Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Cześć Śmiała, cześć Bella :-D Czemu, Bella, Myszor, mówicie, że Piotr i Paweł, to fajne sklepy ?? Jest tam jakiś inny towar, niż w supermarketach, czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Też was czytam\", to że masz nieregularny dostęp, nie znaczy, że nie możesz do nas dołączyć :-) Zapraszamy do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się tam podoba bo jest czysto i dość duży wybór towarów zwłaszcza herbatki i kawki mnie urzekły ;-) ale byłam tam ostatnio 2 lata temu i jak przez mgłę pamiętam ale zazdroszcze Myszorkowi że ma go tak blisko (to znaczy nie wiem czy blisko ale jak chodzi to pewnie blisko :-D) mój ulubiony sklep teraz to Alma - bardzo drogi niestety no i najbliżej w Krakowie na tym śląsku to nic nie ma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam blisko :D w PP jest rzeczywiście czysto. mam porównanie, bo tu w wlkp jest sieć sklepów netto - co za syf !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest bliżej niż PP, ale chodzę tam tylko kiedy muszę. a w wawie blisko miałam marcpol - ale tej sieci nie ma znowuż tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też was czytam
dołaczyłabym z wielka checia jak byscie mnie przyjely jestem w wieku Rybki i Stokrotki, mezatka od 11 prawie lat, dwoje dzieci w szkole podstawowej, na poczatku podstawowki, mieszkam w warszawie nie mam tu "swojego" topiku, a u was jest bardzo milo mam zepsuta klawiature weic przepraszam za brak polskich znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ci Laurka pozostają bliźniacy P i P w MjM :-D Ja nigdy nie byłam w tym sklepie, najczęściej kupuję w Carrefourze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomi miałam blizutko w Klifie :( 😭 też lubiłam, bo czyściutko tylko ciut drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też was czytam pewnie że przyjmiemy zwrócisz się tylko do Halinki dla niej o paszport i jak wyda ;-) to witamy w klubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomi, i owszem jest w Wawie, ale nie koło mnie, więc z wygodnictwa chodzę do \"molocha\". Nie kupuję tam mięsa, ale całą resztę, jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło widzieć kogoś nowego ;-) Ja kupuję w Carefurre bo ... nie ma kolejek, a PiP to czyściutki i dobrze zaopatrzony sklep. Ale raczej dla ludzi bez dzieci bo jakos ciasno tam jest a moje dzieci niestety w markecie to jak w raju się czują - ta przestrzeń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko czyżbyś robiła zakupy w Carrfurze - tego na miejsce hypernowvy ? :D ja tam też jeżdżę bo pustki dzięki temu, że wszyscy jadą do M1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama przepada z meryl streep. \"dom dusz\" oglądałam ze 3 razy chyba :D do tej pory pamiętam scenę kiedy jej mąż, z naprawdę ciężkim charakterem, reaguje na śmierć żony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przyznacie, że film, to jeden z lepszych amerykańskich, co nie ?? Żadnego \"amerykanizowania\", ja to nawet taką magię \"czuję\", jak to oglądam. Aktorzy dobrani świetnie i super grają. Nie no film poetycki, romantyczny, że aż normalnie się zamyśliłam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze, że mi sie pokrecilo z wiekiem stokrotki i Rybki, myslalam, że w tym samym jestescie Domu dusz nie ogladalam ani nie czytalam, ale tak zachecilyscie, ze i przeczytam i obejrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamówiłam na txt.pl bo tylko tam wyszukałam twardą oprawę (droższe, ale cóż :D ) wpisz w google i wyskoczy ci parę księgarni. ja polecam wysylkowa.pl na przykład. ale widziałam też na stronie wyd. Muza na merlin.pl chyba też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×