Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Dziękuję Kochane! Podziwiam swojego męża. Musi się skupić bo nowego pracownika. Niedługo będziemy wspólnie cieszyć się dzidzią Gusi i podziwiać maleństwo na zdjęciach :) A potem kreseczkami Pań po inseminacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Granini bardzo mi przykro. Zabajona to już teraz będzie z górki. A teraz mam pytanko do specjalistek. Co to znaczy, że cykle są bezowulacyjne? Jak to poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, tzn że nie ma się pęcherzyka Graafa, że nie rośnie, nie dojrzewa i nie pęka no i tym samym nie ma komórki jajowej. mozesz to sprawdzic za pomocą monitoringu usg lub badając hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Granini ❤️ Foli, życzę Ci wszystkigo dobrego, powodzenia jutro, oczywiście będę trzymać kciuki. Mam nadzieję że to już ostatni zabieg tego typu i że Twoje zmagania wreszcie się skończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ja oddzywam sie dopiero teraz bo mam urwanie głowy....Granini pozdrawiam Cie.....Foliczku trzymam kciuki cały czas !!!! witam wszystkie kobitki, Zabajonku cieszę się ze chmurki się rozjaśniły oby tak dalej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ opustoszało forum gdzie się wszyscy podziewają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku tym razem się uda POWODZENIA !!!!! zmykam do swoich zajęć buziaki dla wszystkich odezwe się jutro !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ana. Ostatnio jest pustawo. Jak samopoczucie? Ja właśnie przygotowuję obiadokolację dla mężulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka u mnie wszystko dobrze humorek dopisuje, ja właśnie siedze w domciu i pracuje sobie na kompie, tez zauwazyłam ze ostatnio pustawo na forum, mysle ze ruszy sie jak posypie się lawina fasolek....a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim laseczkom! Właśnie wróciłam z ćwiczonek... zaje...! Miałam ponad rok przerwy. Będę miała zakwiasiory ale warto było ;) Będę teraz regularnie fikać. Idę uzupełnić płyny i napchać się kolacyjką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego Granini i weź ciepłą kąpiel to mniej bedą bolały jutro mięśnie hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lasencje:) pewnie wszystkie juz chrapiecie:P:P:P:P foli ....Ty nam wracaj z fasolką a nawet z groszkiem ,bobem lub rodzynką w brzuszku:P:P:P:P:P trzymam kciuki ❤️ Granini dla Iwonki ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Dla pozostałych kobitek 🌼 🌼 🌼 monik ..a co z Tobą -humorek juz lepszy?????? anka, paula ,elfik ,guska - ❤️ piszce co tam słychac uWas:) A Asiulek?????? cos tez ucichła:( estellka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki mam pytanko ..... czy ktoras z Was ma kogos ze znajomych ..bliskiego ....kto jest sędzią, adwokatem, prawnikiem lub prokuratorem???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, moja koleżanka jest radcą prawnym - w razie czego pisz na @ :) foli, byłam dziś przed pracą w kościele, przypomniała mi się twoja inseminacja i pomodliłam się za Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki zblazowania dzisiaj jestem, bo nie mogłam spac w nocy, a teraz też już nie mogę. Pewnie później padnę bo spałam tylko 3h. Ja też trzymam kciuki za Foli, ze wszystkich moich mocy !!!!! miło mi, że się pytacie o mnie :) jestem jestem cały zcas, czytam,a le naprawdę nie za bardzo zawsze mam o czym pisać. Zabajona ma chyba rację, żemi bokser rośnie, bo wiecznie nawala ( a może kikbokser hmmm) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki co tam słychac w wielkim świecie? jestes foli? a ty enigma spac nie mozesz hi hi ??? guśka trzymam za ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki....witam Cie Elfiku i Maklady.....dziś strasznie śpiący dzionek co u Was? ciekawe jak tam u Foli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Waszystkim :) Buzia mi się nie zamyka tak ziewam. Nawet kawa nie pomoaga :( No ale widzę, żę wszystkie odczuwaja to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Granni,Ana!!! a mnie sie spac juz nie chce he he!!!!a kawke i tak piję,bo ją lubie enigmuś w sprawie twojego pytania ja niestety nie pomogę,ale moze dziewczynki jak sie obudzą wszyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już rysuję nosem po klawiaturze, ale nie moge iśc spać bo mam dwa zlecenia, potem się położę :D u mnie tez pogoda do bani - aż się nie chce wychodzić (i nie wyjdę, bo nie muszę :D - pochodzę tylko po podwórku dla dotlenienia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się czujesz Elfiku z małym bokserkiem w brzusuiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×