Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz...

tycie po tabletkach antykoncepcyjnych

Polecane posty

bralam yasminelle tylko miesiac, tak wyszlo, podczas brania jadlam troche wiecej ale nic nie przytylam, jak odstawilam zaczal mi rosnac brzuch, ktory do tej pory byl plaski...czy przybieranie na wadze po miesiacu brania moze sie wreszcie skonczyc? cwicze i jestem na diecie...NIKOMU nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki to indywidualna sprawa, cięzko tu polecać lub nie, możemy jedynie wymieniać się doświadczeniami. Brałam harmonet-1 miesiąc, ponieważ miałam po nim problemy z drogami oddechowymi, przez 8 następnych miesięcy brałam cilest. Z wagi 65 kg przytyłam( w momencie krytycznym) 10kg. I dla dziewcząt, które oburzają się tym faktem jak można przytyć od samych tabletek, powiem, że na diecie jestem od 7 lat-ciągłej(max1000kcal dziennie) plus codziennie ćwiczenia aerobowe, ponieważ od dziecka miałam potworne problemy z tyciem, w wieku 15 lat zaczęłam się odchudzać. Dziś mam 22 lata. Gdy przytyłam te 10kg po cileście sporty aerobowe zamieniłam na ziołowe, zaczęłam brać rózne tabletki wspomagające odchudzanie i w przeciagu pół roku(w trakcie brania cilestu) schudłam...1KG!!!!;/ Zmieniłam więc tabletki na Yasminelle. I cóż...waga mi została. Nabawiłam się stanów zapalnych na każdej ścianie pochwy a niedoleczona drożdżyca(również skutek uboczny tabletek) spowodowała wyżarcie naskórka w pochwie(niedoleczona bo niestety leczyłam sie u niedouczonych lekarzy). Po ponad 1,5 roku brania tabletek, odstawiłam je. Zmieniłam lekarza ginekologa. Na dzień dzisiejszy wydałam już kupe kasy na leczenie pochwy, które trwa 2gi miesiąc ale i schudłam 3 kg, BEZ ĆWICZEŃ(bardzo się zniechęciłam, od momentu gdy przestały dawać rezultaty). Teraz znów wracam do formy, w końcu schodzi ze mnie woda i kolejne kilogramy. Seks sprawia mi taką samą przyjemność jak przed braniem tabletek i bez oporu mogę kochać się kilka razy dziennie:) Dodam że gdy brałam tabletki byłam strasznie sucha a seks był u mnie sporadyczny i często bolesny;/ Wniosek-tabletki nie są dla wszystkich dziewczeta, niestety:( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsixHH
ja po pierwszych tabletkach chyba nazywaly sie \"novynette\"mialam 15kg wiecej...wkolko spalam i wpier*******.Potem odstawilam ale kilo nie spadly...zmienialam chyba z 5razy na koncu bralam yaz...niby bylo ok...ale jakos wydaje mi sie ze tabletki poprostu trzymaly u mnie wage i nie moglam jej zgubic...jak narazie nie biore nic staram sie ograniczyc jedzienie...zobaczymy co bedzie...a ogolnie przez te zmiany tabletek prawie 20kg wiecej.masakra! POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia14
czy po tabletkach antykoncepcyjnych mozn przytyc?? prosze odpowiecie mi szybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylw84
