Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

czesc Ellfik ,ty już dobijasz do 3o tygodnia ,już powoli z górki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i dzięki za kciuki, za chwilę wyjeżdzam. Maklady mam nadzieję że to pomoze, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy mocno kciuki Foli !!!!!!! BARDZO MOCNO !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzięki Ana, dobrze, bokserek chyba ma dyskotekę aktualnie bo nawala w dóch miejscach - wnioskuję, ze sa to nogi i ręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..28.02.06.......4kg .............?.............? Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......6kg .........?..........92cm Paula24........Poznań............05.06.06......8kg.........Patryk...94cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ja będę myśleć cały dzień podobnie jak na pewno inne dziewczyny, o której masz dokł, zabieg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.02.........27.......04.03...............16 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............4.02........30............?...............6 m-cy........ georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................18m-cy.......podlaskie Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........14.01............28..........14.01.........13 m-cy..Zd-Wola zabajona....09.02.06......26-27......07-08.03.06.....6 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Andzia77.....22.01...........19-52.........?..............3,5 roku...Wodzisław Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka III
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik, o 15.00 ale już wychodzę bo dojazd trochę zajmuję a muszę wjechać do galerii jeszcze. Ana, dzięki Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz zrobię sobie kawkę:) była u mnie koleżanka, gadałyśmy, płakałyśmy (ma problemy z mężem) i zapomniałam nawet o kawce porannej, musze nadrobić:) mi się nie chce spać;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia..
hej dziewczyny ! a ja jakos przezylam to badanie w 2d.c nawet nie było tak strasznie! no i w tym cyklu moja pierwsza w zyciu inseminacja ,alez sie boje .... pozdrawiam was swerdecznie :P))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia nie bój się, napierw trzymamy kciukasy za Foli a potem za ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia..
dzieki ogromne ...ja tez dołacze swoje kciuki dla foli.. a w ogole to czy w dzien inseminacji powinnam isc na zwolnienie lekarskie czy nie ma takiej potrzeby/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki:) u mnie nocka fatalna....:( Moja ogoniasta córcia miala złą noc, piszczała jakos tak jakby ja coś bolało i przełykala non stop slinę potem w nocy usiadła na łózku i nie chiała lezec:( A po spacerku tak ciezko wchodziła po schodach:( Dzwoniłam do wet i kazał mi zmierzyc tempkę ale poczekam na meza bo sama nie dam rady bo ona straszie sie boji:( Albo po poludniu albo rano jade z nia do Katwoic do wet:( Strasznei sie boję....:(Corcis ma 12 lat i na nozce ma guza -miesniaka ..i chyba zaczął rosnąc:( Wet rok temu mowi ze jak nie rosnie to oki , ona jzu jest za stara na operacje ,mogłaby tego nie przezyc:( ale jak to bedzie rak:( to przewalone:( Strasznei sie boję..... wogole mam złe dni ostatnio Zerwałam kontakt z kolezanka ktora byla dla mnie jak siostra..... ale nie chce o tym pisac bo to bardzo bolesne:(:(:(:( Ach cxo za zycie....:( Na dodatek mialam sen ze maz odszedl ode mnie i poszedl gdzies do sekty... a mnie pobily jakies oprychy......:( Niezly początek ...... brrr..... az boje sie wyjsc z domu......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc goniu,ciesze sie ze już po badaniu i nie było źle,teraz również bedziemy trzymac za twoją inseminację oby było wszytko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia musi się udać. A mi się też chce strasznie spać. Siedziałam do późna robiąc sprawozdanie do pracy, o 3 w nocy miałam okropny telefon, to całkiem wybiło mnie ze snu. Na dodatek, rano wstałam i zobaczyłam, że moja kuchnia sobie pływa. Na szczęście awaria już okiełznana. Może to był początek czegoś dobrego. Przynajmniej poszłam do lekarza i wziełam zwolnienie na 2 dni. Myślałam, że będą mi glazurę kuć, ale okazało się to niepotrzebne. No i tak to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma chyba coś wisi w powietrzu bo u mnie też od rana jakieś perypetie. No i jeszce większość się nie wyspała ... Coś w tym musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia..
