Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Wiesz, mi też jej żal, a wolała sama o tym opowiedzieć niż narażać się znowu na atak prasy brukowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale sama się wypowiedziała i nie ma już marginesu na tyle na ile te brukowce by chciały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Publicznie przyznała się,że zostala zgwałcona straszne................nigdy tego nie zapomniała i pewnie nie zapomni ,a ten Darek to chyba strasznie ją kocha a nie wyglądał mi na takiego. Jestem pełna podziwu, szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodzież szybko się ulotniła , hura - troszkę czasu teraz dla mnie ... Ale u nas cichutkooooooooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim 🌻 Miłego dnia życzę ❤️ Już uciekam na uczelnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo uśmiechu i słońca na weekend 🌻👄🌻 Alja - miłego imprezowania, wagonu prezentów i spolegliwych sąsiadów .... Szymciu 🌻uszku - zamykasz i otwierasz nasz topik , pewnie dzieki słodkiemu maleństwu, które wyznacza Ci rytm dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku - dzięki za muzę ... własnie odsłuchuję przy porannej kawce .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! wszystkim , pogoda za oknem prawie wspaniala ,na termometrze + 7 stopni ale pochmurno (i oby tk dalej tylko troche wiecej promyków słońca). Miłego dnia wszystkim życze, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja u Was tylko gościnnie,ale mam bardzo ważną sprawe i liczę na Waszą pomoc.Poszukujemy pomocy lub dawcy szpiku kostnego dla pięcioletniego Kubusia z Gdańska, podaje stronkę www.kubakozlowski.pl Z góry dziekuje za okazaną pomoc A ja jestem z forum 30-stoparolatek,pa,pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu - zaraz idę na zakupy, ale coś jeszcze nie mogę się \" wykluć\" do końca.Muszę zagrać w totka , bo ostatnio mam fartowne strzały jak podglądam jakieś teleturnieje w TV ( w tym np. prowadzonym przez Chajzera - dwa razy pod rząd trafiłam gdzie jest milion ) no i sniło mi się, ze wygrałam :) I koniecznie doładowac telefon , bo jest super promocja do końca marca w Erze ( dwa doładowania - a wartośc drugiego doładowania oni podwajają) . Pogoda wystrzałowa , wreszcie pachnie wiosna, świeci słońce ( ale jest narazie -2 stopnie) i zapowiada się super dzień na spacerki. Peny pojawiła się i znikła - tak jak Senda 🌻 dziewczyny wracajcie do nas !!!!!! Hej Beatko 🌻 ale u ciebie ciepełko :) może wreszcie niedługo zobaczymy przebisniegi. Kameleon - poszukiwanie na forum dawcy szpiku ? Rozumiem cały ten dramat , ale my nic na to nie możemy pomóc - przynajmniej indywidualnie. Na nic moje dobre chęci , jeśli np. do dnia dzisiejszego nikt do mnie się nie odezwał od 3 lat kiedy to zgłosiłam się do banku dawców .... Nawet gdybym chciała pomóc to kto sprawdzi moją krew i kto za to zapłaci :( To bardzo trudne i właściwie w naszej rzeczywistości nierealne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra🌻 kazdy sposób dobry byle był skuteczny,na stronce jest wszystko napisane gdzie mozna iść zbadac krew za darmo,ja tez jestem w banku dawców już od ponad 3 lat i jeszcze nikt do mnie nie zadzwonił ale nadal jestem gotowa Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba rozrabiałam wczoraj... bo mój komputer się zbiesił i wywalił wszystko, a później nie mogłam się połapać jak włączyć windowsa, a nie linuksa... mój syncio teraz ma linuxa, bo twierdzi, że mu bardzo bałaganimy w windowsie ( ?! ) ale juz połapałam i jestem! Cześć Wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie chodzi o to, ze nie zawołali mnie do badania szopiku , ale nawet mojej krwi nie badali, czyli nawet nie widzą , czy może sie komukolwiek nadac. Podobno jedno badanie kosztuje 1000-1500 zł i dlatego tak jest. Na zachodzie mnóstwo ludzi jest w takich bankach u nas nędza , przez pieniądze. Niestety do Gdańska nie pojadę sprawdzić swojej krwi ... bardzo mi przykro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia :) Diarra :) ja na temat szpiku się nie wypowiadam ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo już mi słabo, a jeszcze muszę trochę popracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Afirmacja na dziś: ...Isnieje zawsze harmonijne rozwiązanie każdego problemu,które z łatwością przychodzi do mnie.... Tak-zdecydowanie dzisiejsza afirmacja dla mnie :-) Wrócę mam nadzieję później.Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieeem Szymciu :) myszeczko, słoneczko, mróweczko mmmmm - ale Cię ściskam mocniutko!!!! Cześć Bauceronik, afirmacja ok... przemyślę mądre słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z toczeniem krwi nie mam problemu , żyły mam jak fizyczny od łopaty ... ale co z tego - niedługo wiekiem nie będę pasowała do transplantacji , nie wszystko jest takie proste, w duzych ośrodkach moze jest to łatwiejsze , a u nas ... nasz rejon jest zapomniany przez Boga i ludzi ,,, psy d... szczekaja ... głeboka prowincja i tyle ... Witajcie dziewczęta 🌻 ja już uciekam na ten spacerek .... póki słoneczko świeci :) Komputerowe zagwostki nie dla mnie; nie o tej porze i nie w sobotni dzionek ... słucham tego jak świnia grzmotu. Ale i tak niektóre kolezanki zazdroszcza mi biegłości w obsłudze neta :P Fajnie ... co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be-on 🌻 afirmacja super - dla mnie również bardzo przydatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra, nie tak głośno o tych żyłach!!! A co Twojej wypowiedzi w dalszej części to się zgadzam. Najgorsze jest to, że jak ktoś z potencjałem energetycznym weźmie się za jakąś akcję i chce coś zrobić właśnie w mniejszych miejscowościach, to zawsze napotyka wiele \"kamieni\"na drodze .....chodzi o to, że niektórzy ludzie zawsze doszukują sie jakiegoś podtekstu w takich akcjach. Szymcia... hihi! No ten linux to program taki jak windows....niektórzy uważaja, że lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,nie było mnie tu dwa dni a wy trajkotacie dalej,musiałam czytać Wasze trele pół godziny.Ale najbardziej podobaly mi się te motylki co Basia narysowała.Ja teraz udzielam się towarzysko, w urlopie nie mialam czasu to teraz buszuję po znajomych .A oni zapracowani przed świętami a u mnie luzik.Słoneczko świeci i ptaszki za oknem ćwierkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia, oprócz informacji z allegro, że zakupiłam karmę dla pieska NIC :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×