Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna fasolka

ZAPOMNIANE kosmetyki Avon-u. Za ktorymi tęsknicie?

Polecane posty

Gość klauducha69
jasminowy spray na zasypianie oraz waniliowa pomadka do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halbiM
Witam wszystkich. Chciałem sie zapytać czy jest jescze jakaś możliwość kupienia gdzieś perfum surrender dla niego nigdzie ich nie widzę nawet na allegro.... Z góry dziękuje jeśli ktoś bedzie tak miły i mi coś w tej sprawie doradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
Mam pytanie, nie bardzo orientuję się w temacie, dlatego pytam - czy woda toaletowa Be spontenaous, nie będzie juz dostepna w katalogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjattttaaaa
plik niestety juz nie ma juz tych perfum bo zostały wycofane ze sprzedazy i ich juz nie bedzie w katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
Szkoda, uwielbiam je. Dzięki dziewczyny za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seszen1988
tęsknię za woda toaletową "love blush" avon oczywiście jeśli by koś miał do odsprzedania to proszę o jakąś podpowiedź gdzie mogę to znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neuschwanstein
Czy zna ktoś perfumy lub wodę toaletową/perfumowaną o zapachu podobnym do Avon Shine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaBLUSH
Hej:) Czy ktoś wie gdzie jeszcze można dostać LOVE BLUSH? był rewelacyjny- ostatnio na allegro walczylam o pół buteleczki, ale niestety aukce przegrałam- gdyby ktoś coś wiedział dajcie znać na magdalenabaz@wp.pl plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz! pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjaaaaaa
Niestety nie wiem gdzie mozna go zakupic,popatrz na ebay.com moze tam predzej,mi tez sie strasznie ten zapach podobał a kremik z tej serii był cudny!!! Szkoda ze takie super zapachy wycofuja :( a za Pink Suede oddałabym wszystko... :( kiedys tzn jakies 3-4 tygodnie temu napisałam do Avonu czy by mogli niektóre produkty z powrotem do sprzedaży wprowadzic,ale niestety nie dostałam od tamtej pory zadnej odpowiedzi :( moze jakbysmy wszystkie tak ich zadreczali wiadomosciami zaby wprowadzili pordukty które chcemy to by moze cos to dało :) czasami niektóre kosmetyki wracaja na prosbe klientek,tak jak w kat.17 wróci perfuma Rare Pearls,kiedys była ona w ofercie Avonu,bodajze z jakies 6 lat temu lub nawet wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka-zielonka
Cześć Dziewczyny Mam do sprzedania już nie produkowany, piękny zapach Avonu dla kobiet ''Starring'', bardzo duża butelka - pojemność 236!!! ml. Jest to nawilżjąca mgiełka do ciała. Produkt jest pełnowartośiowy, oryginalny, przywieziony ze Stanów. Został 1 raz powąchany (psiknięty). Cena wody 55 zł. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana proszę o kontakt (kinga_zak@wp.pl) nr gg: 2018635. W razie potrzeby wyślę zdjęcia. Pozdrawiam i zapraszam. Kinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam wodę avon imari, zapach podobny do opium, psiknięta dla spawdzenia zapachu, bez kartonika, 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam ponownie do mnie do kontaktu mailowego wszystkie panie , które chciałyby zamówic wody Avon nieprodukowane już u nas , m.in. love blush, starring, pink suede, sunny sky, women of earth, prowl i wiele wiele innych zapachów. Poza tym zaparaszam chętne panie poszukujące produktów z obecnych katalogów firm AVON ORIFLAME I FABERLIC- można u mnie zamawiać ! pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również tęsknię za balsamem ananasowym, który kojarzy mi się z pierwszą miłością...a to już 9 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanekcostamcostam
A ja zapraszam do zakupu unikalnych perfum Oriflame jak: Deep Woods - 150zł Delice - 120zł Serene - 120zł Believe -130zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość for away
był taki zapach for away , women of earth albo perfumki w kremie "złote jabłuszka" ,naturals wersja z soją i trawą cytrynową ,pomadki do ust smakowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majek881
Krem do rak Planet Spa- japonskie sake i ryz :) Bylo przez kilka katalogow, a teraz wycofali i nie ma... A krem cudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi555
Witam zapraszam do zamawiania kosmetyków AVON. :) Białystok. Email: agi723@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsnie za wieloma wycofanymi
już kosmetykami Avonu i Oriflame lub Yves Rocher...tymi,które jeszcze dobrych kilka lat temu byly w sprzedaży a teraz już ich nie ma:( Mam wrażenie,ze kiedyś kosmetyki tych firm,szczególnie te wycofane były lepszej jakości a teraz wszelkie te ich "nowości" "innowacje" "nowsze wersję" są bezndziejne:o W dodatku po moooooocno wygórowanych cenach:PDlaczego oni zawsze to co naprawdę dobre,lubiane przez klientki wycofują😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_84
jeśli ma ktoś do sprzedania perfumę Sunny Sky to jestem bardzo chętna bo nie wiem gdzie można ją zdobyć .mój numer gg:1770762,będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaadzix
Witam, poszukuje wody toaletowej pink suede i wink. jesli ktos mial by je do sprzedania w rozsadnej cenie to bardzo prosze o kontakt na maila albo na gg9186407. pozdrawiam, Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzarek
witam, kupie perfumy open road e-mail: piotrek8400@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 79koko
Pink Suede!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisia255
Poszukuję perfum Millennia z Avonu ( były w sprzedaży ok 1996r ) ma ktoś dostęp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaiza28
RARE PEARLS sa wlasnie w sprzedazy.k 16. a moje klientki tesknia za rare gold.jest jeszcze duzo kosmetykow ktore wycofali a wg mnie nie powinni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy Millennia widziałam na
ebayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattalia85
Witam poszukuję męskich perfum Uomo, kiedyś były w ofercie Avonu, lub bardzo podobnych zapachem do wspomnianych. Czy są gdzieś jeszcze dostępne?? Czekam na jakiekolwiek informacje - DZIĘKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOo
Poszukuję far away sensual embrance :) Jak coś to pisać na maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amens
Jeżeli ktoś tęskni za soie rouge albo true hearts zapraszam, niech pisze do mnie na meila ;) albo szuka na allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo wam wspolczuje
jesli uwazacie ze Avon zawiera w kosmetykach jakiekolwiek skladniki naturalne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawna szukam perfum męskich OPEN ROAD. Czy ktoś takowe posiada a jeśli tak to za ile sprzeda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×