Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gio...dałam znać znajomym w Warszawie, mam nadzieje ze ktos bedzie mogł pomóc. dorzucam sie do tabelki :) ****************************************************************** NICK....... IMIĘ....... URODZINY..... IMIENINY ****************************************************************** AIR.........Maria.........22.01...........02.02 NINA.......Dorota.......25.12...........06.02 TYGRYSEK..Sara.........28.10...........19.01 Mała........Aneta........16.09...........16.06 Saszka......Ola...........05.12.............? Isa............Iza...........16.02...........16.03 Kluska.......Ola............08.12.........18.05 Kasiek.....:p..............12.05..........26.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety znajomych w Wawie nie mam :( Kasiek, a nie przypadkiem 25.11 ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, ja nie gwarantuję niczego, ale jak będę wiedziała co i jak, to mogę uderzyć do ludzi i zapytać - nie twierdzę, że mam już chetnych dawców, ale grupę już znam, teraz jeszcze powiedz gdzie to się oddaje, na jakiej ulicy, to roześlę już teraz informację - i zobaczymy czy jest odzew. trzymaj się :) U mnie dziś ponad 30 i chmury, czuję się jak w szklarni :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, sama założyła???? :D znaczy sama sięjuż ubiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka, dzięki :) wpadłyśmy wczoraj w lekką bezradność :p , ale już na szczęście w porządku. Reszta opakowania wyrzucona. Jej koleżanki to łykają, i niby nic im nie jest. Ale nastraszyłyśmy się nieźle. A do tego wizja takiej śmierci, brrrrrr. :D :D :D Uprzedzając pytania informuję, że moja koleżanka struła się chińskimi ziółkami i.... już jest OK. Ale wczoraj było gorąco. Jak to Rokita ostatnio mi powiedziała : co cię nie zabije to ciękiedyś rozśmieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, część niestety jest na wakacjach, nie pomyślałam o tym, a na odzew reszty czekam - buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie mogę doczytać do końca.. łeee idę zaraz spać, bo padam :) Gorąc ble.. nawet jak w nocy popada.. :o Gio wysłałam zdjęcia i Tobie! A dostałaś moją odpowiedź na zdjęcia Pati (7-10 dni)? (nic szczególnego nie napisałam, ale pytam kontrolnie). ****************************************************************** NICK....... IMIĘ....... URODZINY..... IMIENINY ****************************************************************** AIR.........Maria.........22.01...........02.02 NINA.......Dorota.......25.12...........06.02 TYGRYSEK..Sara.........28.10...........19.01 Mała........Aneta........16.09...........16.06 Saszka......Ola...........05.12.............? Isa............Iza...........16.02...........16.03 Kluska.......Ola............08.12.........18.05 Kasiek...................12.05..........26.11 Majorek.....Maria.......20.07..........15.08 Buziaczki dla wszystkich 👄 My nadal w rozjazdach, chociaż dziś akurat w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio-chciałam na maila ale nie znalazlam. Mój syn ma AB rh(-) i juz dwa razy oddawał krew ,i własnie dwa miesiące temu po po kolejnej porcji omdlalo mu się. Ma zakaz oddawania krwi na poł roku:( dalsza część rodziny z wa-wy \"nie nadaje\" się do takich próśb:( Jutro w moim miasteczku jest akcja oddawania-mam AB Rh (+)-pójdę i popytam jak to jest ztym \"przesyłaniem\".W głowie mie sie nie miści,zeby\"kazdy sobie\".Może pomoge komus innemu przynajmniej. Wszystkich pozdrawiam GORĄCO ;) i polewam wodą z lodem :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez cudownie bylo :D prawie w ogole z wody nie wychodzilam.. no chyba, ze po to, zeby sie napic czegos zimnego ;) takie wypoczynku bylo mi trzeba, totalny luz i wielkie nic nie robienie... aha i jezdzilam motorem w krokiej spodniczce i bluzce na ramiaczkach - super sprawa, a jaka sensacja na miescie ;) oczywiscie to byl tylko przejazd z domu na \"rancho\", kolo 15 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff! Roztapiam się..... Jak tu spać w takim upale? Okna nie moge otworzyć , bo od 4.00 rano mam jazgot ptaków (drzewo mam zaraz obok sypialni) nie da się wytrzymać..... Dziś pierwszy dzień legalnego wolnego, a ja już od 7.20 pracuję i wysyłam dokumenty! Rozwalił mnie od rana mail od mojego kierownika. Pełen pretensji, wytłuszczony na granatowo, wielkimi literami. Napisał do całej naszej sześcioosobowej ekipy jakieś dyrdymały, straszył zabraniem premii bo ..... nie odpowiedzielieśmy mu na jakiegoś maila!!! Wczesniej po tego typu głupim, histerycznym mailu dostałabym agresji numer 10 i złapałabym za telefon i zrugała przyjemniaczka ostro! Ale teraz...teraz mam to gdzieś ;) Uśmiechnęłam się pod nosem na takie poranne rewelacje, odpisałam na zaległego maila, wysłałam swoich dodatkowych 5 i ..... czekam na odzew. Ja już przestałam się tak spuszczać, zrobiłam co mogłam w tym miesiącu, teraz nalezy mi się odpoczynek i tyle! Mam ważniejsze sprawy na głowie :D KLUSECZKO_!!!! Gratuluję serdecznie i z całego serca nowej pracy!!!! Ale zrobiłaś niespodziankę! Po cichutku, po malutku.... i bęc!! Życzę samych sukcesów, poznania nowych, ciekawych ludzi i ..... internetu w służbowym komputerze, żebyś mogła nam pisac co i jak. Ja mam teraz czas na czytanie, więc nadrabiam: wczoraj skończyłam dwie ksiązki z biblioteki i zabrałam się za wydrukowane ebooki- aktualnie rozsmakowuję się drugi raz w życiu w \"Samotności w sieci\". nie wiem co ta ksiązka ma w sobie, ale jest napisana takim językiem, że każde słowo dociera w samo serce, zryczałam się wczoraj i wzruszyłam przy niej :) Czekam teraz na film na jej podstawie, bo na Walentynki ma wejśc do kin, w rolach głównych Cielecka i Chyra.... co do Cieleckiej to mi pasuje, ale Chyra...on ma twarz mordercy i cwaniaka, a rola Jakuba to kwintesencja męskości i .... kobiecej strony faceta :) Chyra do tego nijak mi pasuje.... W kolejce czeka jeszcze \"Życie Pi\" , \"Malowany Ptak\" i \"Kraina Cichów\"- ale rozkosz !! Mam na ten tydzień zaplanowane kilka spotkań z kumpelkami, bo jak się zwiedziały, że jestem w domu to wszystkie chcą przyjechac na ploty! Problem w tym, że wszystkie 3 za bardzo się nie lubią, trzeba je poupychac w inne terminy.....Zabraknie mi tego wolnego :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****************************************************************** NICK....... IMIĘ....... URODZINY..... IMIENINY ****************************************************************** AIR.........Maria.........22.01...........02.02 NINA.......Dorota.......25.12...........06.02 TYGRYSEK..Sara.........28.10...........19.01 Mała........Aneta........16.09...........16.06 Saszka......Ola...........05.12.............? Isa............Iza...........16.02...........16.03 Kluska.......Ola............08.12.........18.05 Kasiek...................12.05..........26.11 Majorek.....Maria.......20.07..........15.08 Ghana........Ola..........06.11............18.05 (chyba) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej, ja już też zaczęłam dzień pracy, ale samopoczucie mam weekendowe :P