Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gonia - nie przejmuj się, każdą to dopada :) ja się nawet chyba kiedyś aż spłakałam, jak sobie uświadomiłam, że ja nic nie wiem o dzieiciach, że w zyciu się nie zajmowałam małym dzieckiem, że nawet jak przyjdzie co do czego, to ja nawet nie wiem jak zmienić pieluchę :) wszystko Ci kochana pokażą w szpitalu, powiedzą, a tak na prawdę sama zobaczysz jak wiele rzeczy będziesz robić instynktownie, sama będziesz wiedziała, co jest najlepsze i najbezpieczniejsze dla Twojego malucha :) zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cze kobitki! Wyciągam topik na topik :) W końcu odezwały się nasze brzuchatki i mamuśki! Super prosimy częściej! Co Wam dolega, jak się czujecie, a mamuśki niech się więcej chwalą pociechami!! Całuski dla wszystkich ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po bzykanku.. teraz czekamy.. i na bocianki i na dzieciątko ;D Może zapatrywanie się w grządki kapusty u mamy też coś da? Popatrzymy, poczekamy, póki co siedzę sobie w moim ciązowym wisiorku i proszę Boga o ten dar.. inaczej In-Vitro, ojoj..cena życia jest wysoka - a jednak my chcemy, choćby miało nam to kompletnie wyprać kieszenie. Bo warto, naprawdę warto :) No cóż.. czekamy. Teścik już leży w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ........ Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......7kg ........Oscar....96cm Paula24........Poznań............02.06.06......12,5kg.........Patryk....99,5cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika...............?......28-34.........?..........15 m-cy...W-WA Golka26............?.........28..........?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.03.........27.......prima aprilis...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............23.02......28.........22.03.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....06.03.06........26...........31.03.06.....7 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amnesia to ja przyłączam się do klubu, które trzymają kciuki aby Ci się udało. Ten miesiąc będzie Twój zobaczysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-) Czemu u Was ostatnio tak pusto ? Dzisiaj nastawiłam się na długie czytanie od piątku - a tu ... :-O U mnie nic nowego - no w sumie jedna wiadomośc jest nowa - synek faktycznie rośnie jak na drożdżach. Byłam dzisiaj z nim na szczepieniu i przy okazji go zważono - 9 kg - hi hi hi.A długi jest na 70 cm - nie mieścił się na wadze dla niemowlaków :-D Dokładnie rok temu, mniej więcej o tej porze na III cześci tego topiku oznajmiałam, że sa dwie krechy na teście ( mam ten test jeszcze do dziś ❤️ ) . A dzisiaj te \"dwie grube różowe krechy\" leżą w łóżeczku i słodko śpią :-) Trzymajcie się Dziewczynki i piszcie więcej co u Was. Nawet jakby to było w kółko to samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychicznie odpoczywają chyba
dziewczyny chyba chwilowo odpoczywają ,ale na pewno topik bedzie istniał .kilka dni milczenia wyjdzie na zdrowie.za duzo emocji,przeżyc;czasem trzeba odciąć sie od tego czego sie tak bardzo chce by nie zwariowac powodzenia dziewczyny,by ta przerwa odmieniła ten topik i posypało się...ciazami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja juz mało piszę bo jestem ostatnie tygodnie w pracy i chcę wszystko ładnie zakończyć. Czuję się juz jak słoń i jest mi ciężko w ogóle tutaj siedzieć. Mały to jest niezła rozrabiaka. Gdy tak siedzę przez pół dnia przed kompem to chyba mu się to za bardzo nie podoba i kopie mnie po żebrach i rozpycha sie tam w środku, przeciąga i przynajmniej raz dziennie ma czkawkę. Pije