Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Hej laseczki, ja dzisiaj też się źle czuje - oprócz tego że jest mi niedobrze i kręci mi się w głowie to jeszcze wraca przeziebienie :(:(:( już nie wiem czym mam się leczyc i jakich kropelek do nosa mogę używać bo za chwile się udusze buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko - masz objawy ciążowe - podobnie jak u mnie więc nie trzymaj nas w niepewności tylko zrób test!!!!!!! Nawet nie mam głowy zeby wam wszystkim odpisac. Pozdrawiam was wszystkie gorąco :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, idź do lekarza niech ci coś przepisze zanim cię weźmie na dobre i leż w ciepełku. Mam nadzieję, że ci szybko minie. A mdłości? Jak to mówią: uważaj o czym marzysz bo się spełni :) To żart, ja też chcę mieć mdłości ale potem pewnie będę marudzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkei dziewczyny!!! Pobieżnie przeleciałam temat od momentu kiedy ostatni raz się pojawiałam. No cóż, trochę burzowo było, musze przyznać. Miło też, że znajduję się tu już jako wspominana osoba. Dzięki Foli :) Bardzo, bardzo cieplusio mi jest w serduchu. A cóż u mnie. W sobotę pierwszy raz zrobiłąm test owulacyjny. Negatywny. Biorę luteinkę i ginka mi powiedziała, że owulacja powinna być około połowy cyklu, bo ten lek ma mi wysłużyć cykl do moich 28 dni i zatrzymac plamienia przed @. Niby luteinka tak brana jak mi zalecono może zadziałać na poczatku antykoncepcyjnie, ale na usg widac było rosnący pęcherzyk, więc owulację powinnam mieć. Wczoraj wstrzymałam się z kolejnym testem, gdyż wynika z tego, ze musze poczekac. Spróbuję znowu dzisiaj (10 dc), jak negatywny to za 2 dni, czyli w środę (12 dc), a potem już i czwartek (13 dc) i piatek (14 dc) - o ile któryś z testów przed tym dniem wyjdzie pozytywny. Aczkolwiek nie będę się zbytnio sugerowała ich wynikiem, bo jednak nie zawsze pokazują prawdę. testuję dla próby. Poza tym jak biorę tę luteinkę to czuję się niezbyt jakieś 1,5 godziny po wzięciu. Ale to może się zdarzyć, taki efekt uboczny. Jedno co zauważyłam, to pojawił się śluz niepłodny (wczesniej praktycznie niewiele mogłam zauważyć przed owulacją). Zobaczymy więc jak ta luteinka mnie dalej \"naprawi\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, no to pewnie po luteince będziesz miała owulację ok 14 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik30
asia sabra dzięki jagoda pozdrów suzinkę,powiedz,ze trzymam kciuki za nią, niech szybkowraca do nas paula wracaj szybko do zdrowia(jakieś piekielne wirusy wszystkich atakują) basienka powodzenia,daj znać jak będziesz coś wiedziała.może to twój szczęśliwy miesiąc. ja wróciłam z pracy,jesetem zła bo dyrektor mnie opieprzył,,ale miał rację,.niestety nikt nie lubi być ochrzaniany nawet jak mu się należy. ale cóż, trzeba to przezyc. wczoraj zrobiłam test dla upewnienia wyszła 1 kreska ,a tu jej nie widać i nic na to nie wskazuje.mam już 32 chyba dzien cyklu, a ja mam zawsze krótkie.co o tym myśleć nie wiem.w piątek pójdę do gin. moze znowu jakaś torbiel się robi i jeszcze nie wiadomo może inne licho sie przyczepiło.aż się boję co on znowu mi powie,jak zrobio usg .wiecie co kobieta to ma przechlapane.jednak facet mimo to ,jaki nie byłby dobry,to zawsze będzie obok nas. nie przeczę, ze przezywa tego z nami , ale to co innego.dobrze, ze jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - połóż się od razu do łóżka zanim się zaprawisz jak ja, bo teraz nie mogę się wyzbierać do kupy. idź do lekarza po zwolnienie, nie musi to być gin, może być twój internista, powiedz, że jesteś w ciąży i jesteś przezi ębiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik30
