Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dziewczyny ciągle spaaadaaamyyyy !!! Ale ratuje nasz topik ;) Czekam,aż mały śpioch wstanie żeby go ubrać ;) i wyruszyc w drogę . Macie jakieś plany na dzisiejszy dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tu czatuje ;) Prowadze konwersacje na topiku o przekłuciu uszu :) A myślałam ,że to z facetami trudniej sie porozumieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wiecie co Maks zaczął prezentowac jaki jest silny. Pręży się, zaciska piąstki, wstrzymuje oddech i napina mięśnie. Mówię Wam, czad :) Usmiać się można. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mały atleta ;) z Maksia. Długo pewnie nie posiedzę,bo Adi siada w papiery ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty Karola ksiazke bedziesz przepraszac ;) niech sobie polezy w kacie i poczeka na swoja kolej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletka śpi? Maks dzisiaj poszedł spać wcześniej, bo o 20 ale to dlatego, że w dzień spał tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ogladałam zdjęcia i przypomniało mi się, ze miałam sie iebie zapytać czy Wioletka zawsze w takich butkach po domu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola zasnela w drodze powrotnej z kościoła ,no i śpi dalej,ale pewnie wstanie na kolacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolację, tzn o której? A potem jak długo nie śpi? Bo Maks to musi miec conajmiej 1,5 godziny przerwy jak się rozbudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz jadła zanim wyszłyśmy do kościoła ale pewnie sie obudzi szybko jak zgłodnieje:( Dam jej kakao,ale to jej nie nasyci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w adidaskach nie chodzi non-stop :) Ma paputki takie kremowe,ale czasem jak mi gdzieś schowa jednego papcia to muszę jej ubrać coś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Maks chodzi w samych skarpetkach i zastanawiam się czy nie powinnam jednka zakładać mu jakiś kapci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleo takie z kartonika i kakao rozpuszczalne np,,Puchatek,, z witaminami :) Co do chowania to uwielbia to robić,ostatnio schowała swojego smoka (a ma tylko jednego) i szukalismy po całym mieszkaniu i nie moglismy go znalezc ale wkoncu przypomnialo mi sie ze Adi powiedzial wczesniej ze szukala mi w kosmetyczce wiec zajzalam i tam był! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks też wszystko chowa ale najgosza jeg zabawa to wrzucanie butów do wiadra pełnego wody :O Na szczęscie szybko mu przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz moja mama twierdzi,że to bardzo zdrowo w samych skarpetkach a najlepiej na bosaka ;) tylko od podłogi strasznie zimno :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie podłoga też jest zimna ale ja np. uwielbiam mieć zimne stopy (nie przed snem - wtedy muszą być cieplutkie ;)) i mi to wcale nie przeszkadza więc myślę, że jemu też nie, szczególnie, że nie choruje jakoś bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pieknie 🌻 gratuluje :) Co sie dzieje z Simonką ? Dawno jej nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie też tak ciężko otwierają się strony? Strasznie długo musze czekać:( Prowadziłam dyskusje na temat kolczyków i takie bzdury te babki piszą,że mnie aż barło!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×