Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

cześć Monika :) Estelka a mnie cały czas bolą piersi mocno a już powinny przestać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia zrobię w czwartek rano bo jutro nie ma sensu ale myślę że jutro dostanę, choć brzuch mnie wcale nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, Estelko, oby @iszony nie przylazły, chcę Wam tylko powiedzieć że mojej kuzynce pierwszy test( w dniu spodziewanej @) też nie wyszedł a drugi zrobiła 3 dni później i był pozytywny:) Powodzonka:) Ja już spadam bo jeszcze troszkę muszę popracować, wiecie karnawał się zbliża, kreacje klientkom trzeba szyć;) Spokojnej nocki i kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) monik..... ja CI zaraz dam po tyłku!!!!!!!!! przestan sie dołować!!!!!!! Nastawienie psychiczne to polowa sukcesu..druga połowa to znalezienie conajmniej jednego ruchliwego zołnierzyka:):):) jestem po monitoringu.... 3 jajca w lewym jajniku ,w prawym 0 ale endometrium do d... bo mialo ok 3-4mm a dzisiaj 6dc Zaraz ide kupic plastry oeschim25 to na estrogen..o ile dobrze pamietam Mam za malo estrogenu ...niby jajniki go wsytwarzajs ale coaik mało mam teraz..... i tez powinnam sie przejmowac ....ale mam to gdzies..... Gin jak wypisywal wizyte mowi: oo dzisiaj 13 ty ,oby dla Pani był szczęsliwy..... A ja ze moze byłby szczwesliwy gdyby byla owulacja dzisiaj hihihihihihih a on mowi to poczatek!!!!!! niby cyklu i 13tego wiec ma byc szczęsliwy:) W czwartek ponowne usg... i oczywiscie wynik nasienai meza... Ja naprazie ise ne załamuje.... bo tak naprawde nie usmiecha mi sie rodzic w wrzesniu lub pod koniec roku......:( ale trudno wybrac terminu nie mogę:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika...... ja to jak czytałam Twoje przezycia to sie romarzyłam.......:):):):)cudownie.....:) wracaj szybko do formy:) .... e tam ...Ty juz wkrotce bedziesz taka sama laska jak byłas przed porodem... patrzac jak sobie radę dajesz to wierzę ze tak będzie:):):):) powodzenia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jednak intuicja mnie nie zawiodła - jedna krecha. Ale wiedziałam, że tak będzie i serio wcale się nie zmartwiłam. Jeju w styczniu na hsg, brrrr...i ciekawe jak wyjdą badania męża. Miłego dnia! i mam nadzieję, że będziecie miały w tym tygodniu lepsze wieści niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:) ale doły dopadają ten topik, Monika troszkę nadziei wniosła... wzruszyłam się... tak bym chciała, żeby udało się każdej z nas... nie musi być naraz, ale chociaż jednej w miesiącu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Maklady, ja cały dzień jakoś się trzymałam ale jak się położyłam to zaczęły mnie nachodzić głupie myśli i trochę nawet poryczałam sobie. Dzisiaj mój mąż idzie do urologa i z tego co wczoraj widziałam boi się strasznie, ciekawe co mu powie, mam nadzieję że wszystko ok będzie. Wczoraj dzwoniłam do lekarza powiedzieć że owulacja mi w wigilię przypada, powiedział że mam przyjechać w piątek przed wigilią Wczoraj miałąm już male plamienie ale @ nie dostałam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Foli, Maklady, żadnych dołów OK ???? Foli, przepraszam, bo nie pamiętam szykujesz się zatem na następną inseminację ??I to akurat w Wigilię ? Boże, może sprawisz, żeby cud się zdarzył. Naprawdę, Foli paciorki będę odmawiać za ciebie.. Estelka a ile ty kochana jesteś po terminie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka u mnie wczoraj powinna przyjść ale lekarz mówił że po clo się moze zmienić i mi się już wydłużył jeden dzień. ale wczoraj już dostałam plamienie, kurde @ nie przychodzi to jak ja na inseminację pojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, a nie mogłabyś parę dni wolnego wziąć ? i poleżeć w łóżku ? Bierzesz jakieś leki ?? czy tylko tak domowo się leczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf, ja już sie wyleczyłam domowymi sposobami i jestem zdrowa a urlopu mam 3 dni i potrezbuję go na inseminację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, Foli, Elff ma rację: jeśli masz inseminację w Wigilię, to może jakiś cud, magia zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze w wigilie klinika jest zamknięta i dlatego kazał mi przyjechać w piątek, jak dostanę dzisiaj to bedzie mój 10 dc, raczej na insemiancję za wcześnie więc nie wiem co zrobi, powinnam mieć 25 tak naprawdę albo 26 zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mój maż rozmawiał z kumplem który mieszka w Warszawie, jego żona kiedyś poroniłai, oni leczyli się w Novum, mieli insemiancję, mają córeczkę 2 - letnią już i ten kolega zaproponował, że jeżeli nie będziemy zadowoleni