Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Aha dziewczyny, oglądam chyba od środy do piatku na REALITY TV ( cyfrowy polsat program 37 godzina 12:20 ) "NIESAMOWITE NARODZINY CZY PORODY" pokazuja tam różne porody np. w oceanie, z delfinami w basenie ,w samolocie,w samochodzie itd... nawet pokazują dokładnie jak dzidzia przychodzi na świat:) polecam wam serdzecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej dziewczyny!! Mi to słonko też tak świeci w twarz, że dziś na pewno wybiorę się na jakiś spacerek i to pewnie trochę dłuższy niż ostatnio :-D Ubranek też jeszcze nie prałam, bo ciągle mam dylemat dotyczący właśnie proszku dla Maleństwa :-( Może dziś uda mi się dokonać odpowiedniego wyboru, to od jutra rozpoczynam wielkie pranie...:-)) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova! A ja chyba poczekam z praniem do kwietnia... Teraz wszyscy jeszcze ogladaja... ja sama codziennie je przewracam :) Mysle, ze sie jeszcze ubrudza...Chyba poczekam, chociaz tez mnie korci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ja to pewnie teraz wypiorę i w kwietniu jeszcze raz i wtedy wysuszę ładnie na słoneczku :-D Oj jak ja lubię zapach ubrań suszonych na słońcu i wietrze...Mam nadzieję, że Moje Maleństwo też to polubi...Niech chociaż coś będzie miało z mamusi..:-) A dziś to całą noc tak mi fikało w brzuchu, że hej. Nie mogłam znaleźć wygodnej pozycji ...Ale nad ranem ładnie zasnęło i pospałyśmy sobie do 11-tej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Co do oglądania rzeczy dla Maluszka- to też tak mam. Wczoraj to teściom się pochwaliliśmy naszymi zakupami i byli zachwyceni :-) Teściu to najbardziej fascynował się skarpetkami, mówi że on tam jedynie swój kciuk zmieści :-)) To będzie ich pierwszy wnuk i są bardzo dumni :-D Zresztą my też :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Tabeleczka: ************************************************************************************ nick... ..........termin ...kg.na + ..obwod......miasto...............płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg........95cm.....Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????........100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg........104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg.......102cm...Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg..........82cm....Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg.......94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.......................................chłopiec biedrona28...07.05.06...12kg........107cm....Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....8kg.....................Poznan(23.02-1270g)..GABRYS mada lena....10.05.06....7kg..........97cm.....Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg.....................Rzeszów.................. MAGDYCHA...13 05 06....4kg.....................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg...........92cm...Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg....................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg...........99cm...Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg...........83cm...Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg..........115cm...Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...10kg...........96cm..woj.pomorskie...VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg.........z metr...Kraków...................... karolayna....20.05.06.....8kg........96cm.Ostrowiec Św...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg...........95cm....Gorzów..............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg..........96cm....Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg...........87cm...Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg..........105cm...Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...........88cm...Jelenia Góra.............. Grzywa.......27.05.06....7,5kg...........97cm...Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg...........90cm...Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg...........90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja również jeszcze nie piore ciuszków bo cały czas ktos je ogląda i dotyka:) moja bratowa tez poleca mi proszek Jelp,ale sama sie jeszcze nie zdecydowałam w czym będe prac. J a ostatnio prawie co noc nie moge spac bo mój synus robi sobie imprezki w brzuszku i tańczy do rana a mamusia nie może spac❤️ i nie moge sobie pozycji znależc... a do tego często mam zgage i strasznie mi się odbija,nie wiem co mam z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, Szczęśliwe Mamy. Mam ogromną prośbe - walczę z wciąz niskim progesteronem. Jedna ciążę już straciłam z tego powodu. Teraz jestem w trakcie przyjmowania duphastonu i lekarz zapowiedział mi, ze będe goprzyjmować przewlekle. Mam prosbe - może którejś z Was został duphaston? Chetnie przyjmę, pokryje koszty przesyłki. Pozdrawiam i duzo