Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Beatek - o, a co Cię skłoniło do ondulacji? Ja miałam trwałą raz w życiu (jakieś 18 lat temu) i do dziś żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nigdy nie robiłam innych zabiegów na włosach niż farbowanie, ateraz to nawet na farbowanie nie mam czasu :O a może lepije powiem sposobności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia posłałam ale może nie doszły:( A powód prozaiczny niby miałąm mieć łatwiej rano sie wyszykować do pracy a okazało się że więcej zabiegów potrzebują te moje włosiny ;) Ale nie myślcie sobie że to jakiś \" baran\" jak zaprzeproszeniem u starej baby , zrobiłam sobie modny \"look\" na głowie :D A dzisiaj mam dla odmiany proste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko przetłumacz proszę \"a może lepije powiem sposobności \":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 🖐️ No właśnie co to było :D Beatek - zdjęcia w modnym looku sa wręcz niezbędne. Koniecznie nam poślij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to co? Jak juz jest czas to albo gabinet jest już nieczynny, ale nie mam ochoty nigdzie wychodzić, albo nie ma wolnego terminu, i takie tam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - pytanie do Ciebie bo szukam i szukam w internecie i nic ciekawego na razie nie znalazłam. Może Ty wiesz gdzie w Trójmieście są jakieś zajęcia z jogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na ul. Morskiej koło Akademii Morskiej - tam jest judo, samoobrona, karate i chyba była tez joga. Ale nie jestem pewna. A może dla Ciebie (sporego nerwuska, jak się domyslam) lepsze byłoby tai-chi? To było kiedyś w YMCA przy Placu Kaszubskim. Nie dam głowy, ale chyba jest tez joga w Rumii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja potrzebuję czegos na kręgosłup, a na nerwy to ostatnio polecono mi ... zapasy :D co prawda wygladam jak mały sumo no ale siłować się z obca spocona osoba nie mam zamiaru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - no patrz! A ja wpisałam joga Gdańsk Sopot Gdynia i wyszły mi np. trasy rowerowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - to dla Karoliny Jeśli miałabym juz na cokolwiek chodzić, to dla mnie idealne byłoby tai-chi. Raz nawet juz się zapisałam, ale zaszłam w ciążę i na początku musiałam leżeć. No a potem to juz się bałam, a jeszcze bardziej potem, to już Martusia nie dawała mi chwili wytchnienia. I jakoś to tak zleciało ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - to trzeba w cudzysłowiu zapisać. Wtedy wyszuka Ci strony, na których występują oba wyrazy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - nie, nie. Wywodzi się ze sztuki walki, ale to taka baaaaaaaaardzo spowolniona \"sztuka\" z medytacją, oddechem i ogromną koncentracją czy medytacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A!!! A ja myslałam, że trzeba jak w karate, krzyczeć, sapać i podskakiwać z wykopem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D coś mi za dużo tej medytacji wyszło. Ale w skrócie - gimnastyka z koncentracją. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - nie obraż się ale poczytam później bo teraz szukam tej jogi, póki jestem zdecydowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może macie jakis inny pomysł na bolace plecy? a dokładnie na zwyrodnienie kręgosłupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam zajęcia na osiedlu obok, ale o 10 rano 😭 Kto ma sie w tym czasie zająć MAskem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko myślę że jakieś silne ręce coś by tam poradziły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hatha Joga 81-842 Sopot(stadion leśny), Wybickiego 48/52 tel. 0-509-580-517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×