Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Ok Foli a powiedz jeszcze szczepiłaś się przeciw żółtaczce może? Nie wiem czy czytałaś moje wczorajsze wypociny jak nie to zerknij, dlatego jestem ciekawa jak to jest u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, Jestem zdania, że nie ma co przeciągać wszystkiego w czasie i trzeba chyba zaufać lekarzom. Jeśli doradzają in vitro, to trudno. Najważniejsze jest dziecko i później nie myśli się o tych początkach i sposobach zapłodnienia. Po prostu staje się to nieważne. Chciałabym tylko mimo to podać przykład dziewczyny, która w nowej pracy siedzi naprzeciwko mnie. W lipcu okazało się po badaniu hormonów LH i FSH, że wyczerpała się jej rezerwa jajnikowa, co oznaczało, że nie ma szansy na dziecko. Powtórzyła badanie, wyszło ponownie. Lekarz poradził, żeby jeszcze za jakiś czas zrobiła badanie ponownie. Mówiła mi, że nigdy nie zapomnie swojego powrotu z Białegostoku (była tam u lekarza) i tego jak strasznie to przeżywała. Postanowili z mężem, że adoptują dziecko. Dali sobie jeszcze wolne wakacje i na jesieni mieli zacząć proces adopcyjny. A tu we wrześniu... Niespodzianka. Ciąża:-) Teraz jest 2 7 misiącu. Piszę to tylko dlatego, że naprawdę życie potrafi zaskakiwać. Pewnie, że trzeba działać i nie poddawać się, ale czasem los sam daje premię. TEgo wszystkim nam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Zabajona,ciesze sie ,że juz jest lepiej u was. o ile sie nie myle fsh i lh w 3 dc,progesteron i prl ok 7-9 dni po owu.estradiol nie wiem różnie piszą .i jeszcze można chyba tsh ale na ten temat tez nic nie wiem niestety.można tez sprawdzić lh tuż przed owu powtórnie,by sprawdzic czy występuje prawidłowy wyrzut lh potrzebny do pekniecia pęcherzyka pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za błędy. Chodziło o to, że drugie jej badanie wyszło podobnie. Nie dawali szans, a dziecko i tak się pojawiło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Beti, to szczepienie mnie prześladuje od dawna i powiem ci że parę dni temu też o nim myślałam, zawsze odwlekałam bo chciałam zajść w ciążę jak najszybciej a wiem że po szczepieniu nie mozna, ale teraz jak grozi mi in vitro to ta myśl wróciła, nie wiem pogadam z moim lekarzem co radzi, moze zrobię przerwę 2 miesięczną w staraniach i się zaszczepię, bo myślę o tym co jakiś czas, a wiesz moze jak to się odbywa? i kiedy mozna sie starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannka, takie przypadki dodawają otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie nie wiem Foli, nie wiedziałam że wtedy nie można się starać, wiesz to od lekarza? Muszę się spytać mojej w pon. Jak się odbywa szczepienie? Nie wiem, wiem tylko że mam iść do rodzinnego po skierowanie, ale czy jest to całkiem bezpłatne czy nie to nie wiem jeszcze. Jak z samym szczepieniem tyle zachodu w staranaich to ciekawe co z wycięciem migdałów w takiej sytuacji?? Ciekawe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zabajonku cieszę się, że u Ciebie lepiej. Facet to facet :) Foliś zawsze trzymamy kciukaski. Ale tym razem to umrę z głodu a nie puszczę ;) Buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, cieszę się, ze mężusiowi się zmienia Foli, ja też będę trzymać jak zwykle kciukasy z całych sił i jak zawsze wszystkie 4 jakie aktualnie posiadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę coś zjeść bo od rana nic nie jadłam. