Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Więc tak: Cześć Rybka i Stokrotka :-D Myszorku, jakżeby inaczej - kupiłam Mu wiatrówkę, już gadałam Wam o tym :-) Nie mam pojęcia, jak wygląda dowód rejestracyjny - ale jeśli to jest do samochodu, to raczej tak, jak poprzednio, tylko naklejek więcej.Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o format tego dowodu - czy się nie zmienia. ponieważ mąż siłą rzeczy wymienia wszystkie dokumenty to chcę się wcześniej dowiedzieć, bo mam zamiar znów mu kupić etui, które mu ktoś zapieprzył (oby mu ręke ucięło) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko cierpliwości jak się przeziębiła to pewnie w ciągu dnia zaśnie wtedyy odsapniesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część laski:) posłałam fotki z moja slowiańska urodą hihihihihihihi :P aczkolwiek na fotkach to raczej wygladam jak z agencji... towarzyskiej hihihihihihih:) pozdrawiam aaa fotki posłałam stoktorce bo mialam jej maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka katar zmęczy nawet dorosłego, ciepłe mleko z miodem , maść rozgrzewająca i może się choć wyciszy :-) to dla niej tez będzie dobre ;-) a jak nie wyciszy się to niestety trzeba coś wymyśleć żeby ją zająć , ja ostatnio chłopakom koc i poduszki poukładałam pod oknem balkonowym i obserwowali ptaszki przy karmniku :-) a jak jeszcze dałam im ciastka to byli w siódmym niebie że piknik maja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj widziałam jak ludzie szli do kościoła z lampkami. 27 lat żyję, widziałam, że noszą palmy, jaja, ale takie lampiony po raz pierwszy :D mąż mi powiedział, że to po to by im ciemno nie było :D ale czuję nosem, że chodzi o coś innego :D o co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, a co Ty tu puste pingi puszczasz ?? ;-) Walnieta, ja tez Ci zaraz swoje zdjęcie prześlę, to też mi swoje prześlij, dobra ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wpis, bo poszedł w piiii 😭 ale Laurka mnie już oświeciła że chodzi o niejakie roraty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Pani Krysia :D lubię jak Pani ładnie opowiada filmy przyrodznicze :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) laski nie dostałam od WAS fotki tylko od rybki:) i juz odesałam:) Rybko taka kobietka z Ciebie ze hohohohohoh:))))) prosze posyłac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie do Walniętej posłane - chce słowiańskie zdjęcie w zamian ;-) Stokrotka, ja już kiedyś śledziłam te zdjęcia wysłane do Ciebie, ale zaniedbałam ten wątek, bo widzisz, mi też się, cholercia nie otwierają i nawet nie wiem, jakie miałam Ci wysłać. Ale jeszcze raz, dla spokoju sumienia sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, znalazłam jakieś zdjęcia, co do Ciebie wysyłałam, przesłałam je ponownie, po jednej sztuce - to mi powiedz, czy doszły, dobra ?? Walnięta, doszły do Ciebie zdjęcia ode mnie ?? Laurka, jak tam córka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnięta, normalnie mnie zatkało :-) ładna jesteś nawet bardzo a jeśli to Twój naturalny kolor włosów to już wogóle pozazdroćcić :-) i dzięki za maila ... trzymam CIę za słowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, znalazłam jakieś zdjęcia, co do Ciebie wysyłałam, przesłałam je ponownie, po jednej sztuce - to mi powiedz, czy doszły, dobra ?? Walnięta, doszły do Ciebie zdjęcia ode mnie ?? Laurka, jak tam córka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę wejść na ostatnią stronę i nie wiem czy się już przywitałam czy nie :-D bo jakieś problemy na kafe zanotowałam w każdym razie 🖐️ Rybka dzięki za zdjęcie - śliczna laska z Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, znalazłam jakieś zdjęcia, co do Ciebie wysyłałam, przesłałam je ponownie, po jednej sztuce - to mi powiedz, czy doszły, dobra ?? Walnięta, doszły do Ciebie zdjęcia ode mnie ?? Laurka, jak tam córka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest do cholery z tą durną kafeterią ??? I czy to TYLKO nasz topik tak kiepsko chodzi ? Dyskryminacja jakaś, czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Baby, ale ruch tutaj, no no no, tylko kafe mi cos szwankuje :O , widze ze w ruch znowu poszly zdjecia, jestescie niemozlwe:) Laurka- to Twoje dzieciatko czesto chore ostatnio, tak sie tylko pytam ,dajesz jej pewnie jakies witaminki na wspomozenie zdrowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziś od rana świetny humor, najpierw mnie bardzo pozytywnie nastawiła jedna Persefona czy inna Penelopa :D:D oraz banany :D:D a potem poszłam do sklepu i się ciężko zamyśliłam, chcę wyjść, podchodzę do wyjścia, pisze jak wół - pchać, no to pcham, a tu nic, a się okazało, że po prostu pcham od strony zawiasów, a nie części ruszającej się :D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięń dobry Pani Halinko gdyby pani mogła coś zrobić z tym pani topikiem bo jak to ujeła niejaka Laurka \"a kafe się sra\" i gadać się nie da :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i Wasz też... ale jednak najmojszy :D:D mogę Was skasować :P:P tere fere q q dobrze, cos zrobię, ręka noga mózg na ścianie, wszak mam wtyki w redakcji :D ale co konkretnie się sra, co bym wiedziała, kogo walić w łeb Kropcia, pisałaś, co kupiłaś w piątek? jak nie, to pisz, jak tak, to poczytam w weekend Sto, jak Ci się to wyjście udało? Miałaś nam posłać zdjęcia w czarnej kiecce i co? :D Myszorku, specjalnie dla Ciebie ---> ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :D:D:D Laurko - już Ty wiesz, już Ty wiesz :D tzn. to nie był zwykły banan, tylko banan czikita?? :D jakieś mam foty na poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×