Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna fasolka

ZAPOMNIANE kosmetyki Avon-u. Za ktorymi tęsknicie?

Polecane posty

Gość oj było tego trochę....
Passion Dance - ten męski :) Indiwidual Blue for Her głęboko nawilżający krem do stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, poszukuję starego zapachu z Avonu: SOIE ROUGE czy wiecie jaka jest mozliwość zakupu z zagranicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stereo_sonic@o2.pl
Sprzedam wodę freya Oriflame - cena 200zł (sprowadzana i dlatego taka droga) mam jeszcze Saga 50ml - 70zł frey - 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solliden
kupie perfumy Oriflame solliden for HER 50 ml jak ktoś posiada to prosze o konkakt gg 7821584 email prusek11@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonek123
Posiadam Wodę Lyrical . Jak coś to pisz na email : cynamonek123@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakier370
sprzedam today tomorow always heart za 40 zł. karolinaq1@buziaczek.pl zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiol2
Mam pytanko czy jest jeszcze możliwość zdobycia perfumu CLASS ACT z Avonu?? Jak nie w Polsce to może za granicą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiol2
Czy jest możliwość zdobycia perfumu CLASS ACT?? Jak nie w Polsce to może za granicą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ralf176@wp.pl
hej . odezwij się pusiol2 w sprawie wody class act na mój email ralf176@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi sie tajlandia
zapach soczysty melon... ach.... cudny był..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink Suede
Pink Suede ehhhh cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eccchhh
Pink Suede i Wink to bym chciała... a Solliden z Ori mam jeszcze trochę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamol12c@o2.pl
ooo mam solliden damską . Odezwij się pod email jak w nicku :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
marwerka mam ją za 60zł mogę sprzedać jak chcesz :) Jak szukacie czekoś to dajcie znać może akurat mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
gg 8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annka--
kupie podkład warmest beige perfect wear w szklanej buteleczce (foundation fond de teint confort ''exclusif'' SPF 10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 273
Konsultantka Avon Zapraszam wszystkich do zamawiania kosmetyków jak nie masz swojej konsultantki to możesz u mnie:).Przy zamówieniu za 20zł próbka gratis!! e-meila:melania20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogulina
Tęsknię za maseczką nawilżającą z miodem i mlekiem. Fajna była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada_endzi
WITAM SERDECZNIE. PROPONUJE PANI ABY ZOSTAŁA PANI KONSULTANTKA AVON. OCZYWIŚCIE MOŻE PANI ZARABIAĆ POKAZUJĄC KATALOGI DALEJ ALE NIE TYLKO. PO CO PŁACIĆ KOMUŚ JAK MOZNA ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ I JESZCZE DOSTAC UPUSTY LUB PREZENTY OD AVON. ZAPIS NIC NIE KOSZTUJE A JEDYNIE MOŻNA ZAMÓWIĆ KOSMETYK DLA SIEBIE , MAMY CZY SIOSTRY I DOSTAĆ UPUST OD WARTOŚCI KOSMRTYKÓW. A MOŻE SPRZEDAĆ KOMUS DALEJ I Z ZAROBIONYCH PIENIĄŻKÓW KUPIĆ SOBIE KOSMETYK LUB PERFUM. ZASTANÓW SIĘ BO NAPRAWDE WARTO POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY piszcie Andzela.endzi@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczna66
raz dostałam surrender dla niej w prezencie i bardzo przypadł mi do gustu,niestety wycofany został a na allegro ostatnio patrzyłam,to perfumy męskie są tańsze,natomiast damskie są drogie wg. mnie.jeśli ktoś ma nowe do sprzedania w przystępnej cenie to proszę o kontakt:katarzyna.adamczyk4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surrender
Sprzedam 3 butelki wody Avon Surrender dla niej . Cena za sztukę to 99zł ... płaciłam za nie 20 funtów ... lecz odwidział mi się zapach . Prosze pisać pod email : winkitinki@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaa89
Jestem konsultantką, co prawda pamiętam stare zapachy avonu, ale sama nie mam już żadnych produktów z wcześniejszych czasów, bo jestem konsultantką dopiero od 2 lat. Sama szukam wszędzie męskiego zapachu Open Road. Jeśli ma ktoś jeszcze choc jedną butelkę to pisać:) gg. 9991129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cała seria o zapachu melona z linii Naturals(żel pod prysznic, body spray i balsam), żel pod prysznic o zapachu brązowego cukru z linii Naturals, woda toaletowa Individual Blue for her, woda toaletowa Pink Suede, płyn do kapieli zielone jabłuszko, woda Treselle Silver, seria kosmetyków z serii PLANET SPA z alg morskich z południowego Pacyfiku i jeszcze wiele innych ktorych juz nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siloe
Uwiodła mnie woda toaletowa SURRENDER DLA NIEJ i nigdzie nie mogę jej kupić, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malt
eau de toilette avon = intrigue gdzieś dostanę ? (ciemno niebieski pojemnicek 100ml z jasnoniebieskim napisem INTRIGUE ) biorę od reki tomaszderecki@gmail.com gg7748288 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiol
Siloe Polecam Allegro, tam jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davidxxl
W tej kwestii polecam www.piekno-natury.pl Lepiej nie traficie. Szukałem wszędzie, są najtańsi i bardzo skuteczni. Polecam, bo za polecenia dostaję punkty, które mogę później wymienić na darmowe produkty. :) Jeśli ktoś skorzysta to podajcie proszę przy zamawianiu mój nick Davidxxl Jeden minus to to, że ceny widoczne są dopiero po zalogowaniu. Jeśli ktoś skorzysta to podajcie proszę przy zamawianiu mój nick Davidxxl www.piekno-natury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskoo
Yola13 jakbys mogla na maila mi napisac informacje o tym zestawie naturals linia melonowa bylabym chetna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×