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Padlinka, ja nie brałam tabl. anty, ale raz musiałam wziąć gdyz miałam torbielkę i to tylko przez jeden cykl, w sumie to nawet żałuję że nie brałam bo nie przemęczałabym jajniczków, mój dr też powiedział, że dzisiejsze tabl anty są zdecydowanie bezpieczne i z pewnością po odstawieniu nie zaszkodzi to ciaży:-) ale skoro kończy ci się @ to może czekaj z tymi starankami do owulacji- nie przemęczaj tak żołnierzyków :-) zrób testy owulacyjne około 12-15 dc są świetne naprawdę :-) Elf, właśnie opowiadaj nam co tam u twojego maluszka, bo od jakiegoś czasu to brzuchatki w ogóle się nie wypowiadają, pouciekały od nas :-( a przecież w reszłym roku tak nam dodawały otuchy 🌻 może twój maluszek sportowcem będzie, ze tak mamę zaczepia :-) Granini ja jak zobaczyłam na internecie ten wypadek(bo chyba chodzi o tega opela vectrę?) to sie przeraziłam, bo my mamy taki sam samochód i tak dziwnie sie człowiek czuje widząc podobne auto, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, bo to o czym piszesz to straszne rzeczy teraz przechodzą oboje i wasza rodzina❤️ Zabajona- to rewelacyjnie że tak miło się stało:-) a nie mówiłam że będzie dobrze:-) bardzo się cieszę❤️ bardzo:-) jeśli chodzi o hormonki to ja miałam zlecone następujące: 🌻 -estradiol - 5dc; -FSH - 5dc; -LH-5dc; -PRL - 5dc; -FT3 - 5dc; -FT4- 5dc; -TSH-5dc; -progesteron-23dc; -testosteron - 10dc Foli-🌻 ❤️kochana trzymam za ciebie ogromne kciuki by udała się inseminacja, ja pamiętam ciagle o Tobie, moja była w piątek, ale ja nic nie czuję nawet czasemmnie brzusio zaboli, ale cieszę sie ze nie staram sie zupełnie o tym myśleć, już sobie przygotowałam cały osprzęt na @ i czekam by pójścpo receptę na tab. anty :-) i jest mi z tym nawet dobrze, bo już nie myślę o dzidzi:-) Po wakacjach zrobię hormonki powtórnie i wtedy podejdę do trzeciej ostatniej inseminacji :-)🌻 ja nigdy nie szczepiłam sie na żółtaczkę, kiedyś o tym rozmawiałam z dr, ale ona powiedziała, ze to nie jest konieczne,a wiem, że gdy się ktoś zdecyduje na szczepienie to należy na pół roku wstrzymać sie ze starankami.❤️ 👄u mnie dizś kolejny dzięń pracy, ale cieszę się że mi ochota jeszcze na to nie przeszła:-) od jutra zaczynam dietę kapuścianą, bo na te moje boczki nie mogę już patrzeć, musze skupić sie teraz na sobie :-) chce ładnie wyglądać(jeśli chdzi o ciałko) :-) zastosuję ją przez tydzień i codziennie 20 minut ćwiczeń (10 minut wieczorem i 10 minut rano ) to na początek by nie mieć zakwasów :-) 🌻 no i nowu się rozpisałam hihihi:-) ja to nieraz umiem paplać, że aż guziki z klawiatury wyskakują :-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Emika ❤️ To mnie przeraziłaś tą półroczną przerwą!! Nono to mi się wcale nie podoba niee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka to Ty masz w planie poważny urlopik od staranek. Ja chyba bym nie dała rady ;) Koło 14tej mąż będzie dzwonił i powie czy coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka... chwileczkę... kto to jest? ;) Oczywiście, że pamiętamy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie... jakoś lepiej mi z Wami. To niesamowite. Jeżeli coś się dzieje to chcę się z Wami tym podzielić. Może jak będziemy staruszkami z laseczkami i nie będziemy miały już żadnych większych obowiązków (tylko podróże dookoła świata) to spotkamy się wszystkie. Tak sobie pomarzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Guśka🌻 pewnie że cię pamiętamy, co u Ciebie? opowiadaj szybciutko :-) Beti, poważnie o tej szczepionce, podobno mogłoby to zaszkodzić dziecku gdyby zdarzyła sie ciąża po drodze, a w dodatku dr z enel-medu mi powiedziała, ze trzeba chyba miesiac czy dwa odczekać po ostatniej szczepionce więc w ogóle zwątpiłam:-( Granini, no plany są, i chyba z tego się cieszę, chcemy porządnie stanąć na nogi, wyprowadzić sie by mieć wiecej przestrzni i nie mieć teściów na głowie,a myślenie co miesiąc o tym czy się udało byłoby tu bardzo nie porządane, rozpraszałoby i w ogóle dodatkowy stres dziś przeczytałam w poradniku domowym dobry artykuł \"synowa kontra teściowa\" że też te teściowe czytając nawet takie artykuły nie mogą się powstrzymać od komentarzy, mój mężuś ładnie to skomentował(mówiąc w tym wypadku nie o swojej teściowej, bo na nią nie narzeka, tylko o swojej matce), \"że one zawsze do wszystkiego się