dobrego zyczę. Gdyby któras z Was zechciala mi pomóc - zostawiam adres ominika@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka! Ja tez codziennie mam zgage :( Biore manti, bo tylko to mi pomaga... Ale dziewczyny radza mleko, migdaly... Nie wiedzialam ze zgaga, to taaaki potwor!!! Okropa!!! Eli! Nasza JUla to tez pierwsza wnuczka tesciow... Przeraza mnie to!!!! : D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam okropna zgagę . Rano jest jeszcze znośnie ale wieczorem szału można dostać. Jeszcze do niedawna pomagało mi mleko z lodówki. W nocy jak wstawałam do WC to było jedyne lekarstwo a teraz nawet to nie działa. I jeszcze cały czas mi się odbija . To jest męczace zwłaszcza w publicznych miejscach. Moj mały tez okazuje zdwojona aktywnośc poźnym wieczorem i w nocy. Oj bedziemy miały z nimi zabawę. Żeby tak dało się wyspać na zapas. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Majóweczki :-) Mnie dopadła depresja :-(. Już mam dość zimy, śniegu i temperatury poniżej 0 stopni :-(. Tak bardzo chcę wiosny !!!!!!!! W dodatku te TRUSKAWKI :-(, a tak je lubię :-( Mam pyt: jak to jest z tym terminem??W jaki sposób można go zmieniać i dlaczego robią tak lekarze?Czy to zależy od wielkości dziecka?Nie rozumiem :-(. Ja idę dziś na spacer trochę się dotlenić Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majoweczki :) :) MYslalam, ze uda mi sie czesciej wpadac, ale... nie ma tak latwo , niestety :) Tak sobie spogladam na tabelke i widze, ze mnie ktos kiedys wycial, a raczej zmiany, ktore nanioslam, wiec wkleje sie do tabelki :) ************************************************************************************ nick... ..........termin ...kg.na + ..obwod......miasto...............płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg........95cm.....Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????........100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg........104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg.......102cm...Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg..........82cm....Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg.......94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.......................................chłopiec biedrona28...07.05.06...12kg........107cm....Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....8kg.....................Poznan(23.02-1270g)..GABRYS mada lena....10.05.06....7kg..........97cm.....Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg.....................Rzeszów.................. MAGDYCHA...13 05 06....4kg.....................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg...........92cm...Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg....................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg...........99cm...Częstochowa....chłopiec Efciak.........12.05.06....15kg...........105cm...Zgierz.........synuś..... Gabi26........17.05.06....7kg..........115cm...Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...10kg...........96cm..woj.pomorskie...VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg.........z metr...Kraków...................... karolayna....20.05.06.....8kg........96cm.Ostrowiec Św...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg...........95cm....Gorzów..............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg..........96cm....Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg...........87cm...Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg..........105cm...Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...........88cm...Jelenia Góra.............. Grzywa.......27.05.06....7,5kg...........97cm...Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg...........90cm...Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg...........90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed snem jem 3-4 orzechy włoskie i narazie to pomaga na zgage,ale zobaczymy na jak długo... Przez całe moje zycie nie miałam zgagi,to jest okropne bo nie moge przez to spac!! teściowa mi doradziła własnie o tych orzechach i żebym głowe miała troszke wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja sie ciesze, ze zgaga omija mnie szerokim lukiem, ale na wszelki wypadek zapamietam sobie Wasze rady :) Za miesiac a dokladnie pod koniec marca przeprowadzamy sie do nasego wlasnego mieszkanka :) w koncu i zastanawiamy sie czy od razu wpadac w wir remontowania czy moze poczekac az Mlody skonczy pare lat :) bo ostatnio Mezus moj i brat opowiadali sobie jak to bylo jak byli mali i okazalo sie,z e mieli wspolna pasje: skrobanie lyzeczka na przyklad od herbaty po scianie :) wiecie takie wydrapywanki :) wiec Mlody jest obciazony genetycznie z dwoch stron :) bedzie ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czloem wszystkie ciezarowki :) ale tu dzis ruch normalnie jak na marszalkowskiej temat zgagi znam swietnie tyle ze mnie ta francka meczyla w I trymestrze potem