Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kursantka

romans z instruktorem?

Polecane posty

Gość kursantka

hej czy ktoras z Was moze miala romans ze swoim instruktorem nauki jazdy?bo ja mam fajnego i chyba też mu się podobam i jestem ciekawa jak to było u innych czy coś pózniej z tego wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakrakra
to znowu ty?? najpierw pytalas, czemu sie cieboe wstydzi, teraz juz masz ochote na romans?lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zamiast jezdzic po
mieście rozłóżcie sobie fotele, albo od razu przeniescie sie na tylną kanapę, nie wiem na co czekasz kurs sie tobie skonczy, i juz mozesz wiecej nie miec okazji pobawić sie jego dźwignią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem co z tego wyjdzie
zakocha się w tobie nieprzytomnie :P rzuci żonę i trojkę dzieci oczywiście się rozwiedzie ze swoją domową wiedźmą ożeni sie z tobą zrobicie sobie trójeczkę dzieciaków pozna kolejną kursantkę zakocha sie w niej nieprzytomnie rzuci cię i trójkę małolatów oczywiście rozwiedzie sięz toba wiedźmo ożeni sie z nową kursantką ....itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_20
Hej Kursantko Ja mam romans z instruktorem jazdy i jak narazie jest super,chociaż czasem trudno mi się slkupić na jeździe,a co z tego dalej wyniknie to nie wiem,zostało mi już tylko 6 godzin do przejeżdżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysyłaj choć puste koperty
a potem się dziwią, że oblewają egzaminy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te na pewno nie oblewaja
egzaminów, instruktorzy specjalnie je przepuszczają żeby zeszły z pola widzenia i nie przeszkadzały w podrywaniu kolejnych kursantek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przybiło mnie to
matko kochana ale wy jestescie naiwne - ponad połowa instruktorów to zwyczajni podrywacze. moj do mnie poem jescze smsy pisał :O głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elizy
a z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co macie na mysli piszac
romans? dupy dajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursantko
a skad pochodzisz? ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysyłaj choć puste koperty
te na pewno nie oblewaja ----> Instruktor który prowadzi kurs nie egzaminuje kursanta!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza i kursantka
skąd jestescie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z koziej wólkiD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniewiecie
egzaminator się bardziej opłaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tepsaaa
Prawie każdy instruktor jest miły dla kursantek, flirtuje, okazuje zainteresowanie. Bo niby co innego ma robić siedząc cały dzień w tym samochodzie? A niedowartościowane, naiwne panienki zaraz myślą:chyba mu się podobam! :o Tyle, że Ty jeszcze nie odejdziesz 10m od samochodu, a on już flirtuje z następną kursantką... Jak mu pozwolisz to skorzysta z okazji. Bo niby czemu nie? Jak chcesz być kolejną zaliczoną kursantką to nie widzę przeszkód. I życzę powodzenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się:) Miałam 17 lat jak zdawałam prawko a mój instruktor ok 35 i jak miałam z nim na placu jeździć to się stresowałam... na szczęście nie dopóściłam do siebie myśli, że może chcieć coś więcej... powiem tak - nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleńka 24
Mój instruktor również mnie podrywa ostatnio stwierdził że tylko w stosunku do mnie sobie za dużo pozwolił co uważam za śmieszne bo blondynka nie jestem!@ ale musze przyznać że jest przystojny i słodki:) ale nigdy bym się z nim nie przespała bo ma żonę i dzieci a tak poza tym mieszka ode mnie km he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starnick
jak zdawac na prawo jazdy xD. you tube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbra80972
Instruktorzy podrywający kursantki,to banda sfrustrowanych facetów.W "normalnym"życiu mają problem z kobietami,dlatego wykorzystują przewagę jaką mają w czasie jazd.Pokazują wcześniej wyćwiczone sztuczki,zagadują,udają że potrafią słuchać,robią maślane oczy...Pomyślcie dziewczyny.zanim dacie się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydymany
moja dziewczyna (teraz juz była) puscila sie z instruktorem, pewnie nawet kilkukrotnie, zanim sie o tym dowiedzialem. Szmata jedna, niech ja wykorzysta i zdradzi tak jak ona mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto otrząśnij się. Oni wszyscy tacy. Z tyloma kobitkami mieli do czynienia że wiedzą co je kręci. Co kiedy mają powiedzieć, by potencjalna ofiara była ich. Niektórzy bez żenady si eprzyznaja do tego że zostali instruktorami po to żeby flirtować z babeczkami. Niektórzy pozostają przy flircie inni dąrzą do seksu. Z tym że napewno nie jesteś jedyną kobieta na kursie. A jakby się temu bliżej przyjrzeć oni z wszystkimi tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olyalya :)
Moim zdaniem, romans, jaki kolwiek, może być tylko i wyłącznie wtedy, kiedy dziewczyna na to pozwoli! Bez jej zgody nawet instruktor nie może nic zdziałać...!!! Ja pozwoliłam. I pozwalam nadal. Jest fajnie. Narazie. Co będzie potem...? nie wiem... Żyję chwilą! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoTEkkkkkk
nie badz smieszna , kazdy instruktor bzyka sie z kursantkami, do mnie tez swirowało dwóch, spław go, po Tobie bedzie nastepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzenakursico?
cała peawda tacytaka prawda podrywacze i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×