Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Hej, ja też chcę rzucić palenia. Ale co zrobić, jak gdy zaczynam palić, przyjeżdża zaraz autobus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc ginett i złośliwiec myśle że jest wszystko dobrze a raczej ja wiem że jest dobrze i czekam tu na Was jak sie pięknie zameldujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko . Ginnett 😘 Złośliwiec😘 Czekamy na Was. Pamiętajcie chcemy podwyżki - nie palimy .:classic_cool: Zapraszam na świeżą kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ciekawe jak Złośliwiec i Ginet się mają:) czuje że dobrze:) melduje się: 🌻 Nie palę już 129 dni (+ 01g04m31s). Ilość niewypalonych papierosów: 5161. Będę żyć dłużej o 39 dni (+ 10g19m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 322,80 zł! 🌻 Wiecie co kobiety, ja interesuje się od jakiegoś czasu:) poprawą wyglądu mojej skóry po fajkach.... oczywiście rzucając już mamy poprawę, a widoczne efekty palenia , przestaja byc widoczne po pół roku od ostatniej fajki..... Noooooo, może którąś zainteresuje to co wyczytałam ostatnio no i sprawdzam na sobie:) Palenie papierosów uwalnia wolne rodniki, co powoduje wysuszanie skóry no i brzydką cerę, no i utratę jej jędrności------w duzej mierze winą za zmarszczki itp jest słoneczko, ale fajeczki mają w tym też ogromną rolę.... Aby pomóc w tym, żeby nie uwalniały się te wolne rodniki, potrzebujemy witaminy E... Niby każdy je warzywa i owoce itd... lecz nie jesteśmy w stanie dostarczyć takiej ilości witaminy E która jest potrzebna organizmowi,,,,, dawka tej witaminy Dziennie to 400 jednostek. Kiedyś przyjmowano że max to 200, a teraz zrobili nowe badania i się okazało że 400 jednostek dziennego zapotrzebowania na witaminę E. Witamina E ujędrnia skórę i cofa zmarszczki mimiczne i twarz przestaje się jakby \"lać\" unoszą nam się policzki i czujemy sie atrakcyjniejsze:) Aby w pełni ujędrnić skórę i powstrzymać dalszy postęp starzenia się skóry i cofnąc efekty palenia należy przyjmowac poza witaminą E, kwasy omega forte.... Biorąc codziennie przez 28 dni te dwa składniki można sobie bardzo pomóc i poczuć się atrakcyjnymi. Bo oczywiście rzucając palenie już sobie pomagamy, ale trzeba troszeczkę odbudować skórę i jej pomóc witaminami:) Może kogoś to zaciekawi, ja stosuję tę kuracje i widze duże zmiany, a jakie mam samopoczucie do tego:), ja rzuciłam fajki między innymi dla poprawy ,mojego wyglądu, może uznacie mnie za głupią, ale ja lubie czuć się fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam całe pachnące grono.... Wklejam swój bilansik... Nie palę już 47 dni (+ 11g54m46s). Ilość niewypalonych papierosów: 1424. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 21g13m48s)! Zaoszczędzone pieniądze: 512,96 zł! Kurcze im więcej dni BP.tym jakoś więcej zamną chodzi....:((od kilku dni mam cholerna ochotę na śmierdziela,tłumaczę sobie że NIE PALĘ-narazie to pomaga,alee jak długo??Dlatego nie zaglądam tak często,bo muszę powalczyć z samą soba... 🌻JA NIE CHCĘ PALIĆ,CHCE PACHNĄĆ🌻 Ale jak ktoś idzie przedemną i pali lub w pracy kopcą to fajka mi śmierdzi.Niemam głodu nikotynowego,ale ta ochota :(( Pozdrawiam:)) złośliwiec i Ginnett-jak tam u was??3macie się?Ja 3mam kciuki.czekam tu na Was...:))👄 Mariolkę 🌻 kasia3 🌻 palaczka aga 🌻 milena 83 -witaj w gronie pachnących 30-stka z Gdańska 🌻 Grudniówka 🌻 Julka 85 🌻 Aram 55 🌻 sądny dzień 🌻 ja-ka 🌻 jedrek 30 🌻 kaaja 🌻 anulla77 🌻 neri 11 🌻 lelooff-co tam u Ciebie?Jak Twoje burki :)) 🌻 ojejkujejku-a co tam u Ciebie? 🌻 grażka66-palisz czy jak ?🌻 bella 1962-dalej pachniesz? 🌻 misiek 121-jak tam ? 🌻 Ania.B.-co u Ciebie kochana 🌻 Dla tych których nie wymienilam 🌻oczywiście....3majcie sie cieplutko....👄 trochę się pouczę psychologii...