Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pischella

sposob na helikobakter

Polecane posty

jesli sa tluste nastepnego dnia po myciu, to mozesz miec nadmiar androgenow. wystarczy tylko jedno-usg dopochowe czy nie masz pcos. jak masz dostaniesz pigulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo odpowiedzcie cos tez na moje pytanie. naprawde potrzebujemy pomocy.m siostra jest w ciazy i nie wie czym sie leczyc a cierpi naprawde bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja siostra pwinna isc do lekarza.Dwa i pl roku temu tez mialam to cholerstwo,bralam silne antybiotyki i leki oslonowe,po zakonczeniu kuracji minelo jak reka odjal.Teraz powinnam zrobic test sprawdzajacy bo toksyny bakterii nosimy jeszcze okolo dwa lata.Do dzis czuje sie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy zdanie \"test na Helicobacter słabo dodatni (+)\" oznacza ze ta barkteria jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie mieszka w anglii, chodziła do lekarza ale coz oni moga jej zaradzic skoro jest w ciazy nie mze brac antybiotykow. ehhh ciezka sprawa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terza
ja cierpie od tygodia , bóle nawet po wodzie mineralnej. Dzisiaj zrobiono mi test wylazł ten potwór.Dosałam antybiotyk ,marzę aby ten ból już minął. Moja siostra stwierdziła , że nie możliwe są bóle przy tym potworze. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda,boli tak ze mozna po scianach chodzic.Jak bierzesz antybiotyk do konca kuracji bol powinien minac.Powinnas miec jeszcze leki oslonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannazmodrymioczami
cześć dziewczyny zajrzyjcie na stronę www.bioslone.pl Twórca tej metody twierdzi, że po kilku miesiącach ta bakteria znika. Ja jej nie miałam, lecz miałam inne dolegliwości i rzeczywiście przechodzą.Zanim wprowadził to w życie testował przez 3 lata na tysiącach osób ( za ich zgodą, to byli jego pacjenci - mistrza bioenergoterapii - mistrz jest to tytuł przyznawany w Polsce przez cech bioenergoterapeutów_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrkowa
Witam:) niestety tez musze tu dołaczyc:((,,po dlugich i ciezkich,,sama wpadlam na badanie na heliko i niesety jest;/,,jak czytalam na forum cos o wynikach,,to moje ok 4,8..dodatni,to chyba bardzo duzo:(??,,jesli ktos umie interprtowac te normy to bardzo prosze opisac.co do mojej histori to tez jest niezla;/,,ale moze opisze pozniej:) narazie lek rodzinny przepisal mi antybiotyk klabax-niespotkalam sie z nim na forum-moze kots wie czy to dobre?czy niepotrzebnie sobie popsuje zaladek,,bo czuje sie po nim strasznie;/+controloc.co do objawow to wydaje mi sie ze mam nawet gorsze niz tu opisane:((,,,choc pewnosci ze to tylko przez heliko niemam:( czytalam post o malym dziecku:(-tu tez moje pytanko,,czy .0,5roczne,,teraz juz roczne dziecko,,tez moglo sie zarazic?np przez nieumyslne uzycie smoczka przeze mnie-bo wiadomo,,slina;/,malutki wlasnie od ok 0.5 roczku mial zawsze brzydkie kupki;/i troche klopoty z brzuszkiem,jakie badania mozna zrobic takiemu dziecku??z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszedłem długa drogę leczenia hp.zaleczyłem wrzody,dobiłem do 40-ski i borykam sie z problemem cofajacej się żółci:(Cholerstwo nie daje żyć w towarzystwie,co otwierasz japę to jedzie jak .....:(lekarz przepisał mi helicid,biorę go na czczo ale nie bardzo pomaga.Biorę codziennie przez miesiąc i odstawiam na dwa tygodnie .Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozynek
Mam problemy z żołądkiem, bóle jak diabli. Helikobaktera leczyłam już parę razy, nerwy i on wraca. Nie mam sił... Napiszę jak przedmówca ,,tylko wieko...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozynek
Ktoś pisał o wypadających włosach. Otóż ja mam takie okresowe b.silne wypadanie włosów. Czasem wydaje mi się, że zostanę łysa. Biegnę wtedy do fryzjera, ścinam na krótko włosy, ale sądzę, że nie to mi pomaga. Przyczyną na pewno jest chory żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraan
Rozynek przyczyną wypadających włosów nie musi być żołądek... udaj się wtedy do lekarza dermatologa, chociaż powiem ci że ja mam podobnie, włąsciwie to moge powiedziec ze wlosy wypadają mi 10 misiecy w roku :) Mam pytanie: przypomne ze wykryto u mnie helikobaktera, mialam kuracje antybiotykową, uznano ze bakteria jest wyleczona. Nigdy nie mialam zadnych objawów, dowiedzialam sie o niej przypadkiem.. jedynym objawem był bol żolądka po nieielkiej ilosci alkoholu i tak jest nawet po leczeniu. Czy jezeli boli mnie zoladek po wypiciu 1 lampki wina ( boól lekki) to moze oznaczac ze heli nie zostala wytepiona? prosze o pomoc... Nie mam wrzodów ani nadzerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaffca tematu
lać na to i żyć normalnie ot co... kazdy na coś musi umrzeć a jakaś tam bakteria to se może...najlepiej to zatruć stężonym alkoholem tak moim zdaniem w mojej rodzinie tak pokonanno np salmonelle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskiereczkamk
Witam wszystkich, Ja męczę się z różnymi dolegliwościami już ponad rok. Zaczęło się od poronienia rok temu. Potem codzienne bóle brzucha w dolnej części. Diagnoza lekarza: jelito drażliwe (bez żadnych badań). Przez około rok dostawałam leki, pomagało na chwilę. W czerwcu pojawiły się kłócia w klatce piersiowej (chyba żołądek i przełyk), niskie ciśnienie i niska temperatura, czkawka, bóle i zawroty głowy, zaburzenia ostrości widzenia, mdłości, ciągłe zmęczenie i senność, uczucie jakby coś stało w moim przełyku. Gastrolog stwierdził, że to nerwica i że wszystko sobie wymyślam bo badania krwi były ok. Kazał mi odwiedzić psychologa i okulistę by zbadać wzrok.... Zrobiłam gastroskopię prywatnie. Wyszło zapalenie żołądka i Helikobakter pozytywny (aż trzy +). Czy ten wynik jest duży? Jak duże jest to odstępstwo od normy? Dostałąm 4 rodzaje leków, zaczynam kurację jutro. Mam nadzieję, że będzie lepiej. Myślę jeszcze o sprawdzeniu grzybów Candida... W jaki sposób robi się badanie w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga2007
Mam tą bakterie i już przeszłam kuracje dwa razy. Dzisiaj odebrałam wynik i zmiejszyło się ale jeszcze jest.co zrobić żeby się pozbyć całkowicie tego gada,a wynik mam 1,75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniaaaaaaaaaaaa
ooo matko czytam i czytam to forum i ...... ja sie własnie dowiedziałam, że mam helikobakter, w sumie zaczeło sie zwyczajnie bardzo czesto miałam zgage, i było mi niedobrze, myślałam jednak że to spowodu tego ze sie stresuje szkoła, egzaminami itd. ponieważ wtedy najbardziej sie nasilało, zrobiłam jednak bedania i jednak mam to cholerstwo dostałam antybiotyki i zaczynam leczenie, nie bede ukrywać, że troche sie obawiam, jestem jednak dobrej myślilekarz powiedział że to da sie wyleczyć, wiec czekam na rezultat...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoga
A jak ma się wynik 13,5? Wiem że to duży jednak zastanawiam się czy do wyleczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulek
Ja mam wynik 60,9!To jest dopiero wynik.Przeszłam dopiero jedną kurację antybiotykową,ale nie dała rezultatu.teraz jade na gastroskopię brrrr:),ale wierzę,że dam rade pokonać to robactwo.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoga
No to daj znać Ulek jak po gastroskopii i trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulek
Ja mam już prawdopodobnie wrzody!czuję się beznadziejnie.ale dzieki.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienkaS
ja tez mam helikobakter mam 60 % przreciwcial robilam badanie z krwi strasznie bloi mnie brzuch ale mam rowniez problemy z utrzymaniem zelaza we krwi,norma zelaza wynosi 60 % a ja mam tylko 33% ...czy to przez helikobakter prosze odpowiedzcćie...czekam pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiok
Witam. Właśnie dzisiaj odebrałam wyniki na helicobaktera ,mam 100!! Czy ktoś wie jaka jest norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil lll
Witam. Mam Helikobakter i refluks żołądka. Dopiero po 5 latach dowiedziałem się co mi tak naprawdę dolega. Mam trochę żal do lekarzy bo wszystko musiałem załatwiać sam i sam dowiedziec sie co tak rujnuje mi życie. Bóle brzucha były straszne - to przez stres się wszystko zaczeło, do tego doszły stany lękowe i różne inne wariacje które łączyłem bardziej z sercem. gastroskopia wszystko wyjaśniła, Nareszcie! przynajmniej wiem co mi dolega, zaczołem brac leki od wczoraj, niezle po nich boli brzuch co najmniej ze 3 godziny ale to znaczy ze raczej działa :) Pozostaje ścisła dieta. Chyba jakoś damy rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
polecam lewatywe z wody z sokiem z cytryny sprawdzony spsób prof Michała Tombaka kupcie w necie ksiazke pt DROGA DO ZDROWIA polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elino
Witam wszystkich mniej lub bardziej cierpiących. Ja właśnie mam nawrót HP po 11 latach. Przeszłam kurację antybiotykową i długo był spokój. Od jakiegoś czasu zaczęły się pojawiać niepokojące objawy. Kupiłam test i wynik wyszedł pozytywny. Pani doktor jednak dała mi POLPRaZOL i kazała przez 8 tygodni go łykać. Przez tydzień było trochę lepiej ale dzisiaj sądny dzień. Właśnie zarejestrowałam się na badanie żeby określić ilość tego świństwa. Powiedzcie proszę czy mogę zarazić rodzinę? Jakoś wszyscy unikają odpowiedzi. Dzięki i wytrzymałości w cierpieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszaaa86
Ja również chyba mam tą bakterię, w każdym razie tak pokazał test z apteki - zrobiłam go sobie na własną rękę bo oczywiście lekarze przez 1,5 roku nie wpadli na pomysł że to może być to. Miałam już dawno robioną gastroskopię. Czy obecność hb oznaczają te "+" przy łacińskiej nazwie choroby?? a jeśli nie to czy możliwe żeby to nie wyszło przy gastroskopii?? Bardzo proszę o odpowiedź - może być tutaj albo na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wygląda
a czy przy tej chorobie wygląd języka jest jakiś specyficzny? w sensie że pojawia się jakiś nalot i jaki bądź niekoniecznie? I czy można z ta bakterią uprawiać seks oralny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskiereczkamk
Niekoniecznie ta bakteria wychodzi w gastroskopii. Musi zostać zrobiony test w kierunku tej bakterii, ale nie zawsze jest on robiony. U mnie wyszły trzy +++.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×