Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Moje samopoczucie i humorek są w normie, to znaczy dołów nie ma, ale i euforii brak. Co nie znaczy, że jestem nieszczęśliwa. Po prostu wiem, że muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać spokojnie na to, co przyniesie los. Gdyby nie wczorajszy ból brzuszka i zwiększona ilość śluzu, to zapewne zapomniałabym, ze to pewnie są te dni. I wiecie co zrobiliśmy z Miśkiem ??? Poszliśmy spać, po prostu !!!! hłe, hłe :) Nie to, że bysmy nie wykrzesali nic z siebie, ale nie chcę by nasza sypialnia zamieniała się w tor wyścigów, bo na tym tracimy my. No cóż, ja zawsze do szaleńców należałam, na nic już nie liczę do lutego, no nawet dalej, bo w lutym to dopiero początek. Ber - fajne załączniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odliczam wstecz :) już niedługo.... już się męczę troszkę i chciałabym urodzić, jestem mały słonik, a w wanie wyglądam jak wieloryb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczynki, jestem i ja pisze wyjatkowo z pracy choć zazwyczaj tego nie robię. Pomóżcie proszę jakie hormony sobie zbadać przy okazji bo myszę jutro zbadać sobie prolaktynę, więc jakie jeszcze badanka radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostało mi max 3 tygodnie, ale planuję wcześniej :) zresztą dzisiaj lekarz potwierdził, że już się tam wszystko obniżyło i że pewnie dzidzia się szykuje na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zmykam dziewczynki do domku:) do usłyszenia soon 🖐️ guśka - no masz szczęście, że miałaś dobre interncje;) a dlaczego estelka tak mało się odzywa ostatnio? estelka-hop hop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Estelka, co u ciebie? badaliście hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie mam czasu do was nawet napisac bo mala pochlania mi caly wolny czas. U nas ok wlasnie trzymam moja mala krzykaczke na rekach bo placze. Rozjadla sie niesamowicie, wciaz siedzialaby przy cycu ablo u mamusi lub tatusia na rekach :) Pozdrawiam was wszystkiew serdecznie moze uda mi sier jeszcze pozniej cos skrobnac. Gratulacje dla Sysi i Suzinki bo widzialam w tabelce, ze juz urodzily. P caluski i usciski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka, to juz niewiele ci zostało, fajnie masz ale teraz to pewnie najgorszy okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cześć Monika :) No to pewnie ją rozpieszczacie cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Zabajona Cieszę się że u Ciebie wszystko Ok. Widzę, że nikt nie chce dziś ze mną porozmawiać więc się pożegnam i życzę miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej chwili było miło i przyjemnie, teraz mi się cholernie dłuży, zadyszki dostaję nawet jak rozmawiam przez telefon, jak się chcę w nocy obrócić to najlepiej żeby mnie mąż popchnął ;) duża jestem i ciężko się czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia ani sie obejżysz a będziesz sie cieszyć dzidzią....witaj Moniczka fajnie sie czyta takie opisy o maluszkach pozdrawiam Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, no co ty? ja mam duzo pracy i wpadam na jedno zdanko tylko raz po raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti..... powiedz zeby i oznaczyli oprócz proolaktyny te na tarczyce ts cos tam ,albo hs cos tam.... i ten hormon ca125 i ten 2gi podobny... mi przed laparo własnie ten ca125 badali bo on wiele mowi ... monika 80 :):):):):) napisz co u Ciebie?:) jak sie czujesz :) i buziaki dla małej:) ber ..... ja zaś jestem niecierpliwa i robię wszystko szybciutko:) niecierpliwa to moje 2gie imię:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Enigma zlitowałaś się Ty jedna hihi :) Może jeszcze któraś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti.... te hormony to chyba nazywały sie tsh...... cos takiego... i ten jeden to napewno ca125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti, ja badałam prolaktynę i testosteron no i tarczycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cześc!!!! napiszcie kiedy tą prolaktynę sie robi? czy to na pocz.cyklu.dołączam do