Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Beti w łodzi też nie byłam, jedynie przejazdem a moze tak wycieczki do kazdego miasta i spotkania przy kawce hihihihi.....młoda męzatko napisz co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o spotkanie,to ja bardzo chętnie w Wawie....jak się ociepli. Byłam z resztą w ostatnią niedzielę na zakupach. Do wawy mam 160km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie podróżować ale przynajmniej na początku nie bedę szarżować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to jesteśmy wstępnie umówione na wiosenną kawkę, taaak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..28.02.06.......4kg .............?.............? Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......6kg .........?..........92cm Paula24........Poznań............05.06.06......8kg.........Patryk...94cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej też sie wybiore ale pewnie z męzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela II
Tabela II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34.......?...................17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........11.01.........27.......07.02...............15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............07.01........30-?.......po 05.02........9 m-cy........? AnA 29............31.12........30............?...............5 m-ce........Jaworzno georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................14m-cy.......Zambrów Maklady .......04.01........29-34 ......02.02 ...........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........14.01............28..........14.01.........13 m-cy..Zd-Wola zabajona....13.01.2005.....26...........07.02.06.....5 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Andzia77.....22.01...........19-52.........?..............3,5 roku...Wodzisław Czarna31.....09.01..........02.02 ........?..............4 m-ce.....N.Sącz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE FAJNIE :-) a teraz prośmy słoneczko, aby szybko zaczęło pięknie świecić i los, aby do czasu tego spotkania obdarzył nas fasolkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słońce zacznie się porządnie pokazywać,to ja od razu nastrój będę miała lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sylwia!!!!!! Jesli chcesz wrócic na ten topik to musisz się niestety do tego przyzwyczaić że wypowiedzi niektórych osób są poprostu ignorowane. Ja juz też bardzo rzadko się tutaj udzielam bo po co.... i tak mnie nikt nie zauważa. Mnie jak i innych ciężarówek. Dziewczyny wy piszecie o swoich problemach i są ona zauważane - my piszemy o swoich doświadczeniach radościach i nie jesteśmy zauważane. Jest to przykre bo tyle czasu jestem na tym topiku i nigdy tego nie było!!!!! :( Dziewczyny przykro jest mi to pisać ale ja przynajmniej mam odwagę pisac pod swoim nickiem a nie jako pomarańczowy.... ANIU!!!!!!!!! GARTULACJE Z POWODU SYNKA. SUPER BARDZO SIĘ CIESZĘ - OBIE BEDZIEMY MIAŁY CHŁOPCÓW W DOMKU - CZYLI TZW. JUNIORKÓW ❤️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, no co Ty mówisz?????? ❤️ naprawdę masz takie odczucia? przykro mi... może dlatego tak jest, że jak ktoś ma problemy, to inni starają się mu jakoś pomóc, a jak ktoś jest szczęśliwy, to inni myślą, że nie potrzebuje aż takiego zainteresowania:) przepraszam Cię ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauluś przykro mi że tak czujesz kurcze nikt chyba nie miał tu takiego zamiaru jeżeli tak sie poczułaś to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, wydaje mi się, że to trochę niesprawiedliwe, ostatnio jak się pojawiłaś to prawie wszystkie dziewczyny obecne na forum do ciebie zagadały. Są tu osoby bardziej zżyte i dlatego często i dużo ze sobą rozmawiają ale nie uważam żebyś była celowo pomijana, ja przynajmnej do ciebie zagadywałąm nie raz o samopoczucie, o pracę. Nie mozna wymagać, że jak ktoś się pojawi to wszyscy będą z nim rozmawiać, do mnie tez nie wszyscy zagadują i nie mam pretensji, bo tak juz to wygląda, nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze czy to jakś zimowa depresja??? Strasznie przykro się tu zaczyna robić, mam nadziję że to tylko chwilowe, bo mi tu bardzo dobrze !! :) Też często nie ma odpowiedzi na moje pytania ale uważam że to nic złego po prostu jak ktośnie ma nic do powiedzenia to poprostu nie pisze. Kobitki litości myślę że te wszystkiew żale są troche przesadzone, może nie mam racji ale tak mi się zdaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja Foli bo zaczniemy mówić dzieńdobry każdej po imieniu która się pojawia żeby nikogo nie urazić.....Paula nie obraź sie ale tez mam takie odczucie ze jak sie pojawiasz to większośc dziewczyn od razu