i pije te wody a potem brzuchmi skacze. Dziewczyny trzymam za was mooooocno kciukasy. Rozglądajcie się za bocianami i zaglądajcie do kapusty hihihi. Każda z was bedzie mamą - jedne prędzej inne troche później, ale będziecie. :) Życzę wam tego z całego serca :) Od 1 kwietnia ide juz na L4 ale zakladam neta w domku także bedę śledzic wasze staranka :) i oczywiście trzymac kciuki. Pozdrawiam i przesyłam zaraźliwe fluidki ❤️ ❤️ ❤️ *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** *************************************************************************************** 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam w odwiedziny znowu nie czytałam na bieżąco, ale to dlatego, że miałam lenia komputerowego albo po prostu spieszyłam się ze zleceniami od klientów. Nadrobię może jutro te zaległości. :-) Ale ponieważ sie stęskniłam za wami, nie mogłam sobie odmówić napisania paru słów ;) Paula, nie dziwię ci sie że sie czujesz jak słoń Ja mam do przodu 16 kg!!! A Ty widzę \"ciągniesz\" mniej wiecej tak jak ja, bo 1 lutego miałam do przodu 13 kg. I też się czuję ciężko. Może nie w normalnych ruchach po domu typu chodzenie, siadanie ale na przykład wejście na stołek to wyczyn na miarę olimpiady sportowej :-) Ale jak to mówi mój mąż - jeszcze 2 miesiące i będę hasać jak rusałka a młody wyssie ze mnie nabyte kilogramy i będę znowu laska... dobrze, że ten mąż we mnie wierzy przynajmniej, bo ja już zapomniałam jak to jest wyglądać \"normalnie\" :-D Buziaczki wielkie, wpadnę później Miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - nastaw się, że maluch będzie miał również przynajmniej raz dziennie czkawkę \"na zewnątrz\" Julka miała w brzuchu, teraz też się bujamy z tą dolegliwością :) najgorzej jak dostanie gdy się już naje - wtedy nie chce przepić i pociągnąć jeszcze cyca, i tak leży i się męczy i głośno czka :) pociesznie wtedy wygląda, szkoda tylko że po jakiś 5-10 minutach zaczyna ją samą to złościć i popłakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.....wreszcie spadła mi gorączka i wracam do żywych, jestem jeszcze dzis w domku dopiero jutro do pracy ale czuje się już dobrze....ciesze się ze odezwały się nasze brzuchatki Elff,Paula,Gonia pozdrawiam Was i Wasz słodki ciężar no i nasze mamusie Aguś dzięki za kolejne zdjątka Pawełka on jest cudowny, Gusia a Ty masz małego żarłoczka hi hi hi hi.....no ja tez mam nadzieje że wiosenne bociany zrobią tu u nas niezłe zamieszanie kochane starające się pozdrawiam Was wszystkie Foli,Estelka,Enigma,Sabra,Andzia,Maklady,Iwona,Zabajona,Monik,Kasia77 wszystkie czytające i te których tu nie wymieniłam.....a propo chyba rzeczywiście wszystkie odpoczywają od forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa no i najważniesze życze wszyskim nam CUDOWNEGO DNIA KOBIET !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie czyta się to co piszecie o swoich maluszkach :) Trzymajcie się cieplutko i zaglądajcie do nas. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANE KOBIETKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja mało piszę bo mam dużo pracy i martwie się, że się nie wyrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, cześć!!! i Brzuchatki nasze drogie są !!! i mamusia Gusia i Aga :-) ja chcę fotki - brzuszków i maluszków - prześlijcie mi, ładnie proszę :-) u mnie też pracy full, ojej ...ale za 2 tygodnie mam urlop :-) zrobię porządki wiosenne i pojade na Mazury, jeśli słońce będzie tak ślicznie świeciło jak teraz, tylko temperatura mogłaby podskoczyć o jakieś 10 stopni powyżej 0 !!! pozdrawiam Was - mocno,mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella