Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

cześć dziewczynki!!! sysiu miło było czytać to co napisałaś o twoim Tomusiu!dobrze,że daje ci sie wysypiać,że jest spokojny. sysiu może kręgosłup cię boli ponieważ niewygodnie układasz sie do karmienia dziecka? a przy noworodku to trwa troszkę czasu pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu, cześć, no to trafilo ci się grzeczniutkie dziecko:) Cześć Monik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc foli! nie pytam o samopoczucie ,ale zapytam czy dzwoniłas do twojego lekarza by sie umówić na ins?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wczoraj mnie nie było bo byłam na małej imprezce, której skutki teraz mam :-o Żle się czuję, ale tak to bywa jak się nie trenuje :p Żart of kors. Widzę @ się posypały, ja też już tuż tuż, ćmi mnie brzuszek, więc może być tak, że już dzisiaj - brrr, nie chcę :( ale cóż poradzę. Poza tym już wiem, że następna @ będzie, bo w dniach kiedy powinniśmy działać z Miśkiem on wyjeżdża :( No trudno się mówi ale zyje się dalej. Tak więc dopiero od 8 cyklu który mam nadzieję będzie już z jakimiś wiadomymi po wizycie w poradni zaczniemy na nowo działać, czyli II połowa lutego. No i cóż ... dalej piszę i wysysłam wam wszystko bez kompletnego sprzętu komputerowego. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, dzwoniłam, rozmawiałąm z nim i umówiłam się w 10 dc na usg czyli w przyszły czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Sysiu a fotki Tomaszka masz? Zbajona , no to poszalałaś!! A powiedzcie mi, w tabelce wpisałam, że wczoraj zaczeła mi się @, bo myślalam, że tka sie stało. Zresztą na wczoraj miałam termin. Wczoraj skończyło się na brązowawym śluzie w szyjce. Dziś te brązowe plamki są na wkładce, ale właściwej @ brak, pewnie będzie popołudniu. 1 dc liczyć od dnia normalnego krwawienia? czyli ewentualnie od dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, tak od normalnego krwawienia, chyba że nie przyjdzie :)ale lepiej się nie nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella - chyba raczej kiedy zacznie się krwawienie, bo plamienie to jeszcze nie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki ja z nerwów nie mogę spać :-( Sysia, fajnie, że wszystko w porządalu, Przykro mi, że Was nawiedza , bardzo mi przykro Buziaczki dla wszystkich z @ i kopa dla tej ropuchy, żeby sobie poszła sio i w następnym miesiącu już nie wróciła Iskierka, nikt cię nie namawia do testu (i tak by to nic nie dało :P ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że was nawiedziła @ - tak miało być...coś piszę bez składu i ładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku, a kiedy idziesz na to badanko genetyczne? dziś? nie martw się! zobaczysz - wszystko będzie dobrze!!! Si, a ja moge prosć o Twoją fotkę? i Enigmaa obiecała, że coś roześle :-) czekam, czekam, a tu skrzynka pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się nie nakręcam. Plamienie jest , to i krwawienie będzie na 100 % !!!!! ony ta @ przebiegła bezboleśnie - na razie nic mnie nie boli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziwnie coś dzisiaj, bo w zasadzie dziś mam 25 dc, teoretycznie - biorąc pod uwagę cykle poprzednie , @ może mnie nawiedzić już dziś. I albo to zrobi z ukrycia, albo rzeczywiście się przesunie o tyle ile wymarzyłam sobie (piąteczek). Byłam niedawno w klopie ... a wkładka czysta - jestem zdziwiona, bo czuję się tak dziwnie (pomijam efekt kaca oczywiście :p), to znaczy czuję jakbym plamienie miała, brzuch ćmi, no ale jakos nie zaplamiło narazie, a zwykle rano plami, potem nie zawsze. Bo ja mam tak dziwnie, że plamienie jest rano, potem spokoj, chyba że jestem bardzo aktywna ruchowo. Najszybciej to jest cisza przed burzą :) pipka się na chwilkę uciszyła i zaatakuje ze zdwojoną mocą :) ... i z czego ja się nabijam, powicie mi? