Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

O słoneczka wy moje,bardzo miło się zrobilo od tych życzeń,dziękuję za pamięć,ja też ciągle kogoś przyjmuję i odbieram telefony.To miłe, bo nieraz wydaje się człowiekowi ,że jest sam,ale to nieprawda, wystarczy otworzyć drzwi,odebrać telefon,zajrzeć na forum a wszędzie tyle osób Ci życzliwych.wzruszyłam się bardzo😭 Peny ,to nie prawda ,że nie myślałam o Tobie. Cały czas gdy czytałam na forum zastanawiałam się ,gdzie sie podziewasz?myślałam ,że wyjechałas gdzies z mężem.A tu proszę zjawiasz się i oznajmiasz ,ze byłaś bardzo chora.Jeżeli to nie bolesna sprawa to napisz nam na co byłas chora i czy już jest lepiej? Ajia dzięki za muzyczkę Kravitza! Beauceron,ty przez 16 lat żywilaś się w barach,bo ja odwrotnie nie pamiętam żebym jadła w barze,zawsze domowe jedzenie.Jeżeli mogę wiedzieć to kim jeste z zawodu? No to narazie spadam,jeszcze raz dziękuję ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko😘 Oczywiście, że czekamy na Ciebie wieczorkiem🌻 A ten adres jest do sklepu internetowego w któym kupiliśmy naszemu pieskowi 20 kg :) karmy suchej - przywiózł nam ją kurier w nagroszą zamieć przed świętami pod same drzwi! Karma dobra - służy naszemu pieskowi:) Glamur:) w Pińczowie jest trochę rodzinki mojego Miłego, byliśmy tam w lecie i jedziemy w maju na komunię. Bauceron 😘 🌻 - jak tam zakupy budowlane? Fajnie tak nic nie gotować! Zahir, dobrze, że tym razem koncert jest w spodku, bo jak byliśmy w Warszawie to przez cały koncert LAŁO!!! Ale i tak było super:) A ten inkasent to skasował Ci za jaki okres? Bo strasznie dużo! Ale.... może nie patrz na zdanie wyżej, bo mamy się odstresowywać :D Szymciu??? Peny! Skrobnijj coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo moja Droga!!! On tam jeździł na każde wakacje! :) Zaraz jak wstanie to go zapytam - i pokażę Twoje zdjęcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze zdjęcia to On mnie pewnie nie bedzie pamietał, ale to małe miasteczko, wszyscy sie prawie znają. Ja mam tam bardzo bliską rodzinę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cicho---pewnie wszyscy idą na ciacho do mnie....już wstawiam wodę na kawkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja teraz jadę na miastko :) zajrzę jeszcze wieczorkiem. 🌻 Kupię sobie: mąkę, sól, farby i zajrzę do kwiaciarni mają tam takie różne cudeńka ..... i więcej Wam powiem jak zrobię to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko nie mam od ciebie wiadomości na gg bo tak mam je ustawione że wchodzą mi wiadomości tylko od osób wpisanych w kontaktach a po ostatniej awarii kompa wszystkie zapisane kontakty zniknęły. Dlatego bardzo was proszę przyslijcie mi na maila nr gg najlepiej do wszystkich od razu. Maja ja wiem że ty masz problem ze skrzynką to może Mirindka będzie tak miła albo Diarra.Mirindo na przyszłość pisz śmiało na maila będzie mi bardzo miło. Alja od ciebie też nie mam zdjęć od kilku dni ale za to wczoraj otworzyłam wreszcie ten film z twoimi dziećmi i usłyszałam przy okazji twój głos. Zahir ja też poprosze twoje zdjęcia jeżeli masz mój adres mailowy, jeżeli nie to ja się odezwe bo mam twój. Moja choroba to żadna tajemnica, po prostu powaliła mnie angina gigant. Do tej pory ledwo cos przełykam. Podejrzewam tutaj Alję że zaraziła mnie wirtualnie, a tak poważnie to mój