monik a czy Ty juz inseminacje masz za soba ? wlasciwie jesli to nie naduzycie z mojej strony to co jest u Ciebie przyczyna nieplodnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Same śpiochy dzisiaj, :-) a ja mam dobry humorek 👄 aż sama siebie zaskakuję :-)🌻dobrze tydzień się zaczął i mam nadzieję, ż etaki skończy :-) Foli, ja również myślę dziś o Tobie, trzymam kciuki ogromne za udaną inseminację, o wyniku dowiesz sie tydzień po mnie, ale mam nadzieję, że ucieszą nas nowinki :-) pomyślne 👄 Gonia, nie przejmuj się , trzymam kciuki za twoją pierwszą insemniację👄 Ja dziś zaczęłam dietę kapuścianą :-) ugotowałam sobie na cały dzień specjalnego przepisu kapuściaczek, mogę jeść dziś też owoce, więc jestem taka podekscytowana czy dam rady, i oczywiście ćwiczyłam rano :-) a na pobudkę od mężusia dostałam bawareczkę -a nie kawkę :-) w sumie to nie jest najgorsze wyjście bo ja lubię bawarkę(choć jestem smakoszem kawy) 🌻 ale będę dzielna i wytrzymam :-) zobaczę ile w ciagu tygodnia schudnę, teraz będzie trudniej bo mam drugą fazę cyklu i organizm gromadzi wodę, ale zobaczymy-podobno 5kg w ciągu tygodnia :-) troszkę śmieję sie na te 5kg ale może,hmm zobaczymy, zupka jest pyszna bo ma dużo rozmaitych warzyw :-) co ja lubię🌻 Wczoraj tak mi nawalał gadulec że nie mogłam z dziewczynami pogadać, aż się wkurzyłam na niego brrrrr, ale dziś widzę, ze chodzi bez zarzutów :-) może dziś pogadamy :-) u Was też tak nawalał? pozdrawiam Wszystkie bardzo serdecznie❤️ miłego dnia życzę :-), mam nadzieję, że już niedługo posypią się wspaniałe nowinki o fasoleczkach, już mi tego brakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma przykro mi że się tak męczysz, ale sny to masz okropne, nie przywiązuj do nich wagę, to szybko zapomnisz, to tylko sen nic po za tym :-) ja sobie tak tłumaczę i zapominam szybko :-) Iwonka, no to miałaś jeziorko w kuchni , całe szczęście że dobrze sieto skończyło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia u mnie niedomoga hormonalna i niby prolaktyna była ok ale zrobiłam wczoraj badanie i wyszło 26,7 czyli ponad norme ,wiec doszedł kolejny problem-prolaktyna.tylko dziw mnie fakt ze nagle tak mi skoczyła do góry,podobno on a nie powinna sie tak znacznie zmieniać.a u mnie prawie z pogranicza dolnej normy skoczyła ponad norme!idę dzis do gina ,bo noe wytrzymam ,nie mam sie gdzie poradzic co mi sie dzieje,szukałam na bocianie,na innych forach i nigdzie o takich cudach nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też boje sie złych snow i jeszcze jak nie mozna sie obudzić a one są takie wstretnie realistyczne,koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia..
a sprobuj do tego mojego doktorka isc skonsultowac chociaz.... a moze warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia zobaczym co mój dzis wymyśli,myslałam o tym by sie skonsultowac z jakimś innym,podasz mi tel Twojego?w jakie dni przyjmuje i gdzie?podaję Ci mój mailik tomek760@vp.pl lub podaj na forum jak ci pasuje ,dzieki bardzo z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia..
ok juz pisze maila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ! Mam nadzieje, ze jeszcze mnie pamietacie choc zagladam sporadycznie, bo moja mala corcia pochlania moja cala uwage i czas :) Rosnie jak na drozdzach, karmie tylko piersia a mala wazy juz 4kg 500 gram !!! Pomyslicie, ze to nieduzo bo czsaem dzieci o tej wadze przychodza na swiat ale wiecie, ze moja corcia wazyla jedynie 2700 a wychodzac ze szpoitala jedynie 2400 !!! A;le szybko przybiera i mam nadzieje, ze problem z waga mamy juz za soba :) Wyczytalam, ze Foli masz dzis zabieg znow przemocno trzymam kciukasy za Ciebie by sie powiodlo i za gonie rzecz jasna, ktorej nie znam no i za Ciebie Emiczko by wynik byl pozytywny !!! POzdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie !!! Trzymajcie sia Emiczko, Asienko74, Foliku, Monik30, Sysiu, Suzinko, Estelko, Ago, Zabajona, Enigma, Pedagog, Ana29, Joannka, Iwonka77, Soul, Tu Kasia i wszystkie wszystkie kobitki. Przepraszam, jeski ktorejs nie wymienilam ale wiecie, ze nie sposob wszystkich spamietac. Buziaki ode mnie i od mojej cOrci Patrysi pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×