Po 2 latach logestu z microgynonem przytyłam 8 kg, potem miałam 5 lat przerwy, wszystko się samo zgubiło bez ćwiczeń i diety, zresztą nie objadałam się nigdy. Po tej przerwie rok yasminelle, nic nie przytyłam, zmiana na yasmin bo yasminelle za słabe - efekt - 4 kg w 3 tygodnie, lekarka az mnie zważyła i zapisała wynik w karcie do późniejszych porównań, no i natychmiastowa zmiana, tym razem regulon - rok brania i przytyłam 8 kg, na wadze czarna rozpacz, bo widząc, co było po yasmin, naprawdę jadłam najwyżej połowę tego co zawsze, no więc powrót (rozpoaczliwa próba chyba hehe) do yasminelle, 2 kg w dół w miesiąc, znowu za słabe więc zmiana na novynette (niestety lekarka nie powiedziała mi, że to mniejsza wersja gó***ego regulonu), wraz z pierwszym opakowaniem novynette karnet na fitness (5 razy w tygodniu!!!) i tabletki aqua femina przeciwko zatrzymaniu wody, nivea goodbye-cellulit 2x dziennie, niesamowite ilości otrębów, activia itp. efekt? schudłam w miesiąc 0,4 kg. śmiać się czy płakać? naprawdę jestem już przekonana, że tabletki zwolniły mi metabolizm, mogłabym naprawdę NIC nie jeść a i tak bym tyła. do tego kiedy próbuję diety to nic nie działa, tak jakby tabletki blokowały chudnięcie . trudno. będę chodzić nadal 5 razy w tygodniu na fitness i jak będzie nawet te 0,4 kg miesięcznie to za 2 lata może wrócę do mojej wagi (znowu: śmiac się czy płakać?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsixHH
tez mi sie wydaje ze gdy bierzemy anty to powstrzymuje metabolizm i pozatym niedosc ze mozemy przytyc to potem jest nam trudno zgubic.wiadomo,ze kazda z nas ma inna przemiane materi...ale ja juz przestalam wsumie od miesiaca brac tabletki i chce wrocic do mojej wagi...teraz mam 85 przed braniem mialam 60-65.a na dzien dzisiejszy jak narazie 82.5....ciezko bedzie ale jestem dobrej mysli...sama niewiem co mam myslec o tabletkach...bo sa odbre strony nie masz wypryskow na twarzy,bolacych okresow,regularny okres...ale czy to wszystko jest warte 20kg wiecej??chyba raczej nie...Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123grubaska1234
od jakiegoś miesiąca jestem poważnie załamana...zaczełam brać novynette poł roku temu, na poczatku troche pobolewal mnie brzuch i czulam sie ciezsza ale z czasem to minelo..przy 5 opakowaniu jakby z dnia na dzien okropnie spuchalm, moje uda staly sie ogromne.okazalo sie ze przytylam 5 kg.czuje sie z tym bardzo zle,dlatgeo postanoiwlam odstawic tabletki na jakis czas,jednak z tego co czytam przestaje wierzyc w to ze uda mi sie poworocic do starej wagi.czuje sie okropnie gruba.mama bardzo zle samopoczucie i nie moge na siebie patrzec i zastanawiam sie codziennie na co mi to bylo?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia 2704
Witam. Ja przez 2 lata brałam Diane 35 nic nie tyłam, a wręcz udało mi się schudnąć 20 kilogramów, co wcześniej nigdy się nie udawało. Teraz od 2 tygodni biorę Kontracept, gdyż mój lekarz stwierdził, że nie można tak długo brać Diane. Przez 2 tygodnie przytyłam 5 kilo, mam bardzo duży apetyt i napady głodu. Jem więcej, tyje i nie mogę się opanować. Mam już dosyć. O ochocie na seks nie wspomne, bo przy Diane miałam małą, a teraz to już wogóle ją straciłam. Po za tym napady płaczu, strachu. Fajnie jest brać tabletki, bo okres lżejszy i wogóle bezpieczeństwo, ale za jaką cenę... Mam już dosyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia 2704
To mój e-mail. Piszcie jak coś. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Moniczka
Witam:) Ja juz naprawde nie wiem co mam robić, głodzę się, ćwiczę, a tu nic... Najpierw brałam przez pół roku novynette, ale zauważyłam, ze tyje, moj lekarz zmienił mi na yasmine, bo po nich nie bede tyć(!) Nie dość, ze przytyłam, nie umiem schudnąć, brzuch mam tak wielki, jakbym była conajmniej w 3 mc ciąży, a sex mógłby dla mnie nie istnieć... Jestem po prostu załamana;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros25
