Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Olu każda z nas jest inna, czemu sobie tego nie powtarzacie tylko sie martwicie na zapas?? Ja czułam dopiero w 22 tygodniu ruchy, dopiero, wiec nic na siłe, cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu nie martw sie na zapas, ja poczułam ruchy w 20 tygodniu, a niektóre kobiety czują w 22, wiec na pewno wszytsko jest w porzadku. Nie stresuj sie, bo narazie nie ma czym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Kasiu gratuluję Synka, to bardzo miłe, Andziu, ja na twoim miejsu zrobiłabym test bo plamienie może pochodzić od wszczepienia się zarodka w macicy? Pewnie bym nie wytrzymała. Gusiu, zazdroszczę Ci tych kluczy do mieszkanka, my mieliśmy już mieszkać w naszym 2 lata, ale nas oszukano, teraz jest szansa, że w maju/ czerwcu będą oddane, więc może nasze dziecko ma szanse na swoje mieszkanko. prosze trzymajcie za to kciki, bo ja teraz szczególnie w ciąży mocno to przeżywam. Buziaki i fluidki ******************************************************************************************************************************************************************************dla wsystkich starających się -oraz zafaslkowanych gonia i Maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu bardzo bym chciała żeby to było przyczyną ale niestety brzuch mnie boli coraz bardziej i jestem prawie pewna że to @ Olu nie smuć się. Nie wiem jak to jest w ciąży bo nigdy nie byłam ale dziewczyny mją rację- nie denerwuj się na zapas a jeżeli masz jakieś wątpliwości to pędz do lekaża a ten na pewno Cię uspokoi. Trzymaj się cieplutko i uśmiechnij się przecież masz maleństwo pod sercem chyba nie chcesz żeby się smuciło❤️ No to ja spadam do pracy. Do jutra koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle przepraszam, ze nie odniosłam sie dziś do Waszych wypowiedzi, ale mam sporego dołka:( Wiem dziewczyny, ze każda jest inna, ale ja zawsze we wszystkim mam w życiu pecha, nic nie udaje sie tak, jak powinno i już jedną ciażę straciłam, teraz wszystko wróciło i nie potrafie przestać o tym myśleć i jest mi strasznie źle, więc nie bedę Was dziś zamęczać Kasiu gratuluje synka:) Wszystkie kobietki, które nie zobaczyłyście 2 kresek strasznie mi przykro:(:(:( nic więcej nie potrafię wymyślić, poprostu przykro mi że sie nie udało:( Soul i Gosiu sliczne zdjęcia:) dziękuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, nie byłabym taka pewna, mnie brzuch bolał typowo na miesiączkę, nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogę być w ciązy, nawet miałam deprechę przedmiesiązkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
Olu koniecznie idź do lekarza a nie zamartwiaj sie koniecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie goniu że tak mówisz ale nie chcę się nakręcać już tyle razy się zawiodłam. Nie myślę nawet że mogło się udać. na razie nie chcę robić test bo pewnie i tak by nie wyszedł ale jeżeli do piątku nie będzie @ to w cobote test;) A teraz już naprawde lecę bo się spóźnię. PA PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana wizytę mam za tydzień, więc zaczekam, zresztą jak mu mówie o jakichś wątpliwościach to wszystko według niego zawsze jest ok:O a czemu mam doła? nie wiem:( poprostu całe moje życie, nic nie jest jak powinno, a teraz jeszcze te ubiegłoroczne wspomnienia, same wróciły, no i od samego rana smutno i źle:( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, uśmiechnij się, wiem deprecha dopada czy tego chcemy czy nie, jesteśmy z Tobą, wirtualnie przytulamy i głaszczemy po plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............01.09.......28-35........02.10..............2 lata 2 m-ce........Trójmiasto stella72............30.06........28...........?.....................20 m-cy......Warszawa foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Paula23.............29.08.......28-29........?...................17 m-cy......Poznań Granini..............26.09.......34...........29.10..............14m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............4.09............28-33....ZAWIESZONA.....11 m-cy.......W-WA Estella ..............30.08.......28...........26.09..............11 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 31 .08......?............31..................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów agnieszka...........28.06.......26...........24.07............. 3 mie.........Jelenia góra Mama Muminka....?.............28-30.......?....................2-5 m-cy.....Opole Dioda30.............09.08.......30-31........09.09.............2 m-ce........? Silve25..............02.09.......30-?..........po 01.10.........5 m-cy........? monia- 1............?.............26............?..................?...............? Moniśka2005........05.06......ok60.........?...................?...............? Gonia78 ............19.08 ......28............? ................. 2 m-ce ........Poznań AnA 29..............1.09........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu - mam więc dla Ciebie małą radę - idź dzisiaj popołudniu na usg - nawet prywatnie, powiedz o obawach, jakie masz i że bardzo Ci na tym zależy, bo się mocno niepokoisz. Może się uspokoisz i dziewczyny mają rację, każda jest inna, ja jestem teraz w 20 czy 21 tygodniu (zgubiłam się) i wyraźne ruchy czuję dopiero od paru dni, wcześniej były bardzo sporadyczne.... sama przytyłam 3 kilo, brzuch pojawił mi się w 17-tym tygodniu, i to pod koniec, a i tak mam mały :D nikt mi nie wierzy, że to już ten tydzień. mojej koleżance brzuch wyskoczył dopiero w 20-tym tygodniu, nic nie było widać, sama sobie szukała i nic, to samo z ruchami... poczuła pierwsze \"motylki\" właśnie w 20-tym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
