Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Musiku, niestety nie dostałem Twojego zdjęcia. Doszło od Peny (dziękuję:) ) ale od Ciebie nie...:( A góry...tak...są wspaniałe , miale, okazje widzieć parę fajnych łancuchów górskich w Europie.To coś wspaniałego. Ale rozymiem tych ktorzy ze wzgledow róznych nie moga po nich chodzić.Dobranoc:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam obiecane fotki ,jutro niech się zgłosi ten kto fotki ma bo zgubiłam rachube. Do jutra miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkich snów wam zycze i do jutra , 🌻👄🌻 Peny -🌻 no,no - super laska z ciebie - ile ty masz lat ? 41 - to jakas pomyłka ... Buberku 🌻- zazdoszczę ci tych gór i tej pasji ... Musiku 🌻 Beatko🌻 Mirinda🌻 Maju🌻 Igam🌻 Flow🌻 Basia🌻 Senda🌻 Gruszka🌻 Do jutra ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani, Już jestem, komputer działa i będę często zaglądać. Dzisiaj tylko szybko na groby i wracam, bo jakoś nie lubię tam stać godzinami. Zdjęcia dostałam od Diarry - Alusi, Musiku - Edyty, Flow - Bożenki i Bubera - Jarka. Bardzo, bardzo dziękuję i czekam na następne. Beatko i Basiu ja Waszych nie dostałam i czekam. Macie mój adres mailowy bo ja niestety Waszych nie mam, więc nie mogę Wam wysłać. Maju czekam też na Twoje i Igam i Mirindy i oczywiście Gruszeczki bo może nawet sie znamy (w końcu z jednego miasta jesteśmy). Buber gratuluję wspaniałego hobby. Ja weszłam tylko raz na Czantorię, ale tak się zasapałam że myslałam że padnę trupem, ale jakoś dotarłam do szczytui zeszłam o własnych siłach. Mąż na mnie godzinę czekał na dole, bo już zdążył wejść i zejść a mnie ciągle nie było. Diarro przecież Ty też super wyglądasz, a to nie tylko moja opinia ale mojego męża który jest znawcą kobiecego piękna. Flow i Musik też mu się podobały, a najbardziej niestety córka Diarry. No cóż co młodość to młodość. Buber Ciebie nie komentował. Przyslij jeszcze to zdjęcie z żoną skoro innym wysłałeś - nie bądź taki. Muszę kończyć bo mąż mnie odciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! PENY skarbie ja nie mam twojego adresu ,jak się pojawi Diarra to ją poprosze o twój adres,Zgadzasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Beatko, czekam z niecierpliwością. Przy okazji wyślesz mi też adresy innych dziewczyn które masz, dobrze ? Moje dziecko było wczoraj na Helloween. Co sądzicie o tym pogańskim zwyczaju który znowu zapożyczamy od Ameryki ? Mnie się to wcale nie podoba, jakoś nie licuje z naszą kulturą i zwyczajami. Ale może jestem staroświecka. Poza tym nigdy nie uczestniczyłam w takim święcie, może dlatego jestem przeciw. Dzisiaj od rana dzwonię do syna żeby go wyciągnąć z nami na cmentarze, ale ten pewnie śpi bo ma wyłączony telefon. Gdyby wszyscy bawili się na helloween to kto by zpalił znicze na drugi dzień. Jak tak dalej będzie to ta tradycja zaniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!! ❤️ ❤️ ❤️ Wczoraj nie byłam na forum, bo złamała mnie grypa. Leżałam cały dzień z gorączką i ani w głowie było mi pisanie na komputerze. Pisanie pracy magisterskiej też musiałam niestety odłożyć na później. Siła wyższa..... Dzisiaj czuję się trochę lepiej, no i trzeba iśc na groby, aby na chwilkę. Beatko- dziękuję za zdjęcie 🌻 Peny- zaraz prześlę ci moje i będziesz miała mój adres na przesłanie twojego zdjęcia 🌻 Diarra 🌻 Musik truskawkowy 🌻 i dla wszystkich pozostałych 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slońca🌻🌻🌻 Peny zgadlaś to ja musik czyli Edyta:) sorki ze się nie podpisałam ale to pewnie przez to zamieszanie z wysyłaniem za Twoją fotkę dziękuję ,sliczne dziewcze z Ciebie:) Buberku to ja już nie wiem bo do wszystkich dochodzą :( Basiu kochana czy już lepiej sie czujesz?