urlopik fajna rzecz ;) Słonko przepięknie świeci, aż się chce coś robić, tylko zimno :) Ja dziś mam prawdziwy Dzień Kobiet i nie gotuję obiadu. Zamówię dla moich chłopców pizzę - a co. Tak jak pisałam wcześniej nie wiadomo co się dzieje z nasionkami mojego męża (bakterie nie mają w jego przypadku żadnego wpływu na jakość nasienia) Czekamy na wyniki mikroskopowych badań moczu. Być może to jakieś przewlekłe zapalenie. Uuuuch... ja już nie mogę tak długo czekać. I Qbuś jest duży, zbyt duża różnica między nimi będzie jak na moje oko. Teraz muszę się zająć głupią pocztą, fakturami itp. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estellla
Granini, hej! hmmm, bakterie nie mają wpływu?! ja czytałam, że jakikolwiek stan zapalny powoduje znaczne osłabienie nasienia! chociaż nie zawsze posiadanie bakterii oznacza stan zapalny...no ciekawe co u mojego męża wyjdzie... Twój mąż miał chyba biopsje, tak? jeszcze jakieś badania robił? Bo ja nie wiem co mój może jeszcze poza usg jąder, hormonami, posiewem i mar testem zrobić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobitek!!! Spełnienia marzeń a przede wszystkim tego najważniejszego!! Estelka ale masz fajnie! U mnie też sporo roboty a wieczorem jakoś cisza na topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estellla
OJ ZAPOMNIAŁAM! WM RÓWNIEZ WSZYTSKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ!!!! I SPEŁNIENIA KOBIECEGO MARZENIA! (wiecie jakiego :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jeszcze nie miał bibsji. Od tych wyników zależy nasze dalsze postępowanie. Jeżeli da się to wyleczyć to nie będzie musiał przez to przechodzić. Jeżeli nie da się nic zrobić to wtedy trzeba będzie znaleźć nasionka i dalej już wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że nie dojdzie do tego. Nie chcę, żeby tak było. Musi się wreszcie to wszystko wyjaśnić... to jest takie męczące. Oboje z mężem staramy się być dobrej myśli. Czasem mówimy o naszej dzidzi jakby już była z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewzynki. Musze sie wam wyżalic bo dla mnie to wszystko jest takie niesprawiedliwe na tym świecie że szok!!!! :( Ostatnio byłam u koleżanki w szpitalu która jest w 33 tc i leży bo odchodzą jej wody. I u niej w pokoju leży jeszcze jedna dziewczyna która w tej chwili jest w 31 tc a u której w 19 tc wykryto wady płodu. Dziewczyna ma w ogóle problem z ilością wód płodowych ponieważ ma ich za dużo. Raz jej ściągnęli prawie 4 litry teraz prawie 5 litrów i cały zcas się zbierają. Po każdym ściągnięciu wód okazauje się ze dziecko ma coraz więcej wad. Tak w ogóle to jest jedna wileką wadą. Ma wodogłowie, wada serca, powiększoną wątrobę, nerki. Ma niedorozwój nózek, rączek. Z mózgiem tez jest cos nie tak. Wczoraj zapadła decyzja że będą wywoływać poród bez względu na stan dziecka ponieważ i tak nie ma szans na przeżycie. To jest ogromna tragedia - ja sama teraz siedze i ryczę. Dziewczyna starała się z mężem o to dziecko, widziałam fotki jego z usg 3D - piekny chłopiec, a teraz ta świadomość że ma urodzić dziecko po to zeby zaraz umarło to jest tragiczne 😭 😭 😭 To jest niesprawiedliwe!!!!!!!!!! Dziewczyna teraz musi mysleć o sobie o swoim zdrowiu żeby mogła mieć jeszcze w przyszłości dzieci :(:(:( Dlaczego to życie jest takie okrutne i każe niewinnych ludzi?????