Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość oho
topik chyba pada :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ właśnie robię dokumentację 😭 😭😭 gdzie się wszystkie podziewacie? poproszę info czem prędzej, najlepiej na mejla lub na komórkę ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja od rana jestem zła - sprawdziłam stam swojego konta i ... brakuje mi 200 zł. Firma przez którą jestem zatrudniona albo źle wyliczyła pensje, abo nie wiem co, powinnam mieć 1300 na koncie a mam 1100. Będę później do nich dzwonila bo można mogę im podarować 10-20 zł a nie 200!! Szok totalny. Dziewczyny a jak tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś wszystkiego najlepszego, spełnienia najważniejszych marzeń lub w Twoim wypadku chyba marzenia :-) całuski :-) Jak się robi co się lubi to i zmęczenie jest radością Laurka :-) ciesze się ,że masz satysfakcję z tego co robisz- kiedy będziesz wiedziała coś o przyznaniu funduszy? Hali tryskasz energią :-) aż żałuję że znam mojego męża już 12 lat :-) choc na braki nie narzekam :- ) zniknęła ma i z kompa literka c z kreseczką.... i nie moge napisac jej nijak , zaraz mi wyskakuje jakies okienko z programem ATI CATALIST do wgrania... o co może chodzic ? wreszcie zdecydowałam się na zakup maszyny do szycia :-) teraz siedzę nad instrukcją obsługi i szukam jakiegos podręcznika do nauki szycia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za życzonka! Mam nadzieje, że się spełnią :) W ogóle to się jakoś dziwnie troszke czuje z tą trzydziestką na karku.... Chyba nie mam wyboru i musze się przyzwyczaić. Jutro lece do gina bo znowu jakieś dziwne rzeczy się dzieją. Aż się boje co usłysze! 😭 Co u Was Laseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to czesc dziewczyny:-) jest tu ktoras z was?? mam pytanie, co u Laurki????????? Laurka co u Ciebie?????????????/ bo ja nic nie wiem, jakie fundusze??? jaka meczaco-satysfakcjonujaca praca????????? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzis troche niewyspana, położyłam się po północy, dziś prawdopodobnieteż tak będzie, będe w domu na 22 a mam jeszcze do napisania 2 swoje prace zaliczeniowe + jedną Irka na temat banku Centralnego. Pocieszam się że jego będzie najłatwiejsza - uff. Dziewczynki a co tam u was?? Laurko spóźnione życzenia urodzinowe - niestety nie wiedziałam że masz urodziki. Laurko niech Ci się szczęści w każdej życia dziedzinie. Dobra zabieram się do pracy. Miłego dnia wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:-) super Laurka, ty to jestes kobieta! zaimponowlas mi i moze nawet zmotywowalas aby zrobuic cos ze swoim zyciem zawodowym ktore mi odpowiada ale nie do konca pozdrowienia dla wszystkich, molus ja cie prosze nie narzekaj na swoje 30te urodziny bo to dla mnie juz zamierzchla przeszlosc, a sama zaczynam sie przygotowywac psychicznie do urodzin (nie wiem czy jeszcze wypada mowic ktorych:-D, juz wkrotce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo, elo :D opalona Myszka pozdrawia wszystkie kobitki z pieknego egiptu :D odpoczywam, duzo laze i leze, jest bosko :D w sobote jedziemy do jerozolimy, wycieczka droga jak nie powiem co, ale kto wie czy bede miala jeszcze okazje pojechac do izraela :D martwi mnie tylko to, ze z ta pieczatka w paszporcie nie wpuszcza mnie potem do maroka 😭 ;) no ale zawsze mozna paszport na nowy wymienic :classic_cool: Molus buziak urodzinowy dla ciebie w ogole sciskam wszystkie, mam nadzieje ze duzo piszecie i bede miala co po powrocie poczytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose was
bo lubie was czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaha
obciągam z połykiem :classic_cool: taka kontrowersja może być ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gdzie jesteś??!! Hello!! . Kropa, Sto, Śmiała, Myszor, Rybka, Laurka, Hali!!!!!! Hello, odezwijcie się wy niedobre dziewuchy. No dobra Myszor jest usprawiedliwiona, ale reszta?? absolutnie nie!! Matko założycielko i Ty na to pozawalasz?? to wręcz karygodne. 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się zapomniało wymienić 😠 :P :) Myszka jak ja ci zazdroszcze tego Egiptu! 😭 Marze o tym by tam pojechać. Już się fotek nie mogę doczekać! :) Rybka jak się szyje? Kropka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i dla wszystkich !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie dzieje z nami ???? mało czasu ? u mnie niestety tak... jeszcze miesiąc.... potem będę miała więcej czasu dziś dzieci pojechały na ferie... co by tu wymyślic na wieczór?? :-) jeszcze nie szyję- jestem na etapie zakładania nici :-) jakby ktoś przyszedł i pokazał jak to robic byłoby łatwiej niż z tej instrukcji :-) do Egiptu też bym sobie pojechała .... ech marzenia :-) Laurka dlaczego wpadasz w nałóg ? zamiast winka czasem wypij żubrówke z sokiem jabłkowym :-) mi to poprawia nastrój zawsze :-) Molus ja juz mam dwie trójki w metryce :-) i to już niedługo :-) ale fajnie mi z tym Emi zaaklimatyzowałaś sie juz w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka jak będziesz miała podpisy to już prawie wszysko. Strasznie jestem ciekawa czego ta Twoja praca badawcza będzie dotyczyła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, wiecie ja bardzo zdolna jestem, miała w pracy chwilke i napisała posta, ale coś zrobiłam że mi się wykasował, a nie miałam czasu aby pisać od nowa. Teraz spróbuje odtworzyć to co napisałam wcześniej. Moluś kochana moja, zapomnialam Cie wymienić tylko dlatego że bardzo intensywnie o Tobie myślałam - i to dlatego 🌼 for you - mam nadzieję mi wybaczysz. Rybko co szyjesz?? Laurko ja z tym winem mam tak samo, tylko ze ja grzańca sobie robię - jest pyszny - mniam. Poza tym trzymam kciuki za twój wniosek - napewno bedzie pozytywnie rozpatrzony. Co do mnie, w pracyy się zaklimatyzowałam - bardzo mi się podoba, ale płaca marna - ale mam nadzieję że się porawi. Pisałam wam że firma która mnie zatrudnia oszukała mnie na prawie 200 zł - ale okazało się że nie, wszytsko jet ok, to jakieś ubezpieczenia i składki zabierają mi 30% pensji - poprostu szok. A dziś zaszalałam, wyszłam 5 min wcześniej z pracy weszłam do calliope. A tam przecena spodni ze 159,90 na 39.90. Prawie takie jakie chciałam, proste szare biodrówki niestety mają wszyta złota nitkę ale to jestem w stanie przeżyc. W ciągu 10 min je wypatrzyłam, przymierzyłam i kupiłam. mieli jeszcze fajna bluzeczke na ramiączka za 10 zł, ale M - ka byla na mnie za duża, a S-ki nie mieli. Ale upatrzyłam sobie bluzeczke na ramiączka za 20 zł mikrofibry i chyba jeszcze zaszaleje i sobie kupię. Takie reczy to się przydaja. Dziewczyny czy u was też tak wieje?? - u mnie okropnie. Idę sie kapać i potem ogarnąć trochę bo mam mega bałagan Kolorowych snów wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest Moluś
?? ona zawsze tutaj była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! o ja miło , że ktoś o mnie pyta!!! :) Wczoraj taki dzionek , że myślałam, że zdeche!!! Ale dziś już OK tylko jakaś 😴 jestem. Ostatnio gadałam ze swoją dobrą psiółą i jest w ciąży! a najlepsze ze dopiero co zaczeła się starać i buch!!! Niektórzy to mają szczeście!!! Za tydzień jadę do kumpeli ze średniej :) Oj będzie się dziło hehe!!! Pajączek się cieszy bo będzie miał chate wolną! Kropka dostanie po dupie jak się pojawi!!! Hali może Ty wiesz co z Nią? Mam nadzieje, że ta sytuacja na topiku się poprawi! A Mysza do kiedy ma urlop. Chyba do 17-tego co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×