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30stka z Gdańska 🌻. Może podasz dozowanie tych witamin . Madziuchna 🌻 Dasz radę.Szkoda by było tyli dni BP. Pozdrawiam. Madziuchna co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka z Gdańska - nie uwazamy Cię za głupią - wręcz przeciwnie:) Mozesz podać konkretnie co nalezy brać i w jakich ilościach, żeby trochę lepiej wygląadać? Skoro już to \"przestudiowałaś to podaj nam gotowca, ok?:p Marjola też jest zainteresowana tematem, prosimy bardzo:) Pozdrawiam WSZYSTKICH forumowiczów, a za Ginnett i Złośliwca trzymam mcno kciuki /niestety śmierdzace:(/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może istnieje jakieś specjalne "żelazko" , żeby wygładziło zmarszczki, hehe?:) Po tylu latach palenia to nie wiem, czy jeszcze cokolwiek pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 30 z Gdańska poprosze o dokładne ilości witaminek bo wiesz też chce ślicznie wyglądać a ze bardzo lubie czasami coś zrobić tylko dla siebie to poprosze :D wczoraj zaszalałam i z kasy fajkowych kupiłam sobie śliczną bluzeczke złośliwiec i ginett wracajcie ja cały czas trzymam za Was kciuki i czekam 🌻👄 marjolka kawa pyszna madziuchna dasz rade TY nie palisz 🌻 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze paląca
Witam. Biorę trzeci dzień Tabex. Mogę popalać do jutra. Od soboty jestem niepaląca. Palę już 17 lat, w międzyczasie miałam dwie dwuletnie przerwy. Teraz chcę na zawsze. Patrzę na swoją poszarzałą twarz, brzydkie zęby i pustą kieszeń mam dość. Pragnę dołączyć do grona pachnących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna jak nie masz głodu to po co byś miała zapalić:)? Pomysl sobie że każda z nas tak miała, ma, i jak byś żałowała tych dni. Ja po 9 dniach nie mogłam sobie wybaczyć i licznik szedł od zera. Trzydziestka, nic w tym głupiego, należą nam sie teraz wszelkie przyjemności:D! Pozdrawiam całą resztę:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 30 stko 🌼 zaciekawiłaś mnie tymi preparatami tym bardziej, że ja praktycznie tez z tego samego powodu rzuciłam fajki- dla poprawy stanu cery;) Przyznam, że cera jest teraz o wiele bardziej jędrna no i nie widac tego ciągłego zmęczenia, tej bladości która miałam. Od czasu do czasu chodzę na solarium i połykam tabletki zawięrające beta karoten w stylu - belisa Sun czy jakies tam inne;) Ostatnio jak byłam na tym wypadzie do Słowacji to poznałam taka koleżanke , która miała wprost idealna cere- zero niedoskonałości- dosłownie brąziowiutka, promienna bużka - tzn cera marzenie. Oprócz tego , że w miare zdrowo odzywiała się to połykała właśnie te kwasy omega czy jakieś kwasy tłuszczowe- juz nie pamietam dokładnie ale to było chyba własnie to 30 stko o czym pisałas o tym preparacie omega. Mogłabyś podać 30 stko nazwy tych tableetek jakie połykasz to też polece do apteki;) Ja na razie oprócz żelaza to nic nie połykam - ale to przymusowo bo mam straszny niedobór;) Pozdrawiam Wszystkkich bardzo gorąco! Złosliwcze czekamy na Twój powrót do nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wam podaje:) uff a bałam się że wyjdę na jakąś nawiedzoną z tym dbaniem o zmarszczki;) 1)omega-3 forte firma natur kaps 60 kapsułek, --------należy brać 2 kapsuły dziennie, jedna rano i jedna wieczorem 2)tokowit E 200---------bo 400 jest na recepte, więc dlatego kupić 200, i bierzemy rano dwie kapsułki... 