Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość monik30
czesć kobiety,witam was.nie było mnie 2dni,czytałam wszystko z uwagą,ale nie ma wśród nas monik80.mam nadzieję,ze u niej wszystko ok z dzidziusiem.moze wecie coś na jej temat to błagam napiszcie.ja w tym miesiącu nici z planów.czekam na następny z nadzieją ale już chyba z pomocą ginaaaa.niech lepiej zobaczy co tam się dzieje nie tak.pzzzzdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik30
puk puk czy jest tam ktoś?wszystkie śpicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzik guzik
kto ma ule ten ma miod🌻, kto ma dzieci ten ma smrod :( a feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! dzięki za wczorajsze rady i wsparcie. była troszke zdenerwowana, bo od kaszlu zaczynał boleć mnie brzuch. ale już mi troszkę odpuściło. wzięłam bioparox, mało się przy tym za przeproszeniem nie porzygam ;) ale daję radę. ozdyskuję swój głos!!! pozdrawiam wszystkie dziewczyki! idę leżeć, papatki!!! zajrzę popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim.....sobota a ja w pracy do 14.00 buuuuuu wogóle mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas aktualizować tabelkę TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosia25.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........7kg..............?.............88cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........5kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......6 kg.............?..............94 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......?..................?..............? Paula23........Poznań............06.06.06........?...............?...........? TABELKA III: Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka..... 13:31 sysia1912 Tabelkę mi zjadło TABELKA III: Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 no i zamieszczę Wam zdjątko Wikuni.Powodzenia i buziaki dla Was.Gosia. http://img372.imageshack.us/img372/5066/obraz9622ok.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sama sobie odpowiadam, nie doczytałam, że męczysz się w pracy:( Ja męczyłam się tydzień temu, więc \"duchowo\" podzielam Twój ból:) Ale pociesz się, że do 14 tylko jeszcze 3 godz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki.wiecie żle się czuje, boli mnie głowa, mdli nie wiem co jest grane za 3dni powinnam mieć @ czy powinnam teraz zrobić test czy poczekać jeszcze. Kiedyś piłam kawę sypaną a teraz nie mogę na nią patrezeć...pozdrawiam co robić???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, ja to rozumiem, że chcesz przeczekać cykl i odpocząć. Dobrze że masz tak szybko hsg tzn że się nie poddajesz, ja już tez bym chciała mieć hsg ale muszę cykl poczekać bo w środę jak pojadę do lekarza będzie po owulacji. 3 miesiące czekałam na tą wizytę u lekarza i nie dało się przewidzieć dnia cyklu wtedy. wczoraj do rana byłam na imprezce i mnie główka boli, oj boli. No ale wieczorkiem też idę trzeba się wyluzować. To jest dziwne ale jak się dowiedziałam o inseminacji i że naturalnie nic z tego to się wyluzowałam, nie myślę kiedy powinnnam się kochać itd. No i bawię się na całego (oczywiście w granicach przyzwoitości) bo wtedy druga faza cyklu była totalnie bezalkoholowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Judyta Foli Basieńka.....TAK JUDYTKO JA DZIS DO 14.00 W PRACY TO JAKIŚ BEZSENS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam to w kafe, że jak siedzę sama w domu to jest z kim pogadać :) no i mi dobrze robi na dołki. Poza tym ja raczej jestem taką osobą na dystans i raczej nieufną a tu gadam z wami o wszystkim właściwie, o moich problemach, o których moi najbliższi znajomi nie mają pojęcia. Na początku było to takie anonimowe a teraz czuję jakbym was nie wiem jak długo znała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli masz rację - Internet, kafe, gg - to cudowne wynalazki:) ja też jestem w domku sama i zagladanie na kafe powoduje, że jż taka sama nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Toba Foli ale mój szef ma swoje prawa w swojej firmie.....i nie przekonuje go to że zywej duszy tu nie ma w soboty oprócz mnie.....a tak pozatym to skończyła mi sie i ostro wzieliśmy sie za prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam owulację. Cieszy mnie to że czuję dokladnie kiedy mam i potwierdziło mi to usg które robiłam 3 m-ce z rzędu. Kłuje mnie, przedtem nie zdawałam sobie sprawy, że to oznaka owulacji. I tak naturalnie nie ma szans no ale cuda się zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli pewnie że sie zdarzają i trzeba w nie wierzyć....my narazie próbujemy bez rzadnej pomocy jak sie nie uda tym razem to pójdziemy na badania iasprawdzimy czy coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana i bardzo dobrze im szybciej tym lepiej, ja żałuję że czekałam, my bez zabezpieczenia kochamy się od bardzo dawna ale raczej uważaliśmy staramy się o dziecko od 18 miesięcy i po roku poszłam z tym problemem do lekarza, bo sobie zawsze tłumaczyłam że jest ok tylko nie trafiliśmy w owulację ale tak naprawdę po 6 cyklach jak się nie udaje to szanse są zmniejszone, w tym wieku tzn po 25 roku życia po pół roku już lepiej zacząć badanka choćby hormonki wart zbadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za radę.Dzewczyny nie chce mi się wymiotować ale jak coś zjem to czuje to w gardle buuuuu ochyda. zawsze z rana mnie mdli i głowa boli, teraz to bym non stop spała. ale niestety obowiazki....za parę dni powinna byc @ ale czy będzie????? nie wiem. jestem juz mężatką od 13.08.2005r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka ja miałam ślub 14.08.2002, oj dawno. A starasz się o dzidziusia długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie staram sie . poprostu raz poszalelismy bez zabezpieczenia myslałam że mam niepłodne a tu niespodzaianka, może zostane mama, jak nie będzie @ to lece do gina.barzdo bym chciała no ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku nie wiem dlaczego ale non stop czule w buzi słodki smak np- cukierka czekoladowego...dzisiaj od rana jem ogórki kiszone...dziwne ale naprawde mam na nie ochote nie mam ochoty na kawę chociaż zawsze piłam 3 dziennie, a teraz z rana tylko mała rozpuszczalna.o co tym mysleć???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×