Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Acha i trzymam kciuki za nasze panny AIR i Tygrycha :D !!! Sie wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No Tygruś i Ninka :D dzięki za kciuki, napewno się przydadzą :) widziałam dzisiaj dwuch kominiarzy, chwyciłam guzik, chuchnęłam i mam nadzieję, że mi się szczęście do jutra zamrozi :P Mała - ty to też jesteś zakręcona :) nowy image chciałaś nam pokazać i wysłałaś bez zdjęć. Dobrze, że się w porę połapałaś :) Fryzurka bardzo fajna :D a kolor też nowy? Świetną mgłę mam za oknem jak w angielskim filmie albo w jakimś starym dreszczowcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
grrr DWÓCH \"i tylko żeby nie było...\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci mi się pomyliły? Naprawdę? nie pierwszy i nie ostatni raz, ale jeżeli rzeczywiście to bezpośrednio zainteresowanych przepraszam:) Pytał się mnie ktoś ostatnio ile lat mają moje dzieci - a ja mu na to bez zmrużenia oka, ze kto by to spamiętał, a do tego co roku się to zmienia, więc nie ma co się stresować... (jak będę coś opowiadać trzeci raz to proszę mnie kopnąć w kostkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranne budzenie z Niną :) !! Elles trzymam kciuki, no yaha, tylko jeszcze skrobnij chociaż PO ze dwa słowa, bom ciekawa za co .... Ale z ciebie nocny marek ! Ja o 6.02 wyszłam z psem na spacerek i .... przemarzłam na kość! Musze powyciagać zimowe kurty, bo mój ukochany płaszcz z kapturem już nie na te eskapady... Idę się trochę malnąc przed lustrem, wbiję sie w gajerek i w drogę! dziś załatwiam wszystko na cacy i z czystym sumieniem wracam wieczorkiem do domku :D Buziaki P.S saszka, a ja tam u w i e l b i a m własnie to twoje roztrzepanie i te historie! hi, hi :) Z toba nigdy nie moze być NUDNO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki, trzymam... baaardzo mocno!! :) Nina -> oj tak ranki i noce sa juz brrrrr zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) ja wszystko za wszystkich trzymam, niech wam się wszystko udaje :D To ja tak przy okazji przypominam, że mam dziś egzamin z prawa pracy i też by się jakieś kciuki przydały :) Oglądałam program o ludziach, którzy się zajmują końmi wykupionymi z transportów i kotami chorymi i kalekimi. Zryczłam się jak bóbr, bo to akurat moje ukochane zwierzęta, a w dodatku podziwiam tych ludzi, którzy całe życie i pieniądze poświęcają aby naprawić to, co inni ludzie spieprzyli. Chciałabym mieć tyle sił i samozaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że jestem po obiadku, po spacerze z psem i po wstępnych oględzinach lodówki :) Jutro zjeżdża do nas na kilka dni moja kumpela za Śląska, więc zgodnie z poznańskimi zapędami musze mieć: pełną lodówke, czyste mieszkanie- a potem mogę już tylko odpoczywac i cieszyć się jej towarzystwem :) AIR- ja nie moge oglądać takich programów! Uwielbiam konie i raz jak zobaczyłam na stronie internetowej RMF FM zdjęcia z akcji ratującej zabiedzone zwierzęta to nie mogłam dojśc do siebie! Jak można głodzić i dręczyć biedne, nie umiejące się odgryźć zwierzęta? No jak? Tego nigdy nie zrozumiem... Jadę sobie na kilka chwil do miasta- pozdrawiam was serdecznie diabołki moje kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff jestem po mega porzadkach w pokoju.... wszystkie ksiazki wywalilam z polek i kazda po koleji odkurzylam... to samo z plytkami i wszystkimi innymi rzeczami ... ja tez nie moge ogladac takich programow... czy to o koniach, czy o psach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wiem :( trzymajcie za mnie kciuki od ... 7.00 do ... 22.00 :P:D lapki Was beda bolaly :P konkurs opisze w skrocie - jest ogolnopolski i zjeżdza sie do mnie Gdynia, Koszalin, Zdzieszowice, Bielsk Podlaski, Wizna i Łomża :D mam urwanie glowy i w dodatku sama je sobie zafundowalam Gio - kochana, co wiesz o zapaleniu stawow? reszte pozdrawiam i za wszystkich trzymam kciuki ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, bidulko, znaczy od pojutrze zaczynasz leczyć nogę? A o czym ten konkurs? daj może linka albo coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry wieczór :D Tak jestem zdolna i dostałam 5 z egzaminu :) hehehehe będzie na świadectwie po kursie :) Poszłyśmy z dziewczynami do baru i jestem lekko wcięta :) ale fajne kobitki poznałam na tym szkoleniu, to jego dodatkowy atut :D a na domiar ta firma, która ten kurs organizowała się nazywa \"ATUT\" :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) Za oknem klimat jak z filmu \"Inni\"- mgła przeokropna i ciemno- brrrrr! A mojej psinie sie chyba podoba, bo nie chciala za szybko ze spaceru wracac do domu ;) Ja za godzinkę pędzę do Środy Śląskiej, Strzelina i Oleśnicy...a potem WEEKEND! Tygrys- mega porządki! Ja nie cierpię odkurzać zwłaszcza książek- zawsze przy tym kicham jak szalona a i tak mam uczucie, że kurz jak na nich był...tak pozostał :) Wczoraj bylam u siostrzenicy , ona ma pieknego, rudego kota, ktory jest wieeeelkim pieszczochem- siedzial mi na kolanach, mruczal i prezyl sie...naglaskalam sie za wszystkie czasy. Kochany jest! Potem jak wrocilam do domu, to moja psina dostala szalu i wachala mnie od stop do glow- poczula sie zagrozona czy co? ;) Żadne