Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

jaka śliczna ta torebka :-) coś mnie łapie- mam kaszel i katar, czuję też gorączkę... a jutro podpisuję umowę przedwstępną i muszę być \"na chodzie\" po powrocie do domu herbata z cytryną i ibuprom inaczej nie da rady macie jeszcze jakies sposoby na szybkie wyzdrowienie? Kropka dzięki za linki - faktycznie już je widziałam sorka, takie cacka zawsze maja swój urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszłam do etapu dreszczy .... głowa mi ciąży chyba pojade do domu i po drodze ten gripex czy cos tam innego dokupię- dzięki Laurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś już mi lepiej i faktycznie ten gripex mi pomógł gorzej że mój mały synek tez się rozchorował ;-( ponieważ dziś sobota przychodnia nieczynna więc 100 poszła na lekarza i leki ;-( ale za to mamy za sobą pierwszy etap kupna domu :-) pierwsza kasa wpłacona, kpl. dokumentów w łapce... w poniedziałek ide złożyc papiery do banku :-) chwilami sama w to jeszcze nie wierzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka okazało się ,że oboje z synkiem przechodzimy jakiś atak wirusowy, który mija po góra dwóch dniach. Mały dzis wygląda o wiele lepiej i zaczyna normalnie funkcjonowac. Dyżury lekarzy sa a jakże. Jednak w Poznaniu a nie u nas ( od 1 marca taka zmiana kuźwa) wiec dojazd i czekanie w kolejce kosztowałoby mnie pewnie tyle samo ;-( a do tego ile nerwów. Za to lekarz okazał się super bo trafił z lekiem w 10 i mały naprawde zdrowieje w oczach. wczoraj wysłałam Wam zdjęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zenek :D Rybko dzięki za fotki, dom naprawdę przestronny :D z ciekawości przejrzeliśmy dziś mieszkania na sprzedaż w Swarzędzu, już tu ceny powalają ;) ja kociaka doglądam, wczoraj się wycierpiał po zabiegu ale dziś już lepiej choć wciąż smutny chodzi ;) a \"testosteron\" polecam, b.mi się podobał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego Swarzędz jest taki drogi , ale z drugiej strony ceny mieszkań tutaj dorównują cenom domów wiec może to kwestia osiedla? Jutro zostanę jeszcze w domu - sama się wykuruję a przy okazji synka zostawię w domu :-) A po południu jadę złożyc dokumenty do banku :-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobre rano w poniedziałek! 😴 dziś. Pies się obudził o o 6:30 i dawała popalić Rybko dom duży, fajowy. A nie bedzie słychać za ściany sąsiadów? :) Myszko tak myślałam, że Testosteron będzie cool. Ja w weekend zaliczyłam \"Klątwe 2\" :) Lauracia odewzij się jak wrócisz z uczelni! Kropcia byłaś na targach mody ślubnej? A zapomniałam napisac, że będę mama ale chrzestną :D Wczoraj zadzwoniła do mnie siostra ciotecznia no i się zgodziłam. Potem usiadłam załamana myśląc w co ja się ubiore i co kupić takiemu maleństwu 😭 Czekam na porady !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo. śpiąca jestem. w sprawie chrzcin nie poradzę, raz byłam, były to chrzciny mojego brata ciotecznego (dziś lat 16 :D ), kojarzę tylko, że byliśmy z rodzinką sami w kościele - czyli jakieś 10 osób, i że moi młodsi bracia biegali jak szaleni między ławkami ;) no i pamiętam jak przed mój kochany tatuś podpisywał któremuś z chrzestnych rodziców papierek o spowiedzi :D takie tam małe oszustwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przesadziłam z odchudzaniem, a właściwie z MŻ 😭. Najpierw mila wiadomość - krawcowa mnie mierzyła, i okazałao się, że ma w talii 63 cm. :-D a ja zawsze myślałam, że 72. Za to w biodrach mam mniej niż, myślałam, no ale trudno. Niestety wczoraj po wieczornej kąpieli ujrzałam w lustrze swoje żebra odznaczające sie wyraźnie na plecach - kuźwa, prawie szkielet. No i to mnie przeraziło - zaczynam więcej jeść. Rybko, za chwilę obejrzę zdjęcia :-) Laurka - powodzenia w nowej pracy :-D Moluś - gratulacje zostania mamą chrzestną :-) Moja koleżanka chyba kupiła jakąś biżuterię - medalik i łańcuszek, jak była chrezstną. Mysza - jak kot ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Moluś, nie byłam na targach - szkoda mi czasu, na wg mnie bezsensowne łażenie. Mam już wszystko, to czego bym miała tam szukać ? Sukienkę już będę miała 20 marca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka wobec tego prześlesz fotkę kieki, co ? Krawcowa lub Wajcha niech ci zdjęcie zrobi. i jedz Kobieto, bo za chude nie jest ładne :D Kot ma się lepiej, aczkolwiek jeszcze nie biorę go na ręce, bo pewnie go jeszcze tyłek boli :D dziś przed wyjazdem mąż pojedzie do weta na wizytę kontrolną, która jest wliczona w cenę zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam chrzestnice ma teraz jakies 14 lat :D Ale nie pamiętam co jej kupiłam. Myślałam o łańcuszki ale to jest chłopak i jak później powie po cholere mi ciotka to złoto kupiła :P KAsy też nie dam. Mam jeszcze miesiąc do zastanowienia. Dziś jade zobaczyć malca, porobie fotki to Wam podesle. W ogóle to mam obawy, że te chrzściny będą w Święta😭 No Kropcia skoro już wszystko masz to faktycznie nie było po co łazić.:) No i zacznij troszku jeśc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam zamiar jeść częściej i więcej, bo nie wyglądam zbyt dobrze. Myszorek - małe szansze, na zdjęcie z przymiarki, bo mamy duży, stary aparat, nie cyfrowy. Więc szans nie ma, bo nie chce mi się kliszy kupować, dla 2 zdjęć ;-) Poza tym przymiarki mam wczesnym popłudniem, a Wajcha wtedy w pracy jest. Moluś - no nie wiem, co kupić na chcest dla chłopaka, dla mnie to musi być jakiś \"religijny\" prezent - pamiątka chcrztu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - śliczny dom !! W moim stylu - \"lekko atomowy\". Kocham takie domy. Rany, ale macie fajnie !! Jako dziecko w takich domach mieszkałam, i mam z nich rewelacyjne wspomnienia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka to wszystkie zdjęcia, które nam do tej pory przesyłałaś to były skany???? byłam przekonana, że macie cyfrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamka! Bilety do Londyny juz dużo droższe i Pająk już coś marudzi! Kurwa a to wszystko przez to, ze bos nie ma czasu wypłaty zrobić!!! 😠😠😠😠😠😠😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc jestem w domu, mały jednak wymaga odchorowania więc zostanę z nim :-) mi też się przyda :-) Co to znaczy dom \"lekko atomowy\" ?? :-) przy wyborze musieliśmy pójś na kilka kompromisów m.in. ja marzyłam o wielkim ogrodzie z ogromnymi drzewami,ale cóż coś za coś :-) jestem ostatecznie i tak zadowolona :-) czytałam dziś artykuł: http://gala.onet.pl/0,1394805,6,1,manuela_gretkowska,wywiady.html co o tym sądzicie? Moluś ja na chrzest kupowałam coś dla dziecka ( krzesełko takie wysokie i śpiworek do spania) Kropka dziewczyno żebra Ci widac na plecach?? musisz trochę o siebie zadbac to może źle się skończyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ze spotkania. Myszorek - dokładnie - nie mamy cyfrowego aparatu, tylko taki na kliszę. Taki jakiś \"fachowy\" do robienia róznych zdjęć z dwoma rodzajami obiektywów - Wajcha ma zapędy fotograficzne. Więc bez cyfry to trudno tak cyknąć 2 - 3 fotki ;-) Rybko - \"atomowy\" dom, to dla mnie dom, z płaskim dachem, nie piętrowy, biały, i z dużą ilością okien - kojarzy mi się ze schronem atomowym. Super są takie domy !! :-D No i Twój tak trochę wygląda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeśli tak to to się zgadza Kropka - mi też się akurat to podoba ,że jest dużo okien a w srodku mnóstwo światła, nawet specjalnie dostosujemy umeblowanie żeby nie stracic tego efektu - światło i przestrzeń to moje priorytety :-) trochę Wam tu pomarudzę o tym domu, ale wierzcie że to dla mnie moment, na który czekałam 10 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, marudź ile chesz, ja też jestem cały czas w temacie nowego lokum, to chętnie z Tobą pogadam :-D Ciekawe, jak tam Laurita ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka a co z tym Twoim nowym lokum? oglądacie dalej oferty czy już macie coś upatrzonego? kiedyś tu pokazywałaś taki duży dom co z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko u nas wielkie nic - nic nam się nie podoba, teraz właśnie w międzyczasie szukam mieszkania - nowy pomysł, to apartament w centrum, zamiast domu. Ale to pewnie też nie wypali, bo oglądam, i nic ładnego nie ma :-( A tamtego domu to nawet nie pojechaliśmy oglądać - Wajcha nie chciał - więc jak nie, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę szkoda- oglądac warto bo na zdjęciach to zupełnie co innego niż w rzeczywistości ceny takiego apartamentu w centrum Warszawy raczej przerastają moje wyobrażenia w porównianiu za to co dostaje się w zamian ale to chyba dobra inwestycja oglądam kwiaty na allegro. Marzy mi się dużo wielkich kwiatów ale ich ceny nie zachęcają. Swoją droga mam w domu dużego filodendrona i na allegro podobny został wyceniony na 1500 - taka miła niespodzianka - nawet nie wiedziałam, że taka jest wartośc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natyrałaś się,a niech cię :D i bardzo dobrze :D :D a mój mąż właśnie się pakuje i zaraz wyjeżdża 😭 oby do piątku. oby do końca miesiąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×