Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ooooooo, brat bliźniak :D ale jaki nieszczęśliwy, a fuj :D nie zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie stwierdzil, ze nalezy rozruszac nasz topik, ale to i tak nie to samo co---obciągam z... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kropeczka--- u mnie tak sobie, sama nie wiem..., teraz jakby sytuacja powraca do normy, nie wiem co to bylo? , ale i tak sobie mojego ,,ogladam" z większą uwagą, nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i mój ulubiony podszywacz, sama go sprowokowałam, mamy uważnych czytaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilibona
A ja też podczytuję was od czasu do czasu. Ale bardzo Was lubię. Każda jest wspaniała w swoim rodzaju. A stokrotka to ma ode mnie 🌻 I glonojad bardzo mi się podobał. Jak mnie stary wkurzy to już wiem co mu powiem :D Fajny topik, jeden z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Bilibona, w imieniu Szacownej Matki Założycielki (która mam nadzieję nie będzie miała nic przeciwko) zapraszamy do naszej koalicji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilibona
Dzięki Kropeczku. Nie wiem tylko czy nadążyłabym za Wami :D Tempo macie ekspresowe a ja rzadko mam tyle czasu aby w necie siedzieć. Ale jak wchodzę to tak sobie Was podczytuję. Z duża dawką sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie wiem, ale myśle, że Laurka i Myszorek, to o jakichś rzeczach z kosmosu gadają. Nigdy nie wim, co Im w głowach siedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie wiesz, przecież tłumaczyłam o co chodzi z tym alienem - obcym :D cześć Hali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Myszorku :D cześć w ogóle Kropko, Belciu, Łaurko :D w ogóle cześć rzucam w eter, jakieś pomarańczki tu widzę, też cześć wam, pomarańczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, następnym razem podawajcie link na śmietniku, to ułatwi kasowanie niemiłych postów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo,ktoś nam posprzątał :D dziękujemy :D kto donosi, kto, kto ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiorek, gratuluję przekłutych uszu :D czy masz czerwone, czy powiększyły się? czy dobrze Ci się spało? :D wiecie co, jutro wracam do Krzyżownik :D (Myszorku 😘 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nic mnie nie boli, uszy wyglądają tak samo :D zapomnijmy o krzyżownikach 👄 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobzie dobzie, to o czym mamy zapomnieć? :D Łaurko, no jak już jestem, to korzystaj :D Kropcia i co, masz jakieś inne propozycje na prezent dla wajchy? a może ktoś inny ma propozycje na prezent dla wajchy? chyba że już są wyżej, to sobie poczytam jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, to i Ty się kłócisz z operatorem wajchy? (chociaż tu mam problem, bo chyba operatorami wajchy to jesteśmy my :D ) jakiś pechowy miesiąc ten listopad, bo ja też :D siedzę jak na szpilkach i czekam na nowy post, bo zaraz muszę iść :D:D żeby na moim własnym topiku było tak cicho :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, to chyba rzeczywiście pechowy miesiąc, bo i ja ze swoją wajchą miałam \"poważną rozmowę\" w tym miesiącu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×