koty nie zastąpią mi mojej starej wariatki :) Pozdrawiam i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala trala tralala :) zaśpiewała kluska o poranku i poszła suszyć włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :D Ale mi dzisiaj ciężko :) hehehe można by to nazwać kacem, tyle że nie od alkoholu tylko od biernego palenia. To jest straszne, w gardle gryzie, język sztywny, włosy śmierdzą. Tylko prysznic może mnie uratować i herbatka czerwona :D no i muszę się pouczyć jeszcze na angielski bo dziś mam egzamin. Jakby tylko gramatyka była to bym miała gdzieś naukę, ale ma być jeszcze słownictwo, znienawidzone zaimki i phrasals verbs, grrrrr. Spadam i nic nie gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak... pogody londynskiej ciag dalszy.... mgliscie, bardziej niz wczoraj... ale mnie sie podoba, jest tak tajemnoczo - basniowo... dzis znow mam badanie rynku... o.... ..bateriach :P Air -> gratuluje!! dzisiaj tez pojdzie Ci znakomicie, na pewno :) Gio -> 🌻 Kluska -> mam nadzieje, ze porzadnie wysuszylas wlosy, zebys chora nie byla... Mala -> trzymam kciuki, trzymam.... a z noga u lekarza bylas, pracusiu?? Nina -> ja w ogole porzadkow nie lubie... no ale kiedys trzeba, prawda?? moja psina zachowuje sie dokladnie tak samo gdy wracam od kogos kto mial psa czy kota... jestem obwchana bardzo dokladnie calutka... nasze psiaki maja chyba podobne charaktery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIIINAAA!!!! na razie to tlko wam powiem, że radio mnie zaczyna wkurzać. Ten september to mógłby się w końcu skończyć i ta piękna też niech się już straci... no ile można? co 5 minut i na każdej stacji?? A takie ładne było jeszcze wczoraj Mała, jak tam, maszsiłę zdać relację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam - masz rację, na wszystko przyjdzie czas jeśli chodzi o moją \"misję\" może i komuś to pomoże,ale wiem wiem, ze przeczytana książka bez zrozumienia nic nie daje chcialabym mieć w pracy jakąmś pożyteczną myśl przewodnią i taką sobie wybralam Air - tak, chyba tak jak bylo w tej reklamie \" i nawet kot tak spojrzal na mnie znad miski\" :)) Nie bylam wczesniej to nie mialam jak trzymać kciukow ;) ale nie byly potrzebne!! gratuluję! jaki to kurs? bo ja szukam wlasnie i nie wiem do jakich instytucji się zglaszać i jakich kursow szukać może wiecie do jakich instytucji się zglaszać by kursy psychologicznie i pedagogiczne móc mieć? mała - fryzurka fajna, ale starego imagu nie widzialam, to nie mam porównania. ale powiem ci, ze uśmiech ci dodaje wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiez to badanie bylo nudne..... ile mozna o bateriach?? 2h to o 1 h i 57 minut za duzo!!! Saszka -> jakie radio Cie wqrza?? Widzialna -> ja nic nie wiem o takich kursach... sama z checia bym w takowym wziela udzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dostałam 5 z egzaminu z angielskiego :) jestem z siebie dumna :D Widzialna - kończę właśnie kurs sekretarsko-asystencki, organizowany za pośrednictwem Urzędu Pracy, finansowany przez Fundusz Europejski. Znalazłam świetne ogłoszenie na stanowisko sekretarki w Urzędzie Miasta, w tym wydziale, gdzie chciałam mieć w zeszłym roku praktyki i mi nie wyszło :P Spełniam wszystkie warunki, poza wykształceniem, bo chcą po administracji, ale chyba im zaniosę dokumenty, nic nie ryzykuję w końcu, a może się nikt po administracji nie zgłosi i będę miała szansę :D Saszka - a o co ci chodzi, bo trochę nie skumałam :) zawołałaś Ninę a potem, że coś w radiu leci :D Mgły ciąg dalszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cza cza cza :) Zaśpiewała kluska wieczornie i padła na pysk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> GRATULUJE!!! 👄 oczywiscie, ze CV skladaj!!! masz kurs za soba :) Kluseczko, a cos Ty taka rozspiewana jest?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i dzień dobry :D dziś mam absolutne złoto, bo mi kurczak nie wystygł i czekam aż się da wstawić do lodówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde radio mnie wkurza, to w domu, to w pracy i to w samochodzie!!!! :). A właściwie to kilka dni temu chciałam wam powiedzieć, że jest nowa fajna stacja, roxy-fm, strasznie fajnie grają... tylko żeby się ten september skończył bo już mi się tą piosenką.... A Nina - fajnie tak budzić się śpiewająco :) też bym tak chciała, mam nadzieję że zadziała na mnie stara prawda że z jakim przestajesz takim się stajesz... Zdaje się że ktoś kiedyś proponował zlociczek? i ciszaaaaa... Dziecko ma od wczoraj gorączkę, 37 - 39, i żadnych innych objawów... nie wiadomo z czego... myślałam wczoraj, że to po prostu z przeforsowania - zaczął znowu pływać, basen mają codziennie, potem aikido i jeszcze trning, w południ dzisiaj było dopbrze, a o 3 znowu 39. Z ciekawych nowinek to...inwentarz nam się powiększa o ok. 5 zwierząt dziennie :) kują się jak durne, jest ich już chyba z setka, wszędzie ich pełno. A zazczęło sięod trzech straszyków rok temu i 2patyczaków na gwiazdkę. Całe wiadro patyczaków poszło do sklepu zoologicznego, żeby zrobić miejsce straszykom. No i mamy 1 starą traszkę i 3 młode własnego chowu. Pozostałe 3 stare uciekły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×