wczoraj pół dnia przeleżałam w hamaku na działce i było mi boooosko :) Bardzo małe nadzieje na deszcz, a rośliny normalnie giną w oczach, tragedia. Za tydzień mama robi swoje imieniny na działce, wieć cały weekend w terenie i przyjmowanie gości, ale ja to czasami lubię. Nina - \"Malowany ptak\" to raczej nie jest rozkoszna lektura :P Za to \"Krainę Chichów\" uwielbiam :) ja w ogóle kocham Carrolla. Teraz zgłębiam Hemingwaya, takie pisarstwo lubię. Tak trzymać, zlew na szefa, niech bije sam swoją pianę :D Tygrysek - no to ładnie się panna zabawiała, szokując wieś :P mam nadzieję, że powoli jechałaś w tym jakże pasującym na motor stroju :D hehehe Saszka - a co to za niebezpieczne ziółka? i czym groziło strucie się nimi? śmiercią? :o Widzę, że na diabłach przewaga Oli, Ul?????? jaka jest liczba mnoga??? Ale widzę, że Marie już są dwie :) Majorek - pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, zapomnialam powiedziec, ze na rancho bylo 7 szczeniakow - 4 tygodniowe, cudne wilczki... zatem stosowalam intensywnie szczeniakoterapie :) Kluseczko -> GRATULUJE :) b. dobrze wybralas, pomimo, ze teraz pensja kiepska, to masz spore szanse na rozwoj i jakis sensowny dalszy rozwoj :) Ninka -> i dobrze, co bedziesz glupim bucem stresowac.. jak sie czuje psina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> nie, nie jechalismy szybko, max 80 :) za to gdy jechalismy w sobote z Wawy to byla tak dobra droga, ze jechalismy nawet 160... i tak sobie spokojnie mkniemy a tu nagle \"wiuuuuu\" wyprzedza nas jakis inny motor.. oj on to spokojnie kolo 200 gnal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
brrrrr Tygrysek nawet mi nie mów takich strasznych rzeczy :) za nami jechał kiedyś gościu na ścigaczu na jednym kole, myślałam, że zwariję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak slysze 200 na motorze to mi gesia skora wyskakuje:O jechalam 50 i modlilam sie do wszystkich swietych;) taka odwazna jestem - ale wole stabilniejsze pojazdy;) Kluska gratulacje:) 🌻 Air chyba Ol:D Kachni ja jestesm Izabela w urzedach panstwowych i Izabella w urzedach koscielnych;) czyli moj maz troche taki bigamista;) Saszka!! tylko nie M. prosze! wlasnie jestem po przezyciach z moja przyjaciolka... cholera na poczatku jej tylko tlumaczylam a potem bylam gotowa rodzine zbuntowac zeby jej to swinstwo wywalili, na szczescie po trzecim kolataniu serca i drugiej probie zabicia siebie - totalna dekoncentracja i dwa razy nie widziala tira ktory jechal prosto na jej samochod i wyjechala im prosto pod kola!! uznala ze mamy racje i odstawila to cholerstwo... zreszta miala duzo skutkow ubocznych ktore probowala ignorowac bo liczylo sie zeby tylko starcic kg:O Gio... ja nie moge:( cos mi tlumaczyli ze mam za slaba morfologie i moze to byc niedobre dla mojego organizmu:( ale jak wroce z wczasow dopytam raz jeszcze, moze chcociaz troche bede mogla bo w koncu A rh- jestem.... Ninka kierownik mial chyba jakas aferke w domu i musial sie na kims wyzyc:O Jak sunia? A o takich spotkaniach zeby towarzystw nie laczyc cos wiem:D zeby bylo smieszniej maja dziewczyny podobne charaktery, problemy a nijak sie nie da ich \"zakolegowac\":P juz tylko 2 i pol dnia i wakacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Tygrysku! Mnie też ciary przechodzą na te 160 km/h na motorze.... Ja panicznie się boje jazdy na takowym jednosladzie.... A ta mini- hi, hi :D Niezle! Sunia czuje sie swietnie, ranka jest juz mala i powoli sie zabliznia, tylko smierdzi moja psina okrutnie, od upalu, od tych polewan