z Łodzi to zawsze mozemy przenieść sie do W-wy i u nich sie zatrzymywać na noc jak będzie taka potrzeba. Narazie jestem zadowolona z leczenia ale jak coś będzie nie tak po jakimś czasie to skorzystamy ale narazie jesteśmy w łodzi 2 miesiące no i jestem zadowolona z lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze Foli, że się wyleczyłaś uffff słuchaj, a moze jak ci się @ przesuwa, to i owulacja się przesunie i wtedy spokojnie będziesz mogła po świętach iść ?? Jak myślisz, jest taka możliwość ?? Dziewczynki a tak w ogóle ja tam wierzę w cuda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Estelko, przykro mi strasznie... Ale dobrze, że masz już plan, według którego będziesz działać. Grunt, to nie załamywać rąk... A jeśli chodzi o Twoją wczorajszą wypowiedź... Ja nie miałam kompletnie rzadnych objawów związanych z piersiami. W tej chwili jestem w 12 tygodniu, a piersi takie jak były, takie są. Co prawda zaczęły trochę boleć sutki, ale dopiero niedawno, za to przed zrobieniem testu nic... Może to wynika z tego, ze ja mam duży biust i chyba tak strasznie mi się nie powiększy... A może po prostu każdy ma inne objawy... Asiu, widzę, że uparcie czekasz na serduszko :) Kochana, nie denerwuj się, na pewno je zobaczysz. Nie wiem, w ktorym tygodniu bedziesz jak pojdziesz na usg, ale nie zdziw sie, jesli serduszka nie bedzie widac, bo moze byc tak malenkie, ze az niezauwazalne... ja bylam w 7tc i nie bylo widac. Dopiero w 9tc lekarz pokazal mi piekne ❤️ :) Foli, ciągle trzymam kciuki... ;) Moniczko, super opowieść. Tylko pozazdrościć pięknej córeczki i \"łatwego\" porodu... Niejedna chciałaby uporać się w 6,5 godziny :):):) Enigma, wiedziałąm, ze komuś się ta podesłana stronka przyda ;) Fajowy masz suwaczek, hihihi. A ja wlaśnie kawkę popijam, bo mnie ochota naszłą. Nie piłam już chyba z miesiąc... A rano troszkę się zdenerwowałąm, bo Wojtek jechał do Klienta i zadzwonił, ze miał wypadek. Facet w niego wjechał. Nic się mu nie stało, tylko auto musi iść do serwisu... Ale poprosiłam, zeby nie jechał, bo miał przed sobą jakieś 400 km, a już po 50 kraksa, więc nie wiadomo, co by było dalej... No i jest już w domku i nigdzie nie jedzie... Ciągle czekam na zamówione ciuszki i jakoś nie przychodzą... Pieniądze wysłałam w piątek przed południem więc zaczynam się zastanawiać... No i do pracy czas... Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka, z tymi piersiami, to znaczy z ich rośnięciem to tez chyba nie jest reguła. Ja zawsze miałam taki rozmiar duże C (lub tak między C a D) a jak zaszłam w ciążę, to mi urosły !!!1 żaden stanik stary się nie nadaje. Teraz mam takie konkretne DD. Ciężar jak nie wiem co. A też zawsze myślalam, ze mnie piersi nie urosną tylko sie wypełnią :-) Natura lubi płatać figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chociaż się przywitam z Wami dzisiaj:) Witajcie Kobietki! Oby humorki Wam dopisywały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, dobrze że został w domku bo ja bym też sie martwiła. Elf, moze sie przesunie ale chyba wolałabym żeby przyszła, bo to takie łudzenie sie a może jednak się udało a nie chcę sie nakręcać znowu tym bardziej że wczoraj miałam wieczorem późno małe plamienie no i bym się martwiła gdybym była w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laseczki;) Ja od wczoraj chodzę z plastrem na dupce:P coby mi to endometrium urosło.... aaa brakuje mi estrogenu... widac za mało go wytwarzam..... W czwartek kolejny monitoring..... foli..... nie martw sie :) ja myślę ze będzie dobrze:) ania.... no dzięki za stronkę:) ja to lubie robic sobie dobrze:) hihihih i kombinuje z tymi suwaczkami:) tak jakos weselej jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............01.12.......34..............?...............16m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............29.11........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............03.12 ...........29-34 ......01.01 ........... 4 m-ce ....... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..... TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............01.12.......34..............?...............16m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............29.11........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............03.12 ...........29-34 ......01.01 ........... 4 m-ce ....... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj nie mogę sie udzielać bo mam gości w pracy :( ale sie wyrwałam na chwilę :). @ nie ma, piersi bolą mocno i leciutkie plamienie, niech już przyjdzie @ bo chce wiedzieć na czym stoję, brzuch boli coraz bardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×