prosby beti.ja już pytam o to poraz kolejny ale nie moge doszukać sie stronki na której estelka mi odpisała . moniczka, pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie MOnik też kiedyś czytałam ale nie mogę znaleźć, dzięki Foliś jak którejś się przypomni to napiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynę na początku się robi, ja robiłam w 3 dc ale w 2 dc chyba też można, testosteron też tak badałam, natomiast progesteron w drugiej połowie cyklu ale nie wiem kiedy dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam w 4dc te wszytkie badania ,trzeba mieć jeszcze @ tak mi gin powiedzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro 12dc ale muszę iść z tą prolaktyną a ginka mi mówiłą że nie ma znaczenia w którym dc ją się robi, w końcu jest też endo więc chyba ma jakieś pojęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ale nie miałam czasu zajrzeć. Dzięki kochane za rady. Muszę się zastanowić. Chociaż pewnie jak zwykle może z tego nic nie wyjść, czy będziemy się starać, czy nie. Mój mąż miał wcześniej robiony posiew, były bakterie, miał antybiotyk, nawet z basenu zrezygnował, żeby nie załapać jakiś nowych bakterii. Teraz po kilku miesiącach miał posiew i znowu jakieś bakterie, tym razem inne. No nic, trzeba leczyć. Ale tak swoją drogą, jeśli miałby mie zarazić, to pewnie już zaraził:-) Mam nadzieję, że nie, ale może i ja znowu zrobię sobie posiew. Hmmm... trudna sprawa. Progesteron w drugiej części cyklu robi się ok. 20dc. Prolaktynę, rzeczywiście obojętnie kiedy. Tak przynajmniej mówił mój gin. Muszę znowu wracać do pracy, bo chciałabym wyjść niedługo. Buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....07.01.06............Urodziła.......Bartuś Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........Urodziła........Tomusia jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....6 kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 21.01.....?............32...................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........14.01........28...........14.01.............13m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków Andzia77...........22.01........19-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ,miło, że o mnie pamiętacie :-) mało się odzywam ale podczytuje. Moje myśli zaprząta chęć sprzedania starego auta, a nikt nie dzwoini i nie chce go kupić buuu... a tak wogóle, to jestem całkowicie pogodzona z myślą że moje dziecko powstanie z inseminacji :-) ale nie wiem czemu, na razie boję się uczynić krok do przodu. Może bliżej wiosny będę bardziej \"energiczna\", bo jak na razie to chyba zapadnę w sen zimowy ;-) co nie znaczy, że nie próbuję oszukac losu i się naturalnie postarać o baby :-) jak pisałam w niedzielę miałam mase śluzu płodnego i ogromny ból prawgo jajnika. W poniedziałek wszystko przycichło. A dziś...znów dużo płodnego śluzu, a jak wracałam z pracy, tak mnie zakłuł jajnik prawy, że nie mogłam dalej iść :-( powiedziałam więc mężowi , że dziś dorabiamy Majkę dla Igorka :-) bo to chyba drugi pęcherzyk pękł. A co, odrobina humoru nie zaszkodzi :-) ale dziwny ten mój jajnik! Monisia, witaj na forum - może masz jakieś fotki swojego Skarbka? :-) Gusia, żartujesz - tylko 3 tygodnie do porodu!!!! kiedy to zleciało? ech, ten czas.... a co do prolaktyny - jeden gin mi mówił że najlpeiej badać ją około 3 dc, ze trzy godziny po przebudzeniu i nie jeść za dużo przed badaniem. Inny, że nieistotny jest dzień i godzina, tylko aby wcześniej nie stresowac się zbytnio. Z tego co pamiętam w 3 dc robi się LH i FSH. Około 21 dc prolatynę. No i warto też zrobić tsh (tarczyca) i testosteron, ale chyba nie ma tutaj znaczenia dzień cyklu...Rany jak ja się kiedyś zamartwaiłam kiedys badaniaii swoich hormonów, a teraz mi przeszło...myślę, że wszystko u mnie ok. I aby tylko pęcherzyki dały się poddawać stymulacji a nasionka męża były troszkę lepsze, to i inseminacja się w końcu uda :-) a mężul idzie do urologa w sobotę. I pozdrawiam Was serdecznie!!! A i Gonia coś się nie odzywa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×