Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Witajcie :) Ninko - piekne zdjęcia :) jak ja bym chciała żeby Maks chciał się tak do mnie poprzytulac żeby zrobić wspólne zdjęcia ;) Mam chyba jakąś depresję. Wczoraj nie mogłam spać do godziny 3!!! a potem to juz nawet na zegarek nie patrzyłam. Cały czas nachodza mnie myśli, że nie ułoży mi się w życiu, że skończę w jakiejś zatęchłej dziurze, że Maks będzie nieszczęśliwy albo osieroce go przedwcześnie i zosatenie sam na swieci :O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, obejrzałam zdjęcia Maksia. :) Czy on jest wielbicielem piłki nożnej i klubu Arka Gdynia? ;) Bo barwy klubowe już nosi :D A tak poważnie - ślicznie wygląda w jasnych kolorach. Szkoda tylko, że one sa mało praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - co za depresja? co za marudzenie? A dlaczego miałoby się coś nie udać? Kobieto, szkoda czasu na takie rzeczy. Trzeba się cieszyć życiem, bo wbrew pozorom nie jesteśmy wieczne. Czy chcesz, żeby Maks miał na całe życie w pamięci obraz mamy w depresji? ;) Uśmiech na twarz i będzie gucio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - kiedyś potrafiła odpędzić od siebie takie myśli, zastępowałam je jakimiś miłymi marzeniami, ale amuty nachodza mnie coraz częściej i częściej i nie wiem jak sobie z tym radzić :O😭 Na szczęście nie jest to jeszcze jakiś skarjny stan i w dzień w ferworze zadań domowych i opieki nad Maksem zapominam o tym, ale gdy tylko mam chwilkę odpoczynku czy jakotakiego spokoju, to zaraz mnie to dosiega :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie kolory ma Arka Gdynia? Maks uwielnia grać w piłkę ale nie była na żadnym meczu i chyba nawet żadnego nie obejrzał w telewizji, no chyba, ze z dziadkiem, ale za to skoki narciarskie ogląda z zapartym tchem i \"komentuje\" jak zawodowy speaker sportowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - Arka ma takie kolory jak Maksia rękawiczki i czapka - żółto-niebieskie. :D No, ale pomyśl logicznie - czy jeśli będziesz się czymś (do tego absurdalnym) ciągle martwić, to sobie w czymkolwiek pomożesz? Cokolwiek ułatwisz? To bez sensu prawda? Mi w najgorszych momentach przychodza do głowy prawdziwe ludzkie dramaty, o których się czasami słyszy. Masz rodzinę, dach nad głową, samochód, masz co do garnka włożyć, jesteś zdrowa (no o dolegliwościach nieleczonych nie mówię). TO jest mało? To jest powód do zmartwień? Ejjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - dziekuje za pocieszenie, ale najtrudniej właśnie jest odgonic te absurdalne myśli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż to za posępny nastrój Karolinko czyśbyś chciała mnie przebic;) to ja jestem największym :o, najbardziej przygnębionym :o bywalcem tego topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !PATRYS SPI , LEJE DESZCZ , wieje i do dupki pogoda!!! jak Jonka wiecie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Noe 🖐️ U Nas przestało padać , nawet ciepło ok 8 st. a więc wybiorę się na spacer z Wiolą i dziadkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko , 5 marca koniec aukcji , stoją narazie za 26zł , a obserwuje je 27 osób !!! Sama jestem ciekawa za ile pójdą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna :) GDyby była w moim rozmiarze sama bym taką nosiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie piękne sukienki sprzątnięto mi sprzed nosa za sumy :-0 ponad 60zł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na głowę nie upadłam więc zrezygnowałam ;-) ale były śliczne , może tą kupię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Ty to masz oko :) piękna ta sukienka, szkoda, że Maks nie jest dziewczynką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko , oko może tak ,ale szcześćie jak widać nie :-( 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - nie przejmuj się. masz takie oko, że do lata napewno znajdziesz coś bardzo łądnego dla Wioletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - pewnie znajdę ...Ale nie wiem czy taki ładne :-( Chociaż nie wiem czemu ludzie dają takie ceny np ponad 60zł za używane sukienki ?Taniej przyszłoby kupno nowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta była ładna - tak do piaskownicy chciałam Wioletce -cudnie by wyglądała :-) a tu figa z makiem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym tyle nie zapłaciła ale nie raz ludzie nie mają innego wyjąscia. Mieszkają gdzieś na wsi, nie mają dostępu do sklepów modnymi ubraniami, albo nie mają czasu na \"normalne\" zakupy i pewnie dlatego kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×