, nie rozpowszechniaj nam tu na forum nieprawdziwych i niepotwierdzonych opinii na swój temat. Wyglądasz bardzo ładnie, zgrabnie i dokładnie tak, jak kobieta spodziewająca się dziecka wyglądać powinna. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłysmy u lekarza bo Pati zaczęłą kaszlec i ma początki zapalenie oskrzeli , oczywiscie antybiotyk:( a njagorsze jest to że lekarka spytała mnie czy wiem że dziecko ma szmerek koło serca😭 nikt wcześniej tego nie stwierdził a ja nie wiem co o jest 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze się wyżalic:) szczęśliwy rodzic to taki który ma zdrowe dziecko:( Antybiotyk który przepisał lekarz Pati zwymiotowała , była kupa zamieszania żeby dostała drugi lek bo było po 19 , mie całkiem jakos nerwy zjadły , jestem wykończona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Dopiero teraz mam czas zajrzeć - wszystko na raz dzisiaj... W pracy byłam na rano, było urwanie głowy, każdy pacjent kardiologiczny, co chwilę ekg, jednego to musiałyśmy wysyłać do szpitala, bo mu zawał wyszedł... :O Martynka oczywiście nie spała w dzień, odwiedziła mnie koleżanka (ma termin za 3 tygodnie :) ) potem moja mama, potem wrócił Szanowny Małżonek, potem mała do spania... Uffff Chwila dla mnie :) Beatko - trzymaj się, będzie dobrze! Jak Pati nie toleruje tego antybiotyku, to może wybierzcie się do lekarza po inny? Bo u nas w takich wypadkach niestety zleca się zastrzyki... A co do szmerku, to chciałabym Cię nieco uspokoić - bardzo często u dzieci wystepują tzw szmery \"niewinne\" wywołame przepływem krwi w jamach serca. To całkowicie normalne i po okersie dojrzewania ustępuje. Ale dla pewności - jak już uporacie się z zapaleniem oskrzeli - może poproś o zainteresowanie się tym tematem? Jak lekarka sobie sama nie poradzi, to pewnie wyśle do kardiologa dziecięcego. ❤️ Ninko - dzięki za miłe słowa... ;) Ja wiem, jak wyglądam... A czuję się jak słonica, która pożarła tonę owoców ;) 🌻 Karolina - gdzie nie widzisz tego tłuszczyku - na mnie, czy na Martynce? ;) Mała ma ciemną karnację - to ładnie było widać na zdjęciach, jakie Wam niedawno wysłałam, z córką kuzyna - ona jaśniutka, a Martyna brązowo -różowa ;) Loli, Aniu - 👄 Dobrej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - dzięki za fajne zdjęcia - Maks ma fajnie, że może karmić mewy :) Świetną ma kurtke i czaspke, czy to nowe nabytki? A kto to jest ta szczupła dziewczyna przy nim, której ucięto głowę??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC dzięki za zdjęcia Jonko ślicznie wyglądasz o ja raczej jestem jak ten wieloryb ważę 78 kilo albo mi się waga popsuła, wszystko co straciłam po porodze nadrabiam-az z załamania zjadłam dziś kawał wz-ki i wypiłam dwa kieliszki likieru(po czym jestem wstawiona)-jeszcze Marek do tego co pół godziny mi przypomina jaka gruba jestem-tracę nawet zapał do odchudzania buuuuuuuuuuu 😭 😭 😭 Ninko - śliczna pyzata buźka :) Karo - Maks tak dorosły się coraz bardziej wydaje Beatko a w twojej małej zachwycaja mnie te jej złote blond włoski i duże oczka-życzę zdrówka. a co do szmerów to u Kubusia słyszą je od urozenia-miał ekg i usg serca i wszystko jest ok także się nie martw, ale sprawdź jestem dziś przybita-chciałabym zasnąć i mieć święty spokój-Marek nawet nie pomaga mi opanować dzieci wieczorem-musze jednocześnie obu kąpać, wycierać, kremowac, ubierać, karmić zwykle jest tak, ze Kuba musi czekać na jedzenie a Marek się nim tak zajmuje ze równie dobrze mógłby sam lezeć w łóżeczku-i tak wyje, a ja nie mogę go później uspokoić- ZAŁAMKA :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko jesteś naprawdę lekarzem z powołania , Twoja wiedza ma ogromne ukryte pokłady i dziękuję bardzo że mnie uspokoiłaś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :-) Beatko ❤️ i uściski dla Patusi !!! Aniu ❤️ trzymaj się !!! Dziewczyny posłałam kilka fotek ,,błękitnych,, kolczyków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli zdjęc nie mam ale może jeszcze dotrą :) Dziewczyny dzięki za wszystkie miłe słowa :) 🌻 Patrycja 1x dziennie bierze lek , apetytu nie ma , kaszle paskudnie , poza tym skacze jak zwykle , w poniedziałek idziemy na kontrolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypłoszyłam Was chyba ta chorobą Pati:( albo nie macie czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×