wpierniczają\" hihihi święta racja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chryste Gusiu teraz to dałaś czadu :-)❤️ to trzymamy kciuki za udany poród :-)🌻 i czekamy na zdjęcia maluszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze cała nowo przybyła reszta! Gusia nono szczęsciaro, trzymamy kciuki!! :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Foliś - trzymam kciuki. Elf - może jakiś mały bokser ci rośnie :) A wszystkim jeszcze raz dziękuję :) Dzwoniłam do Pani kóra robi badanka nasionek w tym szpitalu i umówiłam się że DOSTARCZYMY materiał do labolatorium, zaplacimy 30 zł i tego samego dnia w drodze powrotnej z mojego badania na które jadę odbierzemy wynik. \"Materiał\" zostanie oddany w domku, wiec ten stres mężowi odpada, dodatkowo JA zaniosę to do labolatorium i JA odbiorę wynik. Wiem, że on i tak się poświęca, ale na szczęście rozumie, ze w słusznej sprawie. Powiedzcie mi jedno jeszcze, czy z tego samego materiału jednoczesnie mozna robić posiew??? Bo się zastanawiam, czy nie warto od razu tego zrobić, tylko pytanie, że skoro my robimy to bez skierowania, to czy wiadomo czego mają szukac opócz badania ogólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Foliś - trzymam kciuki. Elf - może jakiś mały bokser ci rośnie :) A wszystkim jeszcze raz dziękuję :) Pomogłyście mi swoimi słowami wytrzymac to napięcie. Kurcze teraz wychodze na zołzę, która osiągnęła cel poprzez konflikt. A tak naprawdę my się nie pokłóciliśmy, była wymiana opinii, gdzie on zdecydowanie mówił, że NIE, a ja próbowałam mu tlumaczyć, że to nie tak jak on myśli, że załatwię wszystko, tylko niech się zgodzi. Dzwoniłam do Pani kóra robi badanka nasionek w tym szpitalu i umówiłam się że DOSTARCZYMY materiał do labolatorium, zaplacimy 30 zł i tego samego dnia w drodze powrotnej z mojego badania na które jadę odbierzemy wynik. \"Materiał\" zostanie oddany w domku, wiec ten stres mężowi odpada, dodatkowo JA zaniosę to do labolatorium i JA odbiorę wynik. Wiem, że on i tak się poświęca, ale na szczęście rozumie, ze w słusznej sprawie. Powiedzcie mi jedno jeszcze, czy z tego samego materiału jednoczesnie mozna robić posiew??? Bo się zastanawiam, czy nie warto od razu tego zrobić, tylko pytanie, że skoro my robimy to bez skierowania, to czy wiadomo czego mają szukac opócz badania ogólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę zrobić obiadziok. Będziesz niedługo tulić swoje maleństwo. Czekamy na zdjęcia maluszka :) Niestety Iwonka nie obudziła się. Już nic więcej nie będę o tym pisała, żeby nie psuć nastroju. Powiem Wam... jak się \"kiedyś\" obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini - bądź dobrej myśli, musi być dobrze. A jesli Ci ma pomóc, to pisz. Zobacz na moim przykładzie. Mój \"problem\" w porównaniu z tym co ty przezywasz to była błahostka, a wygadałam się i pomogło. Ty tez pisz o tym co czujesz, podziel się bólem, zawsze troszkę ci ulzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka, no to ja trzymam kciuki za jutro :) Jak nastawienie? Granini, przykro mi bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona jasne że możecie od razu oprócz ogólnego badania nasienia zrobić też posiew, tylko na wyniki posiewu poczekacie pewnie 3-5 dni powodzenia Ale cos dziewczyny ucichły, nie ma większości :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, płakać mi się chce... tym bardziej to przezywam, że to moja imienniczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
no ja jestem! od soboty zaczynam starania o dzidzie nie moge sie doczeakc a boje sie ze rozcazrowanie bedzie wieksze.... czytalam duzo o dziewczynach kotre zaszly w pierwszym miesiacu po odstawineiu tabletek ale ja chyba nie mam co liczyc na tyle szczescia! boja sie a jednoczesnie nie moge sie juz doczeka... tak bardzo chce miec dzidzie a buu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×