Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Flow jesteś niesamowita! Ale to chyba zjazd w realu musimy zorganizować w Piotrkowie. No właściwie Łódż blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam sama. Dobranoc wszystkim idę dalej leczyc skrzeczące gardło. do jutra, życzę Wam miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszko - jeżeli chcesz dobrej rady ... służę: jeżeli to facet zonaty - zapomniej. Będzie się wyżalał jak to mu jest źle i niedobrze w związku i weźmie Cie na te żale. Lepiej nie caczynać czegos co nie ma przyszłości. Tylko kawa? O nie ! Od kawy sie zacznie ... a skonczy ... nawet Ty nie wiesz jak. Sorki, że tak brutalnie ale znam to z własnego doswiadczenia. To po prostu nie może sie udać ... Ten z którym się spotkałam - ma swoje problemy na glowie i nie jest teraz gotowy na związek, a ja nie będę stawiała go przed wyborem: ja czy syn. I tak sie spraw maja z grubsza. Gruszko - czy mi sie wydaje czy czasem jedziemy na jednym wozie ? I mam tu na mysli mężczyzn i nasze złe wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam jeszcze . Tak Flow tak własnie mysłe, odwlekając to spotkanie, na kawe to on się sam wpraszał juz wcześniej.Pisałam Wam że to byl przyjaciel mego męza. ja widziałam do czego zmierza i dlatego to urwałam. jego zona jest matka chrz. mojego syna. Coz wiecej dodac. A co do wyborow , to chyba tak , ale przeciez sie nie poddamy zycie jeczsze do nas nalezy . jutro nowy dzien i jaki Fajny ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak juz mi sie udało wysłać to wszystkie poszłyście spać. Właściwie to na mnie też juz pora bo jutro musze wstac o 5 rano. Jestem członkiem (o Boże!) komisji wyborczej. Agitowac nie będę, nie należę do żadnej partii a ta fucha to tylko dla kasy. Moze uda mi sie jutro wpaść na trochę. Mam dyżur do południa, potem wracam do komisji o 19.30 i liczenie do oporu. Ale to nie pierwszy raz więc nie jestem przerazona. Buziaczki dla wszystkich na dobranoc. Mirinda - stawiasz flachę na spotkaniu w Łodzi !!! A teraz bedziemy czekac na 1500 wpis i następna ofiarę. Może do spotkania uzbiera się tego więcej i wtedy sie ubzdęgolimy Martini ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, widzę, że dzisiaj jestem pierwsza. Skończyłam juz dyżur w komisji, do 19.30 mam wolne. Gruszko - szkoda, że nie masz gg albo tlenu. Chętnie porozmawiałabym z Toba dłużej i dokładniej. Jak tam dziewczyny ? Pogoda sliczna, aż się marzy o spacerku ... Uśmiechnijcie się - mamy taki piękny dzień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
milutkiej niedzieli. gonię wygrzać się na słoeczku. w parku ptaszki świergolą .....a w moim ogródku dziad z babą.......ło matko co się tam dzieje...iglaki spowite w pajęczynach, dżdżownice kręcą się wszędzie, czerwone mrówki mnie nie lubią:(..... biorę kawę i lecę do nich.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow gratuluje , ale błagam żadnych ustępstw co do \"wypełniaczy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki w ten piękny dzionek. Mój syn też jest dzisiaj członkiem komisji wyborczej od 13 poszedł na dyżur juz do końca. Bardzo się cieszy bo parę groszy zarobi. Jarynko zazdroszczę ogrodu. Ja właśnie namawiam męża żeby odkleił się od kanapy bo chcę jechać na zakupy do REAL-a i do parku z psem. Gdybym miała ogród to byłoby gdzie posiedzieć. A z tymi facetami dziewczyny to jest tak jak z tą pracą. Trzeba się nieźle naszukać żeby cos konkretnego znaleźć. Ale