Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Sabra to aż niemożliwe tzn że na początku wyniki były dobre przynajniej ilość, jak mogły się tak zmienić? 3 mln, z czego 9 % ruchliwych to wydaje mi się że inseminacji ci nie zrobią chyba że to jest 30 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Ja własnie jestem po kolacyjce walentynkowej:) i musze wam powiedziec ..ze wygladam jakbym była w 4 mies ciazy:P:P:P:P tak sie obżarlam:) Mezul zrobił pychotny zajebisty deserek z kokoskiem był taki sniezno biały mniam...... śniezna rozkosz:) Teraz odpoczywamy po jedzonku :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra jeśli będzie 60 mln, czy 20 mln i 9% ruchliwych to jak najbardziej inseminacja ale szczerze mówiąc 3 mln to malutko i mogą ci in vitro zaproponować choć niekoniecznie bo skoro 2 razy były lepsze to może teraz też się zmienią na lepsze. A co lekarz mówił? Nie komentował rozbieżności wynikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini... dopiero teraz doczytałam o Toich bliskich:(:(:(:( Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze!!!! ❤️ witaj padlinko:) Ana :) monik:) foli:) sabra:) No własnei tak czytam i czytam ,czy jest to mozliwe zeby nasienie -mowie tu o wynikach od sabry az tak sie zmieniło????? sabra nie zalamuj sie!!! trzeba poznac przyczynę !!!!! monik:) wsjo oki z ta prolaktyna!!!!!! a Ty pytaj Twojego gina o wszystko!!!!! pisz sobie na kartce pytania i zadawaj mu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma to super trochę się odpręzyłaś, mój też zrobił kolacyjk pyszną. Sabra lekarz ci napewno wszystko wyjaśni. Spytaj go o te wyniki, ja zawsze zadaję dużo pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra bo pewnie uznał że to spadek formy chwilowy, moze tak było, przed inseminacją i tak badają nasienie, nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak ide do gina to na dzien dobry zestaw pytan dotyczących mnie potem zestaw pytan dotyczących WAS -dziewczyn z forum:):):):) potem zwlekam z badaniem...i robie głupie miny i pytam : czy to da sie ominąc:P potem dopiero usg... gin gapi w monitor a ja zadaje pyt: jakie endometrium? ile pecherzyow w ktorym jajniku jakie duze.. itp, itd.... gin ma przy mnie mało roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabra a clo brałaś na owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie napisałam się i nie wpisałąm nicka!! Postaram się odtworzyć: Cze dziewczynki, ja dopiero teraz się odzywam bo w pracy nie miałąm czasu, a teraz mążek poszedłdo pracy i siedzę sama :( Mam wam coś do opowiedzienia: PO pierwsze kilka osób daje mi do zrozumienia że chyba jestem w ciąży - domyślacie się jaksię przy tym czuję :( ehhh PO drugie byłąm dziś u laryngologa bo mam powiększony wezeł chłonny i okazało się że mam migdały do wycięcia i bardzo się zdziwiłą że się jeszcze nie szczepiłam przeciw żółtaczce!v Czy Wy wszystkie zaszczepione już?? Granini ❤️ Padlinka - Witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle jesteście kochane. Stan brata ciotecznego męża jest stabilny. Ma wstąrz mózgu i jest z cewnikiem bo jest obtłuczony. Niestety Iwonka (Jego żona) miała operację głowy, usuwali jej krwiaka. Obecnie jej stan jest taki: śpiączka, połamane kości udowe i miednica. I jak będzie nie wiadomo. Nie mogęo tym przestać myśleć. A tak niewiele brakowało i spadliby do tego zakichanego tunelu :( Uwielbiam Was... zawsze macie ciepłe słówko. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini kochana - Dla Twojej Iwonki i kuzyna ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ Oby szybko wrócili do zdrowia i do rodziny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti:) Ja sie szczepilam 2 raxy juz ,jeszcze 1 szczepionka mi pozostała..ale jak zaczelam się starać to gin powiedzial ze narazie nie @ pierwsze szczepionki robisz w odstępie 1 iesiaca a ta 3 po poł roku od 2giej własnie męzul przyniosł drinkola:) idę sie upić:P..... jednym drinkiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mówisz żeby nie szczepić się? Muszę się spytać ginki w pon. jak pojadę do niej. Bo ta laryngolog to mnie pogoniła że jak się staram to już powinnam się dawno zaszczepić bo jak cesarka albo co.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini dopiero teraz otworzyłam Twojego linka i przeczytałam, to straszneeee :( jeszcze raz ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedlinka
