Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pischella

sposob na helikobakter

Polecane posty

Gość opaaaaaaaaa
mam taka nadzieje ze bedzie dobrze:) a co do gastrologa to bylam dzis u 2 i trzeba czekac okolo m-ca na wizye, długo strasznie, a w przychodni jeszcze dłużej, to chyba dopiero po szpitalu ja zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze nie ma sily na te nasza sluzbe zdrowia, zrob sobie po szpitalu. nie boj sie tego zabiegu bedzie dobrze zreszta musi byc dobrze nie ma innego wyjscia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opaaaaaaaaa
dzięki jeszcze raz, tez pozdrawiam i zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena sz
moje dziecko ma hp Martynka ma 5 lat i tylko 13 kilo wagi podejrzewali chorobę trzewną a przy okazji wykryli helikobaktera dostał kurację antybiotykową niema apetytu i nie przybiera na wadze czy to może byc objaw hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozę być helikobakter, albo jakas choroba ukladu pokarmowego. jak trzewna, refluks zolciowy, zoladkowy. objawia sie brakiem apetytu. wymaga diagnostyki - twoja corka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka2009
Moja koleżanka miała. dostała jakiś olejek napisz do jerzyniew@o2.pl. bo to dostała od niego. Tak jak już gdzieś tu pisałam to facet od różnych paskudztw trapiących kobietę. Szkoda że tylko jeden w kraju absolwent Akademii Robertsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarKO 45
witam!Robilem ostatnio badania na obecnosc tej bakteri w krwi i wyszlo mi 2.32 norma jest 0.9 chcialem sie dowiedziec czy to jest poczatek choroby i czy to jest duza ilosc.Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarKO 45
witam!Robilem ostatnio badania na obecnosc tej bakteri w krwi i wyszlo mi 2.32 norma jest 0.9 chcialem sie dowiedziec czy to jest poczatek choroby i czy to jest duza ilosc.Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarKO 45
witam!Robilem ostatnio badania na obecnosc tej bakteri w krwi i wyszlo mi 2.32 norma jest 0.9 chcialem sie dowiedziec czy to jest poczatek choroby i czy to jest duza ilosc.Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag_Mag
HP leczę z przerwami od ponad 2 lat. Antybiotyki pomagały tylko na krótki czas. Miałam robioną gastroskopię, która wykazała zapalenie żołądka. Od 8 tygodni jestem w ciąży i nie mogę brać żadnych leków. Szukam jakichś naturalnych sposobów na leczenie HP, gdyż ostatnio bardzo mi dokucza. Nie chcę zaszkodzić maleństwu, dlatego może ktoś wie, jakie metody leczenia może zastosować kobieta w ciąży. \\poza tym, proszę o informację, gdzie można wykonać test oddechowy na obecność HP? Jaką diet stosować, jakie zasady postępowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to bedzie chyba ten helikobakter przyczyna tego calego zamieszania juz raz byłem przeleczony na helikobaktera ale widac ze to nie pomoglo bo wracaja te same objawy co przed leczeniem. znowu dzis mam odbijania zgnilych jaj (siarkowodoru)a wczoraj przepraszam za okreslenie zielonkawe wyproznienia i tak mnie caly czas pobolewa zoladek az tak pod serce. refluks to ja mam ale slaby chyba te zwieracze zoladkowe musza byc zaatakowane przez stan zapalny od helikobaktera i przepuszczaja zolc do zoladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _maciek
Polecam koncentrat flawonoidów, naturalnych przeciwutleniaczy. Znajomy skutecznie się tego pozbył w dość krótkim czasie. Jest też wersja dla kobiet w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gingonita
czy ta bakteria moze powodowac wypadanie wlosow i tradzik ?? jestem po gastroskopii i mam helikobakter p. wyleczyl ktos to a tradzik zniknal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trądzik rozowaty, Łojotokowe zapalenie skóry - tak podejrzewaja lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenaW
Mój mąż leczy się już rok na to paskudztwo,przeszedł 5 kuracji antybiotykowej jest jej coraz mniej ale jeszcze jest,po antyb.wysiada mu wątroba ,jest na diecie.Czy ktoś ma jakieś sposoby niekonwencjonlane żeby sobie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz B
