Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

tak czytam.... Banitka pisze z pracy hmmm.... widzę, że się tu troszkę pozmieniało , pamiętam Banitkę na etapie poszukiwań , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz topikowa Mamusiu!Nawet nie zauważyłaś jak Ci dziecko w świat poszło ... ;-) Buziaczki km1976 , Prawie 30 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko, zatem musisz mamusi wszystko szczególowo wytłmaczyć , przecież nawet błogosławieństwa Ci nie udzieliłam ;) pozdrowionka dla tych co tu jeszcze zaglądają i dla tych co zapomnieli też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się tłumaczę... Szukałam , szukałam i znalazłam ...Całe życie odwrócił mi się do góry nogami i teraz układam je pomału od nowa ... Praca przyjemna , choć ciężka i to tyle ;-) A jak tam Twoja komunia Prawie 30 ( tzn . Twojej córci ;-)) Ja już po rocznicy jestem i mam z głowy :-p Buziaczki dla Wszystkich , zwłaszcza dla Frediego 👄 za to że jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka wszystkim! :-D Jestem z czerwca 1976r. mam męża i 2 dzieci(syn10l.córka7l.) Na razie nie pracuje,Jestem z Warszawy. 🌻Pozdrowionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! widzę że z obecnością dalej marnie..:( gdzie się podziewacie staruszki??? fredii co z tobą?? zapomniałeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i parzę pyszną kawkę D !!! A to specjalny kubeczek dl nowej Leny D z prądem ;-) aco w końcu może bonie pracuje... :-p Buziaczki km.1976👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka:-D 🌻Banitko...wielkie dzięki za miłe powitanko...i za kawusię...ten prądzik jak najbardziej na lepsze samopoczucie! ;-) Pogoda deszczowa i senna - to może postawi mnie na nogi! 😘 Pozdrowionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem . Nie ma za co dziękować Lena...też bym się napiła ale w pracy jestem ... jeszcze kilka minut i do domku ... nareszcie... Buziaczki dla Wszystkich ( tych ze sklerozą też ;-)) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię ....lena 🌻 i wszystkich obecnych i nieobecnych ;) Banitko, cieszę się, że wszystko Ci się układa, wiesz.... jak człowiek jest zadowolony z atmosfery w pracy, lubi tę pracę , to tak jak mówisz, mimo iż ciężka, ale jest fajnie, u mnie niestety :( pracy wiele, atmosfera w pracy do bani, wielka gonitwa i stres, szkoda gadać ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka wszystkim:-D Piszecie o pracy...ja też miałam pracę, było dobrze dokąd nie poszłam na zwolnienie,syn leżał w szpitalu,musiałam! Rok tam pracowałam i atmosfera nawet była dobra...później się zmieniło...siedziałam przy łóżku dziecka w szpitalu a koleżanka do mnie wydzwaniała i słała takie różne...jakbym nie wiem co zrobiła...złożyłam wymówienie...miałam dość tych k*****!!! 🌻Pozdrowionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nam się Leny rozmnożyły ... ;-) Oficjalnie witam każdą ilość :-D D Kawkę zapodaję bo jakoś smętnie dzisiaj ... :-( No i chyba do juterka ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) witam lenki i wszystkich pozostałych ;) Banitko, widzę, że teraz najczęściej piszesz w południe, ja niestety tylko wieczorami mogę zaglądać, jakoś czasu ciągle mało :( odnośnie pracy .... u mnie tez tak jest, że jak jesteś, zapierdzielasz to jest ok, koleżanka, pracownik z 20 letnim stażem, która jest naprawdę dobra w pracy , zachorowała, zwolnienie 180 dni, potem rehailitacyjne, teraz wróciłą, a szefostwo traktuje ją, jakby sama sobie wymyśliła chorobę, jak wogóle śmiała zachorować, .... szkoda gadać, ale koniec marudzenia, ważne że już jutro piąteczek :D buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąteczek Piąteczek ;-) najbardziej ukochany dzień wszystkich pracusiów ... Oczywiście kawka z tej okazji D:-D I miłego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka:-D Zyczę wszystkim miłego wypoczynku w weekend!!! ;-) 🌻Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Pewnie mnie już nie pamiętacie,bywałam u Was czasami ale później pobyt w szpitalu,poród a teraz malutka jest na świecie więc nie ma tyle czasu. Oto moja Córeczka Agatka.W sobotę skończyła dwa miesiące.Jej fotka bierze udział w konkursie.Jeśli Podoba się Wam to klikajcie. Dzięki :-) 🌼 http://www.ufoto.pl/konkurs/index.php?sub=foto&foto_id=1726 Agatka urodziła się z wagą 3,900 a długa była na 57 cm.Teraz waży już ponad 6 kg.Moje słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed zachodem słońca :) Co u mnie? Troszkę zmian na lepsze, ale nie piszę a dużo, bo to wszystko na razie w powijakach ;) Pozdrawiam wiosennie i dla każdej z Was po 🌻 Jako ojczulek tego topika witam świeżą krew i życzę owocnego pisania na forum, a szczególnie na roczniku 1976 :) Pa i do następnego razu :) Miłego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z rocznika 76:-)))) Fredi_Lublin Twój wiersz jest piękny...kiedyś znalazłam go na necie i wysłałam kilku osobom,ale to było dawno ...teraz mi się przypomniał ...jest cudny:-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :-) Ale ja Wam zazdroszczę tej porannej kawy.Aż mi slinka cieknie,no ale cóż-coś za coś-karmię piersią więc nie będę małej serwować kofeiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Sylwka, Agatka jest śliczniutka, oddałam głos , Fredi, dawno Cię nie było, dobrze, ze zajrzałeś:D pozdrawiam Kochani serdecznie, pogoda jest u mnie przepiękna, zresztą...pewnie u Was również, zatem korzystajmy i na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jedno sprostowanie, to nie jest MÓJ wiersz :) , a może jeszcze i drugie: ten wiersz wysłałem jakiś czas jednej osobie, jest dla mnie kimś bardzo ważnym i mam nadzieję, że jakoś to się wszystko zacznie układać. Tyle mojego ;) Pozdrawiam ciepło-sobotnie i... znikam do porządków :P Bym zapomniał po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak się za porządki wzięli to zniknęli ;-) Kawka dla mogących D i zbożowa dla karmiącej Sylwii D Miłego dnia ... zwłaszcza dla pracusiów... nie wiem jak wytrzymam u mnie ma być 30 stopni :-( aby do16...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich🖐️ i zycze milego dnia:D U nas dzisiaj kolejny upalny dzien,wczoraj bylo 32 w cieniu:O,a dzisiaj powtorka:) A tak troche o sobie,jestem Mama:) dwoch chlopakow,9 i 4 :D,mam kochajacego meza:D i mieszkam od 11 lat w Niemczech,obecnie w Berlinie,ale nie wiem,jak dlugo jeszcze;),moze juz Dania wkrotce??heheh,kto wie:) Milego dnia!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka ja też oddalam głos na Agatkę ;-) Pozdrawiam Berlin 👄 Kawka dla wszystkich...D A mnie się zapowiada straszny dzień ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka...wpadłam na chwilkę i kliknęłam na cukiereczka😍Sylwki, Agatka jest cudowna!!! 🌻 Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ja nie piszę z prostego powodu... mój komputer sie rozłożył i jak już piszę to robię to z komputera brata... gdy go nie ma :D Gdy się złoży napiszę coś jeszcze ;) Pozdrawiam i po 🌻 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×