nie wolno się poddawać bo czasami okazja jest na wyciągnięcie ręki. Życzę Wam i sobie też powodzenia w szukaniu. To tymczasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Flow jesteś naprawdę niesamowita, stawiam flachę na spotkaniu!!! Może się ono odbyć nawet w Piotrkowie, czemu nie, ale wątpię czy inne dziewczyny na to się zgodzą. Dla mnie może być w Łodzi, mam blisko i to Martini też przywiozę. :D Gruszko czytając wypowiedz Flow muszę przyznać jej rację, chyba jednak lepiej daj sobie spokój, może faktycznie on szuka osoby przed którą mógłby się poużalać. Muszę kończyć dziewczyny, nie wiem czy uda mi się jeszcze dziś napisać, mam "przechlapane" u pana męża. :D Miłego popołudnia wszystkim, u nas też piękne słoneczko, trzymajcie się, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki.!!!! A dla wszystkich obrażonych na was mężusiów za długie wasze okupowanie kompa a przy tym jak oni twierdzą zaniedbywanie ich ego Dużego buziaka od nas wszystkich na przeprosinki. To takie wkupne od nas pozostałych. Skończyłam pichcic, za okem taki udowny dzien, cora wróciła wcześniej. Narazie odsypia ale jest w skowrokach , a przy tym jeszcze narazie tyyyLLLe mi opowiada. To chyba dobrze , mogę jeszcze jeje poukladać w tej ptasiej główce. Idę z moim wspaniałym mężczyzną mojego serca na jego pierwsze wybory , nie mogę sie wyłamać bo wjeżdża mi na ambicje , a potem dłUUugiiiii spacer we dwoje, mam nadzieję że sie nie pokłócimy, będę się powstrzymywać , jest tak cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie Peny bądź dobrej myśli , szukaj , nie dawaj się , będzie dobrze - zasługujesz na to . hejka do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slońca jak mija niedziela pewnie gdzies tam sobie spacerujecie albo sjesta poobiednia a ja dopiero skończylam robić pyzy a robimy z mamą takie prawdziwe z tartych ziemniaków . |Gruszeczko to nie moja sprawa ale z tym facetm to chyba jednak niewypał ale kazdy ma swój rozum a serce nie sługa. \\Z tym zjazdem w \\Piotrkowie to nie wiem dla mnie to koniec świata niestety|:( milutkiego popołudnia |:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani - bo teraz jest i Buber!:D - Super! Nie dałyśmy się tym pomarańczowym! Ja wczoraj nie mogłam wejść na kafeterię i w końcu dałam spokój, a dzisiaj byłam po śniadanku - około południa - na wieeelkim spacerze, a że jeszcze dietkuję to chodziliśmy dłużej niż zazwyczaj, bo trochę słabo z kondycją, ale pogoda była cudowna! Nazbieraliśmy kasztanów i teraz śmieją sie do mnie brazowymi buźkami z koszyczka. Mój syn właśnie poszedł głosować - pierwszy raz w życiu! Musiku - ale mi zapachniały te Twoje pyzy ajajaj!! Jeszcze do czwartku dietka! Tak więc wpis 1000 już mamy brawo! - opiję ten wpis zaraz po dietce! PA, pozdrowienia dla wszystkich - i dużo pozytywnych myśli na nowy tydzień Wam życzę! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy - tutaj ukłon w stronę Bubera. Sorry że czasami piszę tak jakby tu były same kobiety, to z rozpędu. Buber napisz może trochę więcej o sobie. W jakim jesteś wieku, jak dorosłe masz dzieci i jakie są Twoje relacje z nimi i oczywiście z żoną. Czy macie jakieś zwierzęta ? Dziewczyny piszcie jak dieta, bo ja nic nie chudnę i dzisiaj na spacerze mąż mi nawtykał że siedzę już dwa miesiące w domu to powinnam ćwiczyć tak jak obiecałam a ja nic. Że stepper który mi kupił tylko się kurzy a ja w coraz gorszej kondycji. No cóż człowiek jest leniwy z natury a takie katowanie