Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w smutku

jak poradzić sobie z taką tragedią

Polecane posty

Gość aga21
Witulka - jak zwykle wiesz co napisać, by w duszy zrobiło się cieplej a na ustach pojawił się taki serdeczny uśmiech :) to co dla nas robisz jest magiczne...bezinteresowne, delikatne - bez brutalnego wchodzenia z butami w serce....takim osobom jak Ty bardzo dziękuję :) a reszta niech spada, jeśli ma swoje głupie teorie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 19
to żyj swym życiem i nie musisz nas irytować .... nie jesteś tu potrzebny ... Aguś.. Witulka... W Smutku ... zycze Wam dobrej nocy .. duzo sił jutrzejszego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witulka
buziaki kochane:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkahgh
dziewczyny wasi chłopacy na pewno rozmowawiaja ze soba o was w raju, na FORUM ANIOŁKÓW.na topicu "Co zrobic aby uszczesliwic nasze serca na ziemii"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość total full
jeszcze w 2006 roku będziesz miała nowego chłopaka. chyba że jesteś brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga21
Niech total fool żyje własnym życiem i idzie na inne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 19
myśle ze nie warto sie przejmowac głupimi komenatrzami ludzi którzy chyba ciesza sie z ludzkiej tragerdi ( tak to odebrałam ... ) wazne ze sa tacy jak W. :)) doranoc dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga21
Total fool naprawdę trafny pseudonim ....robisz za wróżkę ?? twoje posty tylko zaśmiecają to forum , więc poszukaj sobie innego, zreszta na takich jak ty jest tylko jedna rada - OLEWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witulka
total full to napewno nie kobieta- co do tego jestem pewna, a ze jest do tego jeszcze okrutny i beznadziejny to juz tez chyba kazdy wie,wiec powiem brzydko spieprzaj stad i zostaw smuteczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga21
dobranoc kochane DZIEWCZYNKI :) śpijcie spokojnie i śnijcie o ....wiecie o czym i o KIM :) buziaczki w czółeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkahgh
dziewczyny wasi chłopacy na pewno rozmowawiaja ze soba o was w raju, na FORUM ANIOŁKÓW.na topicu "Co zrobic aby uszczesliwic nasze serca na ziemii"?:):):) dziewczynki badzcie dzielne !!!!!!!! trzymajcie jestem z wami czły czas sledze topic...mysle o was wiem ze jestescie silne i madre i dacie rade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga21
Czegoś mi brak, czegoś wielkiego Twej obecności, dotyku Twego, Twych uczuć młodych, słodkich jak miód, Oczu kochanych, dźwięku Twych słów, Smaku ust Twoich, ciepła oddechu, Twej obecności, żartów, uśmiechu, Codziennych spotkań, długich spacerów. Tkliwych pożegnań, błądzeń bez celu.... Brak mi wszystkiego, więc po co żyć? Chyba że po to, by kiedyś z Tobą TAM być! Kochanie dzwonili do mnie z Nieba ...podobno uciekł im jeden Aniołek...ale nie martw się...nie powiem im gdzie jesteś :) dzisiejszą noc spędzimy razem:) choćby tylko we śnie :) KOCHAM CIĘ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiło mi się tak pusto, tak cicho, tak smutnie... więc tak wygląda świat bez Ciebie ... ? nie chcę takiego świata... świat bez Ciebie nie jest światem, zycie nie jest życiem ja nie jestem sobą.... przecież to wiedziałeś... mogłeś zabrać mnie ze sobą do tamtego świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga21
Śpieszmy się ---||--- ks.Jan Twradowski Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy tylko to co nieważne jak krowa się wlecze najważniejsze tak prędkie że nagle się staje potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście przychodzi jednocześnie jak patos i humor jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu jak dźwięk trochę niezgrabny lub jak suchy ukłon żeby widzieć naprawdę zamykają oczy chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzeć kochamy wciąż za mało i stale za późno Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze a będziesz tak jak delfin łagodny i mocny Śpieszmy się kochać: ludzi tak szybko odchodzą i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga21
Wielka mała ---||--- ks.Jan Twardowski Szukają wielkiej wiary kiedy rozpacz wielka szukają świętych co wiedzą na pewno jak daleko odbiegać od swojego ciała a ty góry przeniosłaś chodziłaś po morzu choć mówiłaś wierzącym tyle jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga21
