Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Nie ale okres dostałam w poniedziałek ( pierwszy od operacji) i jestem umierająca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wizyta w szpitalu u koleżanki tak mi sie wydłużyła, ze nie chciało mi się w domu wypiękniać - na dzisiaj to przełożyłam. Koszula sie bardzo koleżance spodobała, nawet nieźle w niej wygląda. W ogóle ma niezłe warunki w tym szpitalu - 2 osobowy pokój z łazienką. Miło sie leży, tylko nudno trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bolało straszniacko dziś już lepiej tylko strasznie obfite to okresisko!!! Właśnie jak film? podobał się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film ok. myślałam, że będzie jeszcze bardziej śmieszny ale w sumie nie żałuję że poszłam. aktorów niektórych kojarzę z niemieckich kanałów, chyba są bardzo zabawni, bo widać że ludzi bawią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, a Ty nie możesz wziąć jakichś prochów przeciwbólowych na ten brzuch ? Myszorek - no ja też sie nastawiam, że ten film to duży ubaw. Któraś z Wasontaktowała się z Laurką ? Wiecie coś o Jej pierwszym dniu pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropciu tabletki oczywiście zapodane ale mało pomagają! no ciekawe jak tam Laurka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi, też mi info Halina, ze wszystko ok ;-) Jakiś konkret byś zarzuciła ;-) Ale w sumie, może Laurka sobie nie życzyć, więc sama sie wywiem, od samego źródła :-) Moluś - jakie bierzesz tabletki, że Ci nie pomagają ? Na receptę, czy zwykły np. Apap ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nurofen Menstrual i Nospe...Troszku pomaga ale to zamało... Musze iść do UP a tak mi się tyła nie chce ruszyć! tak zimno jest i deszczowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, no więc, ja nie wiem, jak Ty do tego podchodzisz, i jak silne są Twoje bóle, ale ja też mam bardzo, bardzo silne bóle @, no moze nie aż tak, jak moja koleżanka, która co miesiac ląduje na pogotowiu, i dostaje dożylnie jakiś lek, ale tak, że kiedyś zeżarłam 6 Saridonów (pamiętacie ten lek ??) na raz, do tego 2 Apapy i 2 Paracetamole po jakiejś pół godzinie od Saridonów, i dopiero wtedy ból na tyel przeszedł, że mogłam myśleć. Wiec poszłam do gina, i ten przepisał mi cudo na receptę - jedna tableteczka, i śmigam jak fryga :-) Tylko, że wszystko ma wady i zalety - po \"cudownej tableteczce\", to owszem śmigam, ale to jest bardzo ponoć mocny lek, i nie obojętny dla organizmu. Poza tym, w pewnym sensie, jak już o tym Bella mówiła, uodparniasz się na dany lek, a po moim to silniejsza jest tylko morfina :-O Ale ja sie decyduję i go biorę, bo ból @ jest jednym z tych, których \"boję\" sie najbardziej. Moze u Ciebie też warto, skoro aż tak Cię brzuch boli ? A swoje drogą to wypadałoby chyba zbadać przyczynę takich bólów ale ja zawsze słyszę taka samą odpowiedź - \"taki pani urok\", ewentualnie hormonami mozna by to regulować, ale pani nie może brać, więc nic nie możemy zrobić \" [zly} i rozkładają ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałaś :D ja na szczęście nie mam wielkich bóli w czasie miesiączki, jedynie pierwszego dnia mocniej \"czuję\" brzuch. raz zdarzyło mi się z tego powodu okropnie cieprieć - przy pierwszej @ przy okazji przerwy od tabletek. coś potwornego, pół nocy nie spałam,a mąż nie wiedział już co robić. ale fakt,że tego dnia intensywnie ćwiczyłam m.in. brzuch na aerobiku i nie jestem pewna czy to nie miało jakiegoś wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, zazdroszczę Ci w sumie, bo wiem, jak można bezboleśnie przechodzić @. Jak pół roku brałam tabletki, to też mnie nic nie bolało - luzik :-) A dzisiaj idę na wosk bikini, już mam cały dzień \"zwalony\" przez to 😭 ;-) Pocieszam sie jedynie efektami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ile utrzymują ci się efekty? ale takiej zupełnie gładziutkiej skóry zanim się szczecinka zaczyna pojawiać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bikini - 2 tygodnie po wosku Łydki - 3 tygodnie po paście cukrowej. Po tym czasie zaczynają pojawiać sie pierwsze włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uj, co 2 tyg. cierpieć przy bikini bym nie chciała. poza tym to kosztowne, prawda ? ok. 100 zł chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, Myszorek, aż taki hero ze mnie nie jest, żeby co 2 tyg tam latać - nie dałabym rady ;-) Chodzę co 4 tygodnie - po 3 tyg są takie małe włoski w bikini, nawet znośne, można sie w kostiumie pokazać, no a pomiędzy 3 a 4 tyg. to już się nie można nikomu pokazywać, nawet Wajsze ;-) Wosk nie jest drogi - ja płacę 40 zł, za depilację bikini. Pasta cukrowa jest droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie dość, że bolesne to jeszcze kolejne stałe wydatki w miesiącu..jednak wolę wydać 9 zł na żel do golenia raz na parę tygodni :D doszłam już do takie wprawy, że zajmuje mi to minutkę pod prysznicem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy musi swoją metodę odnaleźć, mi by sie nie chciało mazać pod prysznicem pianką. Co ile czasu to robisz ? No i fakt - stałych wydatków miesięcznych mam sporo :-o I między innymi to jest właśnie kosmetyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz pogubiłam się - Mysza, Ty preferujesz zwykłą maszynkę, czy jakąs piankę, krem do depilacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykłą maszynkę :D a żel kupuję zawsze w rossmannie - najtańszy i b. dobry. golę się codziennie, bo to naprawdę minuta, co prawda nie codziennie muszę, ale lubię zupełnie gładką skórkę :D czasem używam depilatora, ale rzadko, bo do niego musiałabym przez parę dni włosy zapuścić, a nie lubię chodzić zapuszczona :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wszystko wiem :-) Wiecie, ze na tych naszych zdjęciach, to mamy, oprócz Belli, prawie takie same kolory włosów ? Jakoś tak zwróciłam na to uwagę. A pamiętam, że jak Myszorek siedziała obok mnie, to sobie pomyślałam, że masz śliczne czarne włosy, nie to co ja ;-) A na zdjeciu wszystko takie samo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ten kolor też się podoba, to był jakiś Loreal (ale na pewno nie czarny :D ), fryzjer mnie się ostatnio pytał czy to mój, bo bardzo naturalnie wygląda :classic_cool: ale fakt, już powinnam mieć odrosty a sama mam problem by je dostrzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzisz - może znalazłaś farbę swojego życia ? :-) W nocy sie wydawał czarny ten kolor, jaki jest w dzień ? Ciemnobrązowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×