👄 Diarra🌻 Bea🌻 i dla całej reszty🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 juże jestem ale tylko na chwilke , bo dopiero wróciliśmy z drogo , a teraz wybywam na cmentarz u mnie , czyli do mojej mamusi i znajomych . Bede później - obiecuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku to wyślij jeszcze raz moze cos mylisz w adresie.wyslaelm Ci maila z moim adresem.Pozdrawaim.Ale dziś był piekny dzień.Mam na myśli pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem, ledwo się dorwałam do kompa bo mąż wyszedł z psem na spacer. Tak to siedzi i nie ma rady. Buber masz rację pogoda była dzisiaj piękna, żyję na tym świecie 41 lat ale nie pamiętam tak pięknej 1 listopada. Dobrze bo przynajmniej kwiatów nie zetnie zaraz mróz, a tyle pieniędzy ludzie na nie wydali. Basiu mam nadzieję że już się lepiej czujesz i wyprawa na cmentarz Ci nie zaszkodziła. Buber co z tym zdjęciem razem z żoną, nie daj się prosić. Diarro, ale piękne te Twoje obrazy, masz talent, nie ma co. Jak długo haftujesz taki np. z tą dziewczynką ? No muszę kończyć, zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie . Wizyte na cmentarzu mam już za sobą. Wtym roku pogoda dopisała aż przyjemnie było postać i po rozmyślać. Nadal nie mam adresu na poczte do Peny, może ktoś poda mi na gg. będe wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku kochanie🌻 mam nadziej,że się nie obrazisz na mnie, ale widząc kłopoty na łączach - posłałam Buberkowi twoja fotkę ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiem czy dotrze, bo coś to strasznie tługo trwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny 🌻 dziekuję za miłe słowa, małego całuska przemycam twojemu mężowi za komplementy ... Zrobie poczte jakąś śmieszną dla wszystkich forumowiczxów naszych sympatycznych , a tym samy będziesz miała wszystkich adresy ... 🌻 zaraz o tym pomyslę i mam nadziej,że poczta trafi do wszystkich... Jeśli chodzi o moje haftowanie, to bardzo to lubię , ale teraz nie mam na to zwyczajnie czasu. Bardzo mnie to uspokaja , wucisza, łagodnieję jak baranek i mogę jeden poplatany supełek rozplątywac chocby godzinę i nie denerwuję się. Ale nie jestem w stanie powiedzieć jak długo wyszywa się taki obrazek , bo nie robię tego ciurkiem. Bywa, ze robię dłuższe przerwy , a czasami wyszywam codziennie po kilka godzin . teraz nie miałam igły w reku od kilku miesięcy , ale jak przyjda mrozy i brzydka pogoda, pewnie wrócę do wyszywania ... Basiu 🌻 trzymaj sie i nie daj się chorobie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku - 🌻 narazie mam informację, ze list wysłano , ale czy dotrze ? Ciesze się, że nie maszmi tego załe. Wysłałam wam wszystkim moją kolejną ulubioną piosenkę, żeby Peny miała wasze adresy ... ( oby tylko doszła... ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam moją prośbę o wasze ulubione piosenki , utwory ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda była cały dzien przepiekna, cmentarze tona w kwitach i świecących lampkach - dlaczego tak mało w powszedni o zmarłych się pamieta. Nie ma błota,wilgoci , jest ok. Odwiedziłam wszystkich bliskich, tym co są daleko zaświeciłam znicz pod krzyżem dla takich osób ... Smutne to święto , ale bardzo rodzinne . Przynajmniej mój tata cały dzień spędził z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra dziękuję, zdjęcie Truskaweczki doszło:)Peny ok wyśle Ci to zdjecie tylko musze poszukać bo gdzieś je zapodziałem w komputerze, bo przegrywalemz płyty i nie wiem gdzie je umieścilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra wspaomniała o ulubionych utworach muzycznych..w związku z dzisiejszym dniem, w 1969 roku zespól KING CRIMSON nagrał utwór \"EPITAPH\" Jest o niesamowita w klimacie kompozycja.Pamiętam kiedys gdy radio było mniej komercyjne red. Kaczkowski z III programu PR zawsze puszczal ten utwor 1 listopada.Jesli go nie znacie, poszukajcie w sieci tej..pieśni (bo trudno nazwać go piosenka) myśle ,że wam sie spodoba i zapadnie w waszą pamięc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber -🌻 poszukaj tego utworu i nam przeslij . Ja szukam tego w internecie , ale marne szanse ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×