niestety nadal jestem pomarańczowa. weszłam na link zmienic ta mandarynę,ale zapomniałam swojego hasła.no i nici ze zmiany kolorku.muszę wiec od nowa się wpisać i trochę zmienić swoje imię cholera to już skleroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula kropelek do nosa nie mona brać w ciąży,bo są na bazie alkoholu,możesz sobie kupić sztyft do nosa i robić inhalację,a z tabletek to ja chyba brałam polopirynę na przeziębienie,ale herbatka z cytryną i miodem będzie najlepsza.Pozdrawiam.Silve dziękuję za życzenia,rzeczywiście dziś skończyłam 26 lat...:(:(:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Foli- ale mocno zapracowana i niezbyt wygodnie mi pisać. Tak przgotowuje sie na jutro na 10.00 na HSG. Dzwonuiłam sie upewnić co mam wziąc ze sobą , to tylko kobietki mi doradzily bym wzieła 2 godz przed 2 paracetamole i 2 nospy. Na razie sie dzielnie trzymam , a jak bedzie jutro to sie okaze.) Gosiu- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.!🌻🌻🌻 Paulus- zdrówka życzę. :) 🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, wszytskiego najlepszego, spełnienia marzeń :) Asia, jutro mam urlop to będę trzymać kciuki ok 10.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO GOSIACZEK Z OKAZJI URODZIN !!!! buziaczki, pozdrawiam Cie gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, trzymam kciuki, na pewno wszystko bedzie ok i niedługo będziesz narzekała na swoje niewygody z powodu duuuuużego brzuszka:D Gosia- spełnienia wszystkich marzeń🌻 Jagoda, pozdrów Suzinkę i życz dużo cierpliwości. Wiem co to znaczy lezenie.... Estella, Myszka wysłała Ci moje foty. Ja w razie czego jestem na gg, takze jak ktoś chce sie kontaktować to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. W trakcie spotkania jestem i tylko kątem oka czytam... ;) Gosiu, wszystkiego najlepszego. Spełnienia marzeń, samych radosnych chwil i życzyczliwych ludzi spotykanych na drodze życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki raz jeszcze:).Mała łobuziara śpi,a mi głowa pęka po wczorajszej imprezie,a za tydzień chrzciny...Boję się tego nie mniej niż porodu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ja tez trzymam za ciebie kciuki.powodzenia.trzymaj się.będe o tobie myśleć bb mocno.preczytałam teraz dokładnie co napisałas do basienki o twoim problemie.jak się domyślam to wiele już przeszłaś i przecierpiałaś ale wszystko sie powoli wychodzi na prostą.jestem z tobą myslami.czy to badanie przeprowadzac ci będą prywatnie? wykonywane jest w szpitalu? napisz proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Oj dawno, dawno nie zaglądałam i przyznam się ze nie wszystko jeszcze nadrobiłam. Może nie pamiętacie mnie dobrze bo byłam na I i II części tego topiku a potem zaniechałam staranek i przestałam sie udzielać. Obecnie jestem w 11tc i jeśteśy bardzo szczęsliwi:D Basieńka ja bym już zrobiła test , u mnie było tak samo i wcale nie ma reguły ze to na początku się chudnie, ja miałam potworny apetyt i przytyłam 2 kg, żadnych mdłości nie miałam. Asia trzymam kciuki za Ciebie i aby wszystko poszło w jak najlepszym pożadku. Gosia najlepsze zyczonka z okazji urodzin i gratulacje Wiki pieknej zreszta🌻🌻 Gratulacje Pauli za 2 upragnione kreski:):D:D:D Z gory przepraszam za pominięcie kogoś ale narazie nie jestem w stanie zapamiętać wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Witaj Agusia. Moje gratulacje!!! 🌻❤️👄 Foli- bede miala znieczulenie , ale dziewczyny z rejestracji radziły mi jeszcze wziąc to- wiec je posłucham. :) Badanie robie w klinice leczenia niepłodnosci, gdzie sie leczę i jest to robione na NFZ a wiec całkowicie bezpłatnie. Postaram sie Wam jak najszybciej dać jutro znać jak sie czuje jak było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej sorki- za wczesniejszy pusty wpis. Chciałam wszystkim bardzo serdecznie podziekować za trzymanie kciuków. :D jesteście Kochane. 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×