nadmanganianem....musze ja wykapac, ale jeszcze nie teraz. Jade na zakupy, bo lodowka swieci pustkami, ja ostatnio wcinam non stop nabial w postaci serow bialych i serkow Danone, zajadam to marchewkami i pomidorami :) Szkoda, ze juz nie ma truskawek..... AIR- no wlasnie ten \"malowany ptak\" to przejrzalam pobieznie i ...chyba masz racje. Carolla tez lubie, a to jego pierwsza ksiazka , jak na razie najbardziej lubie \"Zaslubiny patykow\". Metoda jaką zastosowalam na kierownika okazala sie jak najbardziej sluszna :D Zadzwonil przed chwila i rozmawial zupelnie normalnie, jakby nic sie nie stalo, PODZIEKOWAL za wszystkie maile i zaakceptowal moje akcje promocyjne, na których najbardziej mi zalezalo bo musze sie wyzbyc kilku kukulczych jaj od klientów ;) Super! Jednak w spokoju sila, a ja zawsze taka egzaltowana i predka...Nerwus ze mnie jeden.... Moze kiedys mi sie to zmieni i bede powabna, spokojna pania w sile wieku? ;) No dobra- sama sie usmialam z tego co napisałam! To tak jakby Tygryskowi zakac uprawiac te wszystkie sporty swiata jakie ona kocha namietnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa- skąd wiesz? O tym, że mój kierownik ma problemy w domu? bo wiecie, on w gruncie rzeczy bardzo fajny facet jest, w moim wieku, ambitny. Tylko do kobiet nie ma szczęścia.... Po 2 latach rozpadło się jego toksyczne małżeństwo z 8 lat starszą kobitą, przeżywa to cały czas, jak czasem ze mną rozmawia zupełnie prywatnie , to widzę, że ona jeszcze głęboko siedzi mu w sercu , jak drzazga... Nie umie sie związac z jakąś normalną dziewczyna w jego wieku, ciągle pakuje się w jakieś afery sercowe. Ostatnio jak był u nas, pogadał sobie z Danielem, zjadł u nas kolację, pooglądali razem mecz...jak wyjeżdzał to powiedział \"Wiesz co, ja też chciałbym tak życ...Mieć rodzinę, kochającą kobietę , dziecko....\" szkoda mi go bardzo, ale on mieszka na drugim końcu Polski i nie umiem mu poukładac pewnych spraw na odległośc. Poza tym każdy musi sam kreować swój świat, jeden czuje sie szczęsliwy w domu , z rodziną, otoczony dziećmi, inny od tego ucieka jak najdalej, w głowie mu tylko kariera i coraz większe pieniądze. To tyle o kierowniku, znikam do miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - bo takie sytuacje sa powszechne... szczegolnie jak ktos jest normalnie normalny:) a nagle jakis dziwny wybuch... No gdzies sie musi wykazac...Jakby fajnie bylo umiec rozdzielic prywatne klopoty od pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak mi się dzisiaj nic nie chce. Zero koncentracji i skupienia, jakieś niebieskie migdały mi tylko w głowie :) Nina - szkoda kirownika, ale szkoda też, że wyżywa się na pracownikach, to nie robi dobrze ani jemu ani wam. Są ludzie, którzy przyciągają taki specyficzny typ człowieka. Ten twój kierownik przyciąga widać zołzy. Moja koleżanka ma pecha do kalek życiowych. Na początku wydaje się, że facet jest fajny, sympatyczny, a po jakimś czasie wychodzą jego kompleksy, problemy emocjonalne i ona nagle z partnerki staje się terapeutką. Jak to dobrze, że czasami niektórym udaje się spotkać normalnego Człowieka i stworzyć z nim dom. A ja jestem ostatnio w romantycznym nastroju :P Isa - to miła perspektywa te 2 i pół dnia do urlopu :) a już postanowione gdzie będą te wakcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj aj tez nie moge sie na niczym skoncentrowac... pol godziny meczylam sie, zeby butelke z woda otwierzyc, cos sie korek wypaczyl i musialam kombinowac, przecinac, odcinac - ale sie udalo!! Nie dalo sie jechac wolno, bo tylko powyzej 130 