Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Masz rację estella, za bardzo się nakręcamy.Musimy uważać, bo to tylko dodatkowy stres. Wiem, że lepiej jest sprawdzić, ale dziewczyny, powiedzcie szczerze. Co jest dla Was bardziej rozczarowujące: negatywny wynik testu czy nadejście @. Ja osobiście już tyle razy testowałam, ż etaki wynik jest dla mnie strasznie dołujący. Jak się robi test to zawsze ma się jednak nadzieję a tu nic z tego. Natomiast @ sobie tłumaczymy, że może to i lepiej bo zacznę w przyszłym miesiącu staranka. Dlatego powiedziałam, że teraz robię test naprawdę jak przynajmniej kilka dni po spodziewanej @ nie będzie okresu. Trochę się pogubiłam w tych rozmyślaniach........ Nie mniej jednak to kazdego indywidualna sprawa i jak macie ochotę to testujcie, a ja zawsze będę trzymać kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini- a nie możesz zostawić Go na godzinkę z sąsiadką? Albo się umów z męzem i zrób badania w 21dc. Jak najbardziej mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nie współczujcie mi! pamietajcie, że mam baktesrie e.coli, które moga być bardzo groźne dla ciąży. Poza tym, tak jak Foli pisała, to plamienie 0 też może nie wróżyć nic dobrego. Chyba jak zajdę w ciążę to wolałabym już, aby ona nie zaczynała się od takich \"ciekawostek\". Teraz idę na odstresowacz, czyli ciłownię :-) po drodzę zamówię globuli na te bakterie. A po skończonej kuracji mam iść na usg, aby obejrzeć co ja tam mam w środku takiego, co mnie rujnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie się czuję...pierwszy raz od 1,5 roku nie biegnę do apteki po test. Przez ten wrogi śluz jestem pewna, że nie będzie fasolki...dziwnie. Całuję Was ... idę powiesić pranko papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka, uważaj z ta siłownią przy plamieniu nie wiadomo co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju, alez ja literówki trzaskam. A wiecie Ci lekarze są beznadziejni. Dzwoniła do mnie ta ginka (bo mojej już nie było) i mówi - mam Pani wynik testu beta hcg. jej słowa: \"Wynik...jaki tam jest wynik....\"(podała w końcu coś 0,01)...to ja się pytam tzn ujemny, ona: tak ujemny: a ja: w ciąży nie jestem\", on a\" nie jest Pani jakby wprost nie mogła powiedzieć no i kto tu tworzy napiętą sytuację ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe oznaki ciąży i ewntualne inne przyczyny Poranne nudności 2-8 tygodni po zapłodnieniu Zatrucie pokarmowe, infekcja i wiele innych schorzeń Częste oddawanie moczu Zwykle 6-8 tygodni po zapłod­nieniu Zakażenie dróg moczowych, stosowanie leków moczopędnych, cukrzyca Wzmożony apetyt Pierwszy trymestr Nieodpowiednia dieta, stres, wyobraźnia lub nadchodząca miesiączka Zawroty głowy, łaknienia Pierwszy trymestr Nieodpowiednia dieta, inne schorzenia Zaparcia Pierwszy trymestr Nieodowiednia dieta U kobiet palących niechęć do palenia Pierwszy trymestr Prawdopodobne oznaki ciąży Amenorrhea (brak miesiączki) Zwykle okres całej ciąży Podróż, zmęczenie, stres, strach przed ciążą, problemy hormonalne lub choroba, otyłość, odchudzanie, zaprzestanie zażywania pigułek, karmienie piersią Rozpulchnienie macicy i szyjki 2-8 tygodni po zapłodnieniu Opóźniona miesiączka Powiększenie macicy i brzucha 8-12 tydzień Guz, mięśniaki Powiększenie, mrowienie i przeczulica w piersiach Kilka dni po zapłodnieniu Doustne środki antyoncepcyjne, nadchodząca miesiączka Zmiany zabarwienia błony śluzowej pochwy Pierwszy trymestr Nadchodząca miesiączka Niebieskie i różowe linie (rozstępy) na piersiach i na brzuchu Pierwszy trymestr Brak równowagi hormonalnej lub efekt wcześniejszej ciąży Zaciemnienie aureoli (obszar wokół sutka) Pierwszy trymestr Brak równowagi hormonalnej lub efekt wcześniejszej ciąży Zaciemnienie linii białej od pępka do wzgórka łonowego 4 lub 5 miesiąc Brak równowagi hormonalnej lub efekt wcześniejszej ciąży Występujące z przerwami bezbolesne skurcze Wczesna ciąża Skurcze jelit Dziewczyny nigdzie nie ma mowy o temperaturze? Może to nie zawsze tak jest, że jest podwyższona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz powiedzialam,mistrzynia w stopniowaniu napiecia jest niejaka Estelka;) Wiecie co mnie w tym wszystkim przeraza, to ze podczas seksu bede myslala o tym,czy bedzie dobrze, jak bedzie dzidzia wygladala itp:)Zero luzu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogólnie to chyba przejęłam rolę niezuwazalnego gościa...ale nie szkodzi :) Wiem, że i tak przeczytacie to co napiszę...ja Was czytam jak lekturę obowiązkową. Może przyjdzie czas, że wpadnę tu i napiszę byczymi literkami, że są krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli będę uważała! A Ty kiedy jedziesz do gina? bo zapomniałam? ja w sumie nadal nie wiem jaka jest