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo smutne co napisałaś, a wręcz mnie przeraża. Zawsze jak coś takiego przeczytam to zupełnie nie wiem co mam napisać. Poprostu brakuje mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki:):):):) Paulus:( ojejku ..tragedia:(:(:(:( Ja własnie wczoraj rozmawiałam z kolezanka co byłoby gdyby okazało sie ze płod byłby z wadami......:( I ...moze to jest egoistyczne ale usunęłabym......:( To byłaby tragedia dla samego dziecka i dla rodziców..... brrrr....... nawet nie chcę o tym myslec......:(:(:( A ja cały czas Was czytam:) mysle o was codziennie ❤️ ale jakos nie miałam natchnienia na pisanie:( Wybrałam sie wczoraj do gina ....aczkolwiek nie miałam isc w tym cyklu...... i okazało sie ..to co przewidywałam.... Wczoraj 13dc ,endometrium 9mm i jeden koslawy pęcherzyk ale taki nie do owu a raczej wchłaniający juz sie..... Czyli albo owu była 11dc ..bo wtedy miałam bol.....albo tylko pekł pęcherzyk niedorozwinięty jeszcze i lipa..... W tym czasie przytulanek nie było wiec czekam na @ Wynika z tego ze mam niedomaganie 1 fazy cyklu i zapewne @ dostanę w 25dc.... Jeszcze 1 cykl naturaklny.... oczywiscie o ile dojdzie do owu.... a potem znowu clo..... Moj gin jest za ziołami wszelkiego typu, mi przepisał remens -homeopatyczny lek ziołowy ale pojde do zielarskiego i kupię klimuszke nr 3:) Gin powiedzial ze moj organizm płata mi figla:( ale mam nadzieje ze będzie czas i to ja go oszukam:P:P:P:P Czuję sie dobrze ,dołów nie mam:) wiec wszystko jest na dobtej drodze..... tylko ten czas........ Kochane kobietki duze buziaki dla Was ❤️ ❤️ serce] Aaa mowilam ginowi o monik:) to powiedzial ze rzeczywiscie to cud:) i powiedzial ze psychika wiele czyni dobra:) wiec nie mozemy być na nie tylko na tak:) i musimy być optymistkami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki. Ja też życzę wszytskiego najlepszego. Ale dzisiejszy dzień jest fajny!!!!! Poza tym dalej wcinam Clo i w piątek dzwonię do lekarza umówić się na inseminację. Paula, okropne jest to co piszesz. Znam jeszcze jednak gorsze przypadki, ale nie sądzę, że to jes odpowiednia rzecz dla kobiet w ciąży. Staraj się unikać takich spraw. Nie słychaj bo sama będziesz przeżywała. A to ci na pewno nie pomoże. Masz może jakieś swoje zdjęcia z brzusiem? A nasza Estelka jak zwykle na pomarańczowo :) :) No i Enigma się odezwała. Jak zwykle w dobrym humorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - nie płacz Kochana ❤️. Twój maluszek to odczuwa i też jest mu źle. Ja jak byłam w ciąży to rodzina i znajomi oszczędzali mi jak mogli takich historii - zwłaszcza w końcówce ciąży. Dowiedziałam się dopiero o tym wszytskim jak urodziłam - a wydarzyły się u mnie w rodzinie historie naprawde okropne. Nie denerwuj sie tylko myśl o swoim Słoneczku. U mnie na drugim topiku jest dziewczyna która przeżyła podobna historię a teraz ma słodkiego maluszka. Mi chyba brakuje słonca albo dopada mnie jakaś spóźniona depresja poporodowa. Ciągle ryczę i martwie o malucha - wydaje mi się, że wraz z rozwojem pojawiają sie u niego kolejne nieprawidłowości. Ćwicze i ćwicze i mam dosyć. Czasami mam wrażenie, że to nigdy się nie skończy ... Enigma - fajnie, że jesteś ❤️ Granini - a jak Twoja Kuzynka? Mam nadzieje, że z dnia na dzien jest u niej coraz lepiej. Iwonka - powodzenia u lekarza i skutecznej inseminacji. A dla wszytskich Kobitek - wszytskiego naj naj z okazji naszego święta 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NASZYM DNIU🌻🌻🌻 Pisałam ostatnio ze byłam na USG i że nie było widać pęcherzyków, wczoraj poczułam silne ukłucie w prawym jajniku i na dzisiejszym badaniu wyszło że mam endometrium 9 mm i wygląda na to że wczoraj pękł pęcherzyk. Co o tym myślicie??? My z mężem oczywiście już \"pracowaliśmy\" ale i tak myślę że za późno. Czemu w poniedziałek nie było widać tego pęcherzyka:( Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×