Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna fasolka

ZAPOMNIANE kosmetyki Avon-u. Za ktorymi tęsknicie?

Polecane posty

Gość madzia100307
kilka lat temu używałam perfum o nazwie "LOve Blush" firmy Avon. Niestety nie ma ich już w sprzedaży, może ktoras z Was je posiada a nie podoba WAm sie ten zapach i chetnie by sięgo pozbyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudziutka
Witam:) Poszukuje Surrender zarówno dla niej i dla niego a także Sunny Sky Avonu. Jeśli ktoś ma w przystępnej cenie proszę o kontakt mailowy cudziutka@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaaaaaa
cudziutka surrender dla niej znajdziesz na allegro za "psie" pieniadze,dzisiaj patrzyłam i sa po 24.99 albo po 26.99,ja ostatnio własnie zamawiałam kilka szt na zapas.Takze surrender dla niego znajdziesz na all ale juz ceny ci nie podam bo nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudziutka
O Surrender dla niej to i ja wiem, zczaiłam, ale chyba bardziej zależy mi dla niego przy czym na allegro jest 2 sprzedawców mających Surrender dla niego, ale cena jest 2-3 razy wyższa jak dla niej, a wolałabym już u jednego sprzedawcy zamówić. No i nieustannie poszukuje Sunny Skies, ale ceny są masakryczne, 150-200 zeta za 50 ml to uważam sporo za dużo...czemu to ma aż tak wysoka cenę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudziutka
Ale dzięki patkaaaaa za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaaaaaa
Ceny surrender dla niego fakt sa wysokie :/ a to dlatego ze bardzo trudne do zdobycie wracz znikome tak saomo jak sunny skies,podobno mozna ja w usa tylko zdobyc wiec dlatego takie ceny(perfuma+koszt przesyłki+jeszcze jakis pewnie zarobek na niej). Ja kiedys miałam sunny skies połowe butelki zdobyłam od kolezanki :P ale powiem szczerze ze jak powachałam ja to sie rozczarowałam bo to nie był juz ten sam zapach co pamietam... :( a bardzooo go lubiłam jako nastolatka! Pewnie z biegiem czasu moj wech sie zmienił a szkoda bo naprawde był to piekny zapach! Ciekawa jestem jakby było w przypadku Pink Suede które bardzo kochałam i kocham do tej pory ten zapach ale tez jest on trudno dostepny :(* a szkoda bo był za niego oddała wszystko zeby przywócili go do oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rakakaona
Pink suede widziałam na świstaku ,ale cena masakra ... chociaż dla wielbicielek to i tak nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedr12
poszukuję perfm pink suede! prosze o kontakt biedronka@buziaczek.pl lub gg 8267000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Poszukuję olejku do masażu LOVE BLUSH - AVON. Prosze o inf gdziemogłabym kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzyn101
witam czy sa w sprzedaży jeszcze perfumy Open road lub czy ktos moze je jakos zalatwic )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiałam balsam z ciemnego cukru, czy jakoś tak. To już 5 lat, jak używałam go. Mmmm cudownie pachniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. poszukuje treselle silver. kto ma jeszcze a nie uzywa niech pisze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczupaczek1538
Witam! Ja poszukuję perfum Crystal Aura na Allegro osiąga jakieś chore ceny, które są zdecydowanie za wysokie. Jeśli ktokolwiek będzie je miał do sprzedania za rozsądną cenę Proszę o kontakt: podaję maila: asiula4503@wp.pl i nr gg: 20104900. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiekasiek555
Mam wodę Crystal Aura, ale wersja 7ml. mogę odsprzedać nie używana. Mam jeszcze do sprzedania Połyskujący puder do ciała TRUEGLOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik0508
