Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość ber
Elf mam pytanie czy USG genetyczne robiłaś W CZMP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Zabajona mam nadzieje że nie będzie konieczna konsultacjia w lutym bo fasolka zagości wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Muminka, wierzę, że czytasz nie musisz nas zapewniać :) :) :) zartuję oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można brać oba preparaty: trybulus i l-karnitynę. Kupuje się je w sklepach z odżywkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ber - obawiam się, ze potrzebna będzie, bo teraz NA BANK się nie powiodło, a w lutym misiek w same najlepsze dni ma wyjazd służbowy :( więc spoko, do lutego nic się nie zdarzy, co by spowodowało że nie muszę tam jechać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Zabajona nigdy nic nie wiadomo a jak czytałaś fasolki zazwyczaj zaskakuja swoje mamusie czego oczywiście ci życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ber - no to może kiedyś się zaskoczę, nie teraz - ani piersi nie bolą, ani nic, są nieco większe, ale to wsio, zero złego samopoczucia, choć jak na czas przed @ apetyt taki sam jak w I fazie, nie mam zachcianek, ani mnie nie odrzuca od niczego, smaków nie mam, drażliwa nie jestem (o dziwo), jedynie brzuch pełny płynów vo go wywaliło typowo jak co cykl. Nic - żadnych objawów, że to mogoby być coś. A już te plamienia od 20 dc pozbawiają zupełnie złudzeń. Kiedyś jak ich nie dostanę, to zacznę się łudzić, że może,może ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witra
foli kochana jeszcze jesdno czy przy wynikach 3,6 mln można probować inseminacji, a dlaczego nie powiodło się u ciebie czy macie ten sam problem co my czy nie? aha w gdańsku inseminacja kosztuje 400,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witra, trudno powiedzieć czemu się nie udało, szanse są kiedy jest min 1 mln plemników o ruchu progresywnym,my mamy tak na granicy wiec szanse są mniejsze. Miałam 2 pęcherzyki w prawym jajniku, w lewym nic a szkoda bo zwiększyłoby to szanse też. Nie wiem czy przy 3,6 mln można robić inseminację. mój maż miał najpierw 5 mln a potem 9 mln. Im lepsze wyniki tym szanse większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jadę 19.01 06 i 20.01 chyba będe miała inseminacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witra
to powodzenia czasem mam wrażenie że wskoczyłam w inne cudze życie, nigdy nie przypuszczałam że będzie taki problem tym bardziej z 2 dzidzią i wkurza mnie ten margines niepewności, że robisz coś i tak nie wychodzi jest to nowa sytuacja dle mnie i chyba kiepsko sobie z nią radzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Zabajona ja pamiętam, że przed zajściem w ciąże miałam wszystkie książkowe objawy a jak miałam swojego aniołka to żadnych dlatego uważam że nie powinnyśmy za bardzo wsłuchiwać się w organizm bo czasem płata nam figle a i jeszcze mam pytanie co twój gin mówi na te plamienia znalazł przyczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Witaj iskierko wyspałaś sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, wszystkie czekamy na dobre wiadomości od Ciebie:-) Skoro macie miesięcznicę, to może jednak zatestujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:):):):):) Iskierko widzimy widzimy:):):):) nawet w nocy Cie widziałam w moich snach.......:) hihihihiih powaznei ,ostatnio pisałam ze miałam koszmary a dzisiejszy sen był dziwny.... sniła mi sie iskierka ,foli ,elf ..wszystkie nicki Wasz były w mgle mojego snu....... sama nie wiem o czym był ten sen...pamiętam tylko ze widzialam jakies dzidzi malutkie płaczące..tak jakby sie dopiero urodziło.... nie wiem czyje było... nic nei wiem....... Ale lepiej taki sen jak koszmar:) Chyba za bardzo przezywam ten Nasz topik:) ze w nocy tez myslę o Was:) pozdrawiam buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskiereczko - no jak nie zauważyłyśmy :p Specjalnie gramy z tobą, bo jesteś uparciuch i nie testujesz, tylko czeeeeekasz ... :) ale jak powiesz nam po weekendzie to, to co już wszystkie wiemy, to wtedy zbierzesz owacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny Elfiku gratuluje synusia u bardzo sie ciesze....Estelko przykro mi że @ przylazła główka do góry...Iskierko cały czas trzymam kciukasy za Ciebie i życze udanego świetowania z okazji pięcio-miesięcznicy.....Foli a jak samopoczucie u Ciebie? witam nowe kolezanki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ber - no tak, ale ja jestem \"typus\", więc jak już zajdę w ciążę to z pewnością pierwszym objawem będą mdłości :) a odnośnie plamień - ginka uważa że to niedomoga, ja z kolei jestem już sceptycznie nastawiona, bo słyszałam, że niedomogę można stwierdzić TYLKO na podstawie badań hormonalnych (stosunek LH do TSH chyba, czy jakoś tak). Dlatego ja myślę, że to nie o niedomogę chodzi a o inne sprawy. Jakie? Dowiem się wkrótce. W tym I kwartale wg wróżki powinnam zajść ;) ale myślę, że póki co to ja się tylko dowiem co mi jest, albo co nam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Zabajona - mam nadzieję że wróżka wie co mówi Witam AnA jak mija dzień czy u was też taka straszna mgła za oknami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Elf a ile kosztuje takie badanie pytam z ciekawości bo w CZMP w formularzu informacyjnym pisało że koszt takiego badania w USA wynosi około 2000 $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×