Oleńko kochana trzymaj sie i dawaj nam znać co u CIebie.....moze minie ten zły nastrój....a wszystko DOBRZE SIE SKOŃCZY ZOBACZYSZ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie martw się ja też poczułam ruchy w 22 tygodniu,a miałam wtedy tylko 0,5 kiolgrama na plusie więc to nie powiedziane,że trzeba czuć ruchy wcześniej.Także głowa do góry!!!🌻dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosia25.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Ania79..........Kielce............03.09.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Soul78...........W-wa..........19.11.05.......15kg..............Ala i Maja Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......10kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........2kg..............?.............81cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06........5kg..............bliźniaki....88 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........5kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......6 kg.............?..............94 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......2kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.05......?..................?..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............01.09.......28-35........02.10..............2 lata 2 m-ce........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Paula23.............29.08.......28-29........?...................17 m-cy......Poznań Granini..............26.09.......34...........29.10..............14m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............4.09.........28-33....ZAWIESZONA........11 m-cy.......W-WA Estella ..............30.08.......28...........26.09..............11 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 31 .08......?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............09.08.......30-31........09.09.............2 m-ce........? Silve25..............02.09.......30-?..........po 01.10.........5 m-cy........? Gonia78 ............19.08 ......28............? ................. 2 m-ce ........Poznań AnA 29..............1.09........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jak ładnie ta stówka wyglada:D Tak patrze na I tabelke i widze, ze 4 kobietkom minał termin porodu ale niestety nic nie wiemy co sie z nimi dzieje:( Ja juz chcę do domku, goraco na dworze i w biurze, klimy brak, nogi i ręce mi puchną, słowem czuje sie jak balonik:D No koniec tych narzekań, została mi już tylko godzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika25
Cześć kobietki :) właśnie biegam sobie po internecie i interesującą stronkę znalazłam, a na niej prawdy i mity o ciąży i problemach. Stronka po niemiecku, ale może ktoś się skusi... ;) Wyczytałam między innymi, że nie prawdą jest, że blokada psychiczna i pragnienie posiadania dziecka utrudniają zajście w ciążę. Podobno nie ma na to żadnych dowodów, a my jedynie tłumaczymy to sobie w ten sposób. Należy marzyć i wierzyć, że marzenia się spełnią, tak więc wszytskim starającym się spełnienia marzeń życzę :) Ja staram się narazie w teorii, bo odstawiłam tableteczki i jestem w trakcie @ więc żadnych niespodzianek się nie spodziewam... Ale też marzę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika, ja cały czas powtarzam że nie wierzę w żadną blokadę psychiczną, pewnie że stres wpływa na hormony i tylko w ten sposób oddziałuje na zajście w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka, niemiecki znam średnio ale o psychicznej blokadzie poczytałam :) fajna stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zamilkły, pora obiadowa, gdzie jeteście? dziewczyny czy w I trymestrze ból brzucha jest normalny? to mozliwe że się odgina moja tyłozgięta macica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, nie było mnie od samego ranka. Teraz zjadłam obiad w pracy i tak sie najadłam, ze pęknę chyba :-) Olala, nie bądź smutna, w ogóle sie nie smućcie dziewczyny ... Zajrzę wieczorekiem dopiero bo teraz mam tyle pracy, że szok. Gonia, ja nie wiem jak jest z tym brzuchem. Mnie czasem pobolewa, ale niecodziennie i nie jest to dokuczliwe. Tak od czasu do czasu - ból niczym przy owulacji, tylko przypomina mi isę w takich momentach, że ja owulacji nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Elffik, rzeczywiście podobny ten ból do owulacyjnego, ale ja jstem przewrażliwiona, przeczytałam gdzieś,ze dopoki nie ma krwawienia to wszystko ok, ale zawsze lepiej trzymać rękę na pulsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×