jak reka odjał bez robienia i jedzenia czegokolwiek a teraz jestem od niej wolna jak ptak natomiast meczy mnie psychicznie fakt ze nie mam jeszcze nic dla mojej dzidzi i ze nie mam zielonego pojecia co kupic, co wybrac z tych wszystkich oferowanych w sklepach łaszkow niby to wszystko slodkie a jednak na kolana mnie nie rzuca - moze w sumie nie powinno tak na mnie dzialac ;) co do proszkow to slyszalam pochlebna opinie o loveli i chyba z tego proszku bede korzystac. PS. a czy te wyprane ciuszki bedziecie prasowac?? ja nie cierpie prasowac a jak sobie pomysle ze takie dro\\bizny trzeba bedzie to ... sama nie wiem pozdrawiam Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela >> czytalam gdzies,z e nalezy prasowac ubranka, bo one wtedy robia sie mieciutkie, zupelnie jak po wyplukaniu w plynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam. Tyraja mnie w pracy wiec znowu nie mam czasu na nic ;-) Ania fajnie ze jestes!! dzieki za filmiczki!! Biedrona - :-*** Buziaki dla was wszystkich! Pisze zebyscie wiedzialy ze was czytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona - to wczoraj to nie deprecha tylko takie chlodne, zdystansowane myslenie :-P Rany mogloby sobie posiedziec dziecko jeszcze... z roczek a nie za 2 miesiace juz sie rodzic ;-) To taki fajny stan. Szkoda :-) Jestem pewna ze bede miala najwiekszego bejbiblusa :-P ze moja dziupla bedzie pusta :-) Amberek- czekam na fotki jestem strasznie ciekawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky! bedzie dobrze :) Przepraszam jesli za bardzo wsiadlam na Ciebie, ale w takich sytuacjach mi to pomaga :) Widze ze masz dzisiaj lepszy dzien, i to sie liczy! tak trzymac! Zdjecia - jak zawsze - rewelka :) Mela! Moja mama kupila mi takie mini zelazko do prasowania malych ciuszkow :) Zreszta ja uwielbiam prasowac, ale tylko rzeczki malej :) Ide sie szykowac do gina, bo moj maz dopytuje sie na gg czy juz wychodze :P a ja do rosolu :P wizyte mam dopiero na 19.40, ale byc w Toruniu i nie obleciec sklepow??? Mandat murowany :D Calusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky jak tylko mój misiu skończy prace to zrobi mi pare fotek:):):) co do prasowania ciuszków to mysle że trzeba na 100% je prasowac :) Nie wiem czy wiecie ale Ladybird jest wszpitalu bo za duzo jej sie przytyło...:( LADYBIRD pozdrawiam cie serdecznie,wieczorkiem zadzwonie do ciebie:) aha mam juz gadu-gadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Mam pt. - co to znaczy że za dużo się przytyło?? Za dużo czyli ile?? Bo ja to się już teraz będę niepokoiła każdym nabytym kg :-(( I czy to zagraża w jakiś sposób Maleństwu?? Proszę Amber odpowiedz, jeśli wiesz coś więcej na ten temat 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to????????????????????????????? jestem przerażona :-(, nigdy nie słyszałam,że od tycia w ciązy idzie się do szpitala :-( ile się jej przytyło??? :-( Pozdrawiam ją ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ma problemy z chodzeniem ale dokłodnie nie wiem,dzisiaj pod wieczór bede do niej dzwonic i wszystkiego sie dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Amber-- jak tylko będziesz coś wiedziała to pisz zaraz...Teraz to mam takiego stresa że hej...Co prwada ja przytyłam do tej pory 10 kg, ale obawy są...Czytałam, że niektóre to przez całą ciążę dobijają do wagi + 30 kg :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam wam znać... ja tez słyszałam że niektóre tyja nawet 30kg i musza leżeć,nawet jakaś znana aktorka tak miała ale nie pamietam która.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym tyciem kobiety to nie przesadzajcie - jezeli juz macie po 10 kg nadbagazu to raczej 20kg w ciagu 2 miesiecy nie nabierzecie!!!!!!! chyba ze sie bedziecie starac i to bardzo wytrwale!!!! ja znam osobiscie kobiete ktora przytyla 35kg w ciazy i do szpitala z tego powodu nie szla mozliwe ze Ladybird ma jakies powazniejsze dolegliwosci a tylko jednym z ich skutkow jest wlasnie spora nadwaga. nie przejmujcie sie na zapas swoimi kilogramami pozdrawiam Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wskutek nadmiernego przybrania na wadze mogą pojawić się problemy z cukrzycą, rozstępami, hemoroidami, bólami kręgosłupa i krążeniem. Dlatego ważne jest wagę kontrolować, ale przytycie do 20 kg nie jest niczym nadzwyczajnym, więc nie macie się dziewczyny czym stresować. Stres szkodzi maleństwu, więc tylko się cieszyć bo kochanego ciałka nie za dużo :D a dzidziuś teraz nabiera masy i tłuszczu, więc jeść należy !!! żadnych diet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolayna
majowe mamusie, na zgage polecam migdały, sama wypróbowałam od prawie tygodnia nie mam zgagi a męczyła mnie strasznie, nic mi nie pomagało, a migdały dały rade okropnej zgadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakich kosmetykow dla malenstwa bedziecie uzywaly???bo nie wiem czy nivea czy penaten ?ktory lepszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×