nie bylo goraco :P Isa -> a juz wiesz co zabierasz?? pakowanie rozpoczete?? ;) Ninka -> no nawet nie byla mini, a zwykla lekka spodniczka do kolan ale nie przewidzialam, ze w pozycji, w jakiej sie jedzie na motorze zrobi sie z niej super mini ;) co tam i tak kostium mialam pod spodem :) ech, szkoda kierownika, ale przeciez nie da mu sie tak na sile i odleglosc zycia poukladac, on sam musi do tego dojsc.. nie martw sie, ja tez chyba nie bede nigdy spokojna, stateczna, ze mnie takze nerwus jest... ;) a sportow prosze mi nie zabierac!!! nie wyobrazam sobie zycia bez plywania np...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chwalilam sie urlopem? lece do ... Turcji:D mam juz kupione buty do morza,klapki, kostium kapielowy , bikini i przewodniki:D biore jeszcze ze dwie sukienki:D wsio:D bede sie byczyc nad basenem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam chwilke czsu to wpdam pod lozko :) Uwaga uwaga- Leje! Wlasnie zaczelo! Szkoda, ze nie moge wyjsc na deszcz- bomi sukienka bedzie przeswitywac :), ale wlasnie moczylam nogi :) Gio - ja jestem A Rh (-), moze jednak moge oddac krew w krakowie- co prawda mdleje na widok igly, ale dla kogos konkretnego tobym poszla oddac Nina- \"zycie Pi\" jest swietne - jak dla mnie, ale niektory uwazaja, ze za dziwne.... i za brutalne ... mnie sie b. podobala. A szef to ma przekopane, ale nie moze wyzywac sie na tobie! Uwaga, uwaga! Grad teraz pada! I jaki przyjemny dzwiek- to grzmi i deszcz pada :) Pierwszy od chyba 3 tygodni :D OLE górą na diabłach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzynka oddała mi wszystkie maile! Jak miło! Isa, przychylam się do stwierdzenia: tylko nie M!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Isa - ty cholero :) nie pochwaliłaś się Turcją? no wiesz ty co? :D Temperatury to tam pewnie mają takie jak u nas :P nie zapomnij zdjęć robić bo będziesz musiała nam po powrocie wszystko opowiedzieć :) Ghana - kurczę! nie za dobrze wam w tym Krakowie? deszcz, grad i co jeszcze? może jeszcze śnieg? a u nas nadal susza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - wow! ale rozumiem, że jesteś wku@#%^&*, bo od samego słuchania o tym się w człowieku gotuje, a jeżeli to dotyka twoich najbliższych to już wkur@#$%^& sięga zenitu z bezsilności własnej i głupoty rządzących. Nawet nie wiem jak cię pocieszyć, więc nawet nie będę próbować 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywolaliscie moj urlop to macie:D wlasnie wrocilam z owocnego spotkania:D z owocnego poniewaz spotkanie bylo kolo sklepu, a w sklepie buty ktore koniecznie musialam miec, niektorzy po moim powrocie chyba maja ochote mi zabrac wszelkie karty kredytowe ale nie oddam:D moje nazwisko na nich:Da to jeszcze nie koniec moich przygotowan do wyjazdu:D;) i jeszcze chcieli ode mnie pin - a karta jest na podpis... nawet przy trzeciej probie udalo mi sie wlasciwy pin wbic:D jak buty zalozylam /cudne sandalki - bo przeciez na wycieczki w klapkach nie bede jezdzic;)/ to sobie uswiadomilam ze ja chyba kupilam setna pare butow w tym roku....:P chyba wezme sie za jakas robote zeby nie wymyslic co jeszcze niezbednego mi jest na wczasach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Gio... dlugo na ten urlop pracowalam....i ... lepiej juz nie bede do tego wracac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem pisac bo stosuje jakies niezrozumiale skroty myslowe chyba sie zajme jak zwykle praca... mam do napisania tylko pare stron tekstu do katalogu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×