czesc kobietki ja ledwo weszlam do pracy juz siedze na forum. foli , emilka bardzo wam dziekuje. emilka a Ty kochana tez bralas tabletki antywlamaniowe???? nawet nie wiesz jak mi ulzylo po tym co napisalas.co prawda te obecne tebl. maja bardzo malo hormonow i po dobie nie ma po nich sladu ale jakas obawa zawsze jest!!!!!! @ mi sie juz konczy od soboty dzialamy ale troche soe boje czy dzidzia bedzie zdrowa! trzymajcie sie kobietki. wpadne do was pozniej,pa,pa milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..28.02.06.......4kg .............?.............? Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......6kg .........?..........92cm Paula24........Poznań............05.06.06......8kg.........Patryk...94cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.02.........27.......04.03...............16 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............4.02........30............?...............6 m-cy........ georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................18m-cy.......podlaskie Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........14.01............28..........14.01.........13 m-cy..Zd-Wola zabajona....09.02.06......26-27......07-08.03.06.....6 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Andzia77.....22.01...........19-52.........?..............3,5 roku...Wodzisław Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka III
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) dla wszystkich ❤️ wczoraj, tak jak u większości chyba, mój mąż zrobił pyszną kolację:) potem w łóżku oglądaliśmy \"Oliwera Twista\" Polańskiego, bardzo nam się podobał:) i obżaraliśmy się w łóżku lodami z pudełka;) Enigma, w rozmiarach brzucha to mnie raczej nie pobijesz po wczorajszym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki Granini, bidulko ❤️ wszystko będzie dobrze na pewno Wpadłam was ucałować i fluidki z rańca przesłać :-) może zaowocują, kto wie hmmmmm ************************************************************************** ******************************************************************************************* przepraszam, ze was tak zaniedbuję ostatnio, ale naprawdę nie mam o czym za bardzo pisać a nie chcę was zanudzać moimi brzuchowatymi sprawami :D:D Powiem wam tylko, ze moje dziecię już tak nawala w brzuchol, że potrafi mnie obudzić ;) widać coraz silniejszy się robi, a brzuch rośnie po prostu w oczach. Tłumaczę mu, że nie musi w tym miesiącu urosnąć, bo jeszcze ma w sumie 3 m-ce :-) i żeby tak się nie pchał, bo mi brzuch rozerwie ;) całuski wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Padlinka, Maklady, Elfik Elf, nie zanudzasz pisz o tym łobuzie w brzuchu, pewnie da ci popalić jak już sie urodzi :P Maklady muszę wypożyczyć ten film bo już kiedyś sie na niego czaiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chnurki na niebie się rozstapiły i w unas też zaczyna świecić jaśniej. Co prawda do ideału daleko, ale mąż przemyślał wszystko i zrobi to badanie bez czekania na zalecenie lekarza. Chodzi o to, żebym w marcu miała już jego wynik jadąc do poradni. Znalazłam tez szpital w którym wykonują tą analizę, jest on 20 minut drogi od nas, więc może da się ominąć pobranie nasienia w obcym miejscu, zrobić to w domu i dowieźć przed upływem pół godziny do labolatorium. Może więc coś ruszy. Oczywiście pogadaliśmy sobie jeszcze wczoraj, ale widać intenstywnie myślał, bo nawet kupił truneczek na wieczór, żeby ze mną wypić po lampce. Pozostaje mi prosić nasze forumkowe specjalistki, żebyście mi przypomniały jakie to istotne sa hormonki i kiedy się je bada. To już dla mnie. Będę wdzięczna. Zresztą bardzo wam dziękuję za ciepłe słowa, wsparcie i pocieszanie. Jesteście nieocenione, za co wam dziękuję. Gdyby nie wy to rozniosłoby mnie z nerwów przez te dni, bo nie miałabym komu się wyżalić. Dziekuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Zabajona wiedziałam, że on to sobie przemyśli, faceci potrzebują na to więcej czasu po prostu, a zależy im tak samo :) co do hormonów to ja badałam prolaktynę w 3 dniu cyklu i testosteron ale nie jestem specjalistką w tej dziedzinie więc może ktoś inny ci podpowie w tej kwestii. Cieszę sie , że u was już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, bo pewnie wpadam tylko na chwilę. Sabra, ja też uważam, że taki spadek ilości plemników nie mógł być trwały. Zobaczysz, że wyniki będą lepsze jak powtórzycie badanie. Foli, zawsze trzymam kciuki za inseminację. Nie wiem czy dobrze doczytałam, ze to już jutro. Maklady, Enigma, ja też wczoraj objadałam się nieprzyzwoicie. Dzisiaj rano sporo wędrowałam pieszo, bo zlikwidowali czasowo mój przystanek. Nawet cieszyłam się, że może spalę w trakcie tego spaceru chociaż trochę tych słodkich kalorii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannka, no jutro i chyba ostatnia potem in vitro chyba ze się uda, przydadza mi się wasze kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, tak się ciesze, że powoli u Ciebie się prostuje! ❤️ Foli, to już jutro? będę trzymała kciuki ❤️ a film był piracki, niestety:( nie wiem, czy już jest na dvd:( Elff ❤️ Joanka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ Dziewczynki :) Zabajona -suuuper ze się zaczyna dziać ok! Foli - trzymamy kciuki ❤️ Cze Joanka i Elfiku, mam nadzieję że nikogo nie pominęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, Beti trzymajcie mocno :)bo jak się nie uda to będę wam płakać i marudzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×