Witam...zaglądałam tu w listopadzie:)ja odstawiłam tabletki 5 miesięcy temu po 2 latach łykania....i co????przytyłam 4 kg od odstawienia!a w trakcie brania 10 kg;( czyli mam 14 kg na plusie:( ale zaczynam zauważać poprawę:) otóż już nie mam takiego wielkiego brzucha i nie mam takiego wielkiego cellulitu:P jest lepiej:) mój chłopak mówi, że zrobiło się mnie trochę mniej:)jest nadzieja że będzie dobrze:) zresztą spotkałam się ostatnio z koleżanką i ona po odstawieniu przytyła 8 kg!nie bierze tabletek już 8 miesięcy i mów, że jest lepiej:)zresztą widać że już chudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1976
ja mam dość po eksperymentach, mam niedoczynność tarczycy, więc cały organizm kuleje. brałam cerazette przez rok ponad, yasmin, yasminelle, yaz, kółka dopochwowe hormonalne. przytyłam 10 kg, mimo ,że dbam o dietę, sport min.3*w tyg. nie mam już siły, jestem jak napompowana. bez tabletek okres co 60 dni - męka, z tabletkami spada libido, wciąż jestem wściekła, partner nazywa mnie "córą szatana". źle z tabletkami, bez też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam - odstawiłam tabletki. Kontynuuje swoją dietę, choć jakies 2 miesiące temu zmieniłam ją na bardziej rygorystyczną. Z wagi początkowej 63 kg, przytyłam w kryzysowym momencie do 75kg!(175wzrostu) Obecnie waże już 67kg i zamierzam zejść do idealnej wagi 60kg, jak się uda 58kg-przy ćwiczeniach, gdy tylko pozbawie się kontuzji kolana:) Poza tym, pozbawiłam się wszelkich zapaleń i dolegliwości dróg rodnych gdy odstawiłam tabletki! Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalesca
Po 9 miesiacach zaprzestania brania tabletek efekty: 4 kilo mniej (waze 49 i schudlam bez zadnego odchudzania sie) okres mniej wiecej regularny cera ladna, czasami pojedyncze krostki przed okresem i jedyny minus straszny PMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę od ponad roku mistogynon 21, który przepisała mi lekarz ginekolog. Nie mam po nim zupełnie żadnych problemów. Ważę z natury ok. 54 - 55kg i moja waga jest raczej stała. Mimo wszystko na każdą kobietę pigułki działają inaczej. Ja mam to szczęście, że nie mam skutków ubocznych. W momencie, gdy takie się pojawiają, najlepiej jest udać się do ginekologa i poradzić się, co z tym zrobić. Może powinno się wtedy zmienić rodzaj pigułek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna MoniczkA
Przestałam brać tabletki i w 3 tygodnie schudłam 6 kg bez zadnej diety.Przekonałam się, że tabletki nie są dla każdego - mnie nie służyły napewno. Jest mi teraz dobr4z, wróciła ochota na sex i zmnijszyło się łaknienie:) Ale to czekanie na okres mnie dobija:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 22lata
ja niestety spuchłam juz po pierwszym miesiącu brania Novynette:( mam 165cm wzrostu i waze 60kg :( a zawsze mialam 56 :(:(:( rzucam te prochy chociaz biust mam wiekszy aletrudno................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozaliaaaaa
