Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

:D Gdybym ja potrzebowała pomocy, to też na pewno mogłabym liczyć na Ciebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek 🖐️ i czekamy na zdjęcia. W sumie, ja też muszę jeszcze wykonać parę telefonów, więc pożegnam się cichutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Myśmy z Martynką były dziś w centrum miasta, poszukać butów na zimę. Poszłam do sklepu, gdzie na wiosne kupiłyśmy sandałki. Ceny bucików zaczynały się od 200 zł :O A szkoda, bo było kilka fasonów, które by nam odpowiadały :D Po drodze zajrzałam do jednego ze sklepów sieci \"CCC\", raczej jednak dla porządku - nigdy nie kupiłam tam nic, bo według mnie obuwie z tych sklepów to trochę \"lepsiejsze\" buty z kosza w hipermarkecie :O No i tym razem nie było niespodzianki :O Ostatnim przystankiem był Smyk, gdzie kupiłam buciki - za 73 zł. Wysokie, na 3 rzepy i zamek od wewnętrznej strony. Nie są skórzane ani jakieś firmowe, ale nie zalatują tandetą :) I były to pierwsze buty, których Martynka nie chciała zdjąc :) Ale na koniec nie obyło się bez kłopotów - Martynka posikała się w majtki :O i tak wracałyśmy, na szczęście z wózkiem, więc ją w nim posadziłam i chyba jej nie podwiewało... A teraz mam ochotę położyć się i do wieczora nie wstawać, ale Mała ciągle coś ode mnie chce, obiad trzeba zrobić i takie tam :O Echhh i jeszcze mnie jakiś wirus dopadł, czuję się fatalnie :( Ale zaraz przyjdzie moja mama i przyniesie mi kotleciki mielone :) Buziaki, miłego popołudnia i wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem w nerwach bo coś dolega Pati :( odkąd przyszłam z pracy cały czas marudna , praktycznie zasypiała na stojąco , wstała o 7 i dzisiaj w dzień nie spała , a że jestem przewrażliwona to zaraz dopatruje sie choroby :( Poszła spac o 17,30(!!) , nie wiem może przemarzła bo miała zimne rączki i nie mogła się rozgrzac ? gorączki nie ma , ale może zaczyna ja brac jakies choróbsko:( zobacze coś o śwince bo podobno ma ją Marta nasza soostrzyczka cioteczna a była u nas 2 tyg. temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatek - 👄 dla Patti - może po prostu była zmęczona i jak się wyśpi będzie lepiej... Sen najlepszym lekarstwem, życzę, żeby w Waszym przypadku się to szybko sprawdziło :) Co do tej świnki - w 13 miesiącu zycia jest szczepienie MMR - odra, świnka i różyczka, ale nie zawsze szczepionka chroni przed zakażeniem. Ale na pewno łagodzi przebieg choroby, więc jeśli Partysia złapała świnkę, to nie będzie to nic uciążliwego Duże buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że Ci napisałam z małej litery :( Już się poprawiam Beatku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko dziękuję Mierzyłam jej przed chwilą gorączkę ma 38 , marudzi przez sen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem już w pracy , byłam z Pati u lekarza , bo w nocy miała 39,5 gorączki :( pani doktor nie stwiwerdziła nic oprócz lekko zaczerwionego gardła :9 dostałam przy okazji \"opr\" że nie przyszłam na kontrolę po zap, dr.mocz:( Zaniosłam mocz do badania i popołudniu jeszcze raz do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - szybkiego powrotu do zdrowia dla małej Patrycji! A swoją drogą, dziś koleżanka przyszła do pracy i mówi, że jej dziecko (1 rok i 7 miesięcy) czuło się dobrze i nagle dostała temperatury (ok. 38 st. C). Poszła z nim do lekarza i okazało się, że to zapalenie oskrzeli. Nie wiadomo skąd i oprócz gorączki, zupełnie bez objawów. Także, Beatek, dobrze, że szybko zareagowałaś i poszłaś do lekarza. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nie sądziłam, ze jesteś. Śliczny Twój Kubuś, taki wesolutki. Ale dlaczego jego starszy brat nie ma takiego internetowego albumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - śliczny Kubuś :) Z wyglądu do Maciusia podobny :) Jak masz czas, to napisz, jak sobie ze wszystkim radzisz, z karmieniem zwłaszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Ninko, mniej pracy dziś, niż wczoraj? Ja położyłam Urwisa spać, wstała dziś o 6.30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, chwilowo nie narzekam na brak pracy, ale staram się wszystko pogodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, musiałam zapanować nad chaosem w kuchni :) Byłyśmy dziś z Martynką na dłuugim spacerze - za naszym blokowiskiem płynie mała rzeczka i pływaja tam kaczki :D Można tam tez zobaczyć \"pociąg z bliska\" (jako opozycja do \"pociagu z daleka\") A na koniec spotkałysmy jej kolegów i odprowadzili nas do domu :) Całą drogę się ganiali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jonko, dla mojej Martusi, nadal \"pociąg\" to \"toton\" :D A dziś, za namową koleżanki kupiłam gazetę pt \"Przyjaciółka\" i razem z nią otrzymałam (za 6,99 zł) film \"Kubus i Hefalumy\" na DVD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam Mamo to ja z tym samym \"prezentem\" za tę samą kwotę :) Sęk w tym, że nie mamy odtwarzacza DVD ;):D Nic to, płyta chyba nie ma terminu wazności, a w końcu pewnie jakiś kupimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Super. Ale dvd można odtwarzać na odtwarzarce dvd w komputerze. Tyle, że cena zakupu jednego czy drugiego dvd jest chyba taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×