mąż wrócił do domu z jakąś zarazą (może to ptasia grypa :D ?) Zahir ja kilka dni temu dostałam rachunek za prąd i wyszło że mam dopłacić za poprzednie półrocze 650 zł. Dostałam prawie zawału i zażądałam sprawdzenia licznika. Okazało się że jest zepsuty i ciągnie o 50% więcej. Tak że Zahir jak uważasz że za dużo płacisz radzę wezwać fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pińczów to b. ładne miasteczko:) Peny wpsołczuję Ci. Wracaj szybko do zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w kolejny zimowy dzień. 🌻🌻🌻kwiat]🌻 To dla naszych solenizantek. Peny🌻uszku wracaj szybko do zdrowia.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maja a poz a tym wszystkim solenizantka wszystkiego dobrego, mysle ze zalapie sie jeszcze na kawalek torta i kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej....Maja wszystkiego najlepszego .Duża buźka solenizantko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Wszystkim!:-)Zahir-z zawodu jestem nauczycielką ale uczyłam tylko dwa lata(i wtedy regularnie lepiłam domownikom pierogi z serem-mniam,mniam)a od 16 lat jestem \"księgarzem\".:-)Może i fajnie nie gotować na co dzień ale czasem człowiek zatęskni za domowym obiadkiem a tu...wiedzy brak,praktyki brak więc....bar Miniaturka wita:-)Wróciłam ze sklepu!Wybrałam panele podłogowe do pokoi,kafelki do łazienki i kuchni.Dumna wróciłam z dwoma pod pachą(zeby wypróbować,czy łatwo się zmywają,jak brudzą itd-tak mi podpowiedziała miła pani w sklepie)i....Marta,z którą pracuję,zobaczyła,skrzywiła się i powiedziała....ale będzie mdło.A mnie i tak się podobają!!!!!!!Wybrałam też oświetlenie-częściowo.Jutro ciąg dalszy....Pa,pa :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim! Be-on, mój bar jeszcz istnieje, jedyny w mieście, i prawdziwie \"mleczny\", woła i kusi, bez konkurencji, nawet na krechę można dostać jedzenie, więc w sumie nostalgia za barami mlecznymi... Dobranoc. Kabaret Starszych Panów. Bo chyba nie kobiet. Lenny Krawiec spodobał się? Panie solenizantki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaaaaaaaaaaaaajacie! Maja-mąka, sól i farby, jak nic, zrobiłaś pewnie masę solną i coś pięknego ukleiłaś Szymcia, bo opracowuje wiosenny plan, jak spać tylko trzy godziny i wyspać się. Ponoć to możliwe... Dnia radosnego dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha!! Alja, ubawiłam się Twoimi wpisami :) Rzeczywiście coś mało chyba było snu - kawkę serwuję:) Leny super, dzięki 🌻 No, przenikliwa kobieto... odkryłaś, że to masa solna, ale jeszcze nie zaczęłam na razie gromadzę, gromadzę ...... cudeńka:) Co Ty robisz jak nie śpisz?! Dzięki wszystkim, którzy jeszcze wieczorkiem składali życzenia 😘 Diarra🌻 Buber🌻 Peny, sprawdź, wysłałam Ci mój numer gg na meila. Jakoś ta angina wysoce zjadliwa... bo przechodzi łączami. Kuruj się kochana, i wyleż w łóżeczku bo to ważne, żeby się wyleżeć (ja wzięłam nawet 3 dni urlopu). Całuski 😘 Szymcia dzisiaj nowy dzień.... już lepiej? Bo codziennie jakiś cud nas czeka, tylko trzeba się przyjrzeć, bo może jest baardzo malutki :) Bauceron taki bar to skarb... u mnie już daaawno nie ma takiego, a też pamiętam naleśniki z serem i zupę mleczną pycha! Ostatnio zlikwidowali nam takiwiekowy bar z frytkami i plackami ziemniaczanymi... trzeba robić w domu, niestety :) Fajnie, że sobie tak urządzasz domek na wsi... to moje marzenie. Dla wszystkich - fajnego ciepłego dnia, bo za oknem mam świeży śnieg i mróz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, Szymciu! To ściskam Cię serdecznie - przetrwaj... zakop się pod pierzynkę i przetrwaj - dasz radę! Myślami jestem z Tobą Całuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia- ja też jestem z Tobą, trzymaj się cieplutko, wszystko będzie dobrze. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze! Alja i Zahir, zapomniałam Wam powiedzieć, ze mój syn wyśle Wam ze swojej skrzynki - info i muzę, chyba już go wykasowałyście! On ma meila lobo... cośtam (nie pamietam) sorry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny ale jeszcze mroźny dzień.U lekarza nie byłam bo dzisiaj z rana przyszedł ten dzień ,może dlatego brzuch mnie bolał.Ale za to mam katar, drapanie w gardle i szum w uszach.Chyba pozostałości po imieninach.Wczoraj znowu miałam chatę pełną gości,wieczorem już byłam zmęczona i nawet nie obejrzałam serialu na 2.A dzisiaj ciąg dalszy porządków mam nadzieję ,że w czwartek skończę a później przygotowania do roczku Julki. Majeczko narazie nic nie otrzymałam od twojego syna,a czekam z niecierpliwością.Ja ostatnio z masy solnej robiłam anioła,troche spuchł bo suszyłam go w piekarniku. Peny nie mam twojego adresu więc mi go prześlij na gg1129242,zdrowiej szybciutko i wracaj do sił.A ten rachunek jest chyba prawdziwy,bo przypomniało mi się ,że w te mrozy zamarzła mi rura w łaźience i chyba z tydzień grzaliśmy ją farelkiem ,no i masz babo placek. Szymcia zajrzałam tu rano,atu był już twój wpis,O której kładziesz małą ,że tak wcześnie wstaje? Witaj Bea jak tam twój śnieżny pojazd ,czy jeszcze stoi. Bauceron-może jakiś przepisik na łatwe dobre pierogi.Co do kolorów w mieszkaniu ja też lubię jasne i pastelowe.Powodzenia i udanych zakupów. Aljia co ty robisz tak późno w nocy ,jestaś sowa a ja skowronek,przeważnie o 21.30 już leżakuję.Muzyczkę dostałam ,dzięki. Glamur,u mnie zasp nie ma wszystko opadło ,a śnieg jest bardzo brudny,ale próbuj może dotrzesz. Diarra dzięki za życzenia ale nie znam angielskiego,i nie bardzo rozumiałam o co chodzi ,czy o rtg.tego pana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po spacerku z pieskiem brr jak zimno! Chodziliśmy sobie po polach po tej skorupie śniegowej :) pięknie... bielutko, wcale wiosny nie widać. Zahir, zapytam to moje stworzenie jak wróci ze szkoły..., ściągał Ci jakąś instrumentalkę z dysku na swojego meila i się zastanawiał, czy będziesz tego słuchać:) może ściagnął, a zapomniał wysłać... co u niego jest wysoce prawdopodobne! Szymcia to i tak Mała idealna, bo mój syn najczęściej zasypiał o 10,30 a wstawał o 7 - pocałuj śliczną buźkę ode mnie Teraz idę robić obiad, bo Miły wpadnie po pracy i zaraz jedzie na koncert do Katowic. Robię grzybową (już pachnie), ale nie mam koncepcji co na drugie danie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, a ja taka głodna jestem:( tą grzybowa nawet tutaj czuć :) pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia, pachnie, pachnie :) już mi slinka cieknie :) mała czarna do tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia- zgłaszam się. Jak o cieście mowa, to ja rzucam wszystko i pędzę. ;) Cóż znaczy sugestia- nawet czuję jego zapach. Pycha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×