wymaga wysiłku strasznego. Płytka z Pilatesem też mi się gdzieś zawieruszyła, ale może jutro jej poszukam i zacznę ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny i .......... nasz \" Jedyny\", / chociaż był jeszcze kiedyś drugi, ale szybko zrezygnował./ Jak spędziliscie dzisiejszą, piękną ,słoneczną niedziele? Przepraszam Buber spędziliście. Pozdrowionka dla Was wszytkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Buber co mi się przewidziało. Ja dzisiejszą niedzielę nie spedziłam może tak jak to sobie zaplanowałam, bo dopadły mnie comiesięczne dolegliwości. Ale niedziela była miła lecz dla mnie leżąca, za to moi bliscy tz. mąż i córeczki spędzili dosyć aktywnie. Bea postanowiłam brać przykład z Twojej rodziny i jak to tylko będzie możliwe będziemy sobie robić niedzielne, krajoznawcze wycieczki. Flow pewno o tej porze już jesteś zmęczona, a tu dobiero zaczyna się liczenie, życzę Ci dużo odpoczynku. Czy na wyborach prezydenckich też będziesz? Mirinda mój mąż też się burzy na moje siedzenie z Wami, ale tak spokojnie, jest tak skromnie zazdrosny. Gruszka mąż mój dziękuje za buziaki hmm............ Fajnie, że masz dobry kontakt z córką, ja też tak chciałabym w przyszłości, czas pokaże. Jesteś bardzo dumna ze swego syna. Powiedz czy to prawda, że matki są bardziej za syna, taki panuje pogląd.... Czy Ty też tak uważasz? Musiku ach jak ja lubię pyzy? Naprawdę Piotrków to dla Ciebie tak daleko, ale do Łodzi przyjedziesz??? Peny może podrzucisz ten stoper? Wiesz co ja w tamtym roku kipiłam sobie rower stacjonarny i gdyby nie moje dziewczyny to już by zastał się niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim. Życzę Wam tylko samych dobrych i pogodnych chwil, samych życzliwych ludzi w tym nadchodzącym tygodniu. Do zobaczenia! ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senda generalnie to prawda , moja żona poza synem świata nie widzi choć on jedynak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber to mnie się wydawało, że ja coś nie tak napisałam. Poprostu chyba zmęcznie materiału czyli mnie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber coś wydaje mi się, że zazdrosny jesteś o syna, pewno Ty też jej przesłaniasz świat co? Chociaż troszeczkę? 🌻 Napisz w jakim wieku jest Twój syn? Czym ty się zajmujesz? Wiesz mój mąż też ma 43 lata, podobnie jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorkiem. Jestem po dlugim miłym spacerze z moim najważniejszym mężczyzną z moim SYNEM . Taki połtarogodzinny maraton z wymianą zdan i poglądów na wiele tematów. bardzo oczyszczajace atmosfere. Tak Senda syn to duma, ale też i o czym ja nie mogę zapomniec wychowując go sama że to ma byc mężczyzna silny i odpowiedzialny. Tak wiec w jednej mojej osobie musi sie zmieścic kochająca opiekuńcza mamacia , ale i wymagająca i uczaca twardości zastępczyni męża. Czy uda mi się go porządnie wychować .nie wiem -staram się. A corcia jest moim oczkiem w glowie , cukiereczkiem , ale wiem ze trzeba ciagle ją temperowac i wciaz tłumczyć, tłumaczyc. Teraz np. to ona przejęla moje skrzypienie i jestem dla niej bardzo słodka. Właśnie kusi mnie do gry w karty, a poniewaz sporo czasu spedzilam z synem jest troche naburmuszona .wiec zycze Wam miłej nocki i Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc! Gruszeczko, życzę twojej córci szybkiego uporania się z infekcją. Jeszcze raz wszystkim wszystkiego dobrego. Przyjemnych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×