Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Hej! Hej! Ja też jestem. Zabrałam się wprawdzie za pisanie pracy, ale ciągnie mnie do Was. Igam- dzięki za zdjęcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Fajnie, że dużo piszecie, jak miło Was poczytać! Miałam dziś ciężki dzień, dopiero niedawno wróciłam do domu i jestem potwornie zmęczona, ale muszę :D przecież do Was napisać. Dziękuję Peny i Igam za zdjęcia, doszły, ale z Was super laski. Peny postaram się zaraz wysłać Ci MMS-a. Nie wiem skąd macie zdjęcie Sendy? Diarra nie wysłałaś mi numeru na gg, a przynajmniej nic do mnie nie doszło. Flow do mnie Ania Dąbrowska dotarła, dzięki. Maja ja też jestem okularnicą!!! 🌼 Pozdrawiam wszystkich i spadam, bo chyba zaraz padnę ze zmęczenia. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju - może i masz racje z ta praca , ja w poprzedniej pracy też tak mniej więcej połowę dnia leniuchowałam , ale było super , miałam świetnych współpracowników i jak już zostawałam sama , z przyjemnościa sobie poczytałam , popisałam listy itp. Teraz to niemozliwe , no i atmosfera też bywa rózna z różnych powodów, ale o tym na forum nie za bardzo . Fajnie, ze piesek sprawdza się w domku. Tak to jest z psia miłością , potrafią się odwdzięczyć za dobroć ... Ptaszki powinny byc na wolności - dlatego zawsze strasznie mi jest szkoda papug w sklepie zoologicznym ... I masz rację, ze u mnie to już skrzywienie zawodowe. Wiem o tym , ale zmienić to już się chyba nie da ... ku mojej rozpaczy , bo wolałabym czasami dostac po d... ale być bardziej otwarta i spontaniczna. Chociaż jak popatrzę na swoje koleżanki , to jestem chyba z nich najbardziej odważna, inne boja się jeszcze bardziej \" własnego cienia\" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Basiu🌻 odpocznij troszke ... Mirindko - zaraz wyslę ci numer ... a jeszcze pytanie - czy moje fotki do ciebie dotarły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC JA TEZ CHCE ZDJECIE BASIU, IGAM. MOJE JUZ ZROBIONE. KOLEZANKA Z PRACY PRZEGRA MI NA PŁYTKE. JUTRO PRZESLĘ. OJ DZIEWCZYNY - BEA ,PENY, FLOW, DIARRA. TO CHYBA WSZYSTKIE OD KTÓRYCH MAM ZDJĘCIA ALE Z WAS LASENCJE.ouuuuuu.!!!!!!!!! a JA WCZORAJ SKOŃCZYŁAM 01.30 DZIS Z PRACY PROSTO NA ZEBRANIE DO SZKOŁY CORKI. ZNOW TRZEBA OILNOWAC . IGAM SPRAWDZ SWOJEGO SYNA , MAM NADZIEJE ŻE JEST LEPIEJ NIZ U MOJEJ CORY. A TERAZ ZNOW CYFERKI. BUBERKU JA TEZ CHCĘ JAKĄS MUZĘ, ZLITUJ SIE BO PADNĘ Z NUDÓW PRZY TYM KLEPANIU. pOŹNIEJ ZROBIE SOBIE PRZERWE , WPADNE POGADAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra dostaję pocztę od Ciebie, nie wiem o które fotki pytasz. Jeśli Twoje i Twojej córki to tak, doszły, dziękuję, ale to było już dawno... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra- piszę pracę z rachunkowości o wyniku finansowym w ujęciu podatkowym i bilansowym. Idzie mi to jak krew z nosa. A przed chwilą jeszcze koleżanka zadzwoniła z pytaniami na temat podatków i znowu nic nie napisałam. Gruszeczko- zaraz wyślę Ci moje zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu🖐️, odpoczynek się należy co nie?! Pracę pisać będziesz później. Mirindko🖐️ widzę, że okularniczek nam przybywa:D🌻, odpoczywaj kochana😘 i wracaj do nas szybciutko! Gruszeczko🖐️, \"wklepuj\" szybko kochana, a pomyśl, że z córcią nie jest przecież tak źle.... jest zdrowa, może się uczyć i jak ją trochę przypilnujesz to będzie dobrze🌻 Diarra, tak to już jest z takimi pracami wywierają piętno, a najbardziej na wrażliwcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam- pytałaś jak dodać nasz topik do ulubionych- otóż obok nazwy topiku (zanim do niego wejdziesz) jest z prawej strony taki plusik- trzeba na niego nacisnąć. I juz jest w ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa mnie zaczyna boleć, bo jak zwykle w zwyczaju moi sąsiedzi borują ścianę!! Ja nie wiem jak można codziennie borować ścianę!! To trwa już miesiąc.... śmiejemy się z synem, że oni tak chyba robią sobie kawę capuccino!