przyczyna tych plamień. Ale moja ginka powiedziała, że jedynie na usg mozna coś zobaczyć, po wyleczeniu e.coli. A tak myśle, chyba te bakterie mogłyby zakazić resztę narządów przu usg dowcipnym. Foli jak się czegoś dowiesz o tych plamieniach to pisz. Ja sobie stawiam diagnozę, że to od e.coli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko- może są tam podane dziewczyny, bż zadnych dodatkowych pomocy takich jak tempka. Ale każdy organizm jest inny i chyba gdzies czyałam, ze kobieta miała niska temp. poniżej 37 stopni i była w ciązy. tak więc kto wie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka, no co Ty? Mi się wydaje, że przesadzasz. Nie dajmy się zwariować. Musisz się postarać, żeby o tym nie myśleć. Jak tak zaczniesz to nie będzie przyjemności. Wiem, że łatwo tak powiedzieć, ale to da się zrobić tylko musisz trochę sie postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini,nie chcialam ci przeszkadzac w wieszaniu prania;)jasne,ze ciebie widze:)Wierze ze zobaczymy niebawem 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini ja bym pogadała ale sie spiesze do pracy i latam biegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko,moze przesadzam,ale to na pewno nie bedzie taki seks jak zazwyczaj:)bedzie wyjatkowy:)W koncu powstanie nowy czlowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chyba się od Was uzalezniłam. Z pracy biegnę prosto do domu i czytam wiadomości od Was. Strasznie przeżywam wasze niepowodzenia a cieszę się z dobrych wiadomości. Teraz zamiast przygotować się na drugi dzien do pracy to od przyjścia tylko Was czytam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starająca wielkie GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że: \"starająca29\" też pochwali się kiedyś 2 kreskami :) Iwonko, rób test, nie ociągaj się. Foli, Estellko - bardzo mi przykro. Granini \"niezauważalnego gościa\" to raczej ja przejęłam. Wczoraj miałam dołka z powodu wizyty gina. Rozumiem, że każdy ma swoje problemy. Nie każdy musi mi odpisywac :( Już mi przeszedł dołek :) Co było wczoraj już nieważne. Bardzo lubię i tak tu zaglądać i nic raczej to nie zmieni. To też jest mój mały nałóg. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki:) brzuch mnie od wczoraj pobolewa, od 3 czy 4 miesięcy dni płodne mam takie jak te przez @ - wkurzam się bez przyczyny, rozdrażniona jestem, jajniki mi dają popalić i jak tu robić dzidziusia, jak nic mi nie pasuje:( najfajniejsza jestem od razu po @, sama siebie wtedy też lubię;) na kolację ugotowałam sobie parę marchewek - bardzo lubię, a dawno nie jadłam:) kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki starająca. nieraz tak jest że każdy ma tyle problemów, ja się ostatnio bardzo bałam i nadal boję tych plamień więc pewnie nie zauważylam twojej wypowiedzi, ciągle zastanawiałam się co to jest i dlaczego czy jechać do ginekol. czy nie itd ciężkie decyzje, w ogóle miałam ciężki tydzień. Natsępnym razem jak będziesz miała doła to mnie zawołaj po prostu bo nieraz się coś przeoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starająca, no fakt niekompetentny ten ginekolog, ale na tle tego co zrobilła mi dzisiaj ta pielęgniarka to już mnie nic nie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka ja nie wiem kiedy idę do gina bo mam przyjechać jak mi sie plamienie skończy a nie widać końca ale jak coś się dowiem to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady widzę ze zdrowo się odżywiamy :) Ja też sie staram ale nie zawsze to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 dc @ brak. Nie wiem co mnie podkusiło i dzisiaj rano zrobiłam test ciążowy. Niestety wynik negatywny. Mam juz tego wszystkiego dość. Popłakałam się i dzisiaj zaraz po pracy dzwonię do kliniki bezpłodności do Baiłagostoku umówić sie na wizytę. Nie będę marnowała pieniedzy na niby-ginekologów. Kurdę dziewczyny co się dzieje? Co to za świat, żeby były takie problemy z zajściem w ciążę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego akurat my?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, w 38 dc test powinien wyjść gdybyś była w ciąży. no niestety jest to wszystko porąbane. Ale dobrze robisz że wybierasz się do kliniki od razu, nie ma co tracić czasu. Wiem że tam jest bardzo dobra klinika więc będziesz pod dobrą opieką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona ja sobie często zadaję te same pytania, w tym tygodniu miałam do.ść, miałam plamienia i nie wiedziałam czy to fasolka, z jednej strony chcialam żeby tak było a z drugiej bałam się że jeżeli ędzie to coś się z nią stanie przez te plamienia. A teraz boję się ze te plamienia to coś groźnego, dzisiaj ich nie mam ale pewnie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×