Jeśli miłość ks.Jan T. najpierw nie chcieli uwierzyć więc mówili do siebie że ich miłość za wielka nieobjęta jak liście za wysokie za bliskie potem że to nieprawda przecież tak jest ze wszystkim lecz Ty co znasz ptaki po kolei i buki złote wiesz że jeśli miłość to tak jak wieczność bez przed i potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, cieszę się, że to forum stało się miejscem wyjątkowym, przynajmniej dla mnie. Jest miejscem pocieszenia, nadziei, miejscem gdzie mogę popłakać i wylać z siebie choć cząstkę smutku... każde słowo wypowiedziane na tym forum na jakiś sens, głęboki prawdziwy sens... cieszę się, że jesteście ze mną i tworzycie to miejsce, z wami jest łatwiej, bo wiem że czuje tak jak ja... dziękuje Wam, wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zło najstrawszliwsze, śmierć, nie dotyka nas wcale, bo póki my jesteśmy, nie ma śmierci, a kiedy jest śmierć, nie ma nas Epikur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam prawdy nie chcąc znać Nazbyt dziwny jest jej smak, cały czas Czego pragniesz, czego chcesz? Już wiem... uciec przede mną W myślach chorych tonę wciąż Podświadomie słyszę też Twój głos Ale Ty nie mówisz nic Jak głaz milczysz przede mną Stąpać ponad ziemią choć raz byś chciał Stąpać po krawędzi, gdzie lęk i strach Wierzyć, że dopiero Twa śmierć to start Czuję w sobie gniew W końcu nadszedł dzień Czuję w sobie lęk Bezpowrotnie tracę Cię Tonę, tonę, tonę, tonę w morzu łez (Nie będziesz już ze mną) Odejdź, gdy zechcesz znów (Nie będziesz już ze mną) Zabierz ze sobą ból Składam skrawki swoich lat Niecierpliwie czekam zmian obok nas Oddam dziś co tylko chcesz, co chcesz Bądź tylko ze mną... Stąpać ponad ziemią choć raz byś chciał Stąpać po krawędzi, gdzie lęk i strach Wierzyć, że dopiero Twa śmierć to start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witulka
"12 łez minie zanim moje serce zacznie znów dla kogoś bić" 12 łez Sylwii Wiśniewskiej, a teras uśmiechnijcie sie do swoich Aniołków:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z19
witulka ... bardzo fanie ze z nami jestes ze tak nam pomagasz... dzis kolejny jakis taki smenty dzien .. najzwyklejsza ludzka tesknota...=(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witulka
dziewczynki a myślałyście o jodze??jakimś rodzaju medytacji(bo dla katolików medytacją jest modlitwa), przeglądałam dzis tez ksiazki zo jodze z myślą o Was,nie wiem w jakdużych miastach mieszkacie, ale jak w wiekszych to z powodzeniem mozna znalezc takie miejsce gdzei zajmuja sie cialem a zarazem duszą.Chyba ze ktoras z Was woli rozładowywać cierpienie intensywniej??Dziewczynki kochane pomyślcie i zajmijcie sie sobą,żebyście mi sei nie wykończyły!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się że joga by mnie dobiła, tak samo jak modlitwa... nie modlę się... no bo jak się teraz modlić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z19
Witulka.. nie bede juz tysieczny raz powtarzac ze ejstes kochan i bardzo nam pomagasz bo sama to wiesz... staram sie miec tyle zajec aby ani na chwile nie zostac sam na sam ze wsymi myslami ... ale tych chwil nie da sie uniknac ... wtedy wkrada sie ból i łzy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z19
W smutku .... kochanamusisz sie modlić ... musisz... za siebie, za Jego ridzine, i przede wszytskim za Niego ... ze Jego dusze ... przynajmnniej mi pomaga ...modlitwe mozna nazawc oczyszczenie ... choc pomaga na chwile... ale to juz zawsez jeden krok dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witulka
oj smuteczki...., to poszukaj jakąś ciekawa,albo jeszcze lepiej madra ksiazke,tylko nie lekture..ale Ciebie w smutku matura czeka prawda?sił, sił, sił i jeszcze raz sił Wam zycze:*ale i tak tu jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witulka
Kot w pustym mieszkaniu Szymborska Wisława Umrzeć - tego nie robi się kotu. Bo co ma począć kot w pustym mieszkaniu. Wdrapywać się na ściany. Ocierać między meblami. Nic niby tu nie zmienione, a jednak pozamieniane. Niby nie przesunięte, a jednak porozsuwane. I wieczorami lampa już nie świeci. Słychać kroki na schodach, ale to nie te. Ręka, co kładzie rybę na talerzyk, także nie ta, co kładła. Coś się tu nie zaczyna w swojej zwykłej porze. Coś się tu nie odbywa jak powinno. Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma. Do wszystkich szaf sie zajrzało. Przez półki przebiegło. Wcisneęł się pod dywan i sprawdziło. Nawet złamało zakaz i rozrzuciło papiery. Co więcej jest do zrobienia. Spać i czekać. Niech no on tylko wróci, niech no sie pokaże. Już on się dowie, że tak z kotem nie można. Będzie się szło w jego stronę jakby się wcale nie chciało, pomalutku, na bardzo obrażonych łapach. I żadnych skoków pisków na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×