Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Enigma a dużo dziennie piłaś tej flegaminy, bo mi w ciągu 3 dni poszła cała flaszka, aha czy oeparol mam zacząć łykać jeszcze w tym cylku (dziś 11 dc), czy poczekać do następnego, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ...no własnie to mówiłam ginowi ...ale on stwierdził ze nie ma z tymi serkami problemu... no ale na zimne dmuchac:P foli ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) elf:) estellka:) joannka:) zabajona:) elusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekwae ile pęcherzyków bede miała ostatnio tylko dwa w prawym jajniku a jeśli są w obydwóch to szanse są większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, bo to zależy od podejścia, jedni uważają że moża jeść wszystko a nawet się trochę napić. Ja wole podchodzaić ostrożnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - powodzenia. Elusia - ja myślę, że już w tym cyklu daruj sobie, bo zaraz owu, więc i tak efektów by nie było. A dla zdolinkowanych posyłam moc estrogenków :) ***************************************** ***************************************** a potem duuuuuużo progesteronku :) **************************** **************************** **************************** **************************** ****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie:( no ja wiem foli też będę sie pilnować :) jakby co:) :) :) :) :) :) :) :) :) juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja się żegnam i trzymać mi kciuki jutro skutecznie :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Zabajona mam do Ciebie pytanko- do jakiego gina chodzisz, z tego co pamiętam to jesteś z Olsztyna, ja też jestem z tego miasta:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli....ja tak się czuję jakbym to ja jechała zamiast Ciebie:):):):) więc nie Jestes sama:) powodzenia:) sabra.... ja tez jestem na clo i ostatnio wyhodowałam:P 3 pęcherze i one pękły:p Teraz mam 17dc ,owu miałam z 13/14 dc i teraz ciewrpliwoe czekam......:):):) Moj gin mówił ze nie kazda kobieta reaguje na clo ...ale jak jeden Ci sie uchował:) to tez dobrze:) 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie jestem z samego Olsztyna, a z bliskich okolic :) więc nazwisko mojej ginki nic ci nie powie. A zapisana jestem do dr Wańczyk (jakoś tak) w Szpitalu Wojewódzkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze szybkie \"dzięki\" Sabra to nie źle, zazwyczaj się hoduje jeden ale jak bierzesz clo i masz tylko jeden to trzeba ci dawkę zwiększyć i tyle, nie masz się czym martwić gorzej jakbyć wcale nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabra... a mas moitoring cyklu? przepraszam bo nie jestem zorietowana... a jaka jest u Ciebie przyczyna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że ostatnio miałam sen, że dostałam CLO ??? Widziałam normalnie opakowanie tego leku w swojej torebce, ta jakbym była już PO wizycie :) Normalnie schizy jakieś, już wyprzedzam fakty myślami i śni mi się co popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu sabra... ale mam nadzieję ze jakoś clo Ci pomoże:) Mi natomiast pęcherze zdychają zanim dojrzeją:( wiec stąd biorę clo... Zabajonku... clo jest w takiej małej buteleczce:) jakby co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, to u mnie jest podobnie: obniżone parametry nasienia (morfologia i ruchliwość), u mnie była za wysoka prolaktyna (już w normie) i insulina, a co z tym związane, podejrzenie PCO. Jutro idę do endo. Zobaczymy, czy ona też będzie mówiła o policystycznych jajnikach. Mam nadzieję, że nie. A Twój mąż leczy się jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foliś, trzymam kciuki, mooooooooocno 🌼 Enigma, co Ty tak narozrabiałaś na poprzedniej stronce?;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzisisaj znowu malutkie plamienie ale nic mnie nie boli, odbieram dziesiaj progestreon i jakby cos było nie tak to atakuje ginekologa jak tu doczekać do przyszłego piątku foli trzymam mocno kciuki za Ciebie papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... hej... hej... :) Cosik wybuchło na poprzedniej stronce ;) ;) Foliś kciukaski będą cały czas pracować :) Moje leczenie gin powstrzymał. W piątek będziemy wiedzieli jak mąż ma się leczyć i czy wogóle się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, na pewno znajdzie się sposób. Wiem, że łatwo się mówi, ale nie ma co martwić się na zapas. Daj znać, co juro się okaże. 🌻 🌻 Kurcze, widzę, że dla kilku z nas jutro dzień \"lekarski\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli trzymam kciuki!! Za reszte dziewczyn zresztą też!! :):):):):):):):):) http://kaczor.uk.pl/ - poczytajcie - fajna stronka uchwalili becikowe dla każdej matki to sie załapię :) Pozdrawiam was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×