pyta co u CIebie nie obrazaj sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, chciałabym się przyłączyć do słów Pauli... Wiem, że rozczarowania bolą i że zawsze potrzebuje się wtedy wsparcia, ale jeśli radości cieszą to nie znaczy, że mają pozostać bez komentarza... Przepraszam, że piszę w taki sposób, ale pomyślcie jak się poczułam... Jak komuś umiera pies albo kot, to przez kilka stron można o tym czytać. I dobrze, bo to również życiowa tragedia i trzeba się wygadać. Ale jak ja dowiaduję się, że mam pod sercem malutkiego mężczyznę, to raptem 2-3 osoby napisały dwa słowa... Podobnie każdy pomarańczowy nick jest komentowany i wzbudza w Was (nas) ogromne emocje, a nie wzbudzają ich na przykład moje wypowiedzi. Nie gniewam się oczywiście na nikogo, bo tak jak kiedyś ktoś napisał, jest nas tu tyle, że nie każda wypowiedź będzie skomentowana, ale może jest to warte zastanowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauluś, kochana, no co Ty?! wyszłyśmy na samolubne, zrozpaczone strajuące sie babska :-( buuu, takie tragiczne jesteśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Mam małe pytanko, może któraś coś poradzi. Otóż od kilku dni pobolewa mnie brzuch, a dziś to już ból typowo @, tylko że do @ jeszcze 5-6 dni, a temp. wysoka ( pow. 37) Nigdy nie miałam kótszego cyklu jak 29 dni ( przeważnie 29-31 dni). Czy Wy tak czasami macie? ( ból @ na tydzień przed @- dziwne to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może rzeczywiście coś w tym jest...jesteśmy tak zajęte problemem naszej niepłodności, że nie zauważamy innych spraw. Ktoś mądry kiedyś poweidział, że jak się przestanie myśleć o dziecku , to się uda...ale widac nam do tego etapu daleko, baaardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia,jeśli masz ochotę wrócić na topik,to zapraszamy 🌻 Paula, Ania... jeśli czujecie się czasami pominięte to ja przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia ja też tak mam na tydz przed, myslę że to wynika z tego że zaczęłaś bardziej wsłuchiwać się w swój organizm i rejestrujesz więcej rzeczy niż normalnie - tak to już jest ze starajacymi się. Ale to nie znaczy że to nie jest dobry znak! Kto wie! Niedługo się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Beti zgadzam sie z Tobą.....ja też własciwie oprócz ostatnich dni nie byłam w centru uwagi ale wcale mnie to nie bolało i nie czułam tego jako jakąs obraze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przepraszam w swoim imieniu, że czasem nie reaguję na wpisy brzuchatek, rzeczywiście powinnam skrobnąć choć dwa słowa. w każdym razie czytam o Waszych Szkrabkach w brzuszkach z wielkkim uśmiechem na twarzy!!! tylko przypadkiem nie próbujcie stąd uciekać!!!! oj, jak ja bym chciała mieć takie \"zmartwienie\" , że nikt nie odpisuje na mój wpis o kopniakach w brzuszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie powinnam się pewnie wtrącać, bo to nie mój topik i podczytuję Was tylko czasami, więc nie będę oceniać kto ma rację, a kto nie, ale napiszę Wam, że na naszym topiku ten \"problem\" pojawił się kilkanaście dni temu i w sumie każda z nas uznała, że rzeczywiście ciężarna troszkę ignorują rozterki tych starających się i odwrotnie, oczywiście nie specjalnie, tylko starające się i te zaciązone żyją troszkę już w okół innych spraw ... postawnowiłyśmy (obie grupy) bardziej zwracać uwagę na siebie nawzajem ... przed tą rozmową, rzcezywiście kobietki ciężarne zaczęły znikać z topiku a przynajmniej pisać tylko od czasu do czasu ... ale, tak jak pisałam, nie chcę Was osądzać i mówić kto ma rację, to nie moje sprawa, poprostu chciałam Wam powiedzieć, że u nas też to wystąpiło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze coś....ja sama pojawiam się od czasu do czasu tutaj (z braku czasu) i nie zawsze jestem zauważona. I wiem,ze nie sposób każdemu tu odpisać. Po prostu to rozumiem. Dziewczyny nie gniewajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - male sprostowanie co do twojej wypowiedzi. Fakt że ostatnio jak napisałam to byłam zauważona było miło (również przez ciebie) ale ile razy pisałam bez żadnego odzewu??????? Wiele!!!!! I poprostu mnie to znudziło trochę. Dziewczyny mi nie chodzi o to że jak ja napisze cześć to każda ma mi na to odpowiedzieć. Przychylam się do słów Ani - sa bardzo mądre. Zaczęłam się tak zastanawiać - właściwie dla kogo jest ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Beti, ja w tym cyklu to na nic nie liczę, czekam tylko na @.Ale nie chciałabym aż przez tydzień czuć jej symptomy, co to to nie. Pozdrawiam wszystki bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko ty masz najmniej do zarzucenia sobie. Tak samo silve czy enigma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×