Żołądek o przekrwionej śluzówce,jeziorko śluzowe z dużą ilością żółci.Opuszka dwunastnicy i część poza opuszkowa dostępna.Test na H.pylori dodatni. Tak się dzisiaj dowiedziałem,ta cholerna bakteria jest w 90% ludzi,tylko nie wszystkim daje w d.. ,a raczej w żołądek może nasilać się przy stresującej pracy,życiu codziennym,nie zdrowym odżywianiu(za ostrym,gazowanym,za słodkim czy słonym),i co tu można jeść? :( Jutro do lekarza pierwszego kontaktu,ciekaw jestem co mi przepisze,i jak długo będę walczył nim przejdzie to badziewie :( Pozdrawiam Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzdęty
Ja też przeszedłem to wszystko co opisujecie, teraz dalej walcze, nie wiem czemu zamiast gastroskopi lekarze nie kierują na badanie krwi na Helikobakter 25 PLN i wiesz czy masz czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test ureazowy z zoladka jest dla lekarzy wiarygodny, a z krwi to tylko informacja bez wiekszego znaczenia dla lekarzy moze byc przyczyna innych nie helikobakter przyczyn. np.alergie czy cos tam. to jest badanie immunoglobulin A E G M ,czyli reakcja organizmu na jakies infekcje. jak ci wylecza np. helikobaktera to podniesione immunoglobuliny bedziesz mial jeszcze przez kilka lat. i by stwierdzic czy wyleczony jestes z helikobaktera musisz miec ponowna gastroskopie. Bierze taka probke sluzu z zoladka na test i gdy jest ta bakteria rozklada substancje tej probki na aminiak i cos tam jeszcze barwiac probke na kolor od bezbarwny ->zolty->czerwony do fioletu fiolet to b.duzo bakteri. ja tak mialem w tym tescie ureazowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamysza
Witam wszystkich!!!! Kochani ja tez dowiedzialam sie wlasnie ze mam ta bakterioze hp badanie zrobili mi poprze probke kału( przepraszam jesli popelnilam blad w wyrazie nie wiem jak sie go pisze) nie wiem w jakiej ilosci znajduje sie w moim organizmie poniewaz lekrz nie poinformowal mnie o tym , przepisal antybiotyki (amoxicilin, metronidazole, omeprazole ) zaznaczam ze obecnie zamieszkuje w UK wiec leki moga byc inne. Postanowilam jednak zasiegnac konsultacj innego lekarza ktory kategorycznie zavbronil brac antybiotyki poniewz jestem karmiaca matka 9 tygodniowej dziewczynki, przepisalm do zazywania Peptac liquid czyli takie mleczko do picia jak Manti i nie kazal sie martwic i spieszyc z badaniami i leczeniem choc nie zna wynikow badan czy to normalne czy mam pojsc do innego lekarza doradzcie w tej kwesti bo juz nie wiem czy moge bagatelizowac problem???????/ Jesli chodzi o diete to co mozna jesc i w jakich ilosciach obecnie rano zjadam platki kukurydziane z mlekiem sojowym, ale nie wiem co z dalszymi posilkami co z czym laczyc i jak spozywac doradzcie cos prosze... Odnosnie bolu to nie jest u mnie tak zle mam lekkie bole ,znosne i nie tylko zoladka ale bol jest jakby wedrujacy boli mnie czasem brzuch i lekko po lewej stronie przy zebrach i po ;prawej od czasu do czasu jest mi tez niedobrze jak bym chciala wymiotowac a badanie to zrobilam poniewarz ta choroba w mojej rodzinie jest genetyczna miala babacia ktora zmarla na raka zoladka ,ciocia i jej corka tez ja maja.. jesli chodzi o wydalany stolec to juz jak ktos tam wczesniej napisal u mnie tewz kolor jest zielony i tak mysle ze to wlasnie przyczyna tej cholernej bakteri. Jeszcze jedna kwestia czy przy tej bakteri mozna stosowac herbatki ziolowe takie jak dziurawiec , melisa ?????????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamysza
Witam wszystkich!!!! Kochani ja tez dowiedzialam sie wlasnie ze mam ta bakterioze hp badanie zrobili mi poprze probke kału( przepraszam jesli popelnilam blad w wyrazie nie wiem jak sie go pisze) nie wiem w jakiej ilosci znajduje sie w moim organizmie poniewaz lekrz nie poinformowal mnie o tym , przepisal antybiotyki (amoxicilin, metronidazole, omeprazole ) zaznaczam ze obecnie zamieszkuje w UK wiec leki moga byc inne. Postanowilam jednak zasiegnac konsultacj innego lekarza ktory kategorycznie zavbronil brac antybiotyki poniewz jestem karmiaca matka 9 tygodniowej dziewczynki, przepisalm do zazywania Peptac liquid czyli takie mleczko do picia jak Manti i nie kazal sie martwic i spieszyc z badaniami i leczeniem choc nie zna wynikow badan czy to normalne czy mam pojsc do innego lekarza doradzcie w tej kwesti bo juz nie wiem czy moge bagatelizowac problem???????