Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dzisiaj obudził sie o 3 i nie chciał spać więc wzięłam go do siebie i tak spaliśmy do 8 :) Siłą rzeczy dopiero teraz był zmęczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dlugo nie pogadamy :( Wiola wstala o 5.30 ostatnio sie rozregulowal jej sen,ale dzis tata jedzie spowrotem to i ona mam nadzieje,ze sie uspokoi i bedzie jak przedtem ;) Miala za duzo wrazen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku o 3 rano! Adi bylby zly ;) no i ja tez,ze nie dalabysie nam wyspac . Mama dzwonila,ale rozmawiala z Adim,pewnie pytala czy idziemy tam z nia na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to chyba przez to, że na kolacje wczorja zjadl 1,5 kromki suchego chlebka a potem nie chcial nawet kaszki. Myślę, że poprostu byl glodny. Na szczęscie jak dałam mu kaszkę do usnął i spaliśmy sobie do 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola moze zrobmy zaklad ktora szybcie schudnie ;) Mnie takie rzeczy mobilizuja bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz chyba bliziutko do rodziców, co? Ja jak chcę jechac do mamy to musze zaplanowac całodzienną wyprawę i zawsze mam za sobą dwie torby: jedną z ubraniami a drugą z jedzeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc Karola :) Jaka u was pogoda? U nas nawet slonecznie,ale pewnie zimno :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas do tej pory swieciło słonko i było ciepło, teraz powoli słońce zasnuwają chmury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ale kto ja bedzie jadl? Adik chce jechac do rodzicow wiec nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och! jakie pyszności! Kurcze, ciekawe czyz dążę do sklepu jak się Maks obudzi bo też bym chętnie zjadła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle mam zmywania... Wczoraj rozciela troche palec wiec mni jeszcze boli i haczy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam :) Ostatnio kupilam taka gotowa z profi ogorkowa -podobno bardzo sa smaczne:) i z knora z grzybow lesnych:) Mi nie oplaca sie gotowac samej bo ile ugotuje to potem wylewam bo na drugi dzien tego nie zje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też często korzystam z torebkowego jedzenia ale to dlatego, że mi sie nie opłaca gotować dla mnie jednej. Maks nie je jeszcze wszytskiego więc muszę sobie gotować osobno a nie zawsze mi się chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola poszlas do sklepiku ? Ja tez musze uciekac robic ten obiadek papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola zupka naprawde dobra :) Polecam ;) Akurat na dwie osoby lub na jedna zalezy od apetytu ;) Poslalam fotki z wczorajszego wypadu ,troche smetne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ziemniaki mamy fatalne pol-surowe i pol-rozgotowane 😠 Takie cos sprzedaja 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem spowrotem :) Maks tak marudził, że uśpiłam go jeszcze raz. Teraz wezmę się za szykowanie obiadu :) Do sklepu niestety nie zdążyłam więc zrobię pierogi :) Loli - napisz kto i co widoczne jest na tych zdjęciach :) A z Wiolki to niezły śpioch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odrobiłam zaległości, czyli poczytałam Wasze rozmowy z ostatniego dnia i, niestety, nie mam już czasu z Wami dziś pogadać. Loli - moja Martusia często jest ubrana w niebieskie ciuszki (uwielbiam ten kolor) i mało kto myli ja z chłopcem. A włosków ma przecież tyle co Wioletka. :) Karola - już ktoś wcześniej też narzekał, ale dostaję pocztę od Ciebie (stanowisko pracy też, hehehe). Pozdrawiam Was gorąco i postaram się jutro trochę więcej czasu zaoszczędzić, żeby wystarczyło nie tylko na czytanie zaległych wypowiedzi, ale też na bieżącą rozmowę. Postaram się być ok 20.00. Całuski i miłego wieczoru!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie ma żdnej z Was :(. Zajrzę jeszcze raz za chwilke. Może wtedy dopisze mi szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek 🌻 Znowu pusto,ale mam nadzieje,ze ktos zajzy ;) Dzis bede krotko,Adi zabiera kompa ze soba. Moze bede poznym wieczorkiem ok 21-22,no ale nie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola,juz Ci odpowiadam :) Na zdjeciu jest moja mama,tata,tam w tyle :moja siorka i jej boyfriend;) no i Adi z Wiola w wózku. A pozostale zdjecia to okolice Milówki -niedaleko mieszkaja Golce ;) Także jestem pół-góralką i pół-ślązoczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byliśmy sobie na zakupach,wreszcie mamay biureczko pod komp ;) A korzystając z okazji poszlismy sobie do kina na ,,Dzikie safari ,,w 3D Super polecam takie kino :) Dziś idziemy na 15.00 na ,,Bałwanek kontra Mikołaj ,, tez w 3D z jego synem. Wiola niestety jest za mala,ale w przyszlosci napewno z nami pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×