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tu sie przeniosłyście:D a ja Was szukam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zawsze tu :-) Zabajina, to widzę, że my obie w zawieszeniu ;-) tylko ja chcę aby @ jak najszybciej przyszła, a Ty czekasz do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellaa - mi sie juz zaczyna wszystko kręcic:D Napewno dostałam od Agapki, Brednie tez mi wysłała, Flądra też i Iskierka. Wyślij mi na sol_6@o2.pl a jak wroce do domku to prześle Ci swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella - chciałabym jak napóźniej, nawet i sobota, to może następny cykl nie byłby całkowicie stracony, bo może Misiek wróci w sam szczyt. Dlatego tak mi zalezy żeby się spóźniła odrobinę. W ogóle to mam już zdjęcia Iskierki - jak nie wchodziły to nie wchodziły, a jak wlazły to i te od Iskierki i te od Foli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellaa a ja tu ni na topiku \" wtym cyklu moze .... \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, fotkę mogę Ci wysłać z domu, bo tu nic nie mam. Chyba, że jakaś dziewczyna z forum nie wywaliła jeszcze moich fotek z maila, to może Ci prześle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....24.12.05.......22kg ............Bartuś.......118cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........Urodziła........Tomusia jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....6 kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, długo mnie nie było, ale w końcu mam stałe łącze w domku. Ależ się na forum pozmieniało, tyle mamuś!! Gratulacje dla wszystkich mam. A dla starających się nadal powodzenia!! Ja mam jeszcze 5 tygodni do terminu, już nie mogę się doczekac. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lid de, cześć :) szybko ci to zleci ten czas mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosik zastój dzisiaj ... wszystkie zapracusiowane pewnie ... ja coś nie mogę się zebrać ... grrr ... niby coś tam robie, ale jak po grudzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Witam wszystkie Panie i mam pytanie co się stało że elfik idzie na badania genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wczoraj miało być małe piwko w pubie, a rozkręciła się imprezka na 5 godzin, przyszło sporo kobietek, fajnie było:) ogólnie za piwem nie przepadam, ale raz na jakiś czas nawet mi smakuje:) uwielbiam whisky, czerwone winko półwytrawne, sheridana, pasoę:) jeszcze nawet wczorajszych zdjęć nie oglądałam, bo jak wróciłam, to padłam:) mój mąż mówi, że lubi po mnie wyjeżdżać jak spotykam się z dziewczynami, bo taka fajna jestem dla niego jak wracamy do domku;););) dziś lekki kacyk, bo wczoraj nie musiałam się kontrolować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:):):):) ja jestem tym razem pełna optymizmu w tym cyklu... jak nigdy dotąd......:P:P:P moze to jakis dobry znak?????? oprocz nocnychj koszmarów ...... nie wiem skad sie wzięły ...moze to po clo ..a moze stres po synalku...... nie woiiem jakos męczą mnie te koszmary.... ale moze szybko przejdą...... Ja rano wstaję to jestem pelna optymizmu.... kurcze chyba sie powtarzam....:P dzisiaj mam kolejne usg i zobaczymy co i jak.... wg mnie owu będzie w sobotę ..no ale zobaczymy:):):):) Wiecie co piję tą flegaminę i normalnie wydaje m isie ze mam kupę sluzu:P hihihihi bynajmniej go widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady ja też lubię whiskey, winko czerwone wytrawne i półwytrawne no i metaxę. za piwkiem też nie przepadam jak już to ze spritem :) Enigma, te koszmary to pewnie przez to co się stało z pieskiem, ja też tak miałam, a jak twoja druga psinka to znosi, widać po niej że jej smutno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Witam Foli jak samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×