/ Jesli chodzi o diete to co mozna jesc i w jakich ilosciach obecnie rano zjadam platki kukurydziane z mlekiem sojowym, ale nie wiem co z dalszymi posilkami co z czym laczyc i jak spozywac doradzcie cos prosze... Odnosnie bolu to nie jest u mnie tak zle mam lekkie bole ,znosne i nie tylko zoladka ale bol jest jakby wedrujacy boli mnie czasem brzuch i lekko po lewej stronie przy zebrach i po ;prawej od czasu do czasu jest mi tez niedobrze jak bym chciala wymiotowac a badanie to zrobilam poniewarz ta choroba w mojej rodzinie jest genetyczna miala babacia ktora zmarla na raka zoladka ,ciocia i jej corka tez ja maja.. jesli chodzi o wydalany stolec to juz jak ktos tam wczesniej napisal u mnie tewz kolor jest zielony i tak mysle ze to wlasnie przyczyna tej cholernej bakteri. Jeszcze jedna kwestia czy przy tej bakteri mozna stosowac herbatki ziolowe takie jak dziurawiec , melisa ?????????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorekxxx
Polecam niekonwencjonalny sposób na helikobaktera, też mnie dopadł, wyleczyłam się dzięki homeopatii, pod kierunkiem dobrego lekarza homeopaty. Badanie robiłam w \"BIONICE\"(LUBLIN) APARATEM DIAGNOSTYCZNO-TERAPEŁTYCZNYM \"MORA\". BEZBOLESNE i przyjemne w porównaniu z gastroskopią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorekxxx
Polecam niekonwencjonalny sposób na helikobaktera, też mnie dopadł, wyleczyłam się dzięki homeopatii, pod kierunkiem dobrego lekarza homeopaty. Badanie robiłam w \"BIONICE\"(LUBLIN) APARATEM DIAGNOSTYCZNO-TERAPEŁTYCZNYM \"MORA\". BEZBOLESNE i przyjemne w porównaniu z gastroskopią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamysza
ile kosztuje to badanie i czy tylko tam mozna je zrobic?????????? a jesli chodzi o homeopatie to jaka stosowalas????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejata80
Witam wszystkich !!! istnieje lek na calkowite wyleczenie sie z tych bakterji !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejata80
obejrzalam pewien reportarz o naukowcach ktorzy odkryli te bakterje w zoladku. Nikt im nie wierzyl ze w sokach trawiennych jakie produkuje zoladek istnieje mozliwosc zycia bakterji. Poddali sie eksperymentowi i juz po 10 dniach dostali wrzody zoladka . Wyleczyli sie z tego po kuracji antybitykiem juz w dwa tygodnie !!! dostali oczywiscie nobla za to. Wiec istnieje lek !!!! podali tylko że wraz z antybiotykiem potrzebny jest lek o nazwie PEPTO BISMOL badz BIZMOL nie jestem tylko pewna jak sie to pisze. Ciekawi mnie dlaczego ten lek nie jest przepisywany u nas i lekarze dalej twierdza ze to tylko mozna zaleczyc a nie wyleczyc !!!!!! poszukajcie o tym w internecie !!!! POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1369
czy to prawda że te bakterie powodują rozszerzanie naczyń krwionośnych na twarzy lub zaczerwienienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorekxxx
...badanie kosztuje 25 zł. z tego co wiem w większych miastach są takie gabinety np. w Lublinie, Warszawie. Tam można się też leczyć homeopatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od roku miałam silne bóle brzucha, najpierw myślałam ze to ból watroby, zrobiłam usg i testy, wyszło ze nic tam nie ma.. dowiedziałam się od hepatologa , że wątroba nie boli. W czwartek miałam endoskopie okazało się ze mam HP , dostałam Metronizadol, Amotaks, Polprazol dodatkowo biorę Trilac, kuracja 7 dniowa, w pierwszym dniu po tych antybiotykach czułam się fatalnie, teraz chyba organizm się przyzwyczaił bo nie mam zadnych dolegliwości i co najważniejsze brzuch mnie nie boli po jedzeniu. Jestem na diecie od ok 6 mcy nie jem smażonego, pieczonego, nie używam ostrych przypraw, ograniczyłam pieczywo do 1 kromeczki dziennie. Nie wiem czy pozbedę się HP... czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :)) tak czytam i czytam wasze objawy i w piątek ide zrobic sobie badanie stwierdzając obecnośc bądź mam nadzieje nieobecność helio..... sporo objawów mi sie pokrywa tj. zgaga, bóle brzucha, problemy ze skórą, wzdęcia i uczucie mega wielkiego brzucha no i do tego wszystkiego dochodzi tez nieprzyjemny zapach z ust... czy to tez może miec jakieś powiązanie z tym cholerstwem ???? ktos z was tez doświadczył takiego utrudniającego normalne życie objawu ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×