LOVE BLUSH AVONU- TO JEST TO O CZYM MARZE!!! Nigdzie nie mozna tego dostac. COKOLWIEK Z TEJ SERI Jesli ktos ma na sprzedaz prosze o info na e-maila madzik0508@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jakiś czas temu zamawiałam od Pani ktora odezwała sie do mnie z tego forum (orly_internetu@o2.pl) olejki Love Blush... ale niestety nie dość że długo na nie czekałam... to dostałam zamiast olejków perfumy Urban Flowes Paris (3 sztuki). Od otrzymania paczki za pobraniem Pani taprzestała odpisywać na moje maile. Chciałam przestrzec przed nieuczciwymi osobami... i może ktoś chciałby odkupic te perfumy bo całkowicie nie jest to mój zapach Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Zamawianie na alegro,odkupywanie nie chcianego towaru,to jakieś nieporozumienie,zarejestrujcie się w niemieckiej firmie LR Health & Beauty Systems i dostaniecie na wszystko taki rabat że nigdzie taniej się nie znajdzie,nikt z waszych klientów nie powie ze na aukcjach ma taniej niz u was czy coś takiego,polecam strone która wyjaśni wam wszystko www.aloevera.suportio.pl/blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka032
Czesc. Bardzo poszukuje podkladu Avon Perfect Wear Kolor Golden Carmel w szklanej buteleczce. Jesli ktos ma to jestem chetna. Prosze o wiadomosci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam perfum męskich CLASS ACT! Piszcie na GG: 9779903 lub e-mail: reniasaC@gmail.com Z GÓRY DZIĘKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelamorela
Cześć Wam, razem z moją kuzynką zajmujemy się sprzedażą kosmetyków AVON i ORIFLAME. Jeśli jesteście zainteresowane kupnem swoich ulubionych kosmetyków bądź wypróbowaniem ich dopiero po niższej cenie to zapraszamy do nas. Każdej klientce gwarantujemy rabat 10 proc. na wszystkie zakupy Oriflame i Avon. Do każdego zamówienia dokładamy nowy katalog oraz drobny prezent gratis, w tym próbki także. Przy większych zamówieniach rabat może wzrosnąć nawet do 20 proc od ceny katalogowej. Katalogi dostępne są na stronach Oriflame i Avon. Zapraszamy do zamawiania! Zamówienia możecie łączyć w większe ze swoimi koleżankami, kolegami - w ten sposób łatwiej o większy rabat! :) Zapraszamy do składania zamówień pod adresem: kwiatula86@interia.pl P.S. Kosmetyki zaórwno jednej jak i drugiej firmy są dobre, ale mają swoje plusy i minusy np Avon ma beznadziejne balsamy i tusze w przeciwieństwie do ORI, z kolei ORI ma gorsze żele pod prysznic i błyszczyki wg mnie. Nie można jednoznacznie powiedzieć, że jedna firma jest gorsza od drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusha
Witam Ma ktos moze na sprzedaż wode toaletowa avon Pro Ice Pochodzi ona chyba z serji Pro Sport ale chyba juz jej nie sprzedaja przynajmniej ja jej nie widzialem juz nigdzie ale moze ma ktos jakies zapasy? :P Chętnie bym zakupil :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaala
a ja bym chciała perfum Life Scents ten niebieski, bodajże Simply Stylish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaala
i jeszcze z serii Collenction de Fleurs Sentimental Pink, wie ktoś czy można je jeszcze zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwo84ona
chętnie kupię za rozsądną cenę wodę >Individual blue dla NIEJ <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polenka.
Ah no trochę było tych fajnych kosmetyków, strasznie nie lubię jak zmieniają serie i przestają produkować coś co lubię i do czego się przyzwyczaiłam ;/ Generalnie fajnie bylo o tyle, że czasem można dostać starsze kosmetyki przez dłuższy czas jeszcze, ja w Łodzi mam sklepik z eko-kosmetykami Juventa w Manufakturze i tam często można dostać przez jakiś czas te fajne kosmetyki, nie tylko Avonu, więc można sobie zrobić awaryjnie zapas na kilka m-cy do przodu, a i cenowo sa wtedy OK ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×