Ja biorę tabletki cilest-3 dni temu skonczylam pierwsze opakowanie. Przy wzroscie 1.73 ważyłam 51 kg (mało) mialam nadzieje, ze po cilescie przytyje, a schudlam 3 kg :/ ogólnie teraz jak mam te 7 dni przerwy to czuje sie jak nowo narodzona, wrocil mi apetyt i mam lepsze samopoczucie.. ale podczas brania tabletek ciagle bylam jakas oslabiona, wiecznie zbieralo mnie na wymioty, wystarczyl jakis niemily zapach, a mnie juz cofalo ;/ w dodatku przez tą \'zabawe\' z hormonami doczekalam sie lekkiego zapalenia ;| mowia, ze do 3 opakowania jesli organizm nie przyswoi tabletek, nalezy je zmienic.. poczekam, zobacze, moze sie polepszy..kupilam juz 2gie opakowanie..juz nie chce mi sie bawic w chodzenie po ginekologach, jestem tam czesciej niz u lekarza rodzinnego ;/ wiecznie cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przy pierwszym opakowaniu moich tabletek miałam takie objawy, ale przy następnych juz wszystko było w porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśka
Hej! Ja brałam tabletki przez rok, ale ciocia, która pracuje w szpitalu jakiś czas temu mnie uświadomiła... Zpytała czy miałam robione jakieś testy hormonlane. Powiedziałam, ze nie (później zapytałam jeszcze koleżanki czy może one miały coś robione...i co? I żadna!!!!) a ona, że w takim razie powinnam się zastanowić czy warto je dalej brać. Byłam w szoku jak powiedziała mi, ze u nich w szpitalu w Częstochowie przynajmniej 2,3 razy w tygodniu ląduje młoda kobietka z zakrzepicą... niektóre leżą tam nawet ponad miesiąc.... A wyniki z laboratorium bardzo często są podobne do tych z marskością wątroby ;/... Zapytała mnie co się zmieniło odkąd je biore... No tak: przytyłam 7 kg... ( a muszę wspomnieć, że przy braniu tabletek bardzo ciężko było mi schudnąć nawet kilogram... w ciągu 9 miesięcy schudłam tylko 5 kg a naprawdę się pilnowałam!!!!), pojawił mi się celulit (którego nie miałam wcześniej) na pupie i udach tak wiecie z tyłu a także w ilości śladowej na brzuszku...;(, cera mi się bardzo poprawiła (ale to chyba tylko tyle), bo nie powiedziałam jej jeszcze, że moje libido było poniżej minimum chyba xD i, że cierpiałam na skrajne wysuszenie....;/ A teraz jak jest? Jest super! Bez problemu zrzuciłam w niecałe 2 tygodnie nie brania tabletek 2 kg ( a nie odchudzałam się tak jak podczas brania), libido skoczyło ponad maxa :D:D:D, sucho? co to znaczy? :D Czuję się lepiej! Mam więcej energii...I JESTEM ZADOWOLONA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gela611
ja od prawie dwoch lat biore tabsy anty marwiol (irlandzkie)i masakra jak zawsze wazylam 55 kg nawet po urodzeniu dziecka moja waga nie byla taka duza jak teraz obecnie waze 73kg przy wzroscie 166 m i nikt mi nie powie ze sie nie tyje przez tabsy bo jem malo duzo ruchu mam bo przy malej jestem w ciaglym biegu i jakos schudnac nie moge,ostatnio bylam u lekarza zeby mi zmienil tabletki za tydzien zaczynam nowe opakowanie nowych tabletek czymajcie kciuki mam nadzieje ze chociaz z 5 kg mi ubedzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuio
HEJ DZIEWCZYNY JA DWA MIESIACE TEMU ZACZEŁAM BRAĆ YASMIN, WZIĘŁAM 5 TABLETEK I MUSIAŁAM JE ODSTAWIĆ, PONIEWAŻ CZUŁAM SIĘ PO NICH STRASZNIE. PO MIESIĄCU ZACZĘŁAM STOSOWAĆ SYLVIE 20 . WŁAŚNIE SKOŃCZYŁAM BRAĆ PIERWSZE OPAKOWANIE I ZASTANAWIAM SIĘ CZY MAM ZACZĄĆ DRUGIE. PODCZAS BRANIA TYCH TABLETEK CZUŁAM SIĘ DOBRZE, JEDYNE CO MIAŁAM TO WIELKI APETYT ORAZ POWIEKSZYŁ MI SIĘ BIUST O DWA ROZMAIRY.ZAUWAŻYŁAM TE ŻE TROCHĘ PRZYTYŁAM JAKIEŚ 2 KG. TERAZ MAM OKRES I CZUJĘ SIĘ STRASZNIE BARDZO BOLI MNIE BRZUCH, WCALE NIE CHCE MI SIE JEŚĆ, KRĘCI MI SIĘ W GŁOWIE I MAM BIEGUNKI. MUSZĘ SIĘ ZMUSZAĆ ABY COŚ WŁOŻYĆ DO UST . WIECZORAMI BARDZO CHCE MI SIĘ WYMIOTOWAĆ, A W NOCY TO JUŻ WOGÓLE NIE MOGĘ SPAĆ BO TAK MNIE BOLI BRZUCH I JEST MI NIE DOBRZE. MAM TEŻ BARDZO WZDĘTY BRZUCH JAKBYM BY ŁA W 4 MIESIĄCU CIĄŻY, A PRAWIE NIC NIE JEM. W CZWARTEK POWINNAM ZACZĄC BRAĆ DRUGIE OPAKOWANIE TABLETEK ALE CHYBA Z NICH CAŁKOWICIE ZREZYGNUJĘ. MAM JUŻ DOŚĆ TEJ MĘCZARNI PRZEZ TE TABSY. NIE WSPOMNE JUŻO MOIM SAMOPOCZUCIU ORAZ OCHOCIE NA SEKS, TRAGEDIA. CHYBA SIE ZDECYDUJE NA ZAŁOŻENIE SPIRALI, NIE WIDZĘ INNEGO WYJŚCIA. ALE TO DOPIERO MOGĘ ZROBIC ZA MIESIĄC JAK DOSTANE NORMALNY OKRES. POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola+
Hej!Ja biore regulon i przytyłam 2 kilo.Mam dosc chcetabletki takie od których sie nie tyje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...zaglada ktos tu jeszcze?? Ja miesiac temu odstawilam yasminelle. Masakra....od lutego do sierpnia z wagi (ktora i tak mi sie zwiekszyla juz wczesniej, po yasmin ,jakies 5kg i nie chciala potem zejsc)62 zrobilo sie 72kg. i nikt mi nie powie ze to na pewno od wzmozonego apetytu.. moglam nic nie jesc-tylam. bylam 3 miesiace na diecie od dietetyka plus cwiczenia cwiczenia i cwiczenia.. i nigdy do tej pory nie odzywialam sie tak zdrowo i nie ruszalam tak czesto jak teraz..i co?? i 72kg ani drgnie:/ a le przynajmniej stanelo. zrobilam sobie ostatnio badania hormonalne na wlasna reke bo bedac u trzech lekarzy zaden nie chcial mi wypisac skierowania na badanie hormonow.istny koszmar. oczywiscie wyszlo mi ze hormony nie sa w normie.teraz jeszcze kolejne badania,wizyta u ginekologa-endokrynologa i zyje nadzieja ze mi pomoze w schudnieciu :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diddus jakich malo
bralam tabletki antykopcencyjne przez dwa lata, i akurat jakis tydzien p=ozniej zaczely mnie plecy tak bolec ze szok, ale bylam mloda i nie zwracalam uwagi na to ze to przez tabletki, bo dopiero pozniej bol stal sie coraz wiekszy, no i odstawilam tabletki ale bol plecow zostal juz na cale zycie. a tak chwalilam te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak26
Brałam Yasmin 4 lata, dobrze się po nich czułam, ale zaczęłam tyć stopniowo po 2-latach brania tych pigułek i do tej pory przybyło mi 9kg, najgorszy to ten cellulit :/ Odstawiłam je 2 tyg. temu i mam nadzieje że schudnę z tego chociaż 4 kg. do końca roku. P.S. Po jakim czasie Wam się udało schudnąć??? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fACET666
TO MACIE PROBLEM.....nie chcemy bladych i grubych prosiakow i nie chcemy ruchac w gumce.....macie zrobic tak zeby bylo dobrze albo wymienimy was na nowe modele........hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam najpierw cerazette, później novynette, a na końcu cilest, na żadnych nie przytyłam ani kilograma, może po prostu do tego trzeba miec jakieś wrodzone predyspozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoanis
Dziwczyny nie bierzcie tego swinstwa. Ja sama niedawno przestalam i czuje sie 100 razy lepiej. Czuje sie lzejsza, mam wiecej energii, przeszly mi problemy ze wzdeciami... no i mam apetey na seks. Co z tego, ze mozesz sie kochac bez prezerwatyw biorac pigulki- kiedy sie wcale nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×