Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Anka, mam nadzieję że ogłoszę te twie krechy ale czuję że nie tak szybko. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
Zabajona, ja miałam podobne obiawy do Twoich ale jakieś 6lat tamu, lekarz stwierdził,że to było pękniecie torbieli jajnika prawego, bolało jak na wyrostek, lezałam 2tyg. w szpitalu, więc nie wiem co to moze być w Twoim przypadku, ja bym poszła do ginki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Foli - no to ja mam za długo te ćmienie. Przecież do końca świata nie moze boleć. Mam nadzieję, że mi to całkiem cyklu nie rozwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
Foliku główa do góry naprawdę będzie dobrze....mi się @@@@opóźnia już 3dni...tempkę mam 37,9 czemu taka wysoka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ale ja teraz tak miałam, miałam owulację w 11 dc tak jak zawsze (przynajmniej czułam, że mam) a w 18 dc zaczęło mnie kłuć po prawej stronie i wystąpiłay plamienia. tylko że mnie kłuło raz po raz i dość mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńka - miałam kiedyś 4 cm torbiel i wiem tez jak to się odczuwa. A poza tym jak miałam usg to widac było jeden jedyny pęcherzyk dominujący, to było 6 dc, dzisiaj jest 17 dc, czyli przez 11 dni chyba nie mogła torbiel tak urosnąć i pęknąć. Już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
ja tez tak mam , ale rano jak mnie mdli, i wieczorkirm jak leże juz w łóżku, wiecie co jeszcze mnie piersi rwą!!!!!kurczę dziwne uczucie, swędzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo rosną i się skóra rozciąga, lepiej kremy zacznij stosowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
Foliku mierzę w pochwie....dziewczyny będzie dobrze... ja tez czasami sie źle czuję, jak tylko wstanę to mi jest niedobrze ble, ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
masz na mysli kremy na rozstepy???? zobaczymy co powiegin , jak wogólę już wrócił, ile mozna czekać nie wiedząc czy mam fasoleczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - czyli u Ciebie tydzień po owulacji się zaczęło. A u mnie praktycznie od 14 dnia cyklu coś czuję, fakt - 14 i 15 dc było to raczej mocne. Teraz to takie łaskoczące ćmienie, nie jest uciążliwe, ani nieprzyjemne, ale jest. Piersi ok, nie bolą, nie są napięte. Dziwne to wszystko. Do ginki nie mam teraz co iść, musze patrzeć co się dzieje, zapisywać i po całym cyklu po @ dopiero iść i zdać relację (znowu spadnie z krzesła jak jej zrobię medyczny wykłąd na temat mojego cyklu). Wtedy ona podejmie decyzję - co dalej ? A ja ciekawska istotka - pytam was, jak to u was się dzieje ? Zawsze można pod coś podpiąć własne dziwne "objawy" podczas leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w pochwie jest wyższa niż noramlnie zawsze dlatego tak wysoka, jakbyś zmierzyła \"normalnie\" to byłaby niższa dlatego nie masz się czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
dziękuje Foliku - nie wiedziałam co jest grane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka ta kremy na rozstępy albo chociaż zwykłą oliwkę, lepiej używac od razu bo nagle może się zrobić za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
zmierzę teraz w ustach, zobaczymy różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
smaruję balsamem, zawsze rano i wieczorkiem ,ale teraz to przesada, urosły mi aż mąż zauważył i mówi kochanie to mleko sie juz zbiera hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka, ja kiedyś czytałam, że w pochwie jest najwyższa, ciut niższa w ustach i do spreawdzania owulacji zawsze trzeba w tym samym miejscu żeby nie było różnic. Jak chcesz wiedzieć czy masz stan podgorączkowy to najlepiej pod pachą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
w ustach mam 37.2 a pod pachą 36,7 ej dobrze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
odezwę si epóźniej , gdyż mam spoiro pracy w domu, obiadek dla męża trzba zrobić, pranie nastawić i ogólnie ogarnąć mieszkanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejkum. Witam Szeli. :) Monik- z tego co wiem, clo sie zawsze bierze od 2dc, zeby zdązyły urosnąc.Może po prostu Cię kuje - bo rosną. Niektóre boli w trakcie samej owu, niektóre dużo wczesniej i jeszcze po, a niektóre wcale. Kazda z nas jest inna. A ja też troszke zmartwiona jestem. Wczoraj byłam u gina , te 2 pęcherzyki w prawym jajniku pękły, ale niestety w lewym nie i ma już 4cm. W czwartek idę znowu i mam nadzieję, że zacznie się zmniejszać. Cholera , mam nadzieję, że przez listopad wsiąknie całkowicie. A oprócz tego w czartek bede miała badny progesteron z metoclopramidem. Pierwszy raz słysze o takim duecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
nie, nie broń Boże!!!!! leciutkie sprzatanko, Foliku dziekuję za odpowiedzi...ja jednak myslę że i tak bedziesz miała fasoleczkę po mnie...hehehe. a tak wogólę to w jakim jesteś wieku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno mi i już mam jakies chyba bóle fantomowe. To już psycha siada. To ze strachu przed wczesniejszymi plamieniami i @. Basieńka - własnie - nie przemęczać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, pierwszy raz słysze o takim badaniu. Nie martw się, moze jeszcze pęknie. Trudno mi pocieszać jak sama się martwię i wiem że nie tak łatwo patrzeć optymistycznie. Basienka, mam 29 lat :( Zabajona, nie martw się za wcześnie bo wywołasz te plamienia stresem tak jak ja. Lepiej podchodzić optymistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli- martwie się, to sa 4cm a normalne pęcherzyki pękają ok 2cm. Też tym badaniem byłam zdziwona , a za pół godziny ma to badanie Sabra. Sabruś trzymam kciuki, zobaczysz będzie dobrze!!! ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
eee to co ja to robię- cicho uciekm !!!! mój mąż jest w Twoim wieku Foliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeli
dziewczyny fajnie że mnie tak miło przywitałyślcie 🌼 Aśka74 ja też nie słyszałam o takim duecie,może gin sie pomylił zamiast prolaktyny napisał progesteron . robi się prolaktynę z metroclopramidem ,jest to test po 60 i 90 min od jej podania ,stwierdza sie czy jest hiperpr czynnościowa czy może z innego powodu np.mikrogruczolak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, 2,5 też są ok. Ja wiem ja też bym się martwiłą. Kurde to wszystko jest pochrzanione i do dupy. Ręce mi opadają. Będę trzymać kciuki w czwartek Sabra, za ciebie już trzymam kciuki też ci bylo ciężko ostatnio, może się odmieni i dzisiaj będziesz miała dobre wieści dla nas, ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×