Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

sabra ❤️ granini ❤️ foli ❤️ ciesze sie ze juz wrociłas i wszystko jest dobrze:) Odpocznij teraz kochana:) Mam nadzieje ze fasolka szuka teraz bezpiecznego miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz pierwszy sama rozpoczynam dzień na forum. Jutro mam trudny egzamin więc nie mogę spać. Nie wiem jak z tymi badaniami Foli, ale jak my jechaliśmy robić wyniki męża to na zapas zrobiliśmy 10 dniową przerwę. Wyszło 55ml plemników ale niestety tylko 35% w ruchu. Chyba wyniki mogą być, ale ja chyba po prostu nie mam owu :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Iwonko, ja też już tu jestem, nie jesteś sama :D Fajnie, ze dzisiaj piątek no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko byłoby bodrze gdybym tylko nie miała tego egzaminu. Ale poza tym to fajnie. Jak tam Elfiku? Na jakim jesteś etapie staranek? Owu po owu? Kiedy mam trzymać kciuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki, Foli, będzie co ma być. Nie denerwuj się, i tak będziesz mamą. Na pewno:-) Iwona77, nawet jeśli nie masz owu, lekarz może stymulować jajniki. Będzie dobrze. Enigma, trzymam kciuki za Twojego pieska 🌻 No i za to żeby ten cykl nie poszedła na straty. Asiu, uważaj na siebie. Dobrze, że wszystko dobrze się skończyło. Sabra, jak tam wasze staranka? Kruszynka, ja też często czytam, rzadko piszę. No a Estella to chyba już nie śmiga na nartach. Puk, puk... Odezwij się. Wszystkie Was pozdrawiam 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Elfiku, Iwonko Joanko....Elfiku jak tam twój mały bokserek jak się czujesz? Iwonko głowa do góry !!! Foli ja cały czas trzymam kciuki za powodzenie !!!! Sabra przykro mi z powodu kotka....Enigmuś i Ty sie trzymaj z córusiom będzie dobrze...witam nową koleżankę....Kasiu 77 GRATULUJĘ CI KOCHANA !!!!! BARDZO SIE CIESZE.....no przywitałam sie a teraz ide zrobic kawke bo zasne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guśka urodziła
wczoraj córeczkę, wszystko jest w porządku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA !!!! HURA !!!!! HURA !!! HURA !!!! GRATULUJE GUŚIA CAŁUJE MOCNO I ŚCISKAM WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA CIEBIE I CÓRCI !!!!ALEŻ SUPER WIADOMOŚĆ dziękujemy za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziweczynki. Dzisiaj z rana same dobre wieści!!! Gusiu ❤️❤️ cudooownie Foli to mówisz że im krótsza wstrzemięźliwość to bardziej ruchliwe? Hmmm dobrze wiedzieć A co tam u Was słychać dziweczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Guśki!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 Ana, Maklady, witajcie. Co nowego u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka gratulacje !!!!!!!!! :) Ja nie mówię że tak musi być z tą ruchliwością, gdzieś przeczytałam, że tak jest i nie mieliśmy nic do stracenia więc spróbowaliśmy, wyniki i tak były kiepskie więc nic nam nie szkodziło no i u nas się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Joanka 🌼 ciesze się, że to już piątek:) chce mi się weekendu:):):) poza tym mam dobry humor i przesyłam wszystkim fluidki optymizmu ********* ************************* ************************* ***********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, u mnie nic ciekawego. Dzisiaj 4 dc a @ całą gębą się panoszy. Cieszę się, że w następny weekend jadę na narty. Dopiero drugi raz, więc nie będę pewnie jeszcze jeździć dobrze, ale odpoczynek się zawsze przyda. Co Ty porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Maklady:-) Ja też cieszę się, że piąteczek i weekend. Co prawda nie odpocznę za bardzo, bo przyjeżdża do nas rodzinka z dziećmi. Będzie sporo zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko (może to ze zdenerwowania przed egzaminem), ale ja staranka mam już za sobą i obecnie mam około 30 cm syneczka w brzuchu. Ale mnie rozbawiłaś, przepraszam ale się uśmiecham do kompa :D:D:D:D:D Własnie zapomniałam wam też napisać o Guśce :D, że ma córunię. Foli, paluchy mi wczoraj zdrętwiały od trzymania a w godzinę W czyli w czasie twojej