Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ehh, bo to taki dzień nie do gadania. może w poniedziałek będzie lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja to musiałam sobie powieki zapałkami normalnie podpierac. Żegnam sie - do poniedziałku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się wpiszę przy weekendzie ;) uwaga, wpisuję się :D już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie jestem tylko ja :o cześć Stokrotko :) Rybko odpowiedziałam ci na mailika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-) Trochę późno, ale sie wpisuję :-) Jak Wam weekend minął ? Mi na zakupach niestety, bo prezenty trzeba było kupić, i takie tam. A w sklepach tłumy ludzi :-( Stokrotka, a co się stało, że taka wściekła byłaś w weekend ?? Mam nadzieję, że już minęło i jest lepiej ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kropeczka, ja w sobotę spałam :-D :-) później gotowałam i nawet ciasto upiekłam (z dr otkerem :-) a w niedziele narty :-) rozpoczęcie sezonu ;-) tak że fajowo było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc Myszorku na tydzień :-D :-D :-D 40 km od Hurgady :-D :-D :-D makady bey czy jak to się pisze :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosko Belluś :D wspaniały weekend świąteczny i sylwestrowy w jednym :D gdybym miała kasę to zrobiłabym to samo. ale ja zbieram na lodówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku - co za praktyczne zbieranie :-) Belluś - ale masz fajnie :-) Gdzie jest Laurka ?? Kupiłyście już jakieś prezenty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę praktycznie zbierać, bo już pisałam, że w domu mam tylko swoje łóżko i pralkę :o i naprawdę nic więcej :o ja zaczynam myśleć nad prezentami, ale cięzko mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, nie polecam lodówki Amica - mam, i kepska jest. Prezenty już prawie kupiłam, zostało kilka. Mamie kupiłam 2 poduszki w Almi Decor, do nowej kanapy. Facet, to już na Mikołajki dostał wiatrówkę, teraz dostał, bluzkę i kosmetyki, że już kasy na Niego nie mam, Bratu kupuję ksiażke i słodycze, bo chciał cukierki :-) Siostra zażyczyła sobie pióro, więc już listę mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje tylko książki :) właśnie byłam na maerlinie, bo intesywnie dumam nad prezentami dla braciszków ( 14, 20 i 21 lat) może jakieś pomysły ? dwaj ostatni studiują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee Myszor, z chłopakami to nigdy nie wiadomo, co kupić - zależy, czym się interesują. Bella, ja przez Internet to 3 rzeczy do tej pory kupiłam, więc też nie jestem obeznana, i nie przepadam, ale w okresie przedświątecznym, to niecierpie tego tłoku, a w Internecie kupujesz bez kolejki. No gorzej, jak odbierasz potem rzeczy na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, z nieba mi spadłaś kobieto :-) chodzi mi o ten Sabat - bo chcę wziąć faceta do teatru. Możesz coś bliżej powiedzie, jakiego rodzaju spektakle sa tam wystawiane ?? Przeszła Ci już wściekłość ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×