3) witamina e w kropelkach, raz na tydzień wcierać witaminę w twarz 4) pamiętać o tym żeby używac kremy z filtrami, nigdy bez------- 5) pij jeden mały kefir dziennie:) 6) jedz jedno jabłko dziennie:) PRAWIDŁOWA PIELĘGNACJA TWARZY------- rano-----tonik krem pod oczy, krem na twarz wieczorem----mleczko, tonik, krem na twarz i podwójnie krem pod oczy raz w tygodniu piling enzymatyczny najlepiej raz w tygodniu maseczka ---- ja używam dermiki te za 5 zł , mi służą po 28 dniach zobaczycie że macie zupełnie inną twarz Aha kosmetyczka poradziła, żeby wieczorem przed snem wypijac zawsze filiżankę melisy, to pomaga spokojnemu snu.... To tyle i ja mam poprawe dużą, wręcz jestem sama zdziwiona, że te jedzenie witaminy E i omegi tak zmienia skórę , skóra na twarzy robi się taka elastyczna i jakaś młodsza jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam i pozdrawiam musze niestety pedzic do pracy wiec wpadlem tylko sie zameldowac :)madziuchna 04 trzymaj sie dzielnie🌻 mamy podobny staz w niepaleniu i mnie tez dalej czasami tak ciagnie ze ehh, ale ja nie pale .Marjola 53 udanej imprezy oczywiscie BP🌻dasz rade .30 z Gdanska tak trzymaj 🌻,palaczka aga 🌻aram55🌻jeszcze palaca zapraszamy do nas🌻dla wszystkich niewymienionych🌻🖐️ Caly czas sciskam mocno kciuki za ginnet34 i zlosliwca zeby jak najszybciej do nas wrocili .Musze leciec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jędrek, ja cały czas jestem z Wami a jednak nie mogę Wam dorównać:( Mam tylko nadzieje, że kiedyś się opamiętam i dołaczę do Was NAPRAWDĘ:) 30-stka, a możesz podać w przybliżeniu ceny tych specyfików? Ja widziałam ceny kremów tych z \"górnej półki\" to można się przestraszyć. Nie na każdą kieszeń. Chociaż jakby nie palić..........:::::p:p:p Ale mimo wszystko - za drogo. 30-stko buziaczki za tak cenne informacje 👄👄👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludki, nie trzeba się tak katować rzucając palenie. Jest rewelacyjny lek, który poprostu wyłącza myślenie o paleniu. Tu do poczytania o nim http://media.edelman.pl/PressOffice/PressRel ease.75762.po Ja nie palę od 21.12.08 a 2 tygodnie już nie biorę leku. Tu opisałam jak to było http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3702780&start=210 To zresztą cały temat temu poświęcony. NAprawdę polecam. Paliłam 30 lat paczkę a czasem więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie jutro lece do apteki po owe specyfiki;) Nie sa drogie - Omega kosztuje około 15 zł i ten tokovit około 13 zł:) 30 stko wielkie dzieki za podzielenie się Twoim odkryciem kosmetycznym:D jak będziesz miała jakies pozytytwne doświadczenia związane z pielegnacją cery to napisz nam :classic_cool: Trzymaj sie ciepło ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssezamkowi przyjacccciele
Zablokuj Potwierdzenie Czy na pewno chcesz polecić profil: ♥Sezamkowi ♥ Przyjaciele♥ ? Tak Nie Poleć ten profil znajomym Profil tej osoby jest częściowo ukryty, więc możesz nie widzieć niektórych informacji. Profil fikcyjny Pokaż profil ♥Sezamkowi ♥ Przyjaciele♥ Napisz wiadomośćNapisz wiadomość Pokaż listę znajomychZnajomi - 5752 Galeria zdjęćGaleria zdjęć - 74 Wyślij kwiatyWyślij kwiaty Wyślij prezentWyślij prezent Imię: ♥Sezamkowi Miejscowość: Nazwisko: ♥ Przyjaciele♥ Wiek: ukryty Pseudonim szkolny: Sezamki Płeć: ? Telefon: brak Gadu-Gadu: Skype: Zadedykuj piosenkę kwiaciarnia » Prezenty Ten użytkownik nie dostał jeszcze prezentu. Kliknij aby wysłać prezent Ostatnio otrzymane prezenty » Znajomi Profil fikcyjny Pokaż profil ^_^Wszyscy Fani Serialu " PIERWSZA MIŁOŚĆ " Zapraszamy Do Znajomych:):):) POLSAT:) Napisz wiadomośćPokaż znajomych (494) Profil fikcyjny Pokaż profil Wentworth Miller ~`.ewentualnie aGuśś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaprzezinternet
chcesz zarobic nie wychodząc z domu?? mając do dyspozycji tylko komputer z dostępem do internetu i chwilę czasu?? wejdź na http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=sarija klikniej create a free acount i zarabiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-tko z Gdańska, szukałam w necie tych kapsułek omega 3 forte i jeśli jest 60 to nie z natury. Widziałam z natury chyba tylko 40. Napisz dokładnie, bardzo proszę 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka66