inseminacji, to już tak intensywnie myślałam, że aż się zmiachałam :D:D:D:D Witam pozostałe kobitki - też sie cieszę, że mamy piąteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik, dzięki :) ja wczoraj miałam trochę przebojów, bo pojechałam na 15,00 mąż oddał nasienie, o 16.00 wezwali mnie na zabieg, położyłam się, przyszedł profesor, lekarz od usg a tu okazalo się, że nie mogą robić inseminacji bo miałam pusty pęcherz i macica się nie odgina, przy przodozgięciu ważne jest żeby pić przed inseminacją bo się macica odgina. no i wygnali mnie z gabinetu zabiegowego, musiałam wypić 4 szklanki wody, odczekac trochę i wrócić ale za to inseminacja trwała minutę, rzeczywiście to picie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Foli, miałam przeczucia i nie trzymałam kciuków jedynie o 15:00 :D nie wiem czemu, ale pomyślałam, że może być mały poślizg w godzinie inseminacji. Boże, mam nadzieję, ze doping nas wszystkich na coś się zdał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory Elfiku, ale ja się tak staram zapamiętać Wasze nicki i zawsze mi się coś pokręci. Już przyglądam się Waszym zdjęciom i dalej nic. Nic tylko musimy się wszystkie kiedyś spotkać. Jestem jakaś rozkojarzona. Zamiast przeczytać w wiadomosci od Beti dziewczynki przeczytałam sobie dziweczki. Uśmiałam się a potem zobaczyłam, że lepiej muszę nauczyć się czytać. A tak w ogóle to zabieram się do pracy magisterskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Foli :) rozumiem Joanko ja też w tym roku byłam drugi raz na nartach i było suuuuper! Ja w prcy, 10dc wczoraj ostatni clo i zobaczymy :) Cze Elfiku i fasolko!! Jak sie czujesz słonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko hihi przeczytaj jeszcze raz, nie dziwię Ci się że się pomyliłaś, bo po moim przekręceniu to całkiem podobnie brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona a ty co masz w planach teraz? Jak leczenie? Beti a ty? bo ja mam zaległości w czytaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko, nic nie szkodzi naprawdę, :D Beti, wszystko w jak najlepszym porządku Dzisiaj mam dzień dla siebie - lecę zaraz do fryzjerka, kosmetyczki zrobię coś ze sobą :D. Wprawdzie nie planuję rewolucji, ale zawsze lepiej jest sie \"podreperować\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik, ja też byłam u fryzjera, skróciłam mocno włosy i grzywke inaczej obcięłam, na trochę to pomaga w poprawie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku super, od razu sie lepiej poczujesz :) Foli ja pierwszy cykl z clo ( więc jeszcze 2), potem ( a może już w trakcie) badania nasionek a na końcu HSH - moje plany na pierwsze półrocze :) Jeszcze powinnam gdzieś wcisnąć wycięcie migdałów ale skoro takie problemy ze szczepiniem i staraniem to nie wiem jak to zaplanować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej wyciąć te mgdały bo infekcja może przyjśc w ciąży i wtedy jest kłopot, moja koleżanka też miala wyciąć, lekarz jej kazał ona sttarała się o dziecko, no ale nie wycięła i na szczęście nic się nie stało ale trochę strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:):):) Guśka GRATULACJE!!!!!!! Wracaj szybko do domku z małą kruszynką:):):) 🌼 Mnie strasznie boli głowa ...boli to mało powiedziane...ona ... nap********a :P Oczy sam mi sie zamykają...:( nawet kafka nic nie pomogła:( Tez cieszę sie ze dzisiaj jest piątek:D:D:D Ana .... w przyszłym tygodniu mam 1 zjazd:( troszkę sie denerwuje:( A Ty zaliczyłas juz semestr?:) buziaki dla wszystkich 👄 Aga ...... co z Tobą???? jak Pawełek?:) sysia... hallllloooooooo...............???a co z suzinką????? BABY GDZIE JESTEŚCIE?????? estellllllllllla ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, a jak sunia? Beti, to jest wkurzające, ze w tych staraniach po drodze wyskakuje masa różnych przeszkód dodatkowych co opóźnia nam starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę o fryzjerze, to chyba takie wiosenne zapędy;) ale chyba skończy się na tym, że tylko sobie zmienię kolorek, tzn. podkreślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×