Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

matko święta, co za dzień, ciśnienie leci jak głupie chyba, już drugi raz drzemkę musiałam sobie uciąć, bo zasypiam na stojąco 😭💤 czas na coffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę coś nie tak z tym ciśnieniem faktycznie tez mi się chce kawy :-) byłam na zakupach ale nie znalazłam bluzeczki ;-( zaglądnę na allegro chyba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie sobie zrobiłam bo czuje, że zasypiam... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja na buzre sie pisze! ra, że bardzo lubie a dwa bedzie troszku czym oddychać... Kropka to sie pewnie opali na tym morze, że jej nie poznamy ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limit na całowanie wyczerpany, ale dla was coś jeszcze zostawiłam 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 to dla was wszytskich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się chyba miesza w głowie, Kropki ostatnio nie było, nie? Bo śniło mi się, że powiedziała, że na tym wyjeździe było beznadziejnie ;) Miłego weekendu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) no co Ty Hali mam nadzieję że nie masz racji ... pogoda jak marzenie więc musi byc fajnie :-) u Kropki piję kawkę i nie chce mi się dziś wcale pracować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ spac, opalać się, pływać, spać tego chce :-D :-D :-D:-D a mam komputer, papierki i telefony do wykonania ;-) ech życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten upał- wymiekam! Dopiero dotarlismy do pracy. Troche wczoraj pobalowalismy i nie miałam siły zwlec się z wyrka. Wczoraj tez zaraz po pracy pojechalismy na wycieczke do lasu. Wszystko byłoby dobrze tylko wbyliśmy się jakąs polną ścieżke i w głebi lasu natrafilismy na kolonie pająków!!! Na szczęście nie było ich widać ale ziemia była usłana pajęczynami!i jak jechalismy to szybko uciekały do norek. Pedałoiwałam co sił w nogach by sie z tamtad wydostac!!! A mój Pająk sie zatrzymał i robił zdjęcia! A dziś rano w domku miałam pasikonika. Taki duuuży był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka a nie możesz pojechać na plażę mniej uczęszczaną? jak byłam nad morzem tylko takie wybierałam ze względów o których pisałaś :-) i było super a w taką pogodę to tylko morze :-) jeziorka przypominają pewnie zupę Molus tak się zastanawiam gdzie Ty mozesz pracować - fajnie masz - nie chce Ci się wstać to przychodzisz później a nie chce Ci się siedzieć to wychodzisz wcześniej :-) dziś na Twoim miejscu nie siedziałabym za długo :-) z pracą tak jest że narzeka się w takie dni jak dziś ale tak naprawdę to przecież nikt nas nie zmusza do siedzenia w niej - wniosek : siedzimy w pracy bo chcemy :-) zjadłam loda i już mi trochę lepiej ale zaszaleję dziś i zjem jeszcze jednego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko nasz boss jest nawet spoko i to dlatego. :D Nie robi problemów z wolnym, czy wyjściem wcześniej. No chyba, że jest cos pilnego do zrobienia... Ja wczoraj zjadłam loda bambino :D, który kosztował tylko 70 gr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś ja kupuje w Lidlu 16 lodów za 7,99 - takie jak bambino śmietankowe w czekoladzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nicałe 50 gr za sztuke!Cool! Tylko u mnie nie ma Lidla. Ale mamy champion, Biedronke i to dwie-hehe, Kauflad i PoloMarkety. To chyba tyle z tych wiekszych sklepów.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belcia ja nie wiem może to i miałoby swój urok :-) ale trzeba zdeponować laptopa a jak ja bez kaffe przeżyję? o czym będę rozmyśłać przez tą godzinę rano? ;-) ;-) ;-) a w panią która rezygnuje z Teneryfy raczej nie wierzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od cioci, mam piękne, ciemne i lśniące włoski :classic_cool: zaraz zjem mamusinego gołabka i pędze do babci na kolejną kawkę :D jutro o 10 wyjeżdżam do Wawy, ok. południa będę u psiółki- tam małe zakpuy (winko i skłądniki na sałatki)..a wieczorem bawimy się :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lśniące włoski Myszko z nad Wisły czyli jak zwykle :classic_cool: baw się dobrze i wracaj do nas szybciutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej zabawy Myszorku :-) ja właśnie kupiłam krótkie spodenki od koleżanki :-) zamówiła na allegro a nie sprawdziła rozmiarów no i problem bo jej nie pasują - mi tak więc byłam dobrą kolezanką choć nie planowałam takiego zakupu :-) ale co tam sa upały spodenki się przydadzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie też wczoraj kupiłam spodenki Rybko w bardziej tradycyjny sposób co prawda ;-) ale jednak kupiłam białe 😭 ale za to śliczne :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×