Muszę się zastanowić nad sobą. Albo, albo. Bo tak dalej nie można. Wystarczy byle pretekst żeby sięgnąć po papierosa. Ta diabelna psychika palacza. Papieros jest dobry na wszystko. Co jeszcze według Was jest dobre na wszystko oprócz fajek? A jeszcze sobie wymyśliłam remont przedpokoju. W całym mieszkaniu pełno kurzu. 30-stka z Gdańska - link nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam dzisiaj z nóg i idę już spać;) Dobranoc wszystkim p.s aram55 wpisz w google : omega 3 forte, Natur i wszystko powinno być dobrze;) {to jest 60 tabletek Natur Kaps firmy Vita} - jesli to o te kapsułki 30 stce chodzi bo moge mylić się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grażka 66 dobrze zaczynasz z tym remontem przedpokoju;) A tak apropo chyba ciężko było by nam znalezc taka metode dobra na wszystko;) W pierwszych dniach bez papierosa pamietam , że nie mogłam sobie znależc miejsca w domu i strasznie dużo ruszałam sie - chałupa była tak wyczyszczona , że juz chciałam z mopem na klatke schodowa lecieć:P Człowiek po prostu musi sie czyms zająć bo jak nic nie robiłam to siedziałam i głupiałam. Daj sobie w tych w tych dniach bez fajki duzo przyjemności- zwłaszcza z zaoszczędzonych pieniążków- jakies kino, kosmetyki, ciuch, dobre jedzonko w restauracji, żebys chumorek miała w jak najlepszej kondycji;) A głód nikotynowy zabijaj miętowa i zielona herbatka;) pozdrawiam i 3 maj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grażka 66 to daj maila to ci wyśle na maila skoro ten wygasł już.... Aram hasko leku to są tabletki koło 15 zł za 60 na miesiac ci starczy A tokowit kosztuje koło 14 zł Warto bo kremy kosztuja około 120-400 zł, więc warto wydac a efekt lepszy, bo skóra się regeneruje a nie tylko maskuje kremami.... dając witaminki dajemy radoche organizmowi i nasz mózg też na tym korzysta;) Buziaki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam pachnąco !!! Nie palę już 120 dni (+ 12g00m18s). Ilość niewypalonych papierosów: 2651. Będę żyć dłużej o 20 dni (+ 06g01m03s)! Zaoszczędzone pieniądze: 927,85 zł! madziuchna dzięki za pozdro- oczywiscie ja nadal pachnąca i tak już zostanie będę tego pilnować zawsze Wiem że nie moge siegnąć po ani pół śmierdziela bo wróci ze zdwojoną siłą i będzie kusił . przy poprzednim rzucaniu tak było myślałam że juz jestem wolna i silna i jeśli zapale od czasu do czasu sporadycznie to dam rade nad tym panować ... myliłam sie ciągle musialam walczyć z ochotą na papierosa aż w końcu zaczęlam palić jeszcze więcej niż przed rzucaniem Tym razem nie palę od 29 października 2008 roku ani macha jednego (chyba ze bierne palenie sie liczy) i jest super zniknęło poranne dwugodzinne dochodzenie do siebie po przebudzeniu ...zwalane na niskie ciśnienie ....zniknęło ciągłe zaczerwienienie gardła...kondycja sie poprawila - wchodzenie po schodach bez zadyszki ...cera sie poprawiła sama to widzę -przy używaniu porządnych kremów na które wcale mi nie żal kasy przecież wiecej z dymem puszczałam mam zamiar wypróbować sposoby pielęgnacyjne 30 z Gdańska- przy okazji dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami i pozdrowienia. I mówie Wszystkim rzucajcie te śmierdziele bo NIE PALIĆ jest PIĘKNIE no i jeszcze nadrabiam zaległości gratuluje roczku -sadny dzień dzięki za pamięć Tym którzy o mnie pamiętają i zdrówka życzę potrzebującym...dacie rade jesteście wielcy i ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACh ten mój CHumor;) soorki za byki;) Dobranoc {cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka 85 - właśnie wpisywałam /wiem, jak szukać/, ale podaja inna wersję Z natury są po 40 albo 45 kapsułek, nie ma po 60 Po 60 są ale nie z natury. A może ja ślepa?:) I nie chodzi mi o to, że nie zgadza się ilość kapsułek, tylko nie chcęe kupić innych niż trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×