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu - ojjjjjjjj , ale to ciekawe :P ogrrrooooomnie cię podziwiam . Moje PITY co roku wypełnia moja kuzynka , bo to dla mnie czarna magia, ale za to pozwy -i inne pisma sadowe to dla mnie pestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju- wiem jak to jest- moi sąsiedzi borowali dzień w dzień przez pół roku. Skończyli z 2 tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam - ja tez miałam ci odpowiedziec o tych ulubionych , ale się rozpisałam o innnych sprawach i wyleciało ( starość.... ) Basia podała sposób , a ja robię to inaczej . Jeśli mam otwarta jakąś stronę którą chcę dodac do ulubionych to klikam na pasku u góry w \"ulubione\" ( powinnaś tez to miec obok Plik, Edycja, narzedzia itd.) a potem wybieram \" dodaj do ulubionych\" - a jak otworzy się okienko to klikam na \"ok\" . I juz to mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda🌻 miło cię poznać. Fotka dotarła - wielkie dzieki . Ja już uciekam. Miłej nocki wam zycze. I udanego dzionka🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa kochani! idę z pieskiem na spacerek. Może przejdzie mi ból głowy:D Dobranoc.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do Was . Nie było mnie przez chwilę. Chciałam się umówić na randkę, ale siostrzeniec przerwał, bo musiałam młodego studenta podrzucić n a stancję.No i klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i to nie mój synek tylko kolega panny młodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ! Wskoczyłam w przerwie między filmami - ale jestem wykończona ! W końcu dzisiaj zostałam wdrożona i przyuczona do programu środków trwałych ! A mamy ten program już od maja. Ale moja główna jakoś do dzisiaj nie miała natchnienia żeby mi go pokazać! W końcu stało się !!! Jestem znowu mądrzejsza o coś tam ! :D No i więcej obowiązków mi przybyło ! Już się cieszę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka🌻 ale żeście popisały ho ho:D flow chyba wsiąkła dzisiaj na tej imprezce biurowej:) Diarruniu ja tam mieszkałam bite 6 lat a teraz to tylko wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku 🌻 Próbowałam wysłać Ci odpowiedź ale mi kafeteria nie chodziła. Sorki. Imprezka jest jutro - i wiecie co ? - pracuję tylko do 14.00 ! :D Do domciu, coś tam wrzucę na ruszt, zrobię się na bóstwo (a co? - niech patrzą!) i do firmy na balety ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, teraz mogę spokojnie popisać ... już po filmach. :D Diarra 🌻 Skąd Ty masz zdjęcie Sendy? A dlaczego my nie mamy? 😭 Mirinda 🌻 W moim telefonie nie mam MMS-ów - stary jakiś. Postaraj się zeskanować jakąś fotkę i wyslij ! Czekam !!! 🌻 Gruszka 🌻 Czekam na Twoją fotkę - niech koleżanka się dobrze sprawi, zgra na płytę i wysyłaj kochana ! :D Basia 🌻 A my juz niedługo znowu w PIT-ach będziemy siedzieć ! Jak ja to kocham ! Maja 🌻 Skocz do tych sąsiadów na borowane capuccino ! I dla nas załatw ! :D Igam 🌻 Co z tą niedoszłą randką? Koniecznie napisz ... ;) Buber 🌻 My tu otwarte na nowe znajomości jesteśmy więc bardzo chętnie poznamy Twoja znajomą - zapraszamy !!! :D Jutro pewnie przekroczymy 2500 wpisów. Szkoda, że nie będzie mnie z Wami ! 😭 Czy ktoś może przypilnować tego okrągłego wpisu? Plis ! Jak tylko wrócę z imprezki i nie będzie za późno to wpadnę tu zobaczyć co mnie ominęło !? DOBRANOC WSZYSTKIM !!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani!! 🌻 Flow byle do 14 i później ubaw:D Jak fajnie się czyta, że ktoś ma satysfakcjonującą pracę, i imprezki po pracy hihi... mi pozostało tylko pomarzyć:D Dobrej zabawy Ci życzę! Wszystkim na cały dzień dużo uśmiechu 🌻🌻🌻 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wpadłam się przywitać,bo zaprosił mnie do was Buber,choć czasu mi zawsze brakuje,ale czasem mogę zajrzeć. Buber🌻 Igam-a my się znamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka 🌻🌻🌻 Flow skarbie no cos pokręcilam ,życze Ci zabawy po pachy:D tylko nie przesadź maleństwo ;) Majeczko my mozemy zrobić imprezkę przed kompem a co.........:D Buberku dzięki za muzę udało sie otworzyć🌻 Wszystkim kobietkom miłego dnia👄👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Agrypina 🌻 i jaki ten świat mały:D juz się znacie z Igam, no to teraz